Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#1901 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 09 październik 2011 - 14:38

Dziewczyna na gospodarkę Nareszcie :)
Dobrze że to napisałeś!
Ale ile teraz mamy młodych ludzi którzy tylko chcą ślubu żeby kasę zebrać i poszaleć, a jak się skończy to "płacz i zgrzytanie zębów", za co żyć itd.

Dla mnie małżeństwo to wielka decyzja i muszę być pewna na więcej niż na 100%. Jednak nie poznasz tej drugiej osoby widując ja kilka godzin w tygodniu i to jeszcze w weekendy. Ostatnio koleżanka zapytała mnie co robię jak jestem u chłopaka na dłużej ( ona ze swoim jest już 6 lat i w lipcu 2012 się pobierają ), ja na to że robię to co reszta domowników, jak jest kolejka do gotowania to gotuje itd. Nawet nie chce być traktowana jak gość tylko jak domownik. Ona na to że ze swoim 6 lat jest i tak nigdy nie miała i nie umiałaby się odnaleźć u niego w domu.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 05:12
  •  

#1902 Share wojtek53

wojtek53

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO

Napisany 09 październik 2011 - 15:49

Dziewczyna na gospodarkę a niby TY poznasz swietnie tą osobe, ktora mieszka 600 km od Ciebie?

#1903 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 09 październik 2011 - 16:12

Dziewczyna na gospodarkę no a niby w czym to stoi ba przeszkodzie?? można się poznać tak samo a nawet lepiej jak by mieszkać od siebie 6 km... bo wtedy lepiej poznaje sie charakter drugiej osoby...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1904 Share wojtek53

wojtek53

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO

Napisany 09 październik 2011 - 16:26

Dziewczyna na gospodarkę no nie wiem wedlug mnie to wlasnie lepiej sie poznasz jak blizej mieszkasz

#1905 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 09 październik 2011 - 17:06

Dziewczyna na gospodarkę Wojtek uwierz mi że się mylisz. Finn z Martiną maja 600km do siebie ja do swojej mam 250. I naprawdę poznałem swoją pod każdym względem. Prawda jest taka że będąc na dystansie mieszka sie u tej osoby widzi się ja w ciągu dnia nocy nad ranem itd itp w normalnym życiu a nie tak jak spotkania na kilka godzin w ciągu dnia. Tu poznajemy prawdziwe nawyki swojego partnera/partnerki.
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

#1906 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 09 październik 2011 - 17:47

Dziewczyna na gospodarkę Poznaje się człowieka całe życie tak naprawdę. Ale zgodzę się, że odległość nie jest przeszkodą dla dwojga ludzi, którzy CHCĄ być ze sobą. Bardzo fajnie opisał poznawanie drugiej osoby mój przedmówca.
Jest wiele dobrych dziewczyn i wielu dobrych facetów tylko trzeba dać im szansę na pokazanie tego.
Ktoś też napisze/powie, że przystojny chłopak czy piękna dziewczyna mają większe szanse na znalezienie drugiej połówki - ja nie do końca się z tym zgodzę. Ile razy sami napiszecie, że wstydzicie się podejść do ładnej dziewczyny w obawie przed wyśmianiem, odrzuceniem itp., i tu ta ładna dziewczyna traci szanse na poznanie kogoś naprawdę wyjątkowego. Albo mówią jak ładna to i głupia albo puszczalska itp.
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#1907 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 październik 2011 - 19:01

Dziewczyna na gospodarkę

Poznaje się człowieka całe życie tak naprawdę. Ale zgodzę się, że odległość nie jest przeszkodą dla dwojga ludzi, którzy CHCĄ być ze sobą. Bardzo fajnie opisał poznawanie drugiej osoby mój przedmówca.

Nawyki nawykami, ale jest coś takiego jak kompromis i odpowiedzialność w małżeństwie, bez tego ani rusz. ;)

#1908 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 październik 2011 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę

Tą druga osobę trzeba poznać i jak jest zdrowa i jak jest chora. Bo w życiu nie zawsze jest tak kolorowo... I nie przekonasz się o tym widując kochaną osobę w weekendy.

no a niby w czym to stoi ba przeszkodzie?? można się poznać tak samo a nawet lepiej jak by mieszkać od siebie 6 km... bo wtedy lepiej poznaje sie charakter drugiej osoby...

Martina pisze co innego a FINN co innego...

Dlatego, z całym szacunkiem dla użytkowników @Nikita_Bennet, @Filipoo i @StasiekS, Wasze wypowiedzi wydają mi się bardzo indywidualne i oparte tylko na Waszych negatywnych doświadczeniach z Kobietami.

Bo żeby wiedzieć, że gorąca woda może poparzyć to trzeba włożyć do niej rękę.

ja mysle ze duzo z nas dostalo "kopa" od dziewczyny i teraz negatywnie to wspomina dlatego sa tak sceptycznie nastawieni co do płci pieknej

Nie tylko. Wielu jest realistami.

no a niby w czym to stoi ba przeszkodzie?? można się poznać tak samo a nawet lepiej jak by mieszkać od siebie 6 km... bo wtedy lepiej poznaje sie charakter drugiej osoby...

Nie da się lepiej poznać. Różnica jest w spotykaniu się raz na jakiś czas a mieszkaniu ze sobą. Mieszkając z drugą osobą można poznać jej wszystkie nawyki-te dobre i złe, przyzwyczajenia, i nastroje. Jest to także próba dla samego związku bo dopiero wtedy dowiemy się czy naprawdę darzymy tą drugą osobę jakimś prawdziwym uczuciem a nie czy to jest tylko zauroczenie.

#1909 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 październik 2011 - 17:00

Dziewczyna na gospodarkę Eee tam mieszkanie ze sobą na próbę to pic na wodę. Dodany obrazek Jak ludzie nie potrafią być ze są szczerzy i nie posiadają umiejętności słuchania i rozmawiania to można całe życie ze sobą mieszkać a i tak można tego kogoś nie znać. Dodany obrazek Jednak znać, a znać to różnica... Dodany obrazek

#1910 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 10 październik 2011 - 17:14

Dziewczyna na gospodarkę Drugiego człowieka poznaje się nie po zachowaniu w stosunku do nas samych, ale po zachowaniu wobec innych ludzi. Głęboka myśl Adama.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1911 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 10 październik 2011 - 18:28

Dziewczyna na gospodarkę A mnie zawsze tłumaczono, abym patrzyła jak chłopak odnosi się do swojej matki, czy nie jest mamin synkiem i czy ją szanuje. Trzeba zobaczyć jak zachowuje się wśród znajomych lub rodziny.

Co do naszych wypowiedzi (FINNa i mojej) nie zawsze muszą się zgadzać. Przecież on nie będzie powtarzał tego co ja napisałam. :lol:
@StasiekS jeśli nie umiesz interpretować tego co piszemy to już twój problem. Bo my jadąc do siebie nie spędzamy 2 dni razem, tylko trochę więcej. A co do poznania charakteru to co dzień rozmawiamy ze sobą godzinami i poznajemy się od trochę innej strony niż tylko fizyczna.

#1912 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 10 październik 2011 - 18:46

Dziewczyna na gospodarkę

Co do naszych wypowiedzi (FINNa i mojej) nie zawsze muszą się zgadzać. Przecież on nie będzie powtarzał tego co ja napisałam. :lol:

Wtedy to byłoby to bardzo niepokojące.

Bo my jadąc do siebie nie spędzamy 2 dni razem, tylko trochę więcej.

Ok, 3 dni to już o 50% więcej.

A co do poznania charakteru to co dzień rozmawiamy ze sobą godzinami i poznajemy się od trochę innej strony niż tylko fizyczna.

Będąc być może małżeństwem też będziecie przez telefon wszystko robić?

#1913 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 10 październik 2011 - 18:55

Dziewczyna na gospodarkę @StasiekS ma w dużej mierze rację. Same słowa to jedynie około 7% całego przekazu. Ton, barwa głosu to klejne, już 38%, całości przekazu. Blisko 55% tego co chcemy zakomunikować, robimy za pomocą mimiki, gestów. Ileż prościej jest coś napisać, powiedzieć przez telefon, niż patrząc prosto w oczy. To tak na temat komunikacji.

#1914 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 październik 2011 - 19:13

Dziewczyna na gospodarkę

A mnie zawsze tłumaczono, abym patrzyła jak chłopak odnosi się do swojej matki, czy nie jest mamin synkiem i czy ją szanuje. Trzeba zobaczyć jak zachowuje się wśród znajomych lub rodziny.

W pełni się zgadzam...

#1915 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 październik 2011 - 19:15

Dziewczyna na gospodarkę Najważniejsze żeby była prawdziwa Miłość, najlepiej od pierwszego wejrzenia i to taka na całe życie a wtedy nie ważne są odległości, mimiki gesty czy co tam jeszcze. Możecie nie wiem jak kogoś prześwietlać i jak tego nie będzie to wszystko d.........a

#1916 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 10 październik 2011 - 19:22

Dziewczyna na gospodarkę

Będąc być może małżeństwem też będziecie przez telefon wszystko robić?

Te słowa to już przegięcie kolego @StasiekS. Co i w jaki sposób @Martina i @FINN będą robic to już nie Twoja sprawa. Zamiast pogratulować kolegom z AF, że mimo odległości są razem, Ty z całej siły starasz się udowodnić, że to bez sensu. Zazdrościsz?
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#1917 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 10 październik 2011 - 19:23

Dziewczyna na gospodarkę To ciekawe jak mamy rozmawiać na odległość?? Telefon to duża pomoc jak nie ma się kogoś przy boku, to jest wyjście awaryjne aby nie oszaleć z tęsknoty. Jak będziemy małżeństwem to będziemy razem!!!

#1918 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 10 październik 2011 - 19:24

Dziewczyna na gospodarkę @MAT912 tiaaa a potem coś z cyklu "cierpienia młodego Wertera". Bo nie potrafiłeś odczytać tego co druga strona miała do powiedzenia. Z punktu psychologii samo "miłosc od pierwszego wejrzenia" nie wystarczy zeby zwiazek kupy sie trzymal. Dobry początek. Tylko reszta to zrozumienie i kompromisy.

#1919 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 październik 2011 - 19:24

Dziewczyna na gospodarkę

Eee tam mieszkanie ze sobą na próbę to pic na wodę. Dodany obrazek Jak ludzie nie potrafią być ze są szczerzy i nie posiadają umiejętności słuchania i rozmawiania to można całe życie ze sobą mieszkać a i tak można tego kogoś nie znać. Dodany obrazek Jednak znać, a znać to różnica... Dodany obrazek

Mieszkanie ze sobą "przed" całkiem takie głupie nie jest-skąd wiesz czy Twoja przyszła nie przygotowuje się z cicha do zajęcia pierwszego miejsca w "International World Cup of Pierd":D i ty będziesz miał zaszczyt sprawdzania postępów...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1920 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 10 październik 2011 - 19:27

Dziewczyna na gospodarkę @StasiekS, jak juz z ciebie taki wielki matematyk to oblicz mi ile to bedzie więcej procent jak spędzamy ze sobą nie 2dni a 2 tygodnie... bo wiesz nie jest ze mnie dobry matematyk.... i to dzień i noc jesteśmy razem jak mamy dobry humor i jak nie, jak jesteśmy zapracowani i jak nie.... mamy ważniejsze sprawy i problemy na głowie...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)