Skocz do zawartości

Zdjęcie

Części zamienne złej jakości w Ursusie

23 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 13 luty 2008 - 21:55

Części zamienne złej jakości w Ursusie może mi ktoś powiedzieć czemu te części to ursusów to takie gówno za przeproszeniem ostatnio kupiliśmy widełki do skrzyni i były krzywe i miały za mały otwór a tak w ogóle to nie wybijały biegów, na nowe przednie zwrotnice łożysko nałożyłem palcami i musiałem trzymać bo spadało z osi a wałek rozrządu do czwórki turbo miał krzywki o milimetr za małe co się dzieje z tymi częściami

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Części zamienne złej jakości w Ursusie Dzisiaj, 01:31
  •  

#2 Share kposy

kposy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 13 luty 2008 - 22:08

Części zamienne złej jakości w Ursusie Jak sie wypowiadalem w innych tematach - te nowe czesci sa robione z byle czego (tzw . plastelina ) ....jak cos wymieniac to najlepiej szukac gdzies na allegro badz w innych zrodlach - czesci produkowanych w dawnych latach, bo byly starannie robione

#3 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 13 luty 2008 - 22:09

Części zamienne złej jakości w Ursusie Jacyś prywaciarze jadą po kosztach i tyle.
Ursus & JD Rulezzzz

#4 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 13 luty 2008 - 22:10

Części zamienne złej jakości w Ursusie to jest wlasnie prywatne rzemioslo :angry: ja ostatnio kupilem pochwe chyba tak to sie nazywa tam gdzie sa hamulece to dziury na blotniki byly zle odlane i mam troche krzywy z tego powodu :angry: :angry:
www.takeagift.pl/polecam:120152 --> Bardzo fajna stronka i mozna duzo narod wygrac POLECAM

#5 Share zts

zts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 13 luty 2008 - 22:18

Części zamienne złej jakości w Ursusie Niektóre sklepy sprowadzają najtańsze części i takie są tego efekty, poza tym jest duża różnica w częściach produkowanych nawet przez te same zakłady. Najlepiej brać ze sobą stare i dokładnie przemierzyć.

#6 Share niudizajn

niudizajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 14 luty 2008 - 08:59

Części zamienne złej jakości w Ursusie Wszystkiego sie nie przemierzy. Ja kiedyś kupiłem pompkę hamulcową co nie chciała nawet płynu zaciągnąć. :rolleyes:

Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

#7 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 14 luty 2008 - 16:36

Części zamienne złej jakości w Ursusie

Wszystkiego sie nie przemierzy. Ja kiedyś kupiłem pompkę hamulcową co nie chciała nawet płynu zaciągnąć. ;)

no to ja miesiąc temu kupiłem pompkę hamulcową (w niebieskim kartoniku była) no i tez koło nie hamuje -teraz specjalnie trzeba jeszcze raz wymontować i jechać do agromy bo tacy.... (nie powiem kto) sprzedali bubel...

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#8 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 luty 2008 - 17:11

Części zamienne złej jakości w Ursusie Ja z czujnikiem oleju w C330 miałem taką hecę że wymieniłem jeden, i po tygodniu zaczął lecieć, wymieniłem na gwarancji i dali drugi i po 3 dniach zaczął lecieć, i tak 5 sztuk wymieniłem aż facet w składnicy doszedł do wniosku że mam za wysokie ciśnienie i mam je zmniejszyć (myślę sobie jak? chyba facet jest wczorajszy) i poprosiłem o zwrot kasy. Jakoś następnego dnia byłem w Warszawie i po drodze w Staroźrebach były wystawione maszyny na placu i podjechałem i tam kupiłem, ale zapłaciłem 2 razy tyle i jak narazie działa do dziś.

#9 Share lukasz7604

lukasz7604

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 22 luty 2008 - 20:02

Części zamienne złej jakości w Ursusie Nie kupujcie pomp wody niebieskich w kartonowym opakowaniu z ukośnymi napisami:zetor, belarus, john deer itp. Moja ciekła przed odpaleniem ciągnika.

#10 Share wojtus

wojtus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 22 luty 2008 - 21:12

Części zamienne złej jakości w Ursusie Najlepiej starać się kupować (w miarę możliwości) oryginalne części zetorowskie. Co do tego gdzie są produkowane to słyszałem, że nawet w tak egzotycznym kraju jakim są Chiny :rolleyes: A wiadomo jakiej wątpliwej jakości są to wyroby. <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 22 luty 2008 - 21:32

Części zamienne złej jakości w Ursusie my kupujemy już najdroższe i co też są bublami

#12 Share wojtus

wojtus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 22 luty 2008 - 21:44

Części zamienne złej jakości w Ursusie Ja nie napisałem żeby kupować najdroższe. :rolleyes: Czasem warto pomyślec nad regeneracją zużytej cześci a nie zaraz kupować nowej w myśl zasady bo NOWA to... <_<

#13 Share zetor165

zetor165

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ekonomia, motoryzacja

Napisany 22 luty 2008 - 23:39

Części zamienne złej jakości w Ursusie Myśmy kupili tarcze hamulcowe to jedna na wałek ze zwolnicy weszła z pomocą młotka tzn kilka razy sie ja poprzeciągało po tym wałku żeby sie dopasowała i ładnie wskoczyła przy zapinaniu zwolnicy a ta druga to w ogóle otwory nie pasowały.
Praca, pasja, zamiłowanie.....

#14 Share sebac385

sebac385

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 25 luty 2008 - 13:43

Części zamienne złej jakości w Ursusie A my kupilismy tarcze sprzeglowom do c-385 niewie czy rok pochodzila i sie rozleciala :rolleyes:

#15 Share LukaszP

LukaszP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 09 marzec 2008 - 00:16

Części zamienne złej jakości w Ursusie W sprawach tych niebieskich pomp wodnych to nie ma o czym rozmawiać, dziadostwo do potęgi ntej. Mało brakło a miałbym wentylator w chłodnicy. Nauczyłem się kupować oryginalne części zamienne ursusa i nie narzekam, cena trochę wyższa, ale jakość do niej adekwatna. Pojawiły się korbowody do C 360 na alledrogo za 50 zł sztuka marka no name, kto bierze na próbę? :huh:
Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

#16 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 09 marzec 2008 - 11:07

Części zamienne złej jakości w Ursusie Ostatnio kupiłem pompe podnośnika do C330 (wzmocnioną) i po założeniu wogóle ciśnienia nie dawała, ba po zdjęciu jej można było swobodnie ją palcami przekręcić co jest niedopuszczalne, więc wysłaliśmy ją z powrotem na zasadzie reklamacji, pompa wróciła po tygodniu, (podobno naprawiona) zakładamy i... to samo co poprzednio, małe ciśnienie, więc znowu zdjeliśmy, starszy sie wku**ił i odwiózł z powrotem i powidział gościom ze sklepu, że to kupa gruzu, i mówi, że żąda nowej pompy... Mają przysłać nową, zobaczymy jak dalej sytuacja sie potoczy... :huh:

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#17 Share Dominik1634

Dominik1634

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 15 marzec 2009 - 11:59

Części zamienne złej jakości w Ursusie Jak ustawiałem wtryski do c-360 to na 10 szt. 6 było dobrych, 4 do reklamacji, mało tego jak te 4 końcówki przysłali to dalej lały i to jeszcze Warszawskie. Dwa lata temu robiłem mały remoncik przy c-4011 przy okazji wymieniłem chłodnice. Stara chodziła ok.30 lat a nowa już po roku niedomagała- sito się zrobiło na dnie lała jeszcze bardziej jak stara. Wniosek Nie kupować chłodnic KADA- mam duuuuuuuurzo reklamacji.

#18 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 marzec 2009 - 12:22

Części zamienne złej jakości w Ursusie niestety oszczędność prowadzi do takiej jakości... niedawno ojciec kupił regenerowana pompę hydrauliczną i rozdzielacz do c360, pompe wspomagania do zetora 8011. Jedynie rozdzielacz działa jak nalezy. wspomaganie nic się niepoprawiło a do c360 kupił po tygodniu nową pompę zetorowska i teraz to widać że ma chęci do pracy.
a jako ciekawostka w skrzyni c360 (1984r) niemiałem remontu od nowosci a wszystkie koła zębate są jak nówki tylko łożyska zaczynają sie sypać. ;)

#19 Share bogys

bogys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 15 marzec 2009 - 12:27

Części zamienne złej jakości w Ursusie kupiłem chłodnicę do c 360, pół roku wytrzymała i popękała na zgrzewach (made in korea)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share krycha094

krycha094

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 15 marzec 2009 - 13:31

Części zamienne złej jakości w Ursusie mechanik mi mówił że kiedyś kupili nówkę blok do 360 i nie pasował bo tłoki wystawały(to już kompletny bubel) ;)