tomek

Z jakiego jesteś województwa?


Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pancarol    0

mało nas na ty af ;D tak czułem że druga strona polski wygrywać bedzie :-


Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Lokalni patrioci :) I jeszcze Polska B w przewadze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Przyjedź na Podlasie to pogadamy o Polsce B(e)-spróbuj być tu rolnikiem(na ziemiach 5-6 klasy)-i osiągać takie rezultaty np.w produkcji mleka.W ramach eksperymentu zamieniłbym (tylko na jeden dzień) grunty orne Wielkopolski z Podlasiem- i myślę ,że byłby to najczarniejszy dzień w policyjnych statystykach dot.samobójstw na tzw.lejca (dokonanych za pomocą lejców przerzuconych przez belki w stodole ;D).Tylko się nie obrażaj  ;)-a tak na marginesie-wiesz dlaczego w Wielkopolsce podczas 2 Wojny Światowej nie istniał ruch oporu ?-bo Niemcy nie kazali  ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

@ jaro ja też mieszkam w polsce B  i nie mam wcale 5,6 klasy nawet łąki mam najgorsze 4 klasa

 

ale niedaleko jest miejscowość piaski  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Wiem,wiem piootr-dzięki za odpowiedź z przyczepkami-ale strasznie nie lubię tego określenia-bo nie jest naszą winą taki stan rzeczy a raczej wina leży po stronie różnej maści decydentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

mnie tam nie przeskadza B  nawet nazwisko mam na tą litere 

 

A z przyczepami to może ktoś zrobiłby fotke w nowej przyczepie z 2 obwodówką  ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

ja moge pracować na ziemiach podlaskich-ale jaki irytujacy (kulturralnie mówiąc) jest fakt jak nam melioracje zje...  >:( zachód polski to melioracja miodzio robiona za niemca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

na forum jest zajerestrowanych 843 użytkowników a glosowalo w sumie 44 a gdzie sie podziala reszta  ::) ??? czyzby 799 uzytkownikow zagubilo sie w tej ankiecie  >:(


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

polskie doswiadczenia z frekwencją na głosowaniach... ach ta zasciankowosc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

niestety istnieje jeszcze u niektórych osób stereotyp tzw."Polski B lub ściany wschodniej".już kiedyś w komentarzach próbowałem "wyjaśnić"koledze z bodajże podkarpacia (nie chce podawać logina) że taki podział to wymysł komunistycznej propagandy, i nijak się ma do obecnej sytuacji .podlaskie rolnictwo nie dość że nie jest zacofane to wydaje mi się że w niektórych dziedzinach (mleczarstwo)zostawia w tyle pozostałe regiony.już kiedyś Każmierz z "Samych Swoich" powiedział ze Polska nie dzieli się na Polaków  znad Wisły i na tych z za Buga tylko na mądrych i głupich ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraker    2

już jest nas czworo z dolnośląskiego


MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

ja jestem ze slaska:D


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

ja jestem z powiatu myszkowskiego wiec nie tak daleko:)


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21
ja jestem z powiatu myszkowskiego wiec nie tak daleko:)

Myszków to chyba tam gdzie oranżady produkują <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

napoje jurajska na opakowaniu tych wód( wody mineralnej a nie alkocholu!!! <_< )sa namalowane takie ladne skałki ale tak naprawde to ja ich nigdy nie widzialem w okolicy B) taka banda cyganow!!


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Dolnyśląsk miasto Legnica. Pozdrawiam


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5    0

Ja jestem z warmińsko-mazórskiego i dobrze mi tu czasami w lato nad jeziorko można wyskoczyć albo se z kumplami popiwkować <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj