jaro30

METAL-FACH 8 T CZY SIPMA ZEFIR 6 T

Polecane posty

jaro30    11

Witam który wybrać sipme czy metal fach dodam że ceny obu są takie same co do pojemności to  sipma niby ma 6 ton ale po przeliczeni wymiarów skrzyni to wartość w m sześciennych jest podobna jak  w Metal- Fachu.Pracowac  bedzie  z tymi rozrzutnikami Deutz 85 km lub NH 106 km.Za wszelkie wskazówki będe wdzięczny .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel372    1

a nie chcesz dolozyc i kupic zachodniego

powiem ci zarowno 1 jak i 2 nie za specjalny rozrzutnik ale oba beda chodzic jak to nowe;D

Joskina kup;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabos1981    703

co pęka i gdzie puszcza hydraulika. ja mam metal fach 8t i jakoś Spawy trzymają. wywiozłem nim przez 3 sezony ponad 260 razy i nie zauważyłem żeby się gdzieś pojawiła kropla oleju


:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom61    11

Również posiadamy w gospodarstwie rozrzutnik metal-fach od 2010 roku i nie ma z nim żadnych problemów a jakieś pękające spawy to jakaś bajka, u mnie w okolicy jest kilka rozrzutników metal-fach i nigdy nie słyszałem o takich problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

PANOWIE nie dołożę bo nie ma z czego a tak na marginesie to za sipmą przemawia to że ma dwa walce pionowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronek    248

sipma 6 ma mniejszą przestrzeń ład. o 1,3m sześć., jest ciezejsza o 500kg, wyższa o 20cm, dłuższa o 50 i szersza o 40- większy garaż potrzebny, nie sladuje z ciagnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj