Skocz do zawartości

Zdjęcie

kredyty csk na zakup ziemi

305 odpowiedzi na ten temat

#41 Share geo2

geo2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 15 kwiecień 2015 - 17:44

tylko jedno ale

trzeba mieć grunty do kupienia

grunty są, ale tylko jak jest limit można spokojnie podpisać umowy przedwstępne i resztę papierów załatwiać. bo po co niby wydać prawie 10k na notariusza (umowy przedwstępne) jak nie ma gwarancji nawet limitu? bez limitu co mogę zaproponować sprzedającemu? żadnych konkretów...

odnośnie infolinii BGŻ. wczoraj dzwoniłem, PAni nie wiedziała czy jest limit, wzięła telefon i oddzwoniła po ok. 1 -2 godzinach, poinformowała mnie ze można składać wnioski i JEST limit (po tym dzwoniłem do doradcy - POINFORMOWAĆ GO, który potwierdził że można złożyć wniosek). zamierzałem to zrobić jutro, ale dzisiaj po PAna wpisie dzwoniłem i dzwoniłem. no i niestety jest tak jak PAn pisze. 

PAn wybaczy, ale jestem wkur*****, bo doradca NIE WIE CO MÓWI, nawet po kilkukrotnym kontakcie. nie mam tu pretensji, że limit jest wyczerpany, tylko o to że słowo doradcy jest warte jak wyżej. gdyby potrafił on sprawdzić limit, poinformować że można złożyć wniosek to byłby on złożony w zeszły wtorek jak limit jeszcze podobno był.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kredyty csk na zakup ziemi Dzisiaj, 08:52
  •  

#42 Share majkel207

majkel207

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 799 postów

Napisany 15 kwiecień 2015 - 21:45

dobrze mi powiedział jakiś czas temu znajomy, jak mówiłem o tym kredycie, to jest taka pomoc dla rodziny i znajomych pracowników BGŻ

co z tego, ze dołożą środków jak zanim normalny człowiek uzyska informację w banku, ze można składać wniosek to już będzie po limicie

Edytowany przez majkel207, 15 kwiecień 2015 - 21:51.

#43 Share Mateusz1q

Mateusz1q

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 15 kwiecień 2015 - 22:13

Patologia goni patologie, serio.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 15 kwiecień 2015 - 22:58

kredyty csk na zakup ziemi mnie też wykiwali 2 tygodnie temu nic nie wiedzieli a wczoraj już było po limicie wszystko rozeszło się na stopniu centralnym.

#45 Share jaroWM

jaroWM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 16 kwiecień 2015 - 13:23

sam zweryfikowałem w swoim oddziale informacje o limitach i niestety  potwierdzam, co napisano wcześniej... wyjątkowo szybko poszło. aż się bluzgi cisną na usta!

#46 Share geo2

geo2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 16 kwiecień 2015 - 13:40

to już nawet nie chodzi o to że poszło szybko, tylko o niewiedzę doradców. 

dzisiaj doradca przepraszał i jak się dowiedział, limit poszedł w 1 dzień (tak mu powiedzieli w centrali) !!! kto mówi prawdę?

jeżeli tak, to ładna ustawka.

#47 Share majkel207

majkel207

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 799 postów

Napisany 16 kwiecień 2015 - 18:56

każdy kto trochę żyje w tym kraju to dobrze wie czemu tak się stało, kredyt nie miał być dla wszystkich tylko dla wybranych, a podobne działanie doradców w bankach w całym kraju tylko to potwierdza, ja mam ziemie do kupna już od jakiegoś czasu, bo czekałem specjalnie na ten kredyt, a sprzedający nie będzie czekał wiecznie, oprócz śledzenia internetu, strony arimr i innych na ten temat, byłem z 5 razy w banku i kredytu nie mam, musimy się postarać, żeby w ministerstwie i agencji się dowiedzieli jak to wszystko wyglądało, mała szansa żeby to coś dało ale lepsze to niż nie robić nic

#48 Share geo2

geo2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 16 kwiecień 2015 - 20:29

szkoda gadać, chyba lepiej dać sobie spokój, bo kolejnej kasy pewnie nie dorzucą, a jak już to uśpią czujność, kasa bedzie z dnia na dzień i ten sam schemat. 

w sumie to chyba nie ma się co pienić na doradców po oddziałach. limitu mieli wcale nie zobaczyć pewnie i tyla. 

Edytowany przez geo2, 16 kwiecień 2015 - 20:31.

#49 Share majkel207

majkel207

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 799 postów

Napisany 16 kwiecień 2015 - 20:59

wiadomo, ze to zadziałała w tej sprawie centrala banku, ja tam spokoju nie dam tej sprawie,za dużo czasu temu poświęciłem, już w lutym byłem w banku, żeby mnie informowali o tym kredycie

Edytowany przez majkel207, 16 kwiecień 2015 - 21:01.

#50 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 16 kwiecień 2015 - 21:28

kredyty csk na zakup ziemi bo to nie było dla nas zwykłych rolników dla nas jest ten kredyt na 3%. Tylko że cena ziemi jest za duża a dochód z hektara za mały żeby to mogło się udać. Cały dochód pójdzie na odsetki a na ratę musiał bym jak kolega zimą za granicą pracować. Jest okazja kupić 10ha za 600tys.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share geo2

geo2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 16 kwiecień 2015 - 22:00

ło matko po 60k? to nawet w tym kredycie nie dałbym rady  co dopiero ten na 3%. chyba lepiej żeby gotówka czekała na prawdziwą okazje...

#52 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 07:43

panowie limitu było na 100 pare kredytów na cały kraj a warunki świetne wiec co sie dziwicie że kasa szybko sie rozeszła

#53 Share geo2

geo2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 07:52

akurat tyle ile jest pslowskich pociotek.

#54 Share majkel207

majkel207

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 799 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 11:39

nie chodzi o to ze się rozeszła, wiadomo było, że się szybko rozejdzie, choć warunki są na tyle podkręcone, że mało kto będzie je spełniał, chodzi o to, ze w BGŻ mnie informowali, ze nie można składać wniosków, choć można było wnioski składać, jak bym to wiedział to bym pierwszego dnia naboru był o 8.00 w banku, to była albo świadoma dezinformacja albo niedoinformowanie większości pracowników BGŻ

#55 Share Ekspert_ds_Ubezpieczen

Ekspert_ds_Ubezpieczen

• EKSPERT
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 16:45

Witam

mam dla panów informację

od dnia 22.04. bedzie na nowo uruchomiana platforma do rejestracji  kolejnych wniosków na CSK  ( limit jest mniejszy niz za pierwszym rozdaniem - 20 mil)

wnioski można składac w Banku BGZ od poniedziałku 20 kwietnia

proszę pamietać iż w przypadku kredytów CSK mr obowiązuje efekt zachęty ( mówiąc wprost - nie można podjąc żadnych zobowiązań prawnych przed dniem złożenia wniosku w Banku - np. nie zawierac wstepnej umowy kupna sprzedazy)

zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Ekspert ds Finasowania Agrobiznesu

468x60_ConcordiaWiosna2015_Agrofoto.jpg

#56 Share geo2

geo2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 17:07

Witam

mam dla panów informację

od dnia 22.04. bedzie na nowo uruchomiana platforma do rejestracji  kolejnych wniosków na CSK  ( limit jest mniejszy niz za pierwszym rozdaniem - 20 mil)

wnioski można składac w Banku BGZ od poniedziałku 20 kwietnia

proszę pamietać iż w przypadku kredytów CSK mr obowiązuje efekt zachęty ( mówiąc wprost - nie można podjąc żadnych zobowiązań prawnych przed dniem złożenia wniosku w Banku - np. nie zawierac wstepnej umowy kupna sprzedazy)

zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Ekspert ds Finasowania Agrobiznesu

wnioski od 20.04

środki od 22.04.

czyli doradca który pierwszy ogarnie wniosek (najwcześniej środa rano??) ten rezerwuje?

czyli np. wniosek złozony we wtorek 21.04 może być pierwszy od tego złożonego np. w tym tygodniu?

#57 Share majkel207

majkel207

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 799 postów

Napisany 20 kwiecień 2015 - 11:42

byłem dziś o 8 złożyć wniosek, trochę się zeszło bo pani nie wiedziała jak druk wniosku, zadzwoniła do mnie niedawno że kontaktowała się z centralą i tyle wpłynęło wniosków z samego rana , że szanse na to żeby ja dostał są minimalne :(

#58 Share geo2

geo2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 20 kwiecień 2015 - 12:24

wniosek złożony kilka minut po 8.

#59 Share majkel207

majkel207

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 799 postów

Napisany 20 kwiecień 2015 - 12:26

u mnie pewnie koło 9, więc jak widać zdecydowanie za późno, ciekawe czy jeszcze środków dołożą

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share geo2

geo2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 20 kwiecień 2015 - 12:33

może Ekspert przybliży rezerwację od strony technicznej, bo możliwe że czas złożenia wniosku (byle przed środą) nie ma znaczenia???