Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arek    218

Oleju sporo pali. Turbina do sprawdzenia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmyra    1

Witam, posiadam książkę serwisową do modeli John Deere 6100 - 6900, kody błędów, ustawienie, schematy elek, hydraul. Itp, jeśli ktoś zainteresowany to wiadomość na priv. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaptorAgro    0

Witam! Może pomoże mi ktoś przy kupnie JD Szukam jakiegoś jelonka z serii 6400-6600 lecz bd to mój pierwszy jasiek i nwm na co zwracać uwagę i z jaką wersją skrzyni szukać takiego JD by nie była bardzo awaryjna. Jak ktoś coś wie to proszę o odp. Pozdrawiam!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gamzi    1

Szukam jd 6600/6610. Ktos moze ma na sprzedanie lub cos wie? Proszę o informację na priv lub 798995777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrekv89    0
Witam, chcę zamontować ładowacz czołowy stoll z rozdzielaczem nimco z ls do jd 6300. Z tyłu posiadam 3 sekcje hydrauliki, sekcję podnośnika oraz zaślepkę z lewej strony z korkiem od dołu. I w związku z tym mam kilka pytań?
1. Czy na lewo od wolnego powrotu w sekcji podnośnika jest również powrót do zbiornika czy zasilanie (ze schematów wynikałoby ze zasilanie)?
2. do otworu w zaślepce z lewej należy podłączyć LS?
czyli P2- gniazdo obok wolnego powrotu, T2- wolny powrót LS- w zaślepce z lewej?
3. Czy można to zrobić po najmniejszej linii oporu czyli P2- gniazdo sekcji hydrauli, t2- wolny powrót a LS- zaślepić
Czy może jest jakieś inne rozwiązanie?

41547318_2093742403990715_7431573412528521216_n.jpg

41548437_2093742810657341_605748215899226112_n.jpg

LX020038_______UN04SEP98.gif

41564857_2093749190656703_200613953846378496_o.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tropt    3

koledzy czy polecicie ten traktor jako pomocnik, pracował by głownie przy ziemniaku - 20 ha, kombajn + sadzarka + obsypnik bierny + opryskiwacz na 60 ha. do tego trochę transportu, ładowacz  i wąskie koła, zda egzamin czy szukać czegoś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki1988    5

Montował ktoś w jasku hebel? Gdzie najprościej go założyć? Drugie pytanie...do czego służa te bolce na zdjęciu? I czego tam brakuje bo chyba jakiejsy osłony? Jak to się nazywa?

 

IMG_20190315_155152.jpg

Edytowano przez Luki1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki1988    5

A nie wiecie czy można dekielek do tego ustrojstwa dokupić? Żebym wiedział jaka to ma nazwę a tak to nie wiadomo czego szukać. Sporo kabelków tam jest i boję się że zachlapie błotem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki1988    5

Panowie spotkaliście się z pęknięta pokrywa zaworów w JD? Mam rysę na wierzchu i boku,poci się olej. Pokrywa z tworzywa... Da się to jakoś skleić? Martwi mnie czemu pękła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

pokrywa jest z aluminium pęka jak ktoś nie umie przykręcić dobrze bardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

a no możliwe bo ona jest taka wypukła bo to 00 to możliwe że jest z tworzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki1988    5

Będę próbował skleić, są podobno dobre kleje wytrzymujące wysokie temperatury. Ciśnienia przecież nie ma pod pokrywą więc może uszczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki1988    5

Panowie nie działa mi pompka w baku w JD 6300( nowy nabytek). W kostce nie było zasilania. Bezpieczniki sprawdzone, wymieniłem przekaźnik od pompki. Teraz w kostce jest zasilanie ale tylko 7v. W gnieździe przekaxnika jest 12v. Co to może być? Ogólnie coś z elektryka jest nie tak bo na przekręconym kluczyku powinny się świecić kontrolki ładowania, ciśnienia oleju silnika i w skrzyni. A świeci się tylko ładowanie( co prawda dopiero po pogrzebaniu w bezpiecznikach) ciśnienie oleju silnika tylko mrygnie na ułamek sekundy(czujnik dobry) a ciśnienie skrzyni się nie świeci. Zapalają się dopiero jak zaczynam kręcić rozrusznikiem i zaraz gasną tak jak powinny. Masa słaba??? Pomóżcie.

Edytowano przez Luki1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikTivi    50

Panowie co sądzicie o JD 6100? Miałbym pracować z turem mam Ursusa 4514 a do tura trochę za mało wydajnw pompa i brak rewersu co mnie denerwuje, na jakieś konkretne wady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutekrb    5
21 godzin temu, RolnikTivi napisał:

Panowie co sądzicie o JD 6100? Miałbym pracować z turem mam Ursusa 4514

Zobacz jaki jest koszt podstawowego serwisu JD, czyli wszystkie filtry i oleje z oryginału, da to obraz kosztu utrzymania. Do tego policz sobie komplet 4 nowych radialnych opon ze średniej półki w dowolnej konfiguracji do tego 6100 bo to takie minimum gdy zakupisz używany ciągnik. 

Wpis sobie w google "FILTER OVERVIEW WITH SERVICE INTERVALS AND CAPACITIES 6000 Series Tractors" będziesz miał dwustronicowy dokument o filtrach z numerami co ile się wymienia i na drugiej stronie ile idzie płynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariaci10    1

Witam. John deere 6600 na rozgrzanym oleju zaczyna szarpać podnośnikiem. Przy podniesionym lekko opada i podnosi. Bywa też że opada do połowy i nie da się wyżej podnieść. Czujnik położenia czy cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daaniel766    4

witam. przeczytałem wszystkie strony tego wątku odnośnie modeli jd 6100-6400, lecz było to jakiś czas temu I postanowiłem odświeżyć temat. zacząłem rozglądać się za ciągnikiem tego typa I stąd moja prośba, czy osoby posiadające taki ciągnik, lub osoby które miały doczynienia z wyżej wymienionymi ciagnikami mogły by napisać swoją szczerą opinię? interesuje mnie również awaryjność takich ciągników, oraz czy są one kosztowne. czy opłaca się kupić ciągnik z 96 roku z przebiegiem 10 000 godzin za około 65 tysięcy? jeżeli trafił by się jakiś okaz z turem to było by mi to jak najbardziej na rękę, lecz czy taki ciągnik który pracował z turem nie jest już zbyt bardzo wyeksloatowany? może są jakieś newralgoczne miejsca tego ciągnika które trzeba sprawdzić przy zakupie? proszę o szczerą opinię. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj