Damiano604

Poszukuje pracy jako traktorzysta/kombajnista/obsługa maszyn

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mat22889    48

hej jakby się jakiś chłopak znalazł który chciałby jeździć za 10 zł/h to zapraszam ,

Skąd wy jesteście? u mnie traktorzysta 15zł/h, taniej to nikt nie chce,

ludzie teraz wolą narzekać, marudzić, stać pół dnia pod sklepem albo z sąsiadem pod płotem niż coś robić, a z tymi krowami to jak ktoś komuś 6 zł oferuje to tego dziada powinno sie samego do obory zagonić, nie znosze takich wyzyskiwaczy ... przepraszam z góry :)

 

Ty serio z tym piszesz??

 

z jakiego woj jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    111

Do jazdy na traktor i obsługi maszyn 10 to znakomita stawka. Praca jest lekka, co prawda jest troche odpowiedzialności i po paru godzinach staje się nużąca - nie każdy wytrzyma pare godzin jazdy, jednak jazda w klimatyzowanej kabinie, z radiem, pneumatycznym fotelem i całą masą wspomagaczy operatora to praca luksuwowa. Za te pieniądze pracownik powinien mieć opanowaną też obsługe osprzetu do traktora, smarowanie, mycie, dbanie i naprawe mniej skomplikowanych usterek, w dodatku nie być popychadłem któremu ciagle trzeba mówić dokładnie co jak ma wykonać tylko przejawiać troche swojej inicjatywy. Pozatym mysle ze za te stawke nie powinien bac sie w razie potrzeby złapać worek z kartoflami zbożem itd. Do samej jazdy bez parcy fizycznej to 8 zł moim zdaniem max i to dobry. Za taka stawke mozna spokojnie zarobić lepiej niż sporo ludzi mniej sie opracując. Miesiąc ok 30 dni licząc 4 niedziele i ze 4 dni na złą aure, święto czy po prostu free time pracownika daje 22 dni po jakieś 10 h (7-17) daje 2200 zł przy stawce 10 zł. Myśle że 95% Polaków była by zadowolona mając taką pensję nie zważając na rodzaj pracy, a w tym wypadku praca jest co najmniej w miare dobra wiec tym bardziej ta stawka jest ok.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ale ty głupoty piszesz. Myśleć to ty se możesz.

Jestem ciekaw czy ty byś pracował soboty niedziele za 8 zł za godzinę. Z 220 godzin miesięcznie gdzie 50 i 100, do tego podatek zapłać i Zus.

Szczerzę sam robię w polu i wiem jaka to praca a ty chyba tatusia słuchasz i patrzysz żeby ktoś za ciebie zrobił w polu. Dlatego masz takie podejście.

Koło mnie płacą 15 i więcej do tego 50 i 100 miesięcznie robotnicy zarabiają w sezonie 6-7 tyś.

A jedni płacą od 10 zł i zawsze płaczą że nie mają pracowników, ale prokuratura im za d*pę się już bierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja robiłem za dychę, w sezonie nawet 400 godzin miesięcznie, kasa niby fajna, ale nie za to że wcale życia nie miałem. Za dychę już nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crystalzts    14

Pójdziesz pójdziesz , jak Ci robota za 10 nie odpowiada to zatrudnij sie na magazyny przez pośrednika dostaniesz 1100 na miesiąc i będziesz gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

U na  Bułgary i Ukraince za 8-10 robią.

Dokładnie Kris robisz 350-400 godzin rodziny nie widzisz a i kasy nie masz czasu wydać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    111

Jeśli faktycznie dostają 15 na godzine to szczerze pozazdrośćić im trzeba. Może w innych regionach płace są wyższe nie wiem ale u mnie we wsi mało kto zarabia więcej niż 2500 zł, do tego dojazd, na głodnego i godzin w ...  . A robiąc u gospodarza przeważnie śniadanie obiad kolacja jest w pakiecie i w miare robi sie u kogoś z niedaleka wiec dojazd tez tanszy. Przy papryce i kapuście na jesieni dostawali po 9 a z czym jedna praca do drugiej. Mój kumpel zarabia nawet i 3 tys, rozwozi maszyny nawozy itp w firmie, ale sam dojazd 500 i haruje weekendy na taka kase bo inaczej 2 tys, do tego cos do ust trzeba włożyć. Nie raz jeżdże po 16 na dobe i to jest za długo ;/ ale juz po 12 jest ok, całą wiosnę i jesien tak robie i na brak czasu nie narzekam. Czy bym robił za 10? widzac zarobki i prace znajomych tak!. Ogólnie jestem nawet za 20 zł na godzinę żeby tylko była stała opłacalność na jakimś sensownym poziomie żeby było z czego komuś zapłacić i sobie aby zostało chociaz deko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

10 jest stawką jak najbardziej godną. ostatnio kolega poszedł do pracy do niewielkiej hurtowni spożywczej, praca 6 dni w tygodniu, poniedziałek-piątek od 5 do 18-21, w soboty około 8-10 godzin pracy, zaproponowano mu pensję 1600 na rękę, co daje pi razy drzwi 330 godzin w miesiącu czyli ogólna stawka poniżej 5 zł/h to może ktoś powie pracodawcom w mieście że 10 to za mało...

kolega po dwóch dniach poszedł i powiedział że rezygnuje bo to nie dla niego a synek właścicielki za dwa dni pracy (ze 30 h) rzucił mu 50 zł i powiedział że niech dzieciak ma na paliwo i bułki (gość młodszy od kolegi), ogólnie to jeszcze właścicielka hurtowni wysmarowała pisemko do UP (bo kolega jeszcze się nie wyrejestrował a poszedł bez żadnego skierowania na własną rękę) że kolega nie chce pracować, w UP wyrejestrowano go i teraz pół roku nawet nie może się zarejestrować bo niby "nie chce pracować a zarejestrował się tylko dla ubezpieczenia" kto dalej twierdzi że 10 to mało? to jest normalna stawka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

No powinien, ale nic dobrego by z tego nie wyszło, skoro nie mieli hamulców aby go podkapować do UP to zapewne zaraz obdukcja i jeszcze by dalej chłopa doili. Rusz g..no to zacznie śmierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

którzy są z moich okolic to nie wprost ale powiem kto to tak na przestrogę... hurtownia żony burmistrza a synek radny wojewódzki, kolega oddał mu te 50 i powiedział że mu na chleb nie brakuje, odwrócił się i wyszedł.

Cóż im większy "pan" tym większy cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Szukam pracy na wakacje w gospodarstwie. Doświadczenie z obsługi maszyn i pracy przy trzodzie chlewnej, ale szybko się uczę dlatego chętnie mogę pracować też przy krowach, lub innych pracach, nawet ciężko fizycznych. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o jakąś informację lub wiadomość priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamber310    4

Przestrzegam przed praca w wojewodztwie kujawsko-pomorski. Kolo radziejowic bodajze miejscowosc Borowo lub Borkowo. Trasa Inowrocław-Włocławek dokładnie pośrodku.150 sztuk bydła posiada ilepiej mieć na bilet w drugą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klekot22    0

Witam szukam pracy do konca sierpnia posiadam prawo jazdy b oraz uprawnienia na kombajn znam się na naprawie ciągników i maszyn rolniczych jestem z woj łódzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Może nie do końca w temacie ale jest tu sporo osób z mojego rejonu, poszukuję pilnie 2 osób na jutro i wtorek do pomocy przy kiszonce z kukurydzy, zwrot za dojazd plus nocleg jedzenie plus 12zł za godzine, okolice Dębicy tel do kontaktu 889891618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

to i tak dobre stawki macie , jeszcze kilka lat temu w wakacje zdarzało mi się pracować u sporego gospodarza w żniwa i przy qq po 10-15 godzin dzienne tylko przy pracy fizycznej (czyszczenie i smarowanie kombajnu lub sieczkarni, rozładunek zbóż żmijką i dmuchawą , wyrzucanie obornika z zagród cielaków,ustawianie bel na poddaszu obory , podgarnianie TMR łopatą itp różne inne typu przynieś wynieś pozamiataj ) za dniówkę 50 zł <_< i to bez jakichkolwiek prac jako operator maszyn (z braku prawka kat.T i możliwości nauczenia się obsługi jakichkolwiek ciągników  )

 

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

To słabiutko ja jak wynajmuję do pracy to 120zł plus dobre jedzenie no i ze dwa piwa do tego,zawsze do mnie chętnie przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0b    33

Są ludzie i ludzie. Niektórzy za nic szacunku nie mają do czyjejś pracy. Realna stawka dla traktorzysty to 14-15zł/h plus wyżywienie, ewentualnie zakwaterowanie.  Słyszałem od znajomych, że Romanowski dobrze płaci traktorzystom, właśnie w tym przedziale, oferując wyżywienie i zakwaterowanie a nawet samochód w razie potrzeby. Ewentualnie firmy usługowe też podobne stawki. A jak ktoś ma chęci i czas i chce dorobić to już lepiej zagranica. Niemcy traktorzysta, jak się dobrze trafi 11 euro/h zakwaterowanie, wyżywienie, piwa i samochód do dyspozycji. Sam dostałem taką propozycję. 2500 euro na rękę w żniwa bez problemu można osiągnąć. Stawki płacone tu to 8,5-11 euro/h. Czasami nawet przyjmują bez prawa jazdy T, ale to jednak ryzyko.

Edytowano przez k0b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez SnWoWjaro
      Dzień dobry,
       
      poszukuję pracy jako traktorzysta na ternie Niemiec. Obsługiwałem większość zachodnich marek(+GPS), np: John Deere, Massey Ferguson, Claas, Fendt, Deutz-Fahr. Wykonywałem większość prac polowych. Posiadam prawo jazdy kategorii B, B+E, T.
       
      Pozdrawiam Wojciech!
       
       
    • Przez maciekn1210
      Pilnie poszukuję pracy jako kombajnista lub traktorzysta/operator maszyn, zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i firmach usługowych/budowlanych, wielkopolskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie .
      Jestem osobą młodą z doświadczeniem, energią i zapałem do pracy, sumienną, bez nałogów.
      Aktualnie posiadam status studenta, studiuję mechatronikę na Politechnice Gdańskiej.
      Uprawnienia: prawo jazdy kat: AM, B1, B, T; uprawnienia do obsługi i pracy na kombajnach zbożowych, dodatkowo jestem w trakcie realizacji uprawnień na sieczkarnie samojezdne i ładowarki teleskopowe /wózki widłowe.
      Doświadczenie: Przepracowane 3 lata jako operator kombajnu zbożowego marki Deutz-Fahr 5585HT w gospodarstwie rolnym. Pracowałem ponadto jako operator ciągników takich jak: Valtra T153, John Deere 7730, Lamborghini R4, wykonywałem różne prace polowe od uprawy przez transport po siew. Wychowywałem się w gospodarstwie rolnym, znam budowę maszyn rolniczych od podstaw.
      Moje aktualne miejsce zamieszkania to powiat złotowski , woj. wielkopolskie, jednak jestem dyspozycyjny na terenie całego kraju (jeżeli tylko w okolicy miejsca pracy jest jakakolwiek możliwość noclegu). Posiadam własne auto.
      Proszę o kontakt telefoniczny 786 176 533 SMS, lub e-mail maciekn16@gmail.com
      CV i potwierdzenie uprawnień mogę przesłać w każdej chwili
    • Przez panmino
      Podczas pracy na pełnym gazie i dużym obciążeniu silnik furkocze, praca jest nierówna, ale są to "nierówności" o dużym natężeniu i na obrotomierzu tego nie widać. Wymieniłem filtr paliwa, sprawdziłem drożność przewodów paliwowych. Co to może być?
    • Przez Valterkaa
      Podejmę się pracy jako operator ciągnika rolniczego na okres wakacji. Posiadam prawo jazdy kat B i T na co dzień pracuję w rodzinnym gospodarstwie. Województwo Łódzkie.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj