Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kredyt na maszyny rolnicze

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MarekH

MarekH

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 26 luty 2015 - 12:20

Witam. W najbliższym czasie planuję wziąć 100 tys. kredytu na dłuższy czas. Czy ktoś może mi doradzić w jakim banku mają korzystne oferty? W jakich braliście swoje kredyty? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kredyt na maszyny rolnicze Dzisiaj, 20:51
  •  

#2 Share Slevyn

Slevyn

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 26 luty 2015 - 13:52

Kredyt na maszyny rolnicze Chyba najlepiej w BSie bo to nasz kapital a i mozna dobrze wynegocjowac kredyt, mozna pochodzic za ofertami w innych i przyniesc do Bs i dadza ci taki procent jak oferuja inne. Nie ma kar przy szybszej splacie. W razie problemow ze splata moga wydluzyc czas splaty. Polecam ich z wlasnego doswadczenia, ale wiadomo to jest grupa bankow wiec u mnie w miescie sa mili ale nie wiem jak w innych ale podejzewam ze pujda na reke.

#3 Share rusto

rusto

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 26 luty 2015 - 13:55

Ja jak już biorę to najczęściej w bankowości spółdzielczej. Może nie jest najtaniej, ale podoba mi się to, że załatwiają wszystkie papierki. Człowiek tylko przyjeżdża do podpisu. A w banku pracuje kilka moich bliższych i dalszych sąsiadek więc jak coś to zawsze można się dopytać, poradzić itd.

Tutaj masz też dużo opinii na temat różnych banków http://www.forum-kredytowe.pl/f133/ ludzie piszą tam o swoich doświadczeniach - z tego co widzę, to są tam też banki spółdzielcze.

happy

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Grabos1981

Grabos1981

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 152 postów

Napisany 26 luty 2015 - 15:01

Kredyt na maszyny rolnicze jak bierzesz kredyt preferencyjny to co za różnica gdzie. preferencja wszędzie jest ta sama. inaczej ze zwykłymi bo tu można negocjować oprocentowanie
:-)

#5 Share ulicafinansowa-pl

ulicafinansowa-pl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:Finanse

Napisany 05 marzec 2015 - 02:13

Akurat bank Raiffeisen Bank oferuje kredyt do 100 000 zł z niską realną roczną stopą oprocentowania, która wynosi 10,5%. Ta oferta jest jedną z najlepszych ofert na rynku kredytów gotówkowych.

Ulicafinansowa.pl - Nowatorska porównywarka finansowa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share FilipS

FilipS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:Agrobiznes, Finanse, ekonomia, rolnictwo

Napisany 06 marzec 2015 - 12:14

W BZ WBK jest oferta dla rolników. Na oświadczenie i bez zabezpieczeń do 150,000 zł. Oprocentowanie w granicach 6%-7%, okres bez zabezpieczenia to 5 lat. Można spłacić wcześniej bez prowizji i nie trzeba praktycznie żadnych faktur przedstawiać.

Doradca Finansowy ds. Agrobiznesu