Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#161 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 26 październik 2010 - 17:19

Dziewczyna na gospodarkę Obecnie z kobietami/dziewczynami jest tak - ponoć są te normalne tak samo jak ponoć istnieje takie stworzenie jak dziewica (tylko gdyby dziewice żyły to karmilibyśmi nimi smoka wawelskiego ale ten zdech z głodu bo dziewic brak).
Nie piję tutaj do dziewic bo takie niech się lepiej trzymają ode mnie zdala ale do tego że kobit nie ma i nie tylko na wsi.

A co do dziary - byłem przy wypalaniu bydłu oznaczeń na łopatkach, sam kolczykuję świnie - skoro kobieta chce się sama dać oznakować? Jej sprawa ale znakuje się tylko zwierzęta ;>
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 05:44
  •  

#162 Share Skrzypek

Skrzypek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 26 październik 2010 - 18:00

Dziewczyna na gospodarkę To prawda-jej sprawa.Jednak ja dalej rozwine temat-tatuaż,kolczyk w pepku,na nosku,jezyczku to nieomylny znak,że atutem takiej kobiety jest ciało.Ona wie,że ciało z biegiem czasu traci walory i trzeba szybko chwycic faceta który predko zrozumie bardzo piękne powiedzenie:"Chciałeś Panią?Zapier...j teraz na nią".Ja miałem to "szczęście" z taka kobietą być i jak po dwóch latach naszego związku na horyzoncie pojawił sie lepszy Pan ode mnie,to ta kobieta nie miała najmniejszych skrupułów mnie zostawić.Ja niewiedziałem czy śmiać się,czy płakać z radości.

#163 Share agnie03

agnie03

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo-Mechanizacja

Napisany 26 październik 2010 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę To nieźle Cię urządziła.

#164 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 26 październik 2010 - 21:58

Dziewczyna na gospodarkę cóż panowie trudno coś poradzić w tym temacie tu trzeba liczyć na łut szczęścia niż na zimną kalkulacje. Ale mimo wszystko bierzcie na celownik dziewczyny z waszego środowiska, a do takich co mają długie pazury i 5kg. tynku na buzi raczej podchodzić z dystansem. Co do kolczyków śmieszną sytuacje widziałem w tym roku na dożynkach: dwie dziewczyny stoją na środku placu jedna z wyciągniętym jęzorem na max. a ta druga coś tam z uporem przykręca, zakłada (nie wiem jak to się tam trzyma) ogólne wrażenie BLLLE ni to sexowne, ni to ładne taka moja ocena

#165 Share Czeladnik

Czeladnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:fotografia, militaria, motoryzacja, muzyka

Napisany 27 październik 2010 - 03:55

Dziewczyna na gospodarkę Ja też jestem za łudem szczęścia a na zimno to nawet czy nowy ciągnik się opłaci ciężko wydedukować, moja babka a teściowa wója zawsze mu rano powtarza że żona trafiła mu się "jak ślepej kurze ziarno":D poznali się na weselu on był drużbą a ona druhną, dobra reklama wesel :) ona mgr.ogrodnik on inż.mgr.mech.rol. no jak ślepej kurze ziarno... :)

#166 Share Bogdanek

Bogdanek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:Jak każdy lubię nowinki techniczne, interesuje mnie wszystko co z tym jest związane.
    Żona, dziecko, pies:), teściowa... - w takiej kolejności to ustawię. :D

Napisany 27 październik 2010 - 07:34

Dziewczyna na gospodarkę Różnie to bywa z tymi kobietami, ale przeważnie wolałby pójść za miastowego chłopaka. Tak przynajmniej zauważyłem, no ale czasmi miłość nie wybiera.

#167 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 październik 2010 - 07:54

Dziewczyna na gospodarkę Hola hola, wg, badań wieś znów robi się modna i o dziwo kobiety chcą na nią iść. Dodany obrazek Zresztą gdzie, jak nie na wsi jest tylu Prezesów i Kierowników własnych działalności gospodarczych. Dodany obrazek

#168 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 27 październik 2010 - 09:53

Dziewczyna na gospodarkę

...Co do kolczyków śmieszną sytuacje widziałem w tym roku na dożynkach: dwie dziewczyny stoją na środku placu jedna z wyciągniętym jęzorem na max. a ta druga coś tam z uporem przykręca, zakłada (nie wiem jak to się tam trzyma) ogólne wrażenie BLLLE ni to sexowne, ni to ładne taka moja ocena

i po kilku (kilkunastu) latach okazuje się że z powodu kolczyka dziewczyna lata do dentysty - ponoć udowodnione naukowo. A zapłacić za to musi facet.

Różnie to bywa z tymi kobietami, ale przeważnie wolałby pójść za miastowego chłopaka. Tak przynajmniej zauważyłem, no ale czasmi miłość nie wybiera.

To nie miłość a statystyka i proste myślenie - wybiorą takiego który zapewni jej potomstwu dobry byt (patrz kasa), jak nie patrzył wybiorą coś między zaradnym a imprezowiczem. Każda też zostawi tego mniej atrakcyjnego więc panowie nie miejcie skrupółów w zostawieniu tej przy której czujecie się źle.

Hola hola, wg, badań wieś znów robi się modna i o dziwo kobiety chcą na nią iść. Dodany obrazek Zresztą gdzie, jak nie na wsi jest tylu Prezesów i Kierowników własnych działalności gospodarczych. Dodany obrazek

Do mnie pijesz?
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#169 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 27 październik 2010 - 11:16

Dziewczyna na gospodarkę Ni niestety. Kobieta powoli staje się luksusem dla rolnika. Ale czy to nie jest przypadkiem i wina rolników? Która chciałaby się związać z gościem który gada cały czas o ziemi, sprzętach i plonach, którzy często nie wiedzą jak się zachować. Nie mówię że tacy są wszyscy ale sporo spotykałem takich ludzi i to młodych którzy nie widzą świata po za swoją ziemią, z którymi nie pogadasz na inne tematy tylko jedynie o ziemi. Niektóre się wstydzą być żoną rolnika a niektóre nie chcą się w to pakować bo to nie jest zbyt lekka praca.

#170 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 październik 2010 - 12:52

Dziewczyna na gospodarkę Nie do Ciebie, do ogółu. Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share Skrzypek

Skrzypek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 27 październik 2010 - 18:03

Dziewczyna na gospodarkę Tak szczerze to przeze mnie rozwineła się ta dyskusja.Te wszystkie moje komentarze na tym forum w AF to jak testament starego kawalera.Powiem szczerze,że mam prawie cztery dychy na karku i nie wiem jakie upodobania mają dziś kobiety.Ale nie jestem też bez winy,bo jak się miało 18 i wiecej latek to się udawało bossa,wyszydzało i kreciło nosem-ta paszkwil że lusterko pęka,mam większą diode na twarzy niż ona ma piersi itd.A w życiu jak w piłce nożnej-niewykorzystane sytuacje się mszczą.Te dziewczyny powychodziły za mąż i mają już prawie dorosłe dzieci.A co ciekawe z tych pasztetów i paszkwili porobiły się takie lachony,że szok.Na mnie siadło jakieś fatum od 2000r jak poznaje dziewczyne to albo rozwódka z dziecmi,albo panna z dziećmi.To nie są gorsze kobiety ale życie mnie już czegoś nauczyło i ich nie chce.Naprawde.Z tym fatum ide do cyganki niech mnie odczaruje metodą "przeciąganie przez majtki" i gdybym już nieodezwał się na tym forum to znak że w momencie jak cyganka mnie odczarowywała to było ostatnie moje wrażenie z tego świata.

#172 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 27 październik 2010 - 18:58

Dziewczyna na gospodarkę etam Skrzypek nie jest źle cztery dychy to nie tragedia wszystko przed tobą tylko nie prześpij kolejnej dychy bo wtedy może już być źle. Szukaj, szukaj a znajdziesz bo są wolne dziewczyny w podobnym wieku jak Ty. Sam mam szwagierkę dziewczyna ładna, zgrabna i zaradna w wieku 25 lat poznała chłopaka, tylko facet nie mógł się zdecydować przez kolejne 10 lat czy chce być z nią czy nie i ostatecznie zostawił ją. Teraz dziewczyna ma 37 lat i ma podobne problemy co Ty trafia na samych rozwodników lub pijaków.

#173 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 27 październik 2010 - 19:36

Dziewczyna na gospodarkę Ja ze swoja jestesmy prawie 3 lata razem i od poczatku wiedziala co bede robil i w sumie ona chyba bardziej chce isc na wioske niz ja bo boje sie ze nie dam jej tego co miastowy jakies wakacje czy cos zawsze o jednej porze trzeba jechac do domu bo gady nakarmic. W sumie to sam ja zniechecam ale ona jest uparta i mowi ze mi pomoze, czego w sumie nie chce bo jak juz ktos tu pisal ja mam swoja prace a ona swoja a obowiazkami domowymi mozna sie podzielic bo przeciez caly dzien rolnik nie robi caly dzien (poza sezonem) zeby nie moc czegos w domu zrobic. Moze to kwestia tego ze ona nigdy nie mieszkala na wsi i nie wie co to znaczy mysle ze do puki nikt nam sie nie bedzie wtrynial do zycia to bedzie dobrze.
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

#174 Share Czeladnik

Czeladnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 27 październik 2010 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę A czy nie jest ostatnio tak że swoje córki sami rolnicy wychowują do miasta, ciągle im tłokując jak to w mieście jest dobrze, a na wsi ciężko biednie bo jak wyjdzie za mąż za faceta z miasta to będzie awans społeczny, a ze wsi to już nie?

#175 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 27 październik 2010 - 20:05

Dziewczyna na gospodarkę Tak też jest. Ale zobacz także jak postrzegają rolników ludzie z miasta? Zacofani, biedni itd. a to także jest wpajane dzieciom. Powoli się to zmienia ale jeszcze trochę czasu upłynie.

#176 Share Czeladnik

Czeladnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 27 październik 2010 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę Mnie się wydaje że równie łatwo wpoić to rodzicom :) W mojej wsi na 30 gospodarzy morze siedmiu lubi to to robi reszta biadoli i odwala fuszere.

#177 Share Skrzypek

Skrzypek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 27 październik 2010 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę Przyjacielu Binek ale mnie podbudowałeś!Jesteś Wielki!Aż wszedłem na strone www.Club Mirage Warszawa.Po wejściu na strone nuta uruchamia się sama i matka juz bezpieczniki wykręca,bo za głośno.W galeri klubu jest dział Are You Single i chyba tam pojade.Kolego Mtz820-piszesz ,że dopóki nikt nam sie nie bedzie wtryniał do życia to bedzie dobrze.To są swięte słowa i życze Ci tego.Bo jak teściowa z twoją żoną zaczna tobą kierować to nie wytrzymasz.Z tą ekspansją dziewczyn ze wsi do miasta to może nie tak.Ja uwazam,że dziewczyny chcą studiować i tam sie kierują,nastepnie poznają synków biznesmenów lub pseudobiznesmenów którzy w rzeczywistości,po latach to wychodzi na jaw że są najgorszymi zdrajcami i sku...ami.Nienawidze ulizanych krawaciarzy którzy na odchodne swoim koleżankom ściskają ręke,a potem w kiblu tą reką klepią nita.Jest przyjaciele jeszcze inny problem-dużo dziewczyn wyjechało za granice by zarobic uczciwie na życie.Niektóre wróciły,a niektóre zostały bo Hans,czy Adolf zakochał się w niej od pierwszego spojrzenia.Znam troche życie i wiem jak to jest-słodko i ładnie z opisem że są najnajnajszczęśliwsze na świecie-kłamią na portalu Nasza Klasa.Kiedyś wrócą-jestem tego pewny.

#178 Share Czeladnik

Czeladnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 27 październik 2010 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę Z tą ekspansja do miasta @Skrzypek to masz świętą racje ja chciałem drążyć inną kwestie tzn. że na wsi nie jest żle tylko trzeba lubić to co się robi to i córka może mieć normalny obraz wsi a nie spaczony przez rodziców którym ta praca nigdy nie odpowiadała i pewnie wiele innych również by nie odpowiadało.

#179 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 27 październik 2010 - 21:25

Dziewczyna na gospodarkę

Która chciałaby się związać z gościem który gada cały czas o ziemi, sprzętach i plonach, którzy często nie wiedzą jak się zachować.

Ja bym chciała :)
Akurat mając możliwość wgłębnej oceny młodego społeczeństwa z perspektywy przynależącej do tej grupy śmiem twierdzić że głupoty, obłudy i laleczkowania jest pełno ( w szkole można sobie pooglądać, czasem tylko pop-cornu brak).
jest to drażniące i zasmucające że społeczeństwo jest tak degradowane, a wiele osób tak płytkich. I co zaczyna mnie jeszcze bardziej irytować to 'moda na wieś'. Chcą spokojnego żywotka na łonie natury, ale kiedy wyczują swąd obornika to od razu raban. Ludziom na prawde klepki sie mieszają.
To jest temat rzeka, i krytyki wylać można tutaj sporo. Martwi mnie taki stan rzeczy, szczególnie wizja 'upadku' kobiet. Bo często można zetknąć się z czystym wyrachowaniem, zupełną interesownością nie okraszoną żadnym uczuciem(jak już wspomnieliście). Ale panom też można odpłacić sie pięknym za nadobne czasami :) Ideałów nie ma.
Ja mam tylko nadzieję, że spełnie zamierzone cele, zdobęde wykształcenie i w życiu zajmę sie rolnictwem :) Przepraszam za ten rozpis, ale ciezko było to ukrócić :D
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów