Skocz do zawartości

Zdjęcie

gniazdo do przyczepy na błotnik

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kapec22

kapec22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 25 luty 2015 - 17:54

Witam, jak podłączyć to gniazdo 7 biegunowe na błotniku do c 330 ? Miałem robioną nową instalacje od podstaw ale to gniazdo nie było założone. I jak je teraz podłączyć?  Na schemacie od prawej lampy i prawego kierunkowskazu kable idą do gniazda a od gniazda do złącza na błotniku a od lewej lampy i kierunku pierw do złącza na błotniku a potem do gniazda a u mnie gniazda nie ma i od prawej strony idzie bezpośrednio do złącza na błotniku. I czy mogę puścić od złącza na błotniku nowe kable do gniazda czy muszę puścić od prawej lampy i prawego kierunku przez gniazdo a potem do złącza na błotniku tak jak jest na schemacie ? Mi się wydaje że wystarczy że puszę nowe oddzielne kable od złącza na błotniku do gniazda żeby nie przerabiać?

http://obrazki.elekt..._1294866855.jpg

Edytowany przez kapec22, 25 luty 2015 - 18:00.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
gniazdo do przyczepy na błotnik Dzisiaj, 09:28
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
gniazdo do przyczepy na błotnik Dzisiaj, 09:28
  •  

#2 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 26 luty 2015 - 08:50

Dobrze Ci się wydaje - światła będą świecić.  W oryginalnej instalacji zauważyłbyś przerwę w połączeniu między złączem a gniazdem, bo przestałby świecić prawy kierunkowskaz ewentualnie lampa robocza. Może być tak, że połączenie przez gniazdo skutkowało użyciem mniejszych ilości przewodów. Teraz nie ma to znaczenia. :)

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.