Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34861 odpowiedzi na ten temat

#19441 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 03 luty 2014 - 23:06

Dziewczyna na gospodarkę Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:55
  •  

#19442 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1129 postów

Napisany 04 luty 2014 - 00:20

Dziewczyna na gospodarkę

Mam swoje przekonania poparte doświadczeniem ,stąd takie podejście do życia a nie inne . Ty ,no cóż ...wszystko przed Tobą i obyś zawsze spadał jak kot na cztery łapy .

I w tym tkwi cały szkopuł, nie tak może doświadczenie co zupełnie inny etap. Ty masz męża, rodzinę nie potrzebujesz takich wrażeń, wydaje Ci się to nienormalne, a mnie jeszcze daleko do tego etapu. Dlatego dla mnie to jest nic nadzwyczajnego, tak jak mówią młodość ma swoje prawa, trzeba się wyszumieć, czasami balansować na krawędzi a nawet dostać po głowie żeby zrozumieć... Lepsze każde urozmaicenie niż ślęczenie z założonymi rękoma i desperacja, a nóż widelec trafi się ślepej kurze ziarno nigdy nic nie wiadomo... ;)
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#19443 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 04 luty 2014 - 06:06

Dziewczyna na gospodarkę Ale sie zrobila burza w sprawie podrywu na wyjazd.

No czepiacie sie juz wszystkiego, jak nie kompletu ubran to znowus ze cos jaram. Z jakiej czesci polski jestescie???? Ze to Was dziwi wziasc komplet ciuchow.

Powiem tyle Jak nie potraficie dziewczyny zagadac i sie umowic to takie potem bzdety plecita.

A @Linka nastepnym razem jak bedziesz chciala jechac na jakas wystawe to nie pisze ze chcesz jechac NA KRZYWY RYJ. Bo pewnie tym sie spalilas

Tak @Pedro czasami sie ryzykuje od tego nikt nie zginol jeszcze.

Tylko jak ktos nie potrafi rozmawiac zagadac to wyciaga najgorsze tezy.

Edytowany przez banan575, 04 luty 2014 - 06:07.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#19444 Share Ropsonok

Ropsonok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, diagnostyka, rolnictwo

Napisany 04 luty 2014 - 07:12

Dziewczyna na gospodarkę Co do wyjazdu to "albo cnotka albo piechotka" :) A do odważnych świat należy, trzebz próbować

#19445 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 04 luty 2014 - 07:22

Dziewczyna na gospodarkę

Piątek , 20 km od Kutna jest środkiem

Ale to chyba środek Europy, a my celujemy w środek Polski :)
W rolnictwie siła!!! :)

#19446 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 luty 2014 - 07:39

Dziewczyna na gospodarkę Piatek to środek Polski

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#19447 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 04 luty 2014 - 08:00

Dziewczyna na gospodarkę

I w tym tkwi cały szkopuł, nie tak może doświadczenie co zupełnie inny etap. Ty masz męża, rodzinę nie potrzebujesz takich wrażeń, wydaje Ci się to nienormalne, a mnie jeszcze daleko do tego etapu. Dlatego dla mnie to jest nic nadzwyczajnego, tak jak mówią młodość ma swoje prawa, trzeba się wyszumieć, czasami balansować na krawędzi a nawet dostać po głowie żeby zrozumieć... Lepsze każde urozmaicenie niż ślęczenie z założonymi rękoma i desperacja, a nóż widelec trafi się ślepej kurze ziarno nigdy nic nie wiadomo... ;)

Jedni najpierw myślą, potem robią inni najpierw robią potem myślą . Ja zdecydowanie zawsze byłam w tej pierwszej grupie i jakoś nie odnoszę wrażenia ,że byłam nudziarą trzymającą się mamusi spódnicy .

Tak @Pedro czasami sie ryzykuje od tego nikt nie zginol jeszcze.

Czy aby na pewno ?

Edytowany przez Meg5, 04 luty 2014 - 16:35.

#19448 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 04 luty 2014 - 09:21

Dziewczyna na gospodarkę Nasze całe życie to jedno wielkie ryzyko.

#19449 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 04 luty 2014 - 09:45

Dziewczyna na gospodarkę Mam wrażenie, że niektóre osoby nie wiedzą o czym tu się pisze ,albo udają że nie wiedzą ,już nie wiem . Skończmy ten wątek ,ponieważ pewnych osób lepiej nie przekonywać ,bo jak się nie sparzą osobiście ,to nie dotrze i wyobraźnia się nie załączy . The end .

#19450 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 luty 2014 - 10:21

Dziewczyna na gospodarkę Zdaję sobie sprawę, ze nie każdemu moje poczucie humoru przypada do gustu... ale sorry nie łapcie się za słówka. Jedni żartują a drudzy się nakręcają... nikt z Was nie wie jak ja bym sie zachowała czy pojechała i co robiła.... Jedno jest pewne w weekend byłam zasypana śniegiem i tak by po mnie nikt nie dojechał :D Nie myslcie sobie, ze zawsze jezdze z obcymi osobami bo tak nie jest, a że zapytałam kto mnie zabierze na targi to z przekonania że na tym portalu (rolniczym) są ludzie normalni czy się mylę??? czy na studiach czy gdzie nie byłam największą kulturę, dżentelmenstwo okazywali mi zawsze chłopaki ze wsi bo znali pracę umieli okazać szacunek do drugich. Dlatego za każdym razem wypowiadając się tu ufam że Wy tacy tu jesteście, nie jesteście zboczeńcami i w zwykłaym spotkaniu nie doszukujecie się okazji do zabawiania się ale zdrowego podejścia do życia. ;)

Edytowany przez Lina, 04 luty 2014 - 10:35.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19451 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 04 luty 2014 - 12:28

Dziewczyna na gospodarkę Lina to jest odpowiednie podejście do sprawy i zakończenie tego tematu.

#19452 Share Ropsonok

Ropsonok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 04 luty 2014 - 13:31

Dziewczyna na gospodarkę Lina musisz mieć fajny charakter

#19453 Share maniusie23

maniusie23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 04 luty 2014 - 15:41

Dziewczyna na gospodarkę Szukajcie a znajdziecie Ja miałem to szczęście że znalazłem dziewczynę która wie czym się zajmuje i to akceptuje i nie przeszkadza jej to wogóle

#19454 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 04 luty 2014 - 16:02

Dziewczyna na gospodarkę Maniusie to lepiej jakbyś trafił 6 w totka :)

#19455 Share 7891Firefox

7891Firefox

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła i koni, weterynaria, rolnictwo.

Napisany 04 luty 2014 - 16:46

Dziewczyna na gospodarkę wiecie co, tak nawiązując do tematu, taki doktorek kiedyś, od białogrzbietów w Lublinie zapytał nas na wykładzie, czy wiemy dlaczego roboty udojowe są tak popularne wśród zachodnich rolników, a teraz co raz częściej wśród polskich? Dlatego żeby ich kobiety krów doic nie musiały bo problem ze znalezieniem kobiety mają tam ponoć dużo większy niż u nas ;) :D

#19456 Share maniusie23

maniusie23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 04 luty 2014 - 17:12

Dziewczyna na gospodarkę Ja w totka nigdy nie grałem A jeśli dojenie to jedyny powód że nie można znaleźć dziewczyny to ktoś ma z czymś jakiś problem Szukacie pracownika do obory czy dziewczyny do wspólnego życia

#19457 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 luty 2014 - 17:37

Dziewczyna na gospodarkę A czy jedno wyklucza drugie???:D No nie oszukujmy się, jakbyście nam nie słodzili przed ślubem to wiadomo, ze na wsi jest co robić i czasami trzeba partnerowi dopomóc przy zwierzakach dlatego mówienie " moja żona nic nie będzie robiła" jest dla mnie trochę ściemą... tu jest problem czy ludzie chcą robić i wprowadzić coś do własnego biznesu, jak nie robisz to klepiesz biedę proste. dlatego szukajcie i pracownika i zony w jednym bo innaczej sie nie da ;)

#19458 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 04 luty 2014 - 17:52

Dziewczyna na gospodarkę obietnice obietnicami , slowa slowami a zycie i tak potem pisze wlasny scenariusz .

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#19459 Share Ropsonok

Ropsonok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 04 luty 2014 - 18:00

Dziewczyna na gospodarkę I znów o krowach zaczynacie, to było w tym temacie jakieś 100 stron wcześniej

A skoro tyle lat radziliście przy krowach bez żony to czemu to ma się zmienić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19460 Share kawakawa

kawakawa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 04 luty 2014 - 18:40

Dziewczyna na gospodarkę

A czy jedno wyklucza drugie??? :D No nie oszukujmy się, jakbyście nam nie słodzili przed ślubem to wiadomo, ze na wsi jest co robić i czasami trzeba partnerowi dopomóc przy zwierzakach dlatego mówienie " moja żona nic nie będzie robiła" jest dla mnie trochę ściemą... tu jest problem czy ludzie chcą robić i wprowadzić coś do własnego biznesu, jak nie robisz to klepiesz biedę proste. dlatego szukajcie i pracownika i zony w jednym bo innaczej sie nie da ;)

Myslę, że to jest kwestią dogadania,jeśli praca partnera to uprawa/hodowla, na której się nie znam, to do jego pracy wtrącać się nie będę. Natomiast mogę ogarnąć to, co umiem i jestem w stanie fizycznie robić- ogród, warzywnik, dom i to co dookoła. Myślę, że nikt na siłę nikogo do roboty nie zaciągnie.