Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#18101 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 22:01

Dziewczyna na gospodarkę

To wybiera się ktoś na Polagrę ?(http://www.polagra.pl/pl/) :)

.
Prawdopodobnie ja będę, wszak przy okazji odwiedzę siostrę i zostanę pewnie na noc w Poznaniu. Ktoś jeszcze się wybiera z AFotowiczów? A może Agro Foto coś szykuje?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:35
  •  

#18102 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 styczeń 2014 - 22:12

Dziewczyna na gospodarkę Jeszcze pociągi są i autobusy :P Zawsze to jakiś środek transportu :)
Ja będę na pewno ;)

#18103 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 22:15

Dziewczyna na gospodarkę A kiedy będziesz? Ja raczej stawiam na PKP

#18104 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 styczeń 2014 - 22:22

Dziewczyna na gospodarkę Obecnie jestem cały czas w Poznaniu, tylko weekendy w domu. A w okresie Polagry raczej też cały czas Poznań więc któregoś dnia się wybiorę :)

#18105 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 22:22

Dziewczyna na gospodarkę "PKP- ważne że jadę" ;)

#18106 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 16 styczeń 2014 - 22:43

Dziewczyna na gospodarkę Izolda nikt mnie nie wkr, polecam ci ziemniaczka bellarose na frytki super. Spoko mogę i przyjechać po zgnite, bardzo lubię też mleko to zawsze jakiś pretekst się znajdzie. Izolda aż strach się przy tobie kłaść spać. kładziesz się z piękna dziewczyna a budzisz z seksi kobietą można na zawał z zachwytu paść :D Popatrzcie na link nieżle mu zalazła za skórę http://allegro.pl/bl...3873380118.html

#18107 Share Lara

Lara

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:kwiaty,rośliny,kulinaria

Napisany 16 styczeń 2014 - 23:58

Dziewczyna na gospodarkę No to teraz ja wyjdę wam naprzeciw i napiszę: SZUKAM MĘŻA :) bezdzietna stanu panieńskiego, wychowana na wsi z rodziny która z dziada pradziada związana była i jest z rolnictwem. Nie jestem zrażona do życia na wsi bo to wieś mnie wychowała, wyżywiła i wykształciła i tej pieknej tradycji nie mam ochoty zmieniać. Nie palę, nie mam uzależnień, nie czytam horoskopów, nie farbuję włosów, nie mam sztucznych paznokci, nie cierpię fluidów bo nie musze z siebie robić ch*jnki żeby klasę pokazać. Nie będę tu słodzić jakie to we mnie drzemią zdolności traktorzysty czy kombajnisty- potrafię wsiąść i przestawić jak mi drogę zastawia ale na tym koniec i powiem jedno: ja z siebie babochłopa zrobić nie dam, jakiś podział musi być :D tak samo nie musi mi chłop po kuchni się panoszyć bo każdy ma swoje zabawki i niech tego się trzyma. I ku końcowi ostrzeżenie dla zainteresowanych dlaczego jestem sama. A więc z powodu wielkiej selekcji jaką prowadzą moi bracia i już nie będę się tu żalić jak mnie pilnują na zabawach ani co muszą sobie mysleć o mnie inni widzącą jedną z 5-cioma nie znając relacji rodzinnych...
Moja wypowiedź jest poważna i żeby nie czepiano się że pomyliłam portale to na wszelkie wiadomości czekam na priv, szanuję czas innych i chęci dlatego odpowiem na każdą z wyjątkiem tej która będzie posiadała znamię odchyłu psychicznego.

#18108 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 17 styczeń 2014 - 00:33

Dziewczyna na gospodarkę wow normalnie mnie zaszokowałaś, dziewczyna co chce iść na gospodarkę do tego normalna bez nałogów nie kładąca tapety na siebie, i ceniąca tradycję i podział w rodzinie, gdzieś ty się dziewczyno uchowała jestem pełen podziwu i pod wrażeniem twojej osoby, gorzej z braćmi trzeba by czymś ich zająć aby cię zostawili w spokoju :D

Edytowany przez zetorlublin7341, 17 styczeń 2014 - 00:35.

#18109 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 17 styczeń 2014 - 02:31

Dziewczyna na gospodarkę

To może grupką wpadniemy na frytki?? Będziesz miała z kogo wybierać ^^ (choć beze mnie bo zajęty) kto się na to pisze?

A dokąd trzeba zajechać na ten kulig?

#18110 Share Lara

Lara

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:kwiaty,rośliny,kulinaria

Napisany 17 styczeń 2014 - 08:53

Dziewczyna na gospodarkę Niezrozumiałe jest dla mnie zdziwienie, że "dziewczyna chce iść na gospodarkę"... uwierzcie panowie, ze wiele jest dziewczyn które podobnie jak ja myślę tylko może trzeba się lepiej rozejrzeć dookoła? a zdoświadczenia widzę, że te które się "nie pindrzą" branie mają słabe. Na Mam braci i widzę podejście faceta tzn za młodu to szukacie fajniejszych, łatwiejszych a za żonę jak latek przybędzie to dopiero gdzie te porządne.... Na ziemii z chęcią i zamiłowaniem zostanę bo nie uwarzam żeby na roli było źle jak się pracuje i pilnuje- bynajmniej ja sie nigdy gorsza nie czułam i nic mi nigdy nie brakowało, fakt faktem w sezonie się zachrzania i mało śpi ale to tylko mnie ukierunkowało i pozwoliło docenić zycie.
Dlatego chłopaki zwracajcie uwagę na te spokojniejsze, mniej śmiałe czy tzw" szare myszy" bo to tez interesujące dziewczyny mogą być :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#18111 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 17 styczeń 2014 - 09:14

Dziewczyna na gospodarkę

A dokąd trzeba zajechać na ten kulig?

Dzisiejszej nocy trochę śniegu spadło wiec już coś na sobotę można by pokombinować... Dokładnie to 4km od ch*jnic

#18112 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 17 styczeń 2014 - 09:46

Dziewczyna na gospodarkę No to 100km mam do Ciebie.
Właśnie ja zawsze doceniam takie naturalne kobiety, bez tipsów i tapety. Jak jest zadbana, to w każda kobieta jest ładna i warta czegoś więcej. Naturalne podejście to i w głowie ma dobrze poukładane.

Edytowany przez lemysz1, 17 styczeń 2014 - 09:47.

#18113 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4474 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 17 styczeń 2014 - 10:18

Dziewczyna na gospodarkę

Mam braci i widzę podejście faceta tzn za młodu to szukacie fajniejszych, łatwiejszych a za żonę jak latek przybędzie to dopiero gdzie te porządne....

Dokładnie tak jest. Ja będąc w technikum już miałem nieformalną firmę (mam nadzieję, że nikt z US tego nie czyta :D) i gospodarstwo i przez to nie miałem czasu na imprezowanie w przeciwieństwie do większości ludzi w tym wieku. Dlatego żadna dziewczyna na mnie nie spojrzała, bo ciągle byłem w pracy. Dopiero 3 lata temu na jakimś czacie poznałem dziewczynę, która tak jak ja miała swoją działalność a co za tym idzie odpowiedzialność. I teraz jest moją żoną. Zmierzam do tego, że odpowiedzialnych ludzi w wieku 17-18 lat takich jak Ty czy ja jest baaaaardzo mało.

#18114 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 17 styczeń 2014 - 10:23

Dziewczyna na gospodarkę Lara opisz wymagania jakie musi spełniać kandydat względem ciebie po prostu co sobie cenisz u faceta .

#18115 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 17 styczeń 2014 - 14:52

Dziewczyna na gospodarkę Tak czytam to wszyscy udzielający się tutaj są bardzo daleko ode mnie ... A co do tematu to w mojej okolicy można zapomnieć o takiej dziewczynie ale ogółem nie narzekam bo już jestem tylko na etapie produkcji roślinnej tak więc koleżanki nawet czasem są ciekawe jak to wygląda ^^ A tak ogólnikowo to zauważyłem że trochę nastały czasy gdzie dużo rzeczy kręci się wokół kasy i nawet momentami jestem w szoku jak nie którzy są w stanie postąpić żeby tylko kasa była :blink: Np dzisiejsza młodzież to mnie całkiem zaskakuje no ale ten wątek pominę bo na pewno większości wie o co mi chodzi ;) Jak zauważyłem to nie którzy twierdzą nie idzie podzielić rolnictwa z życie codziennym a o tuż to że idzie ja np nie mam z tym problemu po robię co swoje i przestawiam się o 360 stopni i nikt by nawet nie pomyślał że mam coś wspólnego z polem :) ale też nie do końca bo jak jest towarzystwo co jest w tej tematyce to owszem też się udzielam w temacie B)

#18116 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 17 styczeń 2014 - 18:38

Dziewczyna na gospodarkę Ja mam pięciu szwagrów tj. żona ma pięciu braci , fakt począdkiem było różnie ale teraz to mam bardzo dużo okazji na imprezę , no bo szwagier przyjechał :D

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

#18117 Share Janek231990

Janek231990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Prowadzę gospodarstwo jak większość tutaj osób.
    Lubię to co robie w wolnym czasie majsterkuje i udoskonalam różne sprzęty.

Napisany 17 styczeń 2014 - 19:38

Dziewczyna na gospodarkę Lara jestem pod wrażeniem twojej bezpośredności.
Nie będę ukrywał że szukam żony, bez nałogów, jedynak, spokojny i jakoś chętnych nie ma. A rolnik bez żony to jak żołnierz bez karabinu;)

#18118 Share marc

marc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 17 styczeń 2014 - 19:48

Dziewczyna na gospodarkę Teraz pewnie Lara ma masę prywatnych wiadomości :D
:)

#18119 Share Pablo44

Pablo44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:To co związane z rolnictwem...

Napisany 17 styczeń 2014 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę Hmmm..
W sumie też jestem z centrum Polski. :huh:
Lara z jakiego jesteś powiatu? ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#18120 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany