Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#17901 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 08 styczeń 2014 - 20:48

Dziewczyna na gospodarkę Ropsonk to sobie drugi obieg załóż na zasilanie dodatkowe do mózgu jak ci krew spłynie w drug a stronę :D . Co do szklarni to w jednej sadzonka już się robi, już trochę przyszło, do siania pory selery, kalafiory, ogólnie rozsada i kwiatki. No widzę ze w tych miastach i takie rodzynki są że nie boją się i od byka obornika wywalić, a teraz na wsiach dziewczyną obornik śmierdzi a to taki piękny zapach. :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 20:59
  •  

#17902 Share kubo123

kubo123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 08 styczeń 2014 - 23:11

Dziewczyna na gospodarkę Henius jakbym skądś to znał jesli chodzi o dziewczynę to też tak miałem wypisz wymaluj, ale to uczucie pozawala przezwycieżyć całe zmęczenie i założę się że i robota zaraz szybciej jakoś szła niż zawsze, ja zaraz potrafłem ogarnąć wszytko dużo szybciej niż np teraz tylko po to aby jak najszybciej ją zobaczyć... kurczę a teraz jakoś nie mogę znaleźć takiego dopingu...

#17903 Share gienio1082

gienio1082

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 10:29

Dziewczyna na gospodarkę

Chyba jedna dla wszystkich nie wystarczy :)

Widzę sporo nowych Użytkowniczek.
Nowi ludzie te same problemy te same spostrzeżenia. Trzeba chyba dyskusję przenieść do rzeczywistości, to może coś się z tego urodzi.

tak myślicie :P

#17904 Share Jacolino

Jacolino

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Szeroko rozumiana technika rolnicza, systemy wspomagania rolnictwa przez GPS oraz systemy telemetryczne

Napisany 09 styczeń 2014 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę Kobieta to nie towar.
Każda potwora znajdzie swego amatora, ale trzeba pamiętać że szczęściu pomóc trzeba, troska sama przyjdzie.

#17905 Share Nieznajoma25

Nieznajoma25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie kobieta to nie towar!!nic na siłę sam przyjdzie tylko czasem trzeba pomóc. rolnictwo to nie tylko dojenie krów. Ktoś ma hodowle bydła, koni, owiec czy ślimaków a ktoś ma 50 ha ziemi, a ktoś ma 100 ha stawów i też rolnik. Bez nas świat by zginą i ludzie by jeść co nie mieli... ja śledzę, poczynania grupki znajomych którzy działają na rzecz innych by pogłębiać wiedzę na temat rolnictwa i o dziwo jest tam 4 dziewczyny i trzech chłopaków... można można :D i skąd to u nich, bo w gospodarstwie nie widzą kołchozu tylko pasje. Dlatego przestańmy narzekać bo to i tak nic nie da, zacznijmy się w tym spełniać. Ja nie widzę innego życia niż życia na wsi i pracy ze zwierzętami... nawet jak będę stara panną. Ale siedzieć za biurkiem w papierach i użerać się z ludźmi nie mam zamiaru...

PS; a tu Strona młodych hodowców :D http://mlodyhodowca.pl/, polecam

#17906 Share Bobfarmer11

Bobfarmer11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 23:06

Dziewczyna na gospodarkę Poczytalem troche tematu i postanowilem wtracic swoje zdanie. W zyciu niewazne jest bogadztwo bo mozna je stracic, uroda przeminie, a przetrwa tylko prawdziwa milosc i zaufanie do drugiej osoby. Z zonka jestesmy po slubie juz 10 lat, roznica miedzy nami 12 lat jest mlodsza. Jej rodzice i rodzina od poczatku byli przeciwni ( tesciu nadal nie widujemy sie ani nie rozmawiamy ) tesciowa czasami przyjedzie w odwiedziny. Nie powiem ze bylo lekko na poczatku ale dalismy rade. Odziedziczylem po rodzicach niewielkie gospodarstwo, trzeba bylo wlozyc troche pracy zeby to rozwinac, ale udalo sie . Glownie dzieki temu ze w okolicy nie bylo chetnych na zostanie na gospodarstwie i ziemie oddawali w dzierzawe lub sprzedawali. Zrezygnowalismy z hodowli zostala produkcja roslinna. Zona zajmuje sie domem i dziecmi ( syn i corka ) do tego ma jeszcze swoja dzialalnosc prowadzi, choc nie musiala by ale lubi to wiec ma swoje hobbi. Sam tez w czasie gdzie niema zajecia robie uslugi remontowe. Kazdego roku staramy sie zaplanowac wspolny wyjazd na krotkie wakacje, a ze w lecie nieda rady bo jest duzo roboty to ferie zimowe sa na to zareaerwowane.
Wiec nie patrzcie na wyglad kase ile kto ma ziemi tylko na to co drugi czlowiek ma w srodku a bedziecie szczesliwi. :)

#17907 Share rolnikgospodarny95

rolnikgospodarny95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i obsługa maszyn rolniczych

Napisany 10 styczeń 2014 - 09:09

Dziewczyna na gospodarkę Witam niechciałem robić nowego tematu wiec powiem krótko szukam dziewczyny z gospodarstwem od 19-25 lat parametry gospodarstwa nieważne i dziewczyny też każda sie liczy pozdro :)

Edytowany przez rolnikgospodarny95, 11 styczeń 2014 - 15:45.

#17908 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 10 styczeń 2014 - 17:24

Dziewczyna na gospodarkę o nieźle! mogę też wstawić takie ogłoszenie? :D chłopie żeby to było takie łatwe, że tylko piszesz, że szukasz dziewczyny a ona się znajduje to chyba każdy kogoś by miał ;)

a tak w ogóle co tu taki spokój się zrobił? :ph34r:
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#17909 Share rolnikgospodarny95

rolnikgospodarny95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja i obsługa maszyn rolniczych

Napisany 10 styczeń 2014 - 17:32

Dziewczyna na gospodarkę lepiej wstawic takie ogłoszenie niż zrobić nowy temat i zas go niepotrzebnie usunać ale to masz racje jak by tak mogło być . a spokój to niewiem czemu jest może nauka poszła w ruch a nie w las :D

#17910 Share rafals2

rafals2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze :) Nowinki technologiczne i innowacyjne :)

Napisany 10 styczeń 2014 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę Kolego a ile hektarów ma mieć to gospodarstwo ? :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17911 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 10 styczeń 2014 - 19:00

Dziewczyna na gospodarkę Spokój,,, oj oj oj każdy patrzy na swoje strony i może za to taka cisza a z resztą co tu dopisać chłop szuka kobiety tylko patrzeć jak tylko znajdzie się po tygodniu kandydatka

#17912 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 10 styczeń 2014 - 19:03

Dziewczyna na gospodarkę

Witam niechciałem robić nowego tematu wiec powiem krótko szukam dziewczyny z gospodarstwem od 18-21 lat parametry gospodarstwa nieważne i dziewczyny też każda sie liczy pozdro :)

Parametry dziewczyn zmien. Szukaj zawsze mlodszej ale nie takiej rok mlodszej , tylko tak 5_8lat mlodszej. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#17913 Share GospodarzWielkopolski

GospodarzWielkopolski

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 10 styczeń 2014 - 19:42

Dziewczyna na gospodarkę Rafals2 najwazniejsza jest dziewczyna a puznej gospodastwo a hektary nikt nie patrzy :) banan575 ok dzieki za podpowiedz i pomoc ;)

#17914 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 10 styczeń 2014 - 20:23

Dziewczyna na gospodarkę

Parametry dziewczyn zmien. Szukaj zawsze mlodszej ale nie takiej rok mlodszej , tylko tak 5_8lat mlodszej. :D

u niego to raczej niemożliwe bo takie 12-13 latki jeszcze nie myślą o tym żeby się wiązać na stałe z chłopakami, tym bardziej na gospodarstwie :D

#17915 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 10 styczeń 2014 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę Narazie pracuj zbieraj kase a potem jak bedziesz mial 27 lat to zarwij taka 20stke

Ktora panna lubi balety to nici z takiej panny, a ktora szuka chlopaka ktory juz powaznie mysli to takiego starszego zdobedzie
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#17916 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 10 styczeń 2014 - 20:37

Dziewczyna na gospodarkę czyli widocznie jeszcze za młody jestem bo jakoś nie mogę znaleźć takiej która poważnie myśli

#17917 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 styczeń 2014 - 21:02

Dziewczyna na gospodarkę Może to ty nie myślisz jeszcze poważnie o życiu :P

Albo nie trafiła Ci się taka, którą pokochasz :)

#17918 Share 8piotrek6

8piotrek6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 10 styczeń 2014 - 21:03

Dziewczyna na gospodarkę hehe no jak powiadać 27 latek to poczekam do marca i zacznę szukać jakiejś 20-tki :P zobaczymy czy to się sprawdzi :D

#17919 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 10 styczeń 2014 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę

Może to ty nie myślisz jeszcze poważnie o życiu :P

Albo nie trafiła Ci się taka, którą pokochasz :)

to jest tak, że jakby się trafiła taka którą bym mógł pokochać to automatycznie myślę poważnie o życiu :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17920 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 10 styczeń 2014 - 23:06

Dziewczyna na gospodarkę temat forum powinien chyba brzmieć idealny wiek na związek bo widze same złote rady no jeżeli 27 to ja sobie jeszcze troche musze poczekać :)