Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34923 odpowiedzi na ten temat

#1781 Share Maniaa

Maniaa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 22:06

Dziewczyna na gospodarkę prawda koleżanko po fachu, prawda :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:23
  •  

#1782 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 22:35

Dziewczyna na gospodarkę Ależ tu sie zrobił ruch w temacie :rolleyes: , jednak @MAT912 miał racje ze jak dziewczyny będą pisać to i panom klawiatury będą sie przegrzewać :D

Może zamiast wymieniania tylu cech prosta odpowiedz jako prosty ze mnie chłop ze wsi :) najważniejsze żeby kochała mnie prawdziwym uczuciem i zebym ja kochał ją tak samo mocno to wtedy reszta będzie oczywista ze będzie w związku wierność ,uczciwość ,namiętność wspólne plany na przyszłość i odpowiedzialność za drugą osobę

#1783 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 22 sierpień 2011 - 22:42

Dziewczyna na gospodarkę

to jaka powinna być ta idealna dziewczyna? proszę każdego z panów o podanie 5 jej najważniejszych cech.

1. ładna - typowa śliczna buzia, ciało, gdzie jest w typie więkoszości mężczyzn
2. inteligętna - można porozmawiać na każdy temat, nowe zainteresowania, czegoś się od niej można nauczyć
3. dobra - uczuciowa, z sercem, kulturą, nie okreslająca ludzi po wyglądzie, czy klasie społecznej
4. towarzystka - potrafi z każdym porozmawiać i jeśli trzeba wyjść z klasą z rozmowy bez poziomu lub z odmienny pogląda, które są jednak złe
5. nie bojąca się ubrudzić - już nie mówie o pracy w polu, na gospodarstwie, bo na nic ciężkiego bym jej i tak nie pozwolił..

Te cechy posiada moja obecna, która prawdopodobnie będzie w przyszłości żoną ;) Ale wszystko może się zdarzyć, więc...

Edytowany przez Famer21, 22 sierpień 2011 - 22:43.

#1784 Share natalia123

natalia123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,fotografia,

Napisany 22 sierpień 2011 - 22:54

Dziewczyna na gospodarkę andrzej261082 ładnie to powiedziałeś, krótko zwięźle i na temat ;)

Fajnie,że przybywa kobiet :D
Dobrych ludzi spotkasz tylko wśród szczęśliwych, bądź jednym z nich.

#1785 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 23:10

Dziewczyna na gospodarkę @Farmer21 uroda to cecha ulotna i łatwo ją stracić , a wtedy co żegnaj kochana ale nie jesteś już piękna, <_<

Dziękuje @ natalia123, prostota bywa czasem najlepsza na wszystko, ja jeszcze bardziej ciesze sie ze przybywa kobiet i to takich , naszych ze wsi :D co to sie jej nie wstydzą

#1786 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 23:11

Dziewczyna na gospodarkę

Fajnie,że przybywa kobiet :D

Oj bardzo, dużo bym dał żeby mieć taką znajomą, koleżankę z którą miał bym ten 1 temat bez przerwy.. Tak inaczej by to było z dziewczyną porozmawiać o tym, a nie ze znajomymi we wsi u wujka.. W sumie jedyne co przeważnie gadają to przechwałki kto co lepiej ma, ale czasem czegoś nowego się dowiedzieć można o sposobie na coś.. Już nie raz z takiej rozmowy wyciągnąłem dobre wnioski i wprowadziłem w życie przy kombajnie np..

#1787 Share JEDREK

JEDREK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo wkoncu młody farmer:)
    A pasja i hobby maszyny rolnicze.

Napisany 22 sierpień 2011 - 23:13

Dziewczyna na gospodarkę @natalia123- Fajnie,że przybywa kobiet :D pewnie ze fajnie kobietki lagodza obyczaje :P :lol:
@ finnu ale zes martine wychwalil ze hoho:P
a co do tych cech niema brzytkich kobiet tak samo kazda kobieta jest idealem ale tylko dla wybranej osoby. poprostu trzeba trafic na ta osobe chodz to nie jest latwe zwlasza jak sie jest na tej naszej pasji gosodarce ale jak sie trafi to efekt murowany zycie kwitnie odrazu gospodarka tez az chce sie zyc ;) :) :D

Edytowany przez JEDREK, 22 sierpień 2011 - 23:16.

ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

#1788 Share natalia123

natalia123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 23:29

Dziewczyna na gospodarkę Czyli jednoznacznie chłopcy twierdzicie,że kobiety są niezastąpione zresztą odrazu widać w którym gospodarstwie brakuje kobiecej reki :P

#1789 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 23:34

Dziewczyna na gospodarkę Eh tak samo jak kobieta chce mieć faceta, tak samo facet chce mieć kobiete ;) Ja to bez posiadania/bycia z dziewczyną nawet nie próbowałem... :/ Tzn. pomiędzy zerwaniami 1-2 miesiące przerwy aż się jakąś poznało i znowu dłuższy związek. Tak się przywyczaiłem, że dla niej zawsze mam czas, a kumple wolne chwile, że jakbym sam miał być tak długo jak co niekótrzy tu na forum to bym nie wiedział z co z czasem robić :D :D A tak ona śpie u mnie ja u niej większość mojego czasu jestem z nią, a zimę to wcale..

Edytowany przez Famer21, 22 sierpień 2011 - 23:37.

#1790 Share natalia123

natalia123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 23:40

Dziewczyna na gospodarkę A swoją drogą ciekawe czy jest jakaś para która się poznała na AF? ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1791 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 23:46

Dziewczyna na gospodarkę

A swoją drogą ciekawe czy jest jakaś para która się poznała na AF? ;)

Oprócz tych dwoje co się afijuszą tym :D ? Nie no żarcik. Finn i MArtina. Z tego co piszą to tak jest. Wielka miłość, droga ich dzieli 600km. Gratuluje wytrzymałości z odległością, szczerze.

#1792 Share JEDREK

JEDREK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo wkoncu młody farmer:)
    A pasja i hobby maszyny rolnicze.

Napisany 23 sierpień 2011 - 00:47

Dziewczyna na gospodarkę @natalia123 to w ktorym gospodarstwie wedlug ciebie brakuje kobiecej reki??? :P :lol: i dziekuje za zaproszenie do znajomych ;)
ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

#1793 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 23 sierpień 2011 - 07:07

Dziewczyna na gospodarkę rozumna:) ciekawe... a głos też jest faktycznie ważny?
Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

#1794 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 sierpień 2011 - 07:22

Dziewczyna na gospodarkę

Ależ tu sie zrobił ruch w temacie :rolleyes: , jednak @MAT912 miał racje ze jak dziewczyny będą pisać to i panom klawiatury będą sie przegrzewać :D Może zamiast wymieniania tylu cech prosta odpowiedz jako prosty ze mnie chłop ze wsi :) najważniejsze żeby kochała mnie prawdziwym uczuciem i zebym ja kochał ją tak samo mocno to wtedy reszta będzie oczywista ze będzie w związku wierność ,uczciwość ,namiętność wspólne plany na przyszłość i odpowiedzialność za drugą osobę

Mądrze i ładnie to kolego napisałeś, bo cóż znaczą wielkie areały ziemi, nowoczesne maszyny - jak nie będzie miłości to i tak nie będą się z tego umieli cieszyć, zauroczenie szybko minie i będzie tylko praca, praca, praca która w końcu stanie się przekleństwem.
Ładna, ładny, nie - po prostu ma być najpiękniejsza -szy na świecie ale tylko dla tej drugiej osoby w tedy to jest miłość, a nie którzy to widzę trochę tak jak z nowymi ciągnikami szukają lalek byle tylko szlak trafił sąsiada :lol: jednak kij ma dwa końce. :P

Edytowany przez MAT912, 23 sierpień 2011 - 13:10.

#1795 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 23 sierpień 2011 - 07:41

Dziewczyna na gospodarkę Co do głosu to wiesz zależy (odczucie subiektywne) kręciem raz z taką panną, która z niewiadomych mi powodów zawsze kiedy dzwoniłem jakoś zmieniała barwę głosu (pewnie w ten sposób chciła coś podkreślić) grunt, że strasznie mnie to drażniło chociaż nie powiem ładna była.

#1796 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 23 sierpień 2011 - 07:49

Dziewczyna na gospodarkę Ruch się zrobił bo pewnie niektórzy myślą że poderwą jakąś laskę. Wtedy gospodarkę by powiększył hahah :lol:
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

#1797 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 23 sierpień 2011 - 09:02

Dziewczyna na gospodarkę Taak, głos najlepiej piosenkarki :D Poprostu żeby nie piszczała lub nie miała jakiegoś męskiego tonu heh ;)

Edytowany przez Famer21, 23 sierpień 2011 - 09:03.

#1798 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 sierpień 2011 - 09:41

Dziewczyna na gospodarkę @jederek, ja nie wychwalam, ja mówię jak jest i się tego nie wstydze, że trafiła mi się taka dziewczyna, jak dla ślepej kury ziarno...;)
@famer21, nie afiszujemy się to raz... a dwa to dlaczego mamy się z tym czaić jak szpak do czereśni... mówimy jak jest, bo zadne z nas nie wstydzi sie drugiego...
@natalia123, my poznalismy sie tylko i wyłacznie dzięki AF, i dziękuje za to załozycielom AF :) a poznalismy się, własnie dzieki temu tematowi, któregoś razu Matrina sie wypowiedziała a że był jej nr GG to zagadałem... no i jakos się tak potoczyło to wszystko w dobrym kierunku...;) dodam, ze też mały znaczenie moje wypowiedzi w tym i jeszcze drugim temacie o podobnym temacie co ten..;)
aa a odnośnie głosu to jest dla mnie szalenie ważny, nie wyobrazma sobie aby dziewczyna miała głos który by mnie nie krecił, bo po prostu nie chciałbym jej słuchać... a wtedy to wiadomo co by się działo.. ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1799 Share Pomocnikombajnisty

Pomocnikombajnisty

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, informatyka w inżynierii rolniczej, mechatronika

Napisany 23 sierpień 2011 - 17:16

Dziewczyna na gospodarkę Ah ta miłość... Oby jak najwięcej :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1800 Share natalia123

natalia123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 23 sierpień 2011 - 19:01

Dziewczyna na gospodarkę JEDREK no sam napisałeś,że jak życie osobiste kwitnie to i gospodarka kwitnie ;) czyli wnioskujac, tam gdzie kwitnie jest kobieca ręka :D