Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#1921 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 październik 2011 - 19:37

Dziewczyna na gospodarkę

@MAT912 tiaaa a potem coś z cyklu "cierpienia młodego Wertera". Bo nie potrafiłeś odczytać tego co druga strona miała do powiedzenia. Z punktu psychologii samo "miłosc od pierwszego wejrzenia" nie wystarczy zeby zwiazek kupy sie trzymal. Dobry początek. Tylko reszta to zrozumienie i kompromisy.

Nie, jak będzie prawdziwa miłość to jedno dla drugiego wszystko zrobi i wszędzie za nim pójdzie, ale jeżeli ktoś pomyli miłość z zauroczeniem no to skutki mogą być opłakane.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 10:12
  •  

#1922 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 10 październik 2011 - 19:44

Dziewczyna na gospodarkę @MAT912 czesto jest tak, ze X lat po slubie, jedno drugiemu wytyka co dla niego poswieciło, co moglo osiagnac gdyby nie on. A to dlatego, ze zwiazek oparty byl na tzw. "milosci od pierwszego wejrzenia", czyli de facto- zauroczeniu. Prawdziwe uczucie to dojrzałe uczucie. Oparte nie na poświeceniach o ktorych wspomniales, a na kompromisach.

#1923 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 październik 2011 - 19:52

Dziewczyna na gospodarkę O tu się z Tobą zgodzę :D no ja często mówiłem że w małżeństwie kompromis i odpowiedzialność to podstawa. :)

#1924 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 10 październik 2011 - 22:37

Dziewczyna na gospodarkę

Zamiast pogratulować kolegom z AF, że mimo odległości są razem, Ty z całej siły starasz się udowodnić, że to bez sensu. Zazdrościsz?

A czego mam gratulować? I czego mam zazdrościć bo jakoś nic mi do głowy nie przychodzi?

To ciekawe jak mamy rozmawiać na odległość?? Telefon to duża pomoc jak nie ma się kogoś przy boku, to jest wyjście awaryjne aby nie oszaleć z tęsknoty. Jak będziemy małżeństwem to będziemy razem!!!

Nie chodzi mi o to jak rozmawiacie przez odległość tylko podejście do tej sprawy. Panuje tu opinia, że na odległość można stworzyć lepszy związek niż mieszkając razem. Że, jak Finn wspomniał, przez telefon czy gg można poznać lepiej drugą osobę niż przebywając z nią 24h przez 7 dni w tygodniu. Według mnie to jest bzdura. Zamieszkajcie razem przez rok to przekonacie się czy po takim czasie będzie to samo uczucie jak na początku, gdy do waszego życia wkradnie się rutyna dnia codziennego. Bo na razie 2 tygodnie razem raz na jakiś czas to tylko wakacje na które cały czas oczekujecie. A im mniej jest coś dostępne tym bardziej tego pożądamy.

#1925 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2001 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 11 październik 2011 - 06:48

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS ma dość kontrowersyjny i bezposredni sposób wypowiedzi ale w 100% się z nim zgadzam. prawda pojawi sie jak zaczną się problemy praca do późna całe tygodnie. dylemat nowa maszyna czy nowa fura. wtedy okarze sie jak ciężko jest znaleźć kompromis bo łatwo sie o nim mówi ale zastosować w praktyce to już co innego.

#1926 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 11 październik 2011 - 08:21

Dziewczyna na gospodarkę nie rozumiem co wy chcecie, od finna i martiny, poznali się , są z tego powodu szczęśliwi, i co kogo to obchodzi czy miłość ich nie opuści do grobowej D, czy się rozejdą za miesiąc, przypominam , temat dziewczyna na gospodarkę , a nie czy związek ,,MARTINA i FINN''przetrwa czy nie i z jakiego powodu,
StasiekS zejdz z nich

#1927 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 11 październik 2011 - 08:40

Dziewczyna na gospodarkę A skąd wiecie, że wkradnie się rutyna? Ludzie to, że komuś z Was się nie udało to nie znaczy, że innym ma się nie udać. Może tak sobie porozmawiamy i pobudujemy przyszłość innym użytkownikom? Ciekawe czy będzie Wam miło, kiedy wszyscy w koło będą Wam wmawiać, że to co robicie jest bez sensu.
Ja proponuję skończyć rozmowy na temat Martiny i Finna albo zamknąć temat.
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#1928 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 11 październik 2011 - 09:35

Dziewczyna na gospodarkę Prawda jest taka że nikt nie pojmie i nie zrozumie jak to jest być w związku na odległość. Mi też wszyscy odradzają i mówią różne rzeczy. Sam kiedyś też nie pojmowałem jak można być w związku na odległość. Ale gdy pozna się tą jedyną/jedynego wszystko się zmienia. A największą przeszkodą jest tylko dystans i tęsknota. Więc zgadzam się z przedmówcą że pora zejść z martiny i finna bo oni sami wiedzą co jest dla nich najlepsze. Pozdrawiam
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

#1929 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 11 październik 2011 - 10:07

Dziewczyna na gospodarkę Największa przeszkodą dla związku to inni ludzie. Zazdrośni, chytrzy, którzy mają najwięcej do powiedzenia, a najmniej wiedzą.

MichuFarmer

#1930 Share wojtek53

wojtek53

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO

Napisany 11 październik 2011 - 10:46

Dziewczyna na gospodarkę Nie chodzi mi o to jak rozmawiacie przez odległość tylko podejście do tej sprawy. Panuje tu opinia, że na odległość można stworzyć lepszy związek niż mieszkając razem. Że, jak Finn wspomniał, przez telefon czy gg można poznać lepiej drugą osobę niż przebywając z nią 24h przez 7 dni w tygodniu. Według mnie to jest bzdura. Zamieszkajcie razem przez rok to przekonacie się czy po takim czasie będzie to samo uczucie jak na początku, gdy do waszego życia wkradnie się rutyna dnia codziennego. Bo na razie 2 tygodnie razem raz na jakiś czas to tylko wakacje na które cały czas oczekujecie. A im mniej jest coś dostępne tym bardziej tego pożądamy.
[/quote]
w pełni sie z Toba zgadzam StasiekS

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1931 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 11 październik 2011 - 10:54

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli w związku sugerować się tym, co inni powiedzą, to jest się na etapie nastolatka. Niby się z tego wyrasta. Chociaż patrząc na ludzi można mieć wątpliwości.

Związek na odległość, a życie obok siebie. To jest to trochę jak ze słodyczami. Gdy jesz je co parę dni, ciągle Ci smakuj, delektujesz się. A jeśli zaczniesz jeść je codziennie, mogą stać się rutyną, przestaną smakować. Problem więc tkwi czy bedzie się umiało być z kimś stale, nie dla jego zalet, ale pomimo jego wad. Tak jak nie mieć awersji do słodyczy pomimo mdłości po ich nadmiarze.

#1932 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 październik 2011 - 11:46

Dziewczyna na gospodarkę

nie rozumiem co wy chcecie, od finna i martiny, poznali się , są z tego powodu szczęśliwi, i co kogo to obchodzi czy miłość ich nie opuści do grobowej D, czy się rozejdą za miesiąc,

Mi nic do tego co z nimi będzie w przyszłości. Piszemy teraz o związkach na odległość a Martina i Finn to taki przykład dla lepszego zobrazowania.

Ciekawe czy będzie Wam miło, kiedy wszyscy w koło będą Wam wmawiać, że to co robicie jest bez sensu.

A kto im to wmawia? Być może im się uda a być może nie. To tylko zależy od nich a nie od nas.

Zazdrośni, chytrzy, którzy mają najwięcej do powiedzenia, a najmniej wiedzą.

Jestem tak zazdrosny, że postanowiłem przez forum zniszczyć ich związek. Taki mam teraz cel.

#1933 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 11 październik 2011 - 12:35

Dziewczyna na gospodarkę @StasiekS ach Ty zazdrośniku! wydało się :D

Nie macie powodu do kłótni. Luźny temat. Dobry na chwile relaksu przy pisaniu mgr.

#1934 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 październik 2011 - 13:19

Dziewczyna na gospodarkę Panowie i Panie czy to jest związek na odległość czy po sąsiedzku to nie ma znaczenia, w narzeczeństwie zawsze jest pięknie i różowo, zwykły szary dzień to w obydwu przypadkach zacznie się następnego dnia po ślubie i rutyna jak to nazywacie też będzie w obydwu przypadkach jak i w każdym małżeństwie, ale jeśli chłopak i dziewczyna że tak powiem są sobie przeznaczeni wszystkie trudności łatwiej pokonają. A co do Finna i i Martiny myślę że nie mają powodu czuć się atakowani piszemy w temacie tylko na Ich przykładzie, nam tylko wypada życzyć Im wszystkiego naj, naj, najlepszego i cierpliwie czekać na chrzciny :lol:

#1935 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 11 październik 2011 - 13:55

Dziewczyna na gospodarkę

Nie macie powodu do kłótni. Luźny temat. Dobry na chwile relaksu przy pisaniu mgr.

Ja dzisiaj skończyłem pisać ;p

MichuFarmer

#1936 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 11 październik 2011 - 14:27

Dziewczyna na gospodarkę @Michufarmer jedną mam za sobą ;), płodzę drugą :D

#1937 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 11 październik 2011 - 18:38

Dziewczyna na gospodarkę Co do związków na odległość to nie polecam nikomu. My chcieliśmy tylko pokazać wam że taki rodzaj związku jest tak samo wartościowy jak każdy inny i nie można się poddawać. Życzę wam byście znaleźli miłość swojego życia :) Ja się ciesze z mojego wyboru i mimo wielu pokus (studenci na uczelni) nie poddaje się. Aby nie myśleć tyle o tym wszystkim teraz studiuje sobie 2 kierunki :) Jak na razie jakoś godzę je mimo że oba są dzienne. A jak jest mi ciężej czy coś się mi uda to mam do kogo zadzwonić i opowiedzieć o tym, a to bardzo pomaga :)

A teraz wróćmy do szukania ideału dziewczyny na gospodarkę :) A tak na marginesie to ja wolę nowy sprzęt do pracy niż samochód :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1938 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisany 11 październik 2011 - 22:08

Dziewczyna na gospodarkę

A tak na marginesie to ja wolę nowy sprzęt do pracy niż samochód :)

Sprzęt da jego użytkownikowi chleb, a samochód niekoniecznie. Ale z drugiej strony nie samym chlebem żyje człowiek.

MichuFarmer

#1939 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 12 październik 2011 - 10:47

Dziewczyna na gospodarkę Dlatego jestem na kupnie motocykla :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1940 Share johndeere5090m

johndeere5090m

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 12 październik 2011 - 18:48

Dziewczyna na gospodarkę u mnie na wsi to nawet ze 2 się trafią które chcą na rolę