Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34899 odpowiedzi na ten temat

#19241 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 02 luty 2014 - 15:45

Dziewczyna na gospodarkę banan jesteś mężata widać wszystko już w życiu widziałaś i to nie jest ci opce ja jakbym wypalił z tekstem z tymi ubraniami to znając moje szczęście skończyło by się źle, ciekawe co lina sobie by pomyslała jakby to usłyszała zboczeniec wywiezie mnie gdzieś do lasu. Xawier z wolnym miejscem to ok że sie ja podwiezie i odwiezie bezpiecznie do domu aby się nie bała no chyba ze lina ma 2metry wzrostu i mieśnie jak marit bjorgen to w tedy nie musi się bać niczego. Lina jak dożyję do lata to obiecuję ze przyjadę do ciebie i cię zaproszę na wiejską potańcówkę w tym roku mamy 100 lecie orkiestry i 15 śierpnia robimy całodniowy festyn, a zabawa nie jakieś tam elektro prawdziwy zespół z prawdziwymi instrumentami z zarąbista muzyką do tańczenia a nie same łubu duu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 02:02
  •  

#19242 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 02 luty 2014 - 15:49

Dziewczyna na gospodarkę

Zapytaj @Line. @Linka odpowiedz tym chlopom co bys zrobila no bo oni nie wierza.

A teraz @Xawier zapytam.

Jak Twoja przyjezdza lub przyjedzie do Ciebie 700km to tez przyjedzie w ciuchach jednych czy wezmie inne na zmiane.

Co innego jeśli ludzie są w związku lub się chociaż raz widzieli a co innego jeśli by się w ogóle nie widzieli i nie znali. A Ty mi powiedz czy pojechałabyś we swoim obecnym mężem jeśli wcześniej by do Ciebie nie wydzwaniał prawie dwa lata i tak po jednym telefonie zaproponował żebyś jechała z nim na wesele? Pojechała byś??

#19243 Share mietek86

mietek86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i majsterkowanie

Napisany 02 luty 2014 - 15:53

Dziewczyna na gospodarkę <p>

Jechać na same targi to co innego jak zabrać drugi komplet ciuchów i dodając, że już się było na takich targach czyli można wywnioskować, że zależy mu nie na targach a na niej tj ma konkretny plan związany z nią a będąc na jej miejscu bym się zastanawiał o co może chodzić facetowi którego się nie zna i który każe zabrać drugi komplet ciuchów... Co innego jakby po prostu powiedział że ma miejsce wolne i może ją zabrać po drodze na targi.

#19244 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 luty 2014 - 15:54

Dziewczyna na gospodarkę To jest ten Wasz problem, jak nigdy nie sprobujesz to NIGDY sie nie dowiesz jak to dziala.

Bylam na weselu n moim i to samo uslyszalam wez sobie druga sukienke i szpilki, na co nie mowil. Ale sie przekonalam na wlasne oczy bo po szybkim tancu zle stanelam i obcas zlamalam.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#19245 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:02

Dziewczyna na gospodarkę Banan nie rozumiesz mnie czy nie chcesz mnie zrozumieć...??? Pisałem, że jeśli wcześniej by do Ciebie tyle nie wydzwaniał to czy też byś z nim pojechała? Uwierz mi ja nie mam problemu ze spróbowaniem

#19246 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:10

Dziewczyna na gospodarkę Ale Wy sie mnie nie pytajcie co bym ja zrobila, zapytajcie sie @Liny czy by Ona pojechala.

Ja Wam tylko napisalam jak Ja bym to zrobila.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#19247 Share fragles1

fragles1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:Cięcie, gięcie i spawanie
    u Drimelka jest najtaniej

Napisany 02 luty 2014 - 16:11

Dziewczyna na gospodarkę @banan i @xawier nie kłóćcie się, oboje macie rację. Panna, kawaler będą szukać potencjalnych problemów, a czy to mnie podrwią i wykorzystają czy może nie? :unsure: A mężatki, wdowy czy rozwiedzeni, a to może mnie porwą i wykorzystają :P

#19248 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:17

Dziewczyna na gospodarkę

Ale Wy sie mnie nie pytajcie co bym ja zrobila, zapytajcie sie @Liny czy by Ona pojechala.

Ja Wam tylko napisalam jak Ja bym to zrobila.

A mnie ciekawi Twoja odpowiedz. Sama mi zadałaś pytanie i na nie odpowiedziałem. Teraz Ty możesz zrobić to samo.

Koleżanka Lina też mogłaby odpowiedzieć jakby się zachowała w danej sytuacji

Edytowany przez Xawier, 02 luty 2014 - 16:18.

#19249 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 luty 2014 - 16:24

Dziewczyna na gospodarkę Wszyscy macie rację :) A ja też zgodze się z @banan. Jak ktoś by mi napisał weź koronkową bieliznę to tak wystraszyłabym się i dołączyła taką osobę do czarnej listy ale skoro deklarowałby się ze sam weźmie garnitur i krawat... no no poważnie brzmi... a moze się oświadczy ;) (Zartuję trochę) kobiety chcą być kochane za charakter i osobe a nie za wygląd a wnioskuję, że jak chłopcy nie widzą dziewczyny to z góry zakładają ze nie warta zachodu....

Ps: sorry za przewrazliwienie ale jestem świeżo po rozstaniu i będę łapać za słówka wszystkich :P

#19250 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:24

Dziewczyna na gospodarkę Wiec odpowiem, siedzialam na czateri i jakis zboczeniec :D nic mnie nie pytal tylko chcial moj nr tel. Ja mu nr dalam.

Po czasie 3miechach ktos dzwonil nie wiedzialam kto i skad ma moj nr i prosil mnie na wesele.

Znow ta sama osoba chciala zebym zrobila dla niego przesylke, (tak jakby sam nie mogl sobie jej zrobic) i zrobilam .

Po czasie on chcial odebrac ta przesylke osobiscie, Ja chcialam poczta przeslac a on ze osobiscie odbierze.

Poprostu trzeba czasem zaryzykowac. :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19251 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:32

Dziewczyna na gospodarkę Banan drugiej takiej odważnej ze świecą szukać.
Lina pisze że jest świeżo po rozstananiu, mnie ten sam powód to przywiódł... widzę że to forum to taki azyl dla zranionych :) mam nadzieje że wszyscy jakoś znajdziemy to nasze szczęście

#19252 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:35

Dziewczyna na gospodarkę Banan sama widzisz że chciałaś wysłać pocztą a nie spotkać się z nim ale on się uparł. I nie, nie czepiam się. Zgadzam się z wami obiema- czasami warto zaryzykować. Wszystko zależałoby od użytych słów w zaproszeniu do @Liny. Banan z jakiego woj jesteś?

#19253 Share jarooo3013

jarooo3013

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:40

Dziewczyna na gospodarkę ehhh wodki nie przepijesz a baby nie prze..... gadasz i tak zawsze maja racje chociaz jej nie maja ;) a co do drugiej pary ciuszkow jak kaze wziasc to zaden strach przeciez, moze zechce ja zaprowadzic do obory :P . gorzej jak by miala brac jakies seksowne patalaszki lozkowe,ale jak samotna wyposzczona to tez nie stracila by na tym raczej.

#19254 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 luty 2014 - 16:41

Dziewczyna na gospodarkę o a z @izoldą założę funclub bo na jednym wózku jedziemy :)

Edytowany przez Lina, 02 luty 2014 - 16:43.

#19255 Share AdamUrsusGKS

AdamUrsusGKS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:Górnictwo ,Rolnictwo , Motoryzacja , Sport , Kobiety :D

Napisany 02 luty 2014 - 16:42

Dziewczyna na gospodarkę banan troszke już przesadzasz :)

#19256 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:45

Dziewczyna na gospodarkę

ehhh wodki nie przepijesz a baby nie prze..... gadasz i tak zawsze maja racje chociaz jej nie maja ;) a co do drugiej pary ciuszkow jak kaze wziasc to zaden strach przeciez, moze zechce ja zaprowadzic do obory :P . gorzej jak by miala brac jakies seksowne patalaszki lozkowe,ale jak samotna wyposzczona to tez nie stracila by na tym raczej.

odnoszę wrażenie że wyposzczony to chyba Ty jesteś :D

Lina na ten wózek to chyba tu więcej chętnych będzie

#19257 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:46

Dziewczyna na gospodarkę

Wszyscy macie rację :) A ja też zgodze się z @banan. Jak ktoś by mi napisał weź koronkową bieliznę to tak wystraszyłabym się i dołączyła taką osobę do czarnej listy ale skoro deklarowałby się ze sam weźmie garnitur i krawat... no no poważnie brzmi... a moze się oświadczy ;) (Zartuję trochę) kobiety chcą być kochane za charakter i osobe a nie za wygląd a wnioskuję, że jak chłopcy nie widzą dziewczyny to z góry zakładają ze nie warta zachodu....

Ps: sorry za przewrazliwienie ale jestem świeżo po rozstaniu i będę łapać za słówka wszystkich :P

Tak @Lina jak ktos nie widzi jak druga osoba wyglada to nie za bardzo sie interesuje.

No i jakbysmy z @Lina pojechali no to wiadomo tam by sie pozwiedzalo itp itd, no i przyszedl by czas na powrot.

No i tu potrzebny komplet ciuchow ( nie konieczny z koronka) Wracamy zajezdzasz do restauracji i walisz prosto z mostu ze ZAPRASZASZ JA NA KOLACJE.

W samochodzie mowisz ze sa troche ekstremalne warunki, ale ze ide sie przebrac w toalecie zeby w restauracji nie widzieli ze jakas wies przyjechala.

Mowisz @Linie ze po to wzioles garnitur. Co by Lina zrobila tego sie nie dowiecie :D

Potem przy kolacji rozmawiasz i opowiadacie co Was zaciekawilo i rozbawilo na targach.

Po kolacji jedziecie w Wasze regiony, i pytasz czy zgodzila by sie pojsc na zabawe taneczna. Jak sie juz dzis bawic to na calego.

Po zabawie odwozisz i dizekujesz za mily spedzony dzien i wieczor i dziekujesz za wszystko.

A MOZLIWE ZE PO TYGODNIU JESTES JUZ U @LINY NA KAWIE; A wszystko zaczelo sie tylko od zwyklej wystawy a zakonczylo sie niezwykla zabawa :D

Do odwaznych swiat nalezy

@Xawier jestem z tego samego woj co Twoja wybranka

Edytowany przez banan575, 02 luty 2014 - 16:58.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#19258 Share jarooo3013

jarooo3013

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:48

Dziewczyna na gospodarkę solidarnosc jajnikow jest byla i bedzie :rolleyes: :rolleyes: :P

#19259 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:49

Dziewczyna na gospodarkę Lina Ty i tak masz lepiej, mnie Bananek chciał sprzedać razem z workiem kartofli :D

o solidarnosci plemników też słyszałam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19260 Share jarooo3013

jarooo3013

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:56

Dziewczyna na gospodarkę bo solidarnosc plemnikow to potega i przyszlosc :D co nie panowie