Polecane posty

Kolego, uśmiechnąłem się na widok tego zdjęcia, bo mam identyczny pług i też pękniętą tę sprężynę, ale u mnie nie robi to żadnej różnicy. Mój pług ma jeden wąż i pracuje z MTZ-em, a brak wspomnianej sprężyny kompletnie na nic nie wpływa. A u Ciebie jest różnica przy obracaniu? Sprężyna pękła nam przy próbie jej zdjęcia, nasza wina, nie podczas orki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris1976    48

Kolego, uśmiechnąłem się na widok tego zdjęcia, bo mam identyczny pług i też pękniętą tę sprężynę, ale u mnie nie robi to żadnej różnicy. Mój pług ma jeden wąż i pracuje z MTZ-em, a brak wspomnianej sprężyny kompletnie na nic nie wpływa. A u Ciebie jest różnica przy obracaniu? Sprężyna pękła nam przy próbie jej zdjęcia, nasza wina, nie podczas orki:)

 

umnie tez dziala z MTZ 82 ale ja zawsze mam takie zdanie jak bylo cos zalozone to ma byc 

Edytowano przez Kris1976

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Sprężyna zwykle pęka przy uchu więc co za problem dorobić ucho i zamocować w uzwojenie bez spawania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 dostał kolega taka sprężynę ja mam identyczny pług tyle ze 4 też na jeden wąż i nie mam żadnej  sprężyny ale wpływu na obrót nie zauważyłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj