Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault Ares 620RX od czego przyciski

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Dominikus2013

Dominikus2013

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 luty 2015 - 19:40

Witam.Pytanie do Aresiaków .Obok wajchy  zmniany biegów mam drugą wajche od pewnie sterowaniem wyjściem hydrauliki A-B(np wywrot na przyczepe)tak myśle i pytanie w tej dzwigni z boku mam dwa guziczki i właśnie od czego one są?i drugie pytanie jak się zdemontuje zaślepke od złącza do komputera jest tam jakiś guzik od czego może być?jak by coś do kodowania

Witam.Pytanie do Aresiaków .Obok wajchy  zmniany biegów mam drugą wajche od pewnie sterowaniem wyjściem hydrauliki A-B(np wywrot na przyczepe)tak myśle i pytanie w tej dzwigni z boku mam dwa guziczki i właśnie od czego one są?i drugie pytanie jak się zdemontuje zaślepke od złącza do komputera jest tam jakiś guzik od czego może być?jak by coś do kodowania

chodzi o te zielona...od czego te małe przyciski.Mało jest aresów z tą dzwignią koło biegów.Przewaznie mają z boku

Załączone miniaturki

• 204375185_8_1000x700_renault-ares-620rx-_rev019.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault Ares 620RX od czego przyciski Dzisiaj, 19:51
  •  

#2 Share pawlo36

pawlo36

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 26 luty 2015 - 19:49

Miałem kiedyś Aresa ale nie było tych przycisków, sądząc jednak po tym że są one na dzwigni od hydrauliki to może masz wyprowadzone węże przez elektrozawory do przodu na tuza czy coś tego typu (lub były po czym zostały tylko przyciski)

#3 Share Dominikus2013

Dominikus2013

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 27 luty 2015 - 19:13

Myśle ze może jakie wyjścia hydrauliczne będą te przyciski obsługiwac ale narazie nie mam jak sprawdzić ,a ciągnik swieżo na dniach zakupiony.

1 na 100 aresków ma właśnie tą dzwignie hydrauliki przy biegach.

#4 Share PIOTREK79

PIOTREK79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 27 luty 2015 - 19:27

Sterowanie turem a guziki to na jedną albo na dwie sekcje dodatkowe np chwytak do bel i odbezpieczanie osprzętu . A guzik koło złącza też do końca nie wiem co za funkcje pełni.

#5 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1632 postów

Napisany 27 luty 2015 - 22:04

Mogłes zrobić lepsze zdjęcie bo ja widzę tylko jedną dzwignię. Ale skoro są dwie to ta druga jest od hydrauliki na przód i pewnie masz po prawej pod kabiną wyjścia (szybkozłącza) na przód.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Dominikus2013

Dominikus2013

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 luty 2015 - 18:02

To nie sterowanie turem ani tez nie ma szybkozłączy z przodu.To raczej sterowanie tylnimi wyjściami tylko zastanawiały mnie tu guziczki...

a i jeszcze miga mi kontrolka od podnośnika i zawsze do góry idzie na 100% i nie moge zmienić aby np poszło na 80% w góre zawsze na 100 idzie.Przyciski jakoś nie działają jak się wciśnie to zadnej reakcji i nie wiem czemu?ktoś wie?

Załączone miniaturki

• DSCN0334.JPG

#7 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1632 postów

Napisany 28 luty 2015 - 18:39

Kolego napisałem że wyjścia (na przód) są pod kabiną a nie z przodu, popatrz dobrze a najlepiej gdzie idą linki od tej dzwigni.Guziczki są po to by mogło być więcej wyjść np; 6 bo dzwignia obsługuje tylko 4.

#8 Share Dominikus2013

Dominikus2013

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 luty 2015 - 18:46

Wyjśc z tyłu jest 6.

Pod kabiną czy na przodzie nie ma zadnych.Na dzwigni pisze A.B czyli obsługuje chyba dwa wyjścia nie działa na krzyż

i pózniej w pulpicie jest jedna dzwignia czyli by chyba tak by było ze A,B obsługuje 2 wyjścia ,te dwa guziczki kolejne 2 wyjścia i dzwignie w pulpicie (zielona)sterowania 2 wyjścia.Tak myśle

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share PIOTREK79

PIOTREK79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 28 luty 2015 - 20:36

Tak obsługują hydraulikę ale czesto właśnie wykorzystywane jest to do sterowania turem  jak pisałem wcześniej . spotkałem sie z niejednym takim modelem operowanie góra dół wychylanie pierwszy guzik był do odbezpieczania osprzetu hydraulicznie a drugi do sterowania np chwytakiem do bel. były też wersje joystick-em elektrycznie sterowanymi wyjściami mątowany był w  podłokietniku np tu widac  http://otomoto.pl/cl...es-A466059.html