Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#1821 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 07:15

Dziewczyna na gospodarkę "Ale za to partner powinien polegać na partnerce"-zadam niewinne pytanie-jak często ?:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:39
  •  

#1822 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 11:09

Dziewczyna na gospodarkę Natalia napisala, że jej znajomi się rozstali bo on nie mogł pojechać w lato nad morze. Czy my się znamy? Bo taka sytuację miałem 2 lata temu. No i zawód moich rodziców jest podobno mało prestiżowy.

A jeśli chodzi i to co jest najważniejsze:
kiedyś gdzieś przeczytałem, że najważniejsze jest aby umieć razem rozmawiać, bo na starość tylko to pozostanie.

Edytowany przez rogas, 26 sierpień 2011 - 11:10.

#1823 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 12:21

Dziewczyna na gospodarkę Tylko podkreślmy to słowo "razem" zeby to był dialog a nie monolog,wspólne milczenie jest tak samo wazne choć z niekturymi paniami trudne do zrealizowania ,one ciągle mają coś do powiedzenia:-)

#1824 Share klaudia110ha

klaudia110ha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Sport, Mężczyźni, Szkoła, Mechanizacja rolnictwa itp.

Napisany 26 sierpień 2011 - 14:14

Dziewczyna na gospodarkę Mają coś do powiedzenia ale mądrego bo co drugie słowo z męskich ust to głupota :P . Wiem to i nikt mi nie będzie gadał że jest inaczej. <_<

#1825 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 16:06

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli nasze dopiero co drugie słowo jest głupotą to nie jest zle, tym bardziej ze my tą równowagę utrzymujemy do starości .Bo kobiety gdy zostają naszymi teściowymi to nie mają nam do powiedzenia nic mądrego;-)

#1826 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 19:21

Dziewczyna na gospodarkę [quote name='klaudia110ha' timestamp='1314364482' post='777283']
Mają coś do powiedzenia ale mądrego bo co drugie słowo z męskich ust to głupota :P . Wiem to i nikt mi nie będzie gadał że jest inaczej.

Myślę że ostatnim zdaniem wystarczająco się samookreśliłaś-"besserwisser"-idealny materiał na teściową ?:D

Edytowany przez jaro, 26 sierpień 2011 - 19:23.

#1827 Share JEDREK

JEDREK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo wkoncu młody farmer:)
    A pasja i hobby maszyny rolnicze.

Napisany 26 sierpień 2011 - 20:36

Dziewczyna na gospodarkę @klaudia110ha pojechalas z tym po bandzie <_< bez presady ja moge tak powiedziec o kobietach ze gadaja roznie ale wieksosc to tylko plotki i obrabianie innym d*py a siebie to nie pamietaja jakie byly i co wyprawialy :P
@jaro zgadzam sie z ta tesiowa cale szczesie ze moja tesciow ma inne podejscie a przedewszyskim dlatego ze zadko ja widuje bo mieszka 50km odemnie :lol: wspolczuje twojemu przyszlemu zieciowi klaudia ;)

Edytowany przez JEDREK, 26 sierpień 2011 - 20:37.

ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

#1828 Share Maluch

Maluch

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 21:33

Dziewczyna na gospodarkę koleżanka się trochę zagalapowała ale pamiętajcie że posty nie czytają tylko zalogowani użytkownicy ale każdy kto na dostęp do internetu a więć uważajcie co piszecie.
Klaudio zapewne twoi znajomi mówią w ten sposób więć nie obrażaj nikogo .
Sama wyrabiasz o sobie opinię takimi tekstami.

#1829 Share klaudia110ha

klaudia110ha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Sport, Mężczyźni, Szkoła, Mechanizacja rolnictwa itp.

Napisany 26 sierpień 2011 - 22:04

Dziewczyna na gospodarkę Moją wadą jest szczerość. Ale taka już jestem. Co do teściowej to one nieraz przesadzają. Widzę w sąsiedztwie co się dzieje :o Teraz każdy siebie broni i to dobrze. Bo facet stanowczy to facet idealny :rolleyes: :rolleyes:

koleżanka się trochę zagalapowała ale pamiętajcie że posty nie czytają tylko zalogowani użytkownicy ale każdy kto na dostęp do internetu a więć uważajcie co piszecie.
Klaudio zapewne twoi znajomi mówią w ten sposób więć nie obrażaj nikogo .
Sama wyrabiasz o sobie opinię takimi tekstami.

Moim zdaniem opinię można wyrabiać czynem a nie tekstem. :unsure:

#1830 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 22:05

Dziewczyna na gospodarkę Czyli co lubisz być stawiana pod ścianą? jak facet tak powie to ma tak być i już? :D nie to że mi to przeszkadza bo mi każdy zarzuca że jestem zbyt stanowczy i uparty , jak coś sobie umyśle to to realizuje nie słuchając innych, wszyscy uważają to za wadę, ja za zaletę bo nic bym nie osiągnął słuchając innych ,a tak idę własną drogą i zazwyczaj osiągam swój zamierzony cel :rolleyes:
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1831 Share klaudia110ha

klaudia110ha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę

Czyli co lubisz być stawiana pod ścianą? jak facet tak powie to ma tak być i już? :D nie to że mi to przeszkadza bo mi każdy zarzuca że jestem zbyt stanowczy i uparty , jak coś sobie umyśle to to realizuje nie słuchając innych, wszyscy uważają to za wadę, ja za zaletę bo nic bym nie osiągnął słuchając innych ,a tak idę własną drogą i zazwyczaj osiągam swój zamierzony cel :rolleyes:

Jak się jest dwojakim to jest gorzej niż jak się jest stanowczym. Ale stanowczość trzeba wykorzystywać w różnych decyzjach. Popieram cię za to że idziesz własną drogą i nie zbaczasz z niej słuchając innych porad.

#1832 Share natalia123

natalia123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,fotografia,

Napisany 26 sierpień 2011 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę rogas nie wiem czy Cię znam, bo Cię nie znam ;)
Dobrych ludzi spotkasz tylko wśród szczęśliwych, bądź jednym z nich.

#1833 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 26 sierpień 2011 - 22:10

Dziewczyna na gospodarkę

Mają coś do powiedzenia ale mądrego bo co drugie słowo z męskich ust to głupota :P . Wiem to i nikt mi nie będzie gadał że jest inaczej. <_<

Hmm, bo to jest tak, że chłopak chce zaimponować dziewczynie, więc się denerwuje i plecie czasem głupoty ;) ale to w dobrej wierze (oczywiście nie mam na myśli cwaniaków, pozerów, którzy dosłownie się wygłupią żeby zaimponowac :/ ).. Raz zje... takiego jednego jak się popisywał przed laskami, że wyśmiewałem pewnego chłopaka, który wyglądał jak wyglądał i nikomu nie wadził, ale c... jeden musiał się ponabijać żeby dziewczyny się śmiały, że on jest gość, bo dręczy innego.. Jak ja nie lubie takich.. Takiemu strzelić z prostego w 4 oczy bezcenne..

#1834 Share klaudia110ha

klaudia110ha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 22:13

Dziewczyna na gospodarkę

Hmm, bo to jest tak, że chłopak chce zaimponować dziewczynie, więc się denerwuje i plecie czasem głupoty ;) ale to w dobrej wierze (oczywiście nie mam na myśli cwaniaków, pozerów, którzy dosłownie się wygłupią żeby zaimponowac :/ ).. Raz zje... takiego jednego jak się popisywał przed laskami, że wyśmiewałem pewnego chłopaka, który wyglądał jak wyglądał i nikomu nie wadził, ale c... jeden musiał się ponabijać żeby dziewczyny się śmiały, że on jest gość, bo dręczy innego.. Jak ja nie lubie takich.. Takiemu strzelić z prostego w 4 oczy bezcenne..

Dokładnie zapomniałam podkreślić że o takich mi chodzi. Przeparaszam za zamieszanie, może niepotrzebnie kogoś uraziłam :unsure:

#1835 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 23:46

Dziewczyna na gospodarkę a teraz pytanie z innej beczki
czy któraś z udzielających sie tutaj niewiast "pasjonuje"(zajmuje) się hodowlą bydła mlecznego?

@klaudia110ha poczułem sie urażony :D

#1836 Share klaudia110ha

klaudia110ha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 07:32

Dziewczyna na gospodarkę

a teraz pytanie z innej beczki
czy któraś z udzielających sie tutaj niewiast "pasjonuje"(zajmuje) się hodowlą bydła mlecznego?

@klaudia110ha poczułem sie urażony :D

Jakbyś czuł się urażony to byś wstawił na końcu inną emotikone <_< Ja akurat nie mam bydła mleczneo :P

#1837 Share kool

kool

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 07:36

Dziewczyna na gospodarkę A co szukasz kobiety do dojenia, to może lepiej dał ogłoszenie że poszukujesz pracownika. A jak chcesz kogoś poznać to szukaj dziewczyny a nie pracownika. @klaudia110ha masz rację że nazwa tego tematu nie jest zbyt imponująca.

#1838 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 27 sierpień 2011 - 08:20

Dziewczyna na gospodarkę nie chce mi się aż tak dużo czytać ale mądrze piszecie ;)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#1839 Share kpiotr

kpiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 08:23

Dziewczyna na gospodarkę a jak wyglad jest wazny dla zwiazku?? czy dziewczyna musi sie bardzo podobac zeby z nia byc?? jak wazne jest spelnienie własnych upodoban??czy jesli uwielbiacie np blondynki a trafi sie wam czarnulka to zmieniacie upodobania czy wam to tak przeszkadza ze nadal szukacie blondynki??
jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1840 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 27 sierpień 2011 - 14:06

Dziewczyna na gospodarkę

a jak wyglad jest wazny dla zwiazku?? czy dziewczyna musi sie bardzo podobac zeby z nia byc?? jak wazne jest spelnienie własnych upodoban??czy jesli uwielbiacie np blondynki a trafi sie wam czarnulka to zmieniacie upodobania czy wam to tak przeszkadza ze nadal szukacie blondynki??

Tak jak kobieta chce przystojniaka, tak samo facet chce seksowną ;) Ale obie strony są wzrokowcami i nikt nie zaprzeczy, ale są też inne gusta tzn. jednemu chłopakowi podoba się bardzo dana dziewczyna, a innym już tak nie spodoba, bo on widzi w niej to coś czego inni nie widzą i nie podoba im się. Po za tym wygląd to tylko na pierwszy rzut oka przy poznaniu, a potem wszystko zależy tylko i wyłącznie od rozmowy.. Już nie raz trafiłem na taką, która wyglądała jak ideał kobiety dla każdego faceta i byle kto by do niej nie podszedł, bo nie miał by odwagi, ale po dłuższej rozmowie okazało się, że nie łączy nas nic po za zainteresowaniem naszym wyglądem zew. i pod koniec poprostu to powiedziałem, że nic z tego nie będzie i kilku dziwnych minach, spojrzeniach powiedziała, że też tak myśli, ale na sam koniec zaproponowała coś ciekawego bardzo.. xD
A no i zawsze trafiałem na brunetki i czarnulki, a zostałem z blondynka :) Kocham u kobiet długie proste włosy czarne, brunetki, blondynki.

Edytowany przez Famer21, 27 sierpień 2011 - 14:09.