Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chinskie 85-100 KM z SDF :P

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 10 kwiecień 2008 - 16:10

Chinskie 85-100 KM z SDF :P ale to dopiero za 3 - 4 lata ma ruszyć ta fabryka więc czym się przejmujecie?
artykół z 2007 r więc jeszcze ze 3 -4 lata zanim to wszystko ruszy, a co do silników deutz to juz jest tam montownia silników deutz tzn w chinach?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Chinskie 85-100 KM z SDF :P Dzisiaj, 23:43
  •  

#22 Share sayo300

sayo300

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 10 kwiecień 2008 - 20:01

Chinskie 85-100 KM z SDF :P ja nie rozumiem ludzi którzy uważają że przeniesienie produkcji do chin = spadek jakości jakoś na rynek amerykański auta mogą być produkowane w chinach i nikomu to nie przeszkadza w usa jest sprawdzany dany model i jak nie spełnia norm to odsyłają do poprawki ktoś kto się zna na samochodach może stwierdzić że te samochody są słabo wykończone w kabinie (bo są) materiały słabej jakości itp. ale co do jakości z montowania całego aut nie da się przyczepić i chciałem oświadczyć że w chinach istnieją tak samo wykształcone osoby jak w Polsce ja znam wiele firm które produkują rzeczy w chinach a potem tylko nalepki doklejają z nazwą firmy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 10 kwiecień 2008 - 20:26

Chinskie 85-100 KM z SDF :P napewni nie jest tak że kraj pochodzenia nie ma znaczenia, bardzo lubie spodnie wrangler i każda para którą kupiłem była z INNEGO kraju, no ale najlepsze były z kraju pochodzenia czyli great britain, ale były i made in poland i made in maroko itd, tak samo z butami chociaż nie dokońca, bo nike z chin jakos jeszcze mi się trzymają, ale adidasy to było już badziewie, dlatego może nie do końca musi być gorsze wyprodukowane w chinach, ale jest ryzyko że będzie to gorszy produkt

Dodaj odpowiedź