Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#19961 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 09 luty 2014 - 11:30

Dziewczyna na gospodarkę

jaro po to sie wydaje na makijarz na kosmetyczke zeby sie ukochanemu podobac.

Zeby on mogl raz na jakis czas dostrzec to co on ma a tego nie widzi

Najlepsze kosmetyki to dobre mydło i szampon do włosów. One pokazują prawdziwą urodę każdej dziewczyny.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:34
  •  

#19962 Share mat22889

mat22889

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 09 luty 2014 - 11:48

Dziewczyna na gospodarkę czytałem troszkę co tam wczoraj pisaliście i ?????????
wow jaka kłótnia :D ale tutaj się tłok zrobił
i tam dziewczyny pytały jaki to problem znaleźć dziewczynę na gospodarkę. Pytają a same wiedzą coś w tym temacie inaczej nie zaglądały by tutaj :P

ale coś innego :D żeby się poznać może przejdziemy na czat na skype?? tam można też pisać ale i jak by ktoś chciał to i grupową konwersacje prowadzić :P
chyba pod koniec lutego są jakieś targi? w Łodzi?

#19963 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2148 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 09 luty 2014 - 11:53

Dziewczyna na gospodarkę są są, mnie tu Agnieszka namawia, ale jakos mie mam checi bo byłem kilka lat temu i była strszna lipa,

#19964 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 09 luty 2014 - 12:11

Dziewczyna na gospodarkę No kobity , ciśniecie po facetach jak tłuczkiem po kartoflach :P . Nie dziwię się że po wioskach tak dużo kawalerów w różnym wieku a kobiety ze wsi coraz częściej w mieście zasilają szeregi rozwódek i starych panien. Kolega z innej wioski chcąc zatrzymać dziewczyne przy sobie, "zbrzuchacił" ją ale nie wiem jaki jest sens zostawać młodym (ok 3 lata starsi ode mnie) na małej gospodarce , na pomoc z unii przy ich niewielkim areale nie ma co liczyć a z dochodami i przeżyciem to różnie bywa .Jedno z nich pewnie będzie pracować (choć jeszcze pewnie i rodzice pomogą) tylko problem które . Jeśli on będzie pracować to dziewczyna zostaje w domu i ma na głowię obejście (rośnie frustracja i zażenowanie sytuacja w której się znalazło po części z własnej winy ). a jak odwrotnie to pewnie kobieta będzie trochę z pogarda patrzeć na męża swego jakoby to była bardziej samodzielna i zaradna w życiu.
Pomimo że pieniądze szczęścia nie dają ale w cywilizowanym , rozwiniętym świecie z kapitalizmem zapewniają stabilizację. Niestety aby taką stabilizację na gospodarce mieć to niestety trzeba dobre trochę tej ziemi uprawiać aby mieć jakieś konkretniejsze i zadowalające dochody. Tak więc drogie dziewuszki postawcie się w miejscu mężczyzn i zobaczcie ile się tu trzeba natrudzić aby wilk był syty i owca cała.

#19965 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2148 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 09 luty 2014 - 12:22

Dziewczyna na gospodarkę no no dobra wypowiedz,, a tak nawiasem fajny ten zamek w Tykocinie, zwiedzałem ostatnio, ;-)

#19966 Share rafals2

rafals2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze :) Nowinki technologiczne i innowacyjne :)

Napisany 09 luty 2014 - 13:01

Dziewczyna na gospodarkę Dłuższy czas mnie tutaj nie było ale widzę tutaj nowych ludzi i nowe kłótnie :P

#19967 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 luty 2014 - 13:11

Dziewczyna na gospodarkę Nie chcę zmieniać wątku ale przypominam, ze osoba z pierwszym wpisem na 1000 stronie ma randkę ze mną więc strzeżcie się :D

#19968 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 09 luty 2014 - 13:17

Dziewczyna na gospodarkę no lina walka na całego

#19969 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 09 luty 2014 - 13:21

Dziewczyna na gospodarkę Dalej to samo...

#19970 Share kamilus1025

kamilus1025

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,rolnictwo

Napisany 09 luty 2014 - 13:22

Dziewczyna na gospodarkę i znów do 2000 postów bedzię ten sam problem :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19971 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 09 luty 2014 - 13:26

Dziewczyna na gospodarkę A jak będzie już 1000 strona to Lina powie że poczekamy następne 1000 stron :D
Kolego Kamilus problem się nie rozwiąże bo ile głów tyle rozumów

Edytowany przez mietek86, 09 luty 2014 - 13:29.

#19972 Share maniusie23

maniusie23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 09 luty 2014 - 13:32

Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj ksiądz na podsumowaniu kolędy mnie pocieszył że u nas w parafii zastępy anielskie kawalerów a o pannach nic nie wspomniał Naprawdę zacznę w to wierzyć chyba że że znalezienie dziewczyny na gospodarkę to jak trafienie 6 w totka

#19973 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 09 luty 2014 - 13:34

Dziewczyna na gospodarkę Z tym się zgodzę bo nie jest łatwo ale jak to mówią że śmierć mąż i zona to z góry przeznaczona. :)

#19974 Share klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 09 luty 2014 - 13:35

Dziewczyna na gospodarkę Na ten problem nie ma żadnego przepisu. To nie zupa ,nie wystarczy najpierw posłodzić, popieprzyć, dosolić i gotowe ;) . Dla jasności kucharzem nie jestem :D

#19975 Share smerfy2210

smerfy2210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:matematyka ;)

Napisany 09 luty 2014 - 13:36

Dziewczyna na gospodarkę

No kobity , ciśniecie po facetach jak tłuczkiem po kartoflach :P . Nie dziwię się że po wioskach tak dużo kawalerów w różnym wieku a kobiety ze wsi coraz częściej w mieście zasilają szeregi rozwódek i starych panien. Kolega z innej wioski chcąc zatrzymać dziewczyne przy sobie, "zbrzuchacił" ją ale nie wiem jaki jest sens zostawać młodym (ok 3 lata starsi ode mnie) na małej gospodarce , na pomoc z unii przy ich niewielkim areale nie ma co liczyć a z dochodami i przeżyciem to różnie bywa .Jedno z nich pewnie będzie pracować (choć jeszcze pewnie i rodzice pomogą) tylko problem które . Jeśli on będzie pracować to dziewczyna zostaje w domu i ma na głowię obejście (rośnie frustracja i zażenowanie sytuacja w której się znalazło po części z własnej winy ). a jak odwrotnie to pewnie kobieta będzie trochę z pogarda patrzeć na męża swego jakoby to była bardziej samodzielna i zaradna w życiu.
Pomimo że pieniądze szczęścia nie dają ale w cywilizowanym , rozwiniętym świecie z kapitalizmem zapewniają stabilizację. Niestety aby taką stabilizację na gospodarce mieć to niestety trzeba dobre trochę tej ziemi uprawiać aby mieć jakieś konkretniejsze i zadowalające dochody. Tak więc drogie dziewuszki postawcie się w miejscu mężczyzn i zobaczcie ile się tu trzeba natrudzić aby wilk był syty i owca cała.

a więc :) nie zgodzę się co do zasilania konta rozwódek i starych panien w mieście-na podstawie czego tak sądzisz? nie generalizuj, co tak samo się tyczy w stronę Was panów. Jeśli uważasz, że "cisnę" to wybacz, nie było to moim celem. Wyrażam jedynie swoją opinię a przy tym nie chciałam nikogo urazić. Co do frustracji...nigdy nie ma takiej sytuacji by ona nie powstała w jakimś stopniu, niestety nieuniknione, jednak sztuka jest, by ją od razu rozwiązywać a przede wszystkim mówić (jak o każdym problemie zresztą). Nie ma złotego środka i nie ma też sensu się dochodzić tutaj między sobą. Weźmy wszyscy sprawy w swoje ręce :)

@zetor-wiem co znaczy politowanie w oczach innych, sama tego doświadczyłam (w gimnazjum wstwawałm o 4 rano by przed szkołą porobić-mama miała wypadek, po szkole też praca i dopiero około 23 miałam czas by siąść do książek nad którymi zresztą zasypiałam często). Dziewczyny w szkole traktowały mnie jak osobę drugiej kategorii a i nauczyciele nie wszyscy potrafili zrozumieć sytuację. Weź pod uwagę, że dzięki tym doświadczeniom jesteśmy mocniejsi przede wszystkim psychicznie :) to taki spory plus w tej sytuacji oraz w pewnym sensie zaradność :)

#19976 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 09 luty 2014 - 13:36

Dziewczyna na gospodarkę Pierwszy wpis na 1000 strone to dopiero może być dla kogoś porażka :D

#19977 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2180 postów

Napisany 09 luty 2014 - 13:38

Dziewczyna na gospodarkę Mam nadzieje że to ja będę tym szczęściażem 1000 bo wybieram się w przyszłym tygodniu w Twoje okolice ;)

#19978 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 luty 2014 - 13:41

Dziewczyna na gospodarkę zapraszam :) czym chata bogata...

#19979 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 09 luty 2014 - 13:43

Dziewczyna na gospodarkę Tomasz nie udało się :D
Z tym wpisem na 1000 stronę to albo ktoś wypłynie albo popłynie. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19980 Share maniek183

maniek183

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 09 luty 2014 - 13:43

Dziewczyna na gospodarkę Jak każdy sam się nie ruszy to i do milionowej strony tego tematu nic się nie zmieni. Jest tu dużo osób jest z kim porozmawiać.
Chyba się zrobiło "polowanie" na 1000 stronę :lol: jakaś wyjątkowa będzie?