zyz1o

jcb 531 -70 agri ubywa plyn

Polecane posty

zyz1o    9

witajcie mam problem ze swoja ladowarka zaczal uciekac mi plyn chlodniczy myslalem ze raz doleje i bedzie git a tu kaszana wleje 5tke plynu pojezdze z 2 tyg moze dluzej i zaraz w zbiorniczku jest mniej niz minimum panowie o co tu moze chodzic wycieku nigdzie nie widac co zauwazylem to tlumik wydaje sie byc jakis taki mokry dodam ze ladowatrka ma dopiero dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Olej ok? Jak otworzysz zbiorniczek nie czuć spalin? nic nie pływa? Test na CO2 by się przydało zrobić. Mi ucieka ale to na wężu lekko jak zimno. Jak się rozgrzeje przestaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

olej ok a czy w zbiorniczu czy czuc spaliny to nie wiem jutro zobacze a jak czuc to co ??? dodam ze w lato taki fachowiec :/ mi pomagal i jezdzil ta ladowarka i zagotowal ja tak ze az zgasla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Pali normalnie? Jak czuć to idą spaliny w układ ale to wtedy by wylatywała woda korkiem w zbiorniczku. Możesz też nie wyczuć, test na obecność CO2 prawdę by powiedział, każdy mechanik samochodowy powinien mieć tester.

 

To zagotowanie na pewno miało wpływ. Mogła pójść uszczelka. Ale zagotować taki sprzęt? To tam chyba już dawno ta woda ucieka. Ja w kurzu robię i jeszcze temperatura ponad 3/5 skali nie przekroczyła, ja mam superkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

sluchaj to byl taki laik myslalem ze ogarnie chlop a on jezdzil na nic nie patrzyl a ze ugniatal trawe i troche sie pyli to zaraz zalepilo kratki w ladowarce i zagotowana , ubytek plynu zauwazylem jakos miesiac moze dwa temu , jak uszczelka to by bylo cos widac a moze to termostat ?? nie wiem wydaje mi sie ze jak zapaplic to czuc z tlumika tym plynem chyba zadzwonie po serwis bo jak bede tak dolewal to bedzie coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

No tak może być gorzej, jak płyn się zbierze na cylindrze to może pogiąć tłok, korbowód i zawory. A wiesz jakie skutki potem. Tylko serwis cię skasuje jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

rok 2012 mtg 1700 wiem ze serwis skasuje ale sam nie bede sie grzebal zreszta nie jestem takim fachowcem heheh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Dużo. Moja 11 rok i 1800 dopiero.

 

Padła Ci już pompka paliwowa elektryczna ta z odstojnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

nie zadna pompka nie padla jedynie plywak wymieniali bo takie kamienie rozsowalem i duzy podszedl pod bak i plywak sie wygial hehe dzisiaj patrzylem tego zbiornicza nie czuc spalin tylko zamach tego plynu chlodniczego plej jest w porzadku wiec raczej nie uszczelka no i ten tlumik jest mokry midac ze cos cieknie po nim i tak jak mowilem 5tka plynu wlana a gdzies polecialo i nie wiadomo gdzie wszedzie  ogladalem i wyglada ze sucho co myslicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

U mnie też tłumik ocieknięty trochę. Nieraz woda przy myciu wleci i potem wydmuchnie pewnie.

 

Mój pływak oszukuje, jak mało paliwa też muszę wymienić. I któryś krzyżak się odzywa już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

problem rozwiazany poszla uszczelka pod glowica i jakas chlodniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM forumowiczów , posiadamy w swojej sprzedaży wszystkie części używane do ładowarki jcb 531-70 oraz 535 z 2008r
silnik 63KW/2200 RPM, mosty, zwolnice, zwrotnice ,wały, skrzynie ,wysięgniki, tłoki, koła ,kabina, (generalnie wszystko)
wystawiamy FAKTURY VAT, a na sprzedawane części wystawiamy gwarancje pisemną, tel 792 598 999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z ładowarką JCB 536-70 Agri. Po naprawie siłownika skrętu przedniej osi, przednie koła nie chcą skręcać w prawo. Przed rozebraniem miałem 4 koła przekręcone w prawym kierunku (tylne w lewo, przednie w prawo). Po założeniu siłownika tylne były na maksa w lewo a przednie po wpływem powietrza poszły w lewo i teraz jest jakby psi chód tylko ze nie można kręcić w prawo. Luzowałem węże aby wyszło powietrze, niby wyszło bo teraz już leci sam olej ale przednie koła nie chcą ruszyć w prawo, jedynie na lewarku jak podniosę to na zgaszonej przekręcę po podniesieniu ale gdy odpalę to idą lewo. Może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam!
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj