Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bizon Rekord (New Holland) - Kupno

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share peja654

peja654

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 22 luty 2015 - 18:59

Witam!

Prosiłbym o pomoc w sprawie kupna Bizona Rekorda , a mianowicie czy ktoś ma , lub ma jakies informacje kto w waszych okolicach ma do sprzedania taką maszyne. Szukam Bizona Rekorda ZO-58 New Holland z 2002-2004r. w stanie BDB , max 1200mth. 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam !

Załączone miniaturki

• 259h2jt.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bizon Rekord (New Holland) - Kupno Dzisiaj, 07:47
  •  

#2 Share tomekZ058

tomekZ058

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 787 postów

Napisany 22 luty 2015 - 21:32

ogladałes ogłoszenia np.na Allegro,OLX, moze tam cos znajdziesz dla siebie

#3 Share peja654

peja654

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 22 luty 2015 - 21:34

Bizon Rekord (New Holland) - Kupno Jest tylko jeden na olx , pojechałem go obejrzeć to miał mieć 900mth , a miał z 1600 minimum :(

#4 Share stalon

stalon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,motoryzacja

Napisany 23 luty 2015 - 09:25

No bo on jest handlarzem z pod Ostrowca Św. i szuka jelenia , musisz kolego na bieżąco przeglądać ogłoszenia na necie  bo kombajny pojawiają się szybko nawet czasami w dobrych pieniądzach ale handlarze je zaraz jadą zbijają cenę i kupują i potem przycinają po 15-20 tyś ja też właśnie szukam Rekorda tylko od 97 do 99 roku to już parę oglądałem i te co były w miarę to poszły w przeciągu 2-3 dni i nawet teraz jeden co go oglądałem za 20tyś więcej także ciężko trzeba po dwa razy dziennie sprawdzać ogłoszenia i czasami też pojawiają się w anonsach bierzesz ogłoszenia cały kraj i też tam się pojawiają, ostatnio niedaleko mnie facet chciał sprzedać Rekorda na NH  za 90tyś i naprawdę I wł. bo znam kombajn z 2001roku ale handlarze go za bardzo zbili i w końcu zrezygnował ze sprzedaży bo się zabijali na podwórku. No i nie oszukujmy się ceny nich zawyżone bo takie Rekordy na NH to powinny kosztować max do 120tyś i nawet czasami się pojawiają za tyle tylko są krótko ja już od roku szukam bo jak mam handlarzowi dać zarobić tyle to wole nająć i już jednego mam na oku tylko się nie śpieszę bo zawsze na wiosnę trochę ogłoszą to do żniw coś się kupi

#5 Share koczas

koczas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 783 postów

Napisany 23 luty 2015 - 21:56

Znajomi sprzedali rocznik bodajże 2003, za 145 tysięcy miesiąc temu i to bez większych problemów. Czy te kombajny faktycznie są tyle warte? Według mnie chyba nie.

#6 Share peja654

peja654

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 24 luty 2015 - 00:53

Bizon Rekord (New Holland) - Kupno Jeżeli był w stanie idealnym i na podzespołach NH to 145tys to dobra cena , co do wartości uważam że są tego warte :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share jasko1993

jasko1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 09 marzec 2015 - 19:36

posiadam takiegoż Bizona z 2003r pierwszy sezon 2004, nówka pierwszy właściciel 1 użytkownik, na silniku ma bodajrze 900mth kosił tylko i wyłącznie zboża, rzepaku i kukurydzy nie widział. Długa gardziel i heder NH, nie ma mowy żeby go zatkać. W sieczkarni chodził 4 pierwsze sezony bo wtedy nikt nie chciał słomy. Miałem klienta podesłanego od Dealera co go kupiłem to na miejscu dawał mi za niego 170tyś. Podobno chodzą cenowo od 150 wzwyż. 

#8 Share peja654

peja654

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 12 marzec 2015 - 20:28

Bizon Rekord (New Holland) - Kupno Witam , proszę o dane kontaktowe.

#9 Share rekord58

rekord58

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 25 marzec 2015 - 09:57

Nawiązując do rozmowy o rekordzie z pod Ostrowca to muszę kolegę zdziwić bo ten kombajn w tej chwili ma minimum 4000 mth a nie 1600 jak napisałeś kosiłem nim sezon wiec wiem coś na jego temat 

#10 Share nhfanatic

nhfanatic

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 29 wrzesień 2015 - 21:30

Znajomy ma kontakt do typa co chce taki sprzedać. Podaj mi telefon w wiadomosci prywatnej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Dario23

Dario23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 07 listopad 2015 - 11:18

Witam wszystkich. ja bede sprzedawal swojego rekorda nh, bo nastepca juz czeka na odbior. Jest z 2002 roku, ma przepracowanych ok 1000-1100 mth. Nie ma hydrostatu. Jest za to klima. Dokladniejsze dane moge podac za tydzien jak bede u rodzicow, gdzie ten kombajn jest garazowany.

jak chcecie zobaczyc jak pracuje w polu to zapraszam na kanal mojego brata. Tutaj jeden z filmikow

Pozdrawiam

Edytowany przez Dario23, 07 listopad 2015 - 11:21.