Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kryton    0

Witam wszystkich.

Mam dla wszystkich pomysł na futra.

Jestem właścicielem psa i chciałem kupić suszone królicze futra. i kicha. Nie ma ofert sprzedaży w sieci.... szukam od kilku dni...

zabawka dla psa z futrem to koszt między 40 a 120zł!!!!!!

ja chciałbym samo futro do szkolenia i zabawy z psem.

jest popyt na takie cuda...

Ale podaży nie widzę!!!!

wystawcie futra na allegro po ....10-15zł sztuka + koszt wysyłki i jestem pewien że będą schodziły jak świeże bułeczki...

co ważne nikt nie będzie marudził że skaleczone czy brzydkie... byle czyste i suche ...

Idealna zabawka do szarpania dla psa , skubania przez kota i bóg wie co jeszcze...

a jak popyt będzie duży to i cena pójdzie w górę...

możecie na tym zarobić 5 razy więcej a hodowcy psów dostaną dobry towar za śmieszne pieniądze...

 

pozdrawiam i czekam na aukcje !!!!

 

 

byłbyś zainteresowany? Jak dasz po 12zł za sztuke ususzunego futerka to miesięcznie koło 10-15 szt jestem w stanie Ci sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo006    0
Dnia 20.02.2015 o 22:43, PolskaMocUrsus napisał:

Witam państwa! 

Orientuje się może ktoś czy skupuje futro królicze? 

Co trzeba zrobić z nim przed sprzedażą?

Wiecie gdzie istnieją skupy takich rzeczy w woj.małopolskim? 

 

Proszę o pomoc i pozdrawiam :)

W Wielkopolsce skupem skórek z królika zajmuje się firma "Polnutr".

Polecam wysyłają kuriera po całym kraju. Tutaj kontakt do nich 600 298 556

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kwinto99
      Witam serdecznie chciałem się zapytać czy wie ktoś o jakimś skupie królików , w grę wchodzą trzy województwa małopolskie, świętokrzyskie, śląskie (mieszkam na pograniczu). i czy orientuje się może ktoś o warunkach oddawania króli?
    • Przez Kwinto99
      Witam serdecznie chciałem się zapytać czy wie ktoś o jakimś skupie królików , w grę wchodzą trzy województwa małopolskie, świętokrzyskie, śląskie (mieszkam na pograniczu). i czy orientuje się może ktoś o warunkach oddawania króli?
    • Przez Kuba10302
      Witam! Czy w województwie mazowieckim znajdują się jakieś skupy królików lub nie wiecie kto mógłby kupować króliki.Hodowla duża nie jest.
    • Przez fifi155
      Witam, mam prośbę do użytkowników portalu. Orientujecie się może gdzie na terenie woj. lubelskiego,  a najlepiej okolice Kraśnika można sprzedać łubin jak tak to proszę o jakieś info na ten temat.
    • Przez krystiano2808
      Witam chcialbym sie dowiedzieć gdzie w wlkp skupuja jajka przepiorek. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj