Polecane posty

MatiRol92    71

uuuu... daremw teraz chłopie Twój los leży w twoich rękach ,odezwij sie i nie pękaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Każdy chyba jakieś ma :)

Piękna- na mój sposób

Zgrabna- na mój sposób

Pracowita- to już chyba tak ogólnie

No i rozsądna :) może być też władcza- w sumie jak będzie rozsądna to może wszystkim rządzić ;)

brzydka

niezgrabna

leniwa..czasem

i nierozsądna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatiRol92    71
Napisano (edytowany)

to jest Twoja ocena

 

 

Wymienicie sie numerami ,na face poklikacie ,później bedziecie mi dziękować B)

Edytowano przez MatiRol92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

 

brzydka

niezgrabna

leniwa..czasem

i nierozsądna...

Ale było powiedziane że na mój sposób :)

 

uuuu... daremw teraz chłopie Twój los leży w twoich rękach ,odezwij sie i nie pękaj ;)

Weż sie odezwij owijanie bel teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

to jest Twoja ocena

 

 

Wymienicie sie numerami ,na face poklikacie ,później bedziecie mi dziękować B)

Mati! to ja tu miałam swatać a nie być swataną ! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

A w czym belowanie przeszkadza ja do zetora założyłem sobie lte, dla chcącego nie ma nic trudnego. Grunt to tylko odpowiednie chceci i ta słynna motywacja. Daremw pomyśl ze chcę i musi się udać nie. :D Ewa uciekaj bo się wszyscy rzucą na ciebie zaraz B)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

druga to Ja i On :D

A ja głupi myślałem że mężatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatiRol92    71

Mati! to ja tu miałam swatać a nie być swataną ! ;p

 

widzisz jak Cie zaskoczyłem :) ,no ale chyba sie cieszysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Daremw może banan juz nie mężatka tyle czasu jej nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pig    18

Ale trafiłeś z Poznaniem :P mam 100 km do Poznania B)

Kasia22 a z jakiego powiatu dokładnie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A w czym belowanie przeszkadza ja do zetora założyłem sobie lte, dla chcącego nie ma nic trudnego. Grunt to tylko odpowiednie chceci i ta słynna motywacja. Daremw pomyśl ze chcę i musi się udać nie. :D Ewa uciekaj bo się wszyscy rzucą na ciebie zaraz B)

 

 

a czemu moją sie rzucać??;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatiRol92    71

bo jak to sama powiedziałaś:

 

brzydka

niezgrabna

leniwa..czasem

i nierozsądna...

 

pewnie dlatego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

widzisz jak Cie zaskoczyłem :) ,no ale chyba sie cieszysz :P

jeszcze nigdy mnie tak w życiu nie zaskoczył jak Ty teraz;p

 

bo jak to sama powiedziałaś:

 

brzydka

niezgrabna

leniwa..czasem

i nierozsądna...

 

pewnie dlatego :D

 

prawdę tylko napisał...;p więc wątpię żeby ktoś chciał sie rzycać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Tomek może i masz rację, ale co jeśli to tylko separacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No wiesz dziewczyna taki rodzynek się trafi to każdy będzie chciał uszczknąć choć kawałeczek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miroM1984    6

gdyby urzadzic spotkanie wszystkich osob piszacych w tym temacie, to wtedy uzyskalibysmy wysoki procent dopasowania i na pewn zawiazaloby sie duzo par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Miro a jaki problem niech się każdy dogada, szybka randka i zobaczymy gdzie się pożar zacznie :D Daremw Banan na rodzynku :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No wiesz dziewczyna taki rodzynek się trafi to każdy będzie chciał uszczknąć choć kawałeczek. :D

każdy??? uszczknąć choć kawałeczkek ????

Chyba naprawdę trzeba uciekać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

hahahha ale masz branie ;p

No patrz ! a nawet nie powiedziałam ile mam ha.....

hehehehhe :P

 

No patrz ! a nawet nie powiedziałam ile mam ha.....

hehehehhe :P

 

 

 

 

Nie no dobra, moje żarciki są słabe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatiRol92    71

no sucharki :)

 

ale widzisz są tak zauroczeni że o Bożym świecie zapomnieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

no widzisz co ja z nimi zrobiłam?

 

No ale co zrobisz, no nic nie zrobisz...;p

Edytowano przez Ewa2209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj