pati

Znani ludzie i wy

Polecane posty

5314    0

Ja widziałem

 

MARIUSZA PUDZIANOWSKIEGO

DODA

RUDI SZUBERT

MAJDANA

MARCIN DANIEC

KOMBI

PERFEKT


..::-U-R-S-U-S-::..
moc , potega , siła , niezawodnosc , klasa , wytrzymalość , to tylko kilka zalet tej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Zespół CLIVER ( w całym składzie grał u mnie na weselu, jeden z nich to kuzyn), Kilka osób z zespołów DSCO POLO, Perkusista Lady Pank.

Jan Paweł II

 

Dody nie widziałem choć prawie jestem z jej rodzinnych stron (ojciec Doroty ma siłownie).

Perfekt

Czerwone Gitary

Buzek-premier

Rafał Romanowski- wiceminister rolnictwa (znajomy)

i kilka osób, mam książkę z dedykacją od Pejsaka (weterynaria)


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanssz    2

hehe

dziwny temat ale luz!

widziałem Papieża JPII, Lecha W co skakał przez płot czy cuś- jak był na Mszy, Olkowi K.(ten od choroby filipińskiej) wręczaliśmy wienieniec z Wielkopolski na Dożynkach Prezydenckich w Spale, Leszkowi M(ten co poznacie go jak skończy:P) też coś dawaliśmy na MTP w Poznaniu. Rysiu Kalisz, Waldek Pawlak, Endriu L. itd-troche tego było

sport- trafiłem kiedyś na zamkniętą impreze Lecha Poznań ale piłką się nie interesuje, Pudziana, Dymka, i inne mniej znane osoby

aktorzy; Janek Nowicki, Olbrychski senior, Marcycha ze złotopolskich, Radek Pazura itd- nie wiem nie utkwili mi w pamięci, ale do szkoły często przyjeżdżali płaciło się 5 zł a oni opowiadali jacy to oni ZA....jedwabiści:P

Muzyka- chodziło się troche na koncerty więc stara dobra klasyka polskiej muzyki:Perfekt, Lady Punk,Rodowicz itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja co dzien widze siebie i jestem z tego dumny!!! w czym jakis aktorek , polityk czy muzyk jest lepszy odemnie ? jaka jest roznica miedzy gosciem ktory uprawia pole a gosciem ktory gra w jakims filmiku? a poza to nasza aktorzyna jest tak blacha ze glowa boli w polsce sa tak sobie znani a co dopiero na swiecie. a propo leppera to to jest burak jak ich wiele u mnie na polu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

Ja widziałem całą reprezentacje polski ,a były trener Paweł Janas jest moim sąsiadem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo400    32

J widzialem Frankowskiego Wojewódzkiego i tego komendanta z "u pana Boga w ogrodku" i to chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1
Ja widziałem całą reprezentacje polski ,a były trener Paweł Janas jest moim sąsiadem :D

 

hehe

 

żart ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Ja mam Autograf Max Farenthide i Dj Tomasa... Ale niegdy ich nie widziałem w realu... (siostra mi załatwiła jak grali na primie)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4
A ja co dzien widze siebie i jestem z tego dumny!!! w czym jakis aktorek , polityk czy muzyk jest lepszy odemnie ? jaka jest roznica miedzy gosciem ktory uprawia pole a gosciem ktory gra w jakims filmiku? a poza to nasza aktorzyna jest tak blacha ze glowa boli w polsce sa tak sobie znani a co dopiero na swiecie. a propo leppera to to jest burak jak ich wiele u mnie na polu:)

cycki opadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Ja to sobie kiedyś widziałem i nawet gadałem ze sławnym na cały świat polskim śpiewakiem disco polo hehe a mianowicie z Marcinem Millerem z zespołu Boys :D nie jest to może nie wiadomo co ale bądź co bądź gościu znany nie? Przyjechał do rodzinnej wioski a do niej od wujka mam jakieś niecałe 3 km...gostek nawet w porzo. nie powiem, pogadał i wogóle, jak ze znajomym :D ale co sie dziwić, prawdziwy chłop z mazur i do tego ze wsi.. hehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Kurde Zetor dawno cie nie widziałem na AF. co sie z tobą działo !!


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

To i owo! wpadnij panie moderatorze kiedy na czata to pogadamy :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

ja widziałem dwie osoby CONDRADO MORENO i rosjankie z europa da sie lubić TYLKO TĄ STARSZĄ

byli w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Hehe, a ja znowu mam okazje widzieć Marcina Millera bo za tydzień w sobotę będzie koncertował w okolicy mojej miejscowości z zespołem..hehe ale pogadać to raczej nie będzie możliwości z nim bo będą tak bardziej oficjalnie, jak bede miał czas to moze wpadne zobaczyc jak on tam wygląda bo go dość dawno na żywo nie widziałem hehe. :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Ja widzialem na otwarciu Focus Parku w Bydgoszczy

-Krzysztofa Ibisza

-Dode(Dorote Rabczewska)

Pozniej:

-Janusza Zemke(byl w mojej swietlicy)

-kolesia co jest w Ksiedze Rekordow Guinnessa za odbijanie pilk(żonglerki)

-Zientarskiego na Agro Show


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem na żywo Krzysztofa Ibisza, Jerzego Kryszaka oraz zespół Lady Pank podczas koncertu, poza tym miałem okazję zobaczyć zespół Perfect Myslovitz oraz Papa Dance, ale niestety nie zobaczyłem bo brak czasu było, a byli w moim mieście z koncertami :)

 

EDIT:

 

Przypomniałem sobie, ze widziałem jeszcze Kabaret Koń Polski, oraz Łukasza Kadziewicza (pochodzi z mojego miasta)


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

kiedyś w tłumie zagubiłem się (powiadam kiedyś 15-17lat nie pamiętam) i jak sie ocknąłem to zobaczyłem że stoię obok heeheh byłego prezydenta Kwaśniewskim ale zaraz mnie ochrona wypchnęła z tego tłumu. On szedł w tą sama stronę co ja i jakoś tak.

Wtedy zrozumiałem że politycy nie są wcale tacy wysocy

Inny przykład to jak zobaczyłem Leppera to to samo , politycy nie są tacy wysocy a tak wysoko siedzą. ;)

 

Ale to dawne czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamb91    0

Ja widziałem Mariusza Pudzianowskiego(zawody Strong Man pare lat temu na Bulwarze Filadelfijskim w Toruniu, Beatę Kozidrak Koncert w Auli UMK Toruń, Szymona Majewskiego w Wawie, Leppera na Agro-Show :D Cały Team Apator Toruń :lol:, Boczka z Kiepskich, Gosie Andrzejewicz w Zakopanem (tegoroczne ferie zimowe) mam nawet autografik i fotke :D i Artura Cieciurskiego był u mnie w szkole (za czasów gimnazjum) mam autografik :D Wygrał on You Can Dance w TVN. i to by bylo na tyle :D


Proszę oceniać w galerii moją przyczepę po remoncie kapitalnym ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

Pawła Kukiza wraz z zespolem Piersi(w 1 rzedzie bylem na koncercie :lol: {szpan}) Cieciórskiego też widziałem. Jakiegos boksera, mistrza Polski z lat 50-60 ale nie pamietam jak sie nazywal bo autogral zgubilem :angry: . Bogusława Linde, bo przechodziłem koło jego domu w Toruniu i akurat był... Ibisza, no i wiecej nie moge sobie przypomniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

na dozynkach w Jezowem zespol MAXX DANCE. PATRYCIE MARKOWSKA, zespol FARBA.

Na wycieczce w paryzu DAVIDA GUETTA. prezydenta NICOLASA SARYKOZYEGO. ALIZEE, CELINE DION, GAROU,

W Lowisku na imprezie GENOWEFE PIGWE, KRZYSZTOFA KRAWCZYKA, ZESPOL PIERSI I PAWLA KUKIZA, MAJKE JEZOWSKA


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

Ja widziałem Roberta Kubicę i Kewina Mirochę ten drugi moze miej znany ale poczekajcie jeszcze ze 4 lata wtedy będzie o nim głośno :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Ja w poniedziałek na Okęciu widziałem Ireneusza Krosnego (nima) fajna sprawa bo bardzo go lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nafciarz    0

Ireneusz Jeleń

Dariusz Gęsior

Dariusz Romuzga

Mamija Dżikija

Vahan Geworgyan

Sławomir Peszko

Tomas Dosek

Sead Zilić

Jakub Wierzchowski

Robert Gubiec

Mitar Peković

Żarko Belada

Adrian Mierzejewski

od nich mam autografy :D

 

Lech Kaczyński tylko widziałem stał odemnie ok 100 metrów

Krzysztof Hołowczyc na rajdzie Orlen mam z nim zdjęcie :D

Tomasz Kuchar również mam zdjęcie

Maciej Wisławski :D (Pilot rajdowy)

Kajetan Kajetanowicz (kierowca rajdowy)

Kazimierz Górski widziałem na żywo z bliska na stadionie Wisły Płock podczas meczu z USA 5 lat temu

Aleksander Kwaśniewski ( to samo co z Kaczyńskim)

Brian Bouffier stałem obok :D (kierowca rajdowy)

znalazło by się wiele wiele więcej :D

Artura Boruca jak był z Legią na meczu w Wisłą Płock jako kibic

Damian Wleklak

Bogdan Wenta

Michał Zołotenko

Bartosz Wuszter

i jeszcze wielu wielu piłakrzy ręcznych oczywiście Wisły Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj