Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z hydrauliką w zetorze 7245

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share m11031993

m11031993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , internet . dyskoteki , motoryzacja

Napisany 14 luty 2008 - 19:37

problem z hydrauliką w zetorze 7245 mam problem bo u prasy są trzy wyjścia a przy nim jest ładowacz czołowy i on te dwa wyjścia zajoł jak to przerobiś żeby chodził ładowacz i prasa ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z hydrauliką w zetorze 7245 Dzisiaj, 19:47
  •  

#2 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 14 luty 2008 - 20:09

problem z hydrauliką w zetorze 7245 ja w swoim mam pięć wyjść tyle że mam dodatkowy rozdzielacz zamontowany... żeby on działał rączka od hydrauliki musi być cały czas do skierowana do dołu... wiec nie wiem czy wszytko by chodziło na raz.....
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

#3 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 15 luty 2008 - 17:40

problem z hydrauliką w zetorze 7245 ten temat powinien sie znajdowac w odpowiednim subforum-to juz nie pierwszy twoj temat nie w tym miejscu :) bede musial zaczac sypac ostrzezeniami ;)

przenosze :)

#4 Share piotr6340

piotr6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:AF :)

Napisany 15 luty 2008 - 18:11

problem z hydrauliką w zetorze 7245 Sam mam ten problem i nie wiem jak zrobić dodatkowe gniazdo do prasy ;) niektóre zetory mają tury ale nie mają podpiętej hydrauliki do gniazd od traktora tylko gdzieś wcześniej . A wy jak macie podpiętą hydrałlike ??
Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

#5 Share m11031993

m11031993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 15 luty 2008 - 18:37

problem z hydrauliką w zetorze 7245 u nas właśnie będzie z tyłu podpięte do tych dwóch wyjść ładowacz inni jeszcze inaczej przerobiajom od tura te wyjścia koło maski przedłużajom jedo tyłu i podłączają prase ale to w 7211 tura podpiera i podłancza prase ale mi chodzi żeby chodziłe prasa i ładowacz ;)

#6 Share elmichalkw

elmichalkw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 20 luty 2008 - 18:33

problem z hydrauliką w zetorze 7245 Ehh... a ja znowu mam problem.
Jak mam podłączony ładowacz i chce używać tylnego TUZa to nie ma chu** ale nie pojdzie. jak jest pompa od ładowacza to podnośnik nie działa. ;/ musze ta wajcha odlaczyc pompe od ładowacza. Nie moge go podniesc i wylaczyc pompy poniewaz on sam opada ( jeszcze nie zdążyłem usunąć usterki ;( ). Do tej pory to był problem ale teraz to dopiero sie zacznie zabwa. Jutro jade kupić agregat uprawowo-siewny 2,7 metra i mam pytanie. Czy moze wiecie jak to podlaczyc zeby to chodzilo? Czy ładowacz musze mieć odpięty podczas używania agregatu?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 20 luty 2008 - 18:47

mam problem bo u prasy są trzy wyjścia a przy nim jest ładowacz czołowy i on te dwa wyjścia zajoł jak to przerobiś żeby chodził ładowacz i prasa ;)

moze tak jak dodatkowe siłowniki z tyłu zeby miał wiekszy udzwig tylko ze zamiast kabli od siłownikow to wczepic kable od tura ?

#8 Share grześ77

grześ77

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 20 luty 2008 - 22:59

problem z hydrauliką w zetorze 7245 Z podłączeniem tura w zetorkach jest tak: w tej okrągłej pokrywie pod tylnym mostem do której przykręcona jest pompa hydrauliki jest od przodu taki korek chyba na klucz 22 i tam podłączamy zasilanie z pompy do rozdzielacza od tura a powrót z rozdzielacza podłączamy pod rurkę która prowadzi od filtra oleju(tego przy zbiorniku paliwa) do skrzyni biegów.Ja mam tam oryginalnie wstawiony trójnik i jest gotowe miejsce na powrót z rozdzielacza a jak ktoś nie ma to trzeba wstawić. Mamy wtedy całą hydraulikę wolną a podnośnik działa bez zarzutu

#9 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 21 luty 2008 - 10:29

u nas właśnie będzie z tyłu podpięte do tych dwóch wyjść ładowacz inni jeszcze inaczej przerobiajom od tura te wyjścia koło maski przedłużajom jedo tyłu i podłączają prase ale to w 7211 tura podpiera i podłancza prase ale mi chodzi żeby chodziłe prasa i ładowacz ;)

Jeśli Twoja prasa ma trzy przewody (2 od klapy i 1 od podbieracza) to i tak nie będzie to chodziło bo z tego co pamiętam to jedno z trzech wyjść w Zetorze jest spływowe i masz tylko dwa dające ciśnienie. Tu masz podobny problem i rozwiązanie
http://www.agrofoto....-828-t7934.html

Jak podepniesz ładowacz to zajmiesz gniazdo z wydatkiem i wolny spływ, więc zostanie tylko jedno gniazdo i tu już chyba nic nie nacudujesz żeby podłączyć jeszcze prase. Poprostu odpinaj ładowacz do prasowania, ewentulanie możesz zrobić zawór blokujący przepyw na ciśnieniowym przewodzie ładowacza i do prasy podnieść tura, zamknąć zawór żeby nie wyciskało oleju i odłączyć tylko przewód.

#10 Share piotr6340

piotr6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:AF :)

Napisany 21 luty 2008 - 20:37

Z podłączeniem tura w zetorkach jest tak: w tej okrągłej pokrywie pod tylnym mostem do której przykręcona jest pompa hydrauliki jest od przodu taki korek chyba na klucz 22 i tam podłączamy zasilanie z pompy do rozdzielacza od tura a powrót z rozdzielacza podłączamy pod rurkę która prowadzi od filtra oleju(tego przy zbiorniku paliwa) do skrzyni biegów.Ja mam tam oryginalnie wstawiony trójnik i jest gotowe miejsce na powrót z rozdzielacza a jak ktoś nie ma to trzeba wstawić. Mamy wtedy całą hydraulikę wolną a podnośnik działa bez zarzutu

mógłbyś porobić fotki gdzie dokładnie i jak jest to podłączone ?
i jak byś mógł to odezwij się na GG
Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

#11 Share strzymek

strzymek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 598 postów

Napisany 03 marzec 2008 - 21:42

mógłbyś porobić fotki gdzie dokładnie i jak jest to podłączone ?
i jak byś mógł to odezwij się na GG

też sie przyłanczam ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share m11031993

m11031993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 09 marzec 2008 - 18:42

problem z hydrauliką w zetorze 7245 czy macie może powstawiane jakieś zawory czy jak to macie zrobione żeby tego nieprzepinać tylko jakieś zawory słuszałem że czeba wstawić ale nie wiem gdzie pomocy