Sknerus812

CASE MX 135 Problem z Kalibracją WOM

Polecane posty

Sknerus812    15

Witam wszystkich! :)  Zwracam się do was z prośbą o pomoc przy kalibracji tylnego WOM w Case MX 135.

 Kiedyś już ją wykonywałem i pomogło ale to było 2 lata temu i nie pamiętam pełnej sekfęcji ;/

PS. tak wogle to WOM nie chce się załączyć w moim casie, może ma ktoś jakieś info co może ewentualnie pomóc w uruchomieniu tylnego WOMu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

poszukaj w starszych tematach, wszystko tam było. Najpierw włącz tryb diagnostyczny i sprawdź w czym problem, zresztą i tak to musisz skasować błędy przed kalibracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sknerus812    15

No tylko że ja nie wiem jak włącza się tryb diagnostyczny i kasuje błędy;/ Mógł byś pomóc koledze. Bo nie mogę tego nigdzie znaleźć;/ A tak wogle to może orientujesz się czy jest w tym modelu możliwość podłączenia komputera diagnostycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Te ciągniki nie mają szyny CAN więc komputer diagnostyczny jest zbędny, pozatym tam nie ma dużo elektroniki. Jedyna elektronika w tym ciągniku to WOM oraz podnośnik i wszystkie błędy są sygnalizowane odpowiednio poprzez kontrolke WOM oraz wyświetlacz podnośnika. Niby cos tam sie podpina ale to w celu zaprogramowania modułów WOM oraz podnośnika, ale nie wiem czy coś więcej się da z tego poziomu zrobić instrukcja nic o tym nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sknerus812    15

No dobra a wiesz może jak się kasuje błędy i potem kalibruje? Znasz kolejność sekwencji? Bo po włączeniu lampka pali się przez około 5 sek. a potem równo mruga, wałek nie załancza się nawet na sek.;/

Edytowano przez Sknerus812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clioman    0

Witam,ja mam podobny problem z wom tylko w mccormick mc 135,walek uruchomilem,odczytalem bledy ,ale nie moge ich skasowac co jeszcze mozna zrobic?prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clioman    0

zaczelo sie od zerwanych paskow alternatora ,nie dzialal wom ,zrobilem tak jak pisaliscie na forum i zadzialalo,ale nie dziala teraz auto wom,wczoraj odczytalem bledy i znalazlem 15,33,63,67,82 z czego 15,33 i 67 wiem co oznaczaja a reszty nie wiem,no i probowalem skasowac te bledy tak jak opisano na forum i nic z tego kontrolka miga i zalacza sie sygnal i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekCiasny    0

Witam, mam mccormick mc 120 i także mam problem z wałkiem wom, prosiłbym o udzielenie lub przesłanie na email informacji o tym jak oczytać i usunąć błędy oraz jak przeprowadzić kalibrację wom. Byłbym bardzo wdzięczny, pozdrawiam. 

email: feelthecoolcomfort@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunday    1
Dnia 15.04.2015 o 13:11, clioman napisał:

zaczelo sie od zerwanych paskow alternatora ,nie dzialal wom ,zrobilem tak jak pisaliscie na forum i zadzialalo,ale nie dziala teraz auto wom,wczoraj odczytalem bledy i znalazlem 15,33,63,67,82 z czego 15,33 i 67 wiem co oznaczaja a reszty nie wiem,no i probowalem skasowac te bledy tak jak opisano na forum i nic z tego kontrolka miga i zalacza sie sygnal i tyle.

Witam. Co oznacza błąd 33 ?

 

Edytowano przez sunday

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Kod 33 oznacza przerwę w obwodzie cewki WOM


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolak120    0
Dnia 1.03.2015 o 09:01, Sknerus812 napisał:

andre89pl@o2.pl

Dzień dobry mam ten sam problem

z WOM w MX 135 bardzo proszę prześlij mi jak możesz Kasowanie błędu jak i poprawna sekwencje kalibracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj