Polecane posty

minas    0

Co myślicie o tych starszych modelach (lata produkcji 92-97), warto to jeszcze kupić? Wiadomo, że przebiegi mają już ok. 8 tyś mtg albo i więcej. Jak wygląda awaryjność, komfort, spalanie itd. Z góry dziękuje za wszystkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jak bys byl pewien ze maja po 8 tys to bierz w ciemno, byle sie nie okazalo ze ma 18 bo to jest bardziej prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55
jak bys byl pewien ze maja po 8 tys to bierz w ciemno, byle sie nie okazalo ze ma 18 bo to jest bardziej prawdopodobne

no wlasnie przebiegi moga byc naprawde bardzo duze zadko trafia sie egzeplaz z malym przebiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Ja pracowałem troszeczke na farmach na zach. to właściciel przyprowadził w zastępstwo claasa 170 koni półtora rocznego to miał nakrecone ponad 1500 MTG!!!Czyli wniosek że robił nonstop.

Tak przy okazji to ja też sie zastanawiam nad urzywanym takim około 10 lat. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Ja pracowałem troszeczke na farmach na zach. to właściciel przyprowadził w zastępstwo claasa 170 koni półtora rocznego to miał nakrecone ponad 1500 MTG!!!Czyli wniosek że robił nonstop.

Tak przy okazji to ja też sie zastanawiam nad urzywanym takim około 10 lat. :)

heh 1500 to duzo na 1,5 roku, tyle to u mnie MF smiga i jak go umyje to wygalada jak spod igly, wnetrze rowniez (robi rocznie 900 mth) a wcale nie pracuje tak duzo, w sezonie mozna spokojnie 2 klocki wykrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Wniosek z tego jeśli faktycznie ciągnik ok. 10 letni miałby 8 tyś. to warto go kupić.

@ brzozak masz racje jeśli ciągnik jest w miare dbany,umyty to nie bardzo jest stwierdzić po wyglądzie czy ma tyle czy tyle godzin.Tak jak ja zauwarzyłem to jedynie można było poznać po stanie opon-były troche przytarte. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minas    0

Chłopaki, trochę więcej konkretów proszę. Miał ktoś do czynienia z tymi ciągnikami? Szczególnie interesuje mnie 6100- 75 KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak jezdizlem za ciagnikie mmialem do wyboru JD 6400 i MF 6260... JD byl z 94 roku i mial 7,5 tys MTH wsyzstko udukometowane itd maszyna byla super ale MF z 2000 i ma 4000tys MTH... JD mial fajna skurznie i wogule maszyna w szyku byla no ale kazdy muwil ojcu ze JD duzo pala i wzielismy MF no i powiem wam ze dzisiaj przy orce takie na 15-20 cm 4 skobowym atlasem spalil mi 20 litruw tak okolo przez 2,5 godziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RobertN    1

Nie widac zbyt dużo opini. Jak ktoś ma jelonka z tej seri to niech coś o nich napisze bo też jestem zainterasowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
picek274    0

Witam:) od września szukam do swojego gospodarstwa ciągnika( używany) Postawiłem na markę john deere'a. Interesują mnie takie modele jak 6400 i 6300 PREMIUM. I tu jest moje pytanie czy dobrze wybieram??? Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2227

@picek274 nie zakladaj nowego tematu a odpowiedz w tym-nacisnij addreply a jesli chcesz zacytowac to opcja quote lub reply (zalezy jaka skorka) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

dobrze wybierasz :D JD robi i robił dobre ciągniki i ze spokojem mozesz postawic na tą marke.jesli nie trafisz wadliwego egzemplarza(odpukac) to nie powinno byc większych problemów


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Popieram poprzednika. Te ciągniki są niezawodne. Bardzo bym chciał takiego kupić ale kasy za mało. Problemów nie powinno byś bo do tych modeli części masz raczej od ręki.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2
Ja pracowałem troszeczke na farmach na zach. to właściciel przyprowadził w zastępstwo claasa 170 koni półtora rocznego to miał nakrecone ponad 1500 MTG!!!Czyli wniosek że robił nonstop.

Tak przy okazji to ja też sie zastanawiam nad urzywanym takim około 10 lat. ;)

 

 

nie non stop! Rok ma 8740godzin tak więc gdyby robił nonstop mialby coś w tych okolicach ;)


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian87    0

cześć i czołem, nie powiem że jestem nowy bo założyłem już temat ale mi go zamknieto :)

 

Pójdę na łatwizne i pod spodem zamieszczę skopiowane pytania z tamtego tematu.

 

Koledzy mam kilka pytań odnośnie ciągnika John Deere 6300 z 1995r.

 

1. Jaki lać olej do silnika, w jakiej ilości i co ile wymieniać ?

2. Jaki olej do skrzyni, ile i co ile wymieniać ?

3. Mam skrzynię bodajże Power Quad (1 wajcha biegów głównych od A do F; 2 wajcha 4 półbiegi; 3 wajcha rewers bezsprzęgłowy) jeśli sie myle to mnie poprawcie. Problem jest tego typu że nie wchodzi mi bieg "F". W tej chwili jedzie mi max. 28.5km/h a chciałbym wiecej. Podobno bieg ten jest zablokowany seryjnie i trzeba go odblokować (w serwisie) i jak to można zrobić samemu ?

4. Co wymienić / poprawić gdy przy odpalaniu i po, świeci mi sie kontrolka stop i pomarańczowy wykrzyknik ? Jak zaciągnę i spuszczę ręczny to przestaje ale po zgaszeniu jest to samo (nie zaciagam recznego)

5. Jak już sie pytać to raz a dobrze Jak zmienić na liczniku żeby zamiast prędkości pokazywał mi mtg i co zrobić jak niedziała mi zegarek ?

 

bardzo dziekuje z góry za wszystkie porady

pozdr

 

 

PS. Dlaczego na tym forum moderator z pipką w avatarze zamyka temat skoro dotyczy konkretnego modelu ? Przecież tak to tylko cieżej sie szuka i trzeba czytać 5str. o niczym żeby znaleźć odp. na swój problem... zero przejrzystości :angry:


John Deere 6300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pucek3    0

ja posiadam john deere 6300 od 2 miesiecy i moge powiedziec ze jest to super ciągnik.jak narazie zero awari i oby tak dalej.


John Deere 6300 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

bierz go... sprawdzona marka krótko na temat... ale... dokładnie sprawdzaj od kogo i w jakim stanie go bierzesz bo zajechany to niewazne jaki bedzie miał znaczek i tak nie bedzie działał jak bedziesz tego chciał.. pozdro!!


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo400    32

tez szukam takiego ciagnika a dokladnie 6300 z ładowaczem ewentualnie 6200 lub 6400. a tak wogole moze ma ktos stronke z danymi technicznymi tych ciagników tzn; wymiary masa i inne takie tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

ale pomiedzy 6200 a 6400 jest roznica 20 koni takze wazne jest czy ich potrzebujesz czy nie, to po pierwsze, a osobiscie odrazałbym Ci kupno ciagnika z zamonowanym ładowaczem, one czesto gesto maja bardziej zuzyta hydraulike, ale to tez zalezy, widac z reszta po ciagniku jak i ile pracował... najlepiej kupic osobno ciagnik i poszukac jakiegos ładowacza do niego, to troche zachodu z tym jest ale mysle ze sie opłaca... a stronka z inf to http://www.konedata.net/Traktorit/jd6100.htm


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo400    32

we wtorek pojade patrzec JD6300 bez ladowacza w sejnach stoi za 67000 to troche sporo zeby za70000 z ladowaczem gdzies znalesc. w damaslawku jest za 65000 z ladowaczem w srodku piekny stan ale ladowacz 2 sekcje i taki on troche slaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian87    0

ja swojego w damasławku kupiłem :lol: dokładnie w firmie HENPASZ. Polecam ją bo naprawdę wszystko odbyło sie jak należy. Na www.henpasz.otomoto.pl masz ich sprzęt. Jest JD6300+tur za 64tys.


John Deere 6300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj