Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#1861 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 wrzesień 2011 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę U mnie leje Nie miłosiernie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 08:04
  •  

#1862 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 05 wrzesień 2011 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę pada pada <_< oj kobity wezcie na luz :)my nie jestesmy wiesniakami brudasami jak to nie którzy twierdza :lol:

#1863 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 wrzesień 2011 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę Z całym szacunkiem, ale dziewczyny które chcą zostać na wsi to prawie wymarły gatunek. Przynajmniej u mnie...

#1864 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 06 wrzesień 2011 - 14:31

Dziewczyna na gospodarkę Spotkacię tą jedyną to pójdzie z Wami wszędzie..

#1865 Share natalia123

natalia123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,fotografia,

Napisany 06 wrzesień 2011 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę mlodymechanik hehe to chyba jestem wyjątkiem ;)
Dobrych ludzi spotkasz tylko wśród szczęśliwych, bądź jednym z nich.

#1866 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 wrzesień 2011 - 19:20

Dziewczyna na gospodarkę

Spotkacię tą jedyną to pójdzie z Wami wszędzie..

Najpierw muszą zwrócić na siebie uwagę i zainteresować sobą tą dziewczynę...

#1867 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 06 wrzesień 2011 - 19:25

Dziewczyna na gospodarkę natalia123 to wszukuj chłopaków z ok. Poznania ;)

#1868 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 06 wrzesień 2011 - 21:25

Dziewczyna na gospodarkę ja mam taki większy kawałek drogi do poznania :D

#1869 Share Mathieu92

Mathieu92

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 395 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,komunikacja miejska,komputery ;)

Napisany 08 wrzesień 2011 - 17:01

Dziewczyna na gospodarkę Przez te wasze pomysły odżyło ostatnio moje konto na fotce :P Choć nie wiem czemu się łudzę...
Może to przez to że ostatnio zrobiło mi się smutno przez rozczarowanie się pewną osobą ...

Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

#1870 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 październik 2011 - 18:34

Dziewczyna na gospodarkę A gdzie to wszystkich stąd wywiało :lol: ktoś się żeni lub wychodzi za mąż :P oj zbliża się zima a we dwoje pod kołdrą zawsze cieplej :D

Edytowany przez MAT912, 03 październik 2011 - 22:47.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1871 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 02 październik 2011 - 21:08

Dziewczyna na gospodarkę po 1 stąd :D (nie zebym sie czepial )
a po 2 kazdy juz pewnie znalazl dziewczyne :mellow:

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#1872 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 02 październik 2011 - 21:29

Dziewczyna na gospodarkę taa znalazł jakbym znalaz to raczej bym tutaj własnie napisał::Dni ma kobiet szukać trzeba ale nawet na to czasu nie ma sie jak sie robi całe dnie ( chce sie zarobić trzeba robić):Da weekend hmm był i go nie ma cała sobote i niedziele na dachu przesiedziałem :mellow:

#1873 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 02 październik 2011 - 22:07

Dziewczyna na gospodarkę Kto nie znalazł ten zaopatrzył się w termofor :D :D :D

#1874 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 02 październik 2011 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę albo 6 browarów jak ja :lol: :lol:
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#1875 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 03 październik 2011 - 07:51

Dziewczyna na gospodarkę bo tak właśnie jest na gospodarce, będziesz je--;ł po całych dniach, to się czegoś dorobisz, już 4 niedziele byłem zmuszony robić, gryka u sąsiadów do koszenia, chyba jak śniegi spadną , to wreszcie będzie chwila wolnego , na wiosnę kupiłem motocykl miałem jeżdzić na zloty jakieś wypady dalsze, i niebyło kiedy , stoi w garażu i się kuży

#1876 Share Burn

Burn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 03 październik 2011 - 09:53

Dziewczyna na gospodarkę nie wiem jakies dziwne macie podejscie co do siebie.... co wy kaleki jestescie krzywe kregoslupy kulawi itp(oczywiscie bez obrazy)???? chyba nie skoro pracujecie na gospodarce i siedzicie na agrofoto ;) powiem Wam tak ze znajdziecie taka co bedzie robic. u mnie we wsi jest chyba 5 albo i wiecej Pan mgr co przyszly z miast i robia jak by sie na wsi urodzily a nie wyszly za takich przystojniakow znowu... napewno na dyskotece takiej nie poznasz... musicie sie rozgladac po sasiednich wsiach czy sa takie co robia..ja np latem poznalem swoja jechalem do kolegi i patrze a tu ciagnikiem jedzie dziewczyna z przyczepami slomy zajechalem do kolegi i zaraz mu mowie a on ze juz mi nr zalatwi i juz sie spotykamy ponad rok... jej ojciec juz miedze chce orac bo ona jedynaczka i nie ma kto robic...wiec zamiast stac pod sklepem z piwem lepiej sie pokrecic bo zima idzie :D

#1877 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 03 październik 2011 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę heh ja jak bym zobaczyl dziewczyne u siebie w okolicy na traktorze to bym w to nie uwierzyl bym wysiadl i sprawdzil czy to nie sen :lol: bo naprawde a jezdze sporo po innych wioskach i ciagnikiem i samochodem takiego widoku nie uswiadczylem :(
wiec macie szczescie koledzy ze spotkaliscie takie dziewczyny i z nimi jestescie

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#1878 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 03 październik 2011 - 22:46

Dziewczyna na gospodarkę Temat kobiety za kierownicą maszyn rolniczych jest tak samo ciekawy jak pań za kierownica aut osobowych, autobusów czy samochodów ciężarowych. Uważam, że kobiety nie są gorszymi kierowcami od mężczyzn, lecz często brakuje im wyczucia bądź wyobraźni w niektórych sytuacjach. Nie obrażajcie się dziewczyny, ale często tak bywa. Z czego to wynika? A z tego, że za kierownicą najczęściej widzimy mężów, chłopaków czy braci. Mężczyźni często nie dają swoim połówkom prowadzić aut przez co nie nabierają, a i często zatracają sprawność i płynność poruszania się samochodem i wyczucie. Do tego dochodzą predyspozycje są gorzej jeżdżący mężczyźni i gorzej jeżdżące panie.
Każda kobieta ma prawo do osiągnięcia kariery bez względu na to skąd pochodzi (miasto czy wieś). Praca na wsi wymaga często wysiłku fizycznego, do którego bardziej przystosowani są mężczyźni choć i bywają silne kobiety :P
Brak kobiet pracujących na wsi, szczególnie tych młodych wynikać może jeszcze z tego, że na polskiej wsi powodzi się różnie i zostaje ten kto musi, albo najstarszy. Jeżeli praca na wsi nie przeszkadza kobiecie to niema przeciwwskazań żeby prowadziła gospodarstwo.
Niestety często bywa tak, że kobiety obawiają się właśnie tego, że będą musiały ciężko pracować i raczej wolą pozostać w mieście. Są i mężczyźni, którzy na wsi nie będą chcieli pracować. Nie powinno się generalizować.
Mam nadzieję, że moja wypowiedź nikogo nie uraziła.

Pozdrawiam
Michał :)
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#1879 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 październik 2011 - 10:22

Dziewczyna na gospodarkę

Brak kobiet pracujących na wsi, szczególnie tych młodych wynikać może jeszcze z tego, że na polskiej wsi powodzi się różnie i zostaje ten kto musi, albo najstarszy

Po pierwsze na polskiej wsi jest obecnie zbyt dużo rolników. Dlatego dużo młodych nie widzi w tym przyszłości. Po drugie duży wpływ na to ma wychowanie przez rodziców. Wpajanie od małego dziecku żeby się uczył, skończył studia to będzie pracował w biurze za dobre pieniądze a nie kopał rowy spowodowało że mamy największy odsetek studentów w UE i coraz większy odsetek bezrobotnych wśród młodych ludzi spowodowany przerośniętymi ambicjami.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1880 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 05 październik 2011 - 22:46

Dziewczyna na gospodarkę

Przez te wasze pomysły odżyło ostatnio moje konto na fotce :P Choć nie wiem czemu się łudzę...
Może to przez to że ostatnio zrobiło mi się smutno przez rozczarowanie się pewną osobą ...

szukasz zbawienia na fotce? To może lepszy okaże sie portal randkowy? :lol:
ehh dzieci neostrady, wypastujcie swoje adidaski i ruszajcie na balety B)
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć