Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34923 odpowiedzi na ten temat

#1841 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 22:18

Dziewczyna na gospodarkę Podobno jestem przystojny ale wcale mi to nie pomaga, tzn mam powodzenie ale nie spotkałem jeszcze takiej z którą mógłbym być , a może spotkałem a pozwoliłem jej odejść... byłem przez krótki okres czasu z bardzo ładnymi dziewczynami ale nie wyszło, nie wiem może jestem zbyt wymagający albo te ładne dziewczyny są zbyt wymagające, albo takie spotykałem, albo po prostu jak w przysłowiu że "najlepsze partie zawsze sie marnują" :lol: , także @farmer wygląd dużo nie daje wg.mnie, pomaga w podrywaniu ale nie w życiu osobistym, kiedyś też szukałem zawsze ładnej teraz fajnej i poukładanej...wygląd z czasem minie charakter nie...
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:22
  •  

#1842 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 29 sierpień 2011 - 06:10

Dziewczyna na gospodarkę

Podobno jestem przystojny ale wcale mi to nie pomaga, tzn mam powodzenie ale nie spotkałem jeszcze takiej z którą mógłbym być , a może spotkałem a pozwoliłem jej odejść... byłem przez krótki okres czasu z bardzo ładnymi dziewczynami ale nie wyszło, nie wiem może jestem zbyt wymagający albo te ładne dziewczyny są zbyt wymagające, albo takie spotykałem, albo po prostu jak w przysłowiu że "najlepsze partie zawsze sie marnują" :lol: , także @farmer wygląd dużo nie daje wg.mnie, pomaga w podrywaniu ale nie w życiu osobistym, kiedyś też szukałem zawsze ładnej teraz fajnej i poukładanej...wygląd z czasem minie charakter nie...

Kurcze źle zinterpretowałem chyba posta, bo złe wrażenie odniosłeś.. Nie miałem na myśli, że przystojny jestem, bo nie jestem tylko, że spotykałem się z ładnym, którym nie chodziło tylko o wygląd faceta, ale prowadzenie z nim dialogu, bycie razem..
Co do wyglądu to jak pisałem to tylko sprawa pierwszych kilku minut na skan w oczach kobiety, jak się chłopak spodoba to ona daje mu dużo możliwości to zabłyśnięcia intelektem, a temu, który jest mniej atrakcyjny tego nie daje poprostu musi jej zaimponować samą rozmową - tyle wiem z doświadczenie naokoło.. Mi nie wychodziło, bo wszystkie eks starsze odemnie i chciały zbyt szybko stablizacji tj. ślub, dziecko, rodzina, a wtedy to nie miałem tego wogóle w głowie w okolicach 28-29 lat gdzieś, no chyba, że wpadka to zaręczyny i w ciągu roku ślub, a tak to nie jeszcze..

Edytowany przez Famer21, 29 sierpień 2011 - 06:10.

#1843 Share FlashForward

FlashForward

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 29 sierpień 2011 - 11:05

Dziewczyna na gospodarkę Dawno tutaj nie zaglądałem, bo ostatnio jakoś ciężko znaleźć czas, chyba dlatego że masa dodatkowej pracy doszła z ochroną kukurydzy i ziemniaków przed dziką zwierzyną...
Ale tak jak ktoś napisał w jednym z postów, rozmowa w tym temacie bardzo się rozwinęła od czas kiedy więcej pań zaczęło tutaj pisać oraz pewnie niektórzy zaczęli nawiązywać znajomości poprzez prywatne wiadomości. Nie ukrywam, iż również ja (ale kilka dni wcześniej przed tym jak temat się rozkręcił) też starałem nawiązać znajomość z jedną kobietą zaglądającą na to forum, ale niezbyt to wyszło bo po prostu pisanie przez internet, kiedy nie widzę drugiej osoby, wydaje się być dla mnie trochę takie bezosobowe, co innego jeśli się tą osobę na przykład wcześniej pozna. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, mimo że znajomość internetowa nie wypaliła, to poznałem ostatnio w realnym świecie dziewczynę która urzekła mnie swoją osobą, zobaczymy co będzie dalej, ale mam nieodparte wrażenie że warto poświecić dla niej czas, bo ma cechy które szukam u kobiet. I nie ma ona hektarów drodzy agrofotowicze, zresztą jak pisałem wcześniej nie szukam dziewczyny która przyjdzie na wieś po to aby zapierniczać w gospodarce jeśli sama tego nie chce, bo nie warto ograniczać drugiego człowieka do robienia czegoś, co nie będzie dla niego przyjemnością. Świat jest również ciekawy i piękny także poza własnymi 'miedzami'. A współczesne kobiety potrzebują robić coś więcej niż tylko siedzieć w domu, gotować, sprzątać, wychowywać dzieci oraz pomagać w prowadzeniu gospodarstwa. Świat jest pełen możliwości i jeśli tylko będzie mi dane się kiedyś ożenić to z pewnością kobieta ta będzie mogła sam decydować o swoim życiu.
Drodzy Panowie i Panie, jak czytam niektóre wypowiedzi to mam wrażenie że wrzucacie większość ludzi do jednego 'worka', to jest błąd, bo każdy jest inny i nie można tak po prostu każdemu jeszcze dobrze go nie znając przykleić łatkę na którą tak naprawdę nie zasługuję. Nie oceniajcie nigdy po okładce ani po opinii innych dotyczącej danej osoby bo to zazwyczaj ma się nijak do rzeczywistości.
Pozdrawiam

#1844 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 29 sierpień 2011 - 18:51

Dziewczyna na gospodarkę Flashforward - rozmowy PW z dziewczynami mi się udały ponieważ ja miałem w nich inny interes niż niektórzy panowie tutaj w tym temacie jak i na forum.. Ale powiem, że dziewczyny są bardzo ciekawe ich wiedza o rolnictwie, byłem w szoku po naszych rozmowach kilku ;)

Edytowany przez Famer21, 29 sierpień 2011 - 18:51.

#1845 Share mikic360

mikic360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, motoryzacja, hodowla bydła mięsnego

Napisany 29 sierpień 2011 - 21:17

Dziewczyna na gospodarkę Witam wszystkich :)
Jestem nowy w tym temacie choć śledzę go od jakiegoś czasu ale postanowiłem się ujawnić. na początku chciałem podpisać się pod wypowiedzią @bobytempelton "...wygląd z czasem minie charakter nie..." po prostu nie warto zakochiwać się dla samego wyglądu bo to nie o to w życiu chodzi :) bo to charakter odgrywa tą najważniejszą rolę w życiu obojga ludzi. najważniejsze żeby dogadywać się w każdych sytuacjach, nawet tych najbardziej kryzysowych. potrafić się wspierać i nie ograniczać drugiej polówki bo to jest tylko do czasu ( coś o tym wiem )
popieram również zdanie @FlashForward które dotyczy nie ograniczania kobiety. Kobieta tak samo jak my ma swoje ambicje plany marzenia więc niech je spełnia. chyba każdy z nas nie chciał by być odciagany od rolnictwa? tak samo kobiety od swoich planów (chyba ze te plany to również rolnictwo więc lepiej nie trzeba ) :)
Co do poznawania przez internet moim zdaniem jest to bardzo dobra metoda bo z czatowania można szybko przejść do spotkania w realu :) oczywiście jeżeli oboje tego chcą :) Sam jestem przykładem tego :)bo jakieś pół roku temu w taki oto sposób poznałem dziewczynę która ma w sobie to coś co przyciąga mnie do niej na każdym kroku. nie ma dnia żebym o niej nie myślał i jak narazie wszystko jest na dobrej drodze. przyznam się bo sie zakochałem :)i jest to super uczucie. Dodam ze ta dziewczyna dosyć często odwiedza to forum i mam nadzieje ze któregoś dnia ujawni się :)
Dziękuje za uwagę i Pozdrawiam wszystkie Agrofotowiczki i Agrofotowiczów

Edytowany przez mikic360, 29 sierpień 2011 - 21:22.

#1846 Share Maniaa

Maniaa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 29 sierpień 2011 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę W 100% zgadzam się z wypowiedzią @FlashForward. My kobiety mamy marzenia, których spełnienia chcemy :)
A współcześnie jest wiele takich, które chcą pracować. I wcale nie na zasadzie- kariera przede wszystkim.
Osobiście już mam plan na życie, a jednym z jego elementów jest praca na wymarzonym stanowisku, jak to już w jednym z postów w tym temacie napisałam. Co wcale nie przekreśla faktu zrobienia obiadu, pomocy przy prowadzeniu gospodarstwa i wychowaniu dzieci. A jedno z drugim można pogodzić, więc spokojnie można realizować swoje marzenia :) No i ważne, żeby życiowy partner to akceptował :D
@mikic360- powodzenia :)

Edytowany przez Maniaa, 29 sierpień 2011 - 21:57.

#1847 Share mikic360

mikic360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 30 sierpień 2011 - 08:41

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie tak jak napisałaś wszystko można pogodzić :) wystarczą tylko dobre chęci i wszystko staje się łatwiejsze :) grunt to pozytywne podejście do życia :)i zrozumienie partnera.
dzieki @Maniaa

#1848 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 01 wrzesień 2011 - 07:04

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyna przeczytała kilka postów (nie moich :P ) i powiedziała, że się dziwi, że taki problem tylu chłopaków tu ma. Jeśli dziewczyna kocha chłopaka i wie, że on na wsi, dostanie gospodarstwo, pola ma, hodowla to dla niego jest gotowa z miasta na wieś nawet jeśli nie ma korzeni czy rodziny na wsi. Ja zbyt udzielić się nie mogę w moim wypadku dziewczyna ma dziadków na wsi jak ja, i trochę rodziny, a że ja z miasta jak i ona, ale wie, że na wsi zostane za kilka lat to się cieszy z tego ;) Akurat u mnie jest tak na wsi, że dla kobiety pracy w polu nie ma, w domu tylko i na posesji czasem pomóc drobną robote, więc moja sie nie narobi nawet jak sama chce. Ale jej słowa, dla zakochanej dziewczyny nie ma z tym problemu czy z ukochanym na wsi będzie musiała..

#1849 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 01 wrzesień 2011 - 08:03

Dziewczyna na gospodarkę Tutaj się z Tobą nie zgodzę. Obecnie na wsi jest dużo pracy, z którymi kobieta może sobie spokojnie poradzić i nie jest to wyłącznie opieka nad domem ogródkiem i dziećmi.
Zajrzyj do szafy, gdzie trzymasz dokumentację związaną z gospodarstwem. Ile masz segregatorów, teczek, kuwet itp?
Gospodarstwo to obecnie spora firma, w ktorej dokumenty muszą być prowadzone bardzo dokładnie. Uważam, że jeśli tylko kobieta potrafi to ogarnąć jest ogromną pomocą. Poza tym dochodzą sprawy związane z wyjazdami do różnych instytucji z którymi rolnik współpracuje (ARiMR, Urząd Gminy, bank itp.).
A tak trochę dla śmiechu:
Ponieważ pracuję poza gospodarstwem a pomoc rodzicom traktuję jako swojego rodzaju hobby i przyzwyczajenie dostałem od nich ultimatum:
Nie będę mógł uprawiać pól do momentu aż nie znajdę sobie narzeczonej. :D

#1850 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 01 wrzesień 2011 - 13:54

Dziewczyna na gospodarkę

Tutaj się z Tobą nie zgodzę. Obecnie na wsi jest dużo pracy, z którymi kobieta może sobie spokojnie poradzić i nie jest to wyłącznie opieka nad domem ogródkiem i dziećmi.
Zajrzyj do szafy, gdzie trzymasz dokumentację związaną z gospodarstwem. Ile masz segregatorów, teczek, kuwet itp?
Gospodarstwo to obecnie spora firma, w ktorej dokumenty muszą być prowadzone bardzo dokładnie. Uważam, że jeśli tylko kobieta potrafi to ogarnąć jest ogromną pomocą. Poza tym dochodzą sprawy związane z wyjazdami do różnych instytucji z którymi rolnik współpracuje (ARiMR, Urząd Gminy, bank itp.).
Ponieważ pracuję poza gospodarstwem a pomoc rodzicom traktuję jako swojego rodzaju hobby i przyzwyczajenie dostałem od nich ultimatum:

Papiery, dokumenty wujek ma na laptopie i zapasowym dysku dla segregacji, jeśli potrzebuje jakiś dokument z danego roku, miesiąca czy dnia to w parę sek ma. Cod o kwitów, wniosków, zaświadczeń czy jak teraz niedawno jeszcze dofinansowań na nowy traktor i 2 przyczepy..
Ale no ja miałem na myśli właśnie, że kobieta teraz nie musi w polu już robić nic, a te sprawy co napisałeś z papierami to drobne sprawy domowe, co do ogródka i domu to wiadome, że jej robota, zajęcie żeby miała co robić jak mąż na polu.. To nie są sprawy fizyczne i logiczne, więc akurat dla kobiety. Moja w dokumentach zna się bardziej niż ja z wujkiem siedzą w tym, wniosek o dofinansowanie dosłownie sama załatwiła i wypełniła czy jak przyjadą na skup do trzode, to ona tylko z dokumentami, ale nic nie robi przy tym.

Cześć dla śmiechu u mnie jest zupełnie odwrotna :) Mam taką sytuacje, że nawet jakbym nie miał dziewczyny to gospodarstwo dostane, bo taka sytuacja w rodzinie, że nie ma kto wziąć, więc "w Tobie synek nadzieja" :D a, że ja podobnie jak Ty hobby, pasja, zainteresowanie rolnictwem to luzik :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1851 Share Maniaa

Maniaa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 01 wrzesień 2011 - 18:34

Dziewczyna na gospodarkę

Dobre @Rogas, dobre :D

Cześć dla śmiechu u mnie jest zupełnie odwrotna :) Mam taką sytuacje, że nawet jakbym nie miał dziewczyny to gospodarstwo dostane, bo taka sytuacja w rodzinie, że nie ma kto wziąć, więc "w Tobie synek nadzieja" :D a, że ja podobnie jak Ty hobby, pasja, zainteresowanie rolnictwem to luzik :P

U mnie podobnie, z tą różnicą, że: " w Tobie córko cała nadzieja " :D No ale mają to szczęście, że mnie to interesuję i nie zamierzam zmienić branży :)

#1852 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 02 wrzesień 2011 - 06:20

Dziewczyna na gospodarkę

Dobre @Rogas, dobre :D

U mnie podobnie, z tą różnicą, że: " w Tobie córko cała nadzieja " :D No ale mają to szczęście, że mnie to interesuję i nie zamierzam zmienić branży :)

Hmm kurcze jeszcze nie znam przypadku żeby chłopak do dziewczyny przyszedł na gospodarstwo jeśli ona je dostanie, tylko znam przypadki jak dziewczyna do chłopaka, do 2 kumpli.. Sam byłem "prawie" takim przypadkiem, że eks miała pola, ale rozeszliśmy się.. Tyle, że i tak bym nie poszedł, bo sam zostane, więc.

#1853 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 02 wrzesień 2011 - 18:40

Dziewczyna na gospodarkę Dalej w tym temacie jest narzekanie, że kobiety to zło i rolnik ma problemy ze zdobyciem, poznaniem tej jedynej? Czy już się jakieś inne problemy pojawiły?

#1854 Share Maniaa

Maniaa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 02 wrzesień 2011 - 19:16

Dziewczyna na gospodarkę

Hmm kurcze jeszcze nie znam przypadku żeby chłopak do dziewczyny przyszedł na gospodarstwo jeśli ona je dostanie, tylko znam przypadki jak dziewczyna do chłopaka, do 2 kumpli.. Sam byłem "prawie" takim przypadkiem, że eks miała pola, ale rozeszliśmy się.. Tyle, że i tak bym nie poszedł, bo sam zostane, więc.

A ja znam :) I to właśnie facet przeprowadził się do dziewczyny :) chociaż sam miał gospodarstwo. I teraz ma jakby dwa :D
Dobrze, że blisko siebie ;)

#1855 Share mikic360

mikic360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 02 wrzesień 2011 - 19:48

Dziewczyna na gospodarkę jeżeli odległość nie stanowi problemu to ok, ale jakby tą parę dzieliła większa odległość to przeprowadził by się?

#1856 Share ewaawe3

ewaawe3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 05 wrzesień 2011 - 14:50

Dziewczyna na gospodarkę Hej. Każdy ma trochę racji jak sie trafi prawdziwa miłość to czy rolnik czy miastowy to już wtedy nie ma znaczenia.
A czy ktoś jest łądny to juz kwestia indywidualna, każdy ma swój gust. :D

#1857 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 05 wrzesień 2011 - 15:24

Dziewczyna na gospodarkę Ja podam wam ciekawy przykład :P
Jak widzicie sytuacje gdy żona rolnika pracuje np. w szpitalu 12 godz raz na dniówkę raz na nockę gdzie pracy jest mnóstwo i to ciężkiej. Nie ma jej w weekendy, w święta, ma 2 tyg urlopu na rok.
Macierzyńskiego ma 20 tygodni, a potem dalej do pracy. I kto się zajmie dzieckiem?? Jeśli prace domowe to tylko sprawa kobiety. Kto z was odda dziecko obcej osobie?? A jeszcze jedno rodzice nie mają czasu zajmować się maluszkiem bo mają własną prace.

Co waszym zdaniem ma zrobić kobieta??

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1858 Share ewaawe3

ewaawe3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 05 wrzesień 2011 - 15:39

Dziewczyna na gospodarkę a jeżeli komuś wieś śmierdzi to niech spada ,tęsknić za nim nikt nie będzie, mój kolega zawsze mówi gdy ktoś powie że śmierdzi gdy on coś robi to on zawsze odpowida ,, a pieniądze ci nie śmierdzą"
ja tam jestem zadowolona ze wychowałam sie na wsi ale czy dalej będe mieszkać tego to nie wiem- choć bym chciała.

#1859 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 wrzesień 2011 - 17:39

Dziewczyna na gospodarkę Nie wiem w czym problem u was z tymi dziewczynami. Przecież każda kobieta może się spełniac zawodowo mieszkając na wsi , nie musi zajmowac się gospodarstwem . Równie dobrze może byc prawnikiem lub przedstawicielem innego zawodu , a mąż może byc gospodarzem , przecież rzadko sie zdarza ze małżeństo / para pracuje w tym samym zawodzie . Ja to trakruje jak firmę która przynosi dochód i tyle , równie dobrze mogła byc to firma produkująca papier toaletowy .

Mam znajomego który prowadzi spore gospodarstwo ( ok. 100Ha ) i jego żona zajmuje sie niektórymi papierkowymi sprawami a na codzien pracuje w urzędzie sakrbowym. i jej codzienne obowiązki w gospodarstiwe kończą sie na ugotowaniu obiadu :P

Zauważyłem że wiele osób nie tylko dziewczyn uważa ludzi mieszkających na wsi za " brudasów" , co jest raczej troche śmieszne bo przecież żyjemy w 21 wieku i każdy ma w domu łazienke ;D ( Osobiście nie wyjdę z domu w niewyprasowanej czy poplamionej koszulce , a brudnych buach to jzu nie wspomnę)
Więc drogie Panie bierzcie się lub dajcie sie brac za siebie facetom ze wsi bo większosc z nich jest zajebsitymi kolesiami ograniętymi nie tylko w temacie rolnictwa i maszyn.

Wybaczcie te moje wywody ale deszcz pada nie ma co robic więc się produkuję na forum ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1860 Share ewaawe3

ewaawe3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 05 wrzesień 2011 - 19:12

Dziewczyna na gospodarkę popieram powyższą wypowiedz.
ps. u mnie jeszcze nie pada

Edytowany przez ewaawe3, 05 wrzesień 2011 - 19:14.