Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#17821 Share rolnik115

rolnik115

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę Jak ktoś kogoś będzie kocha, to nawet w ogień za nim pójdzie:)

Edytowany przez rolnik115, 06 styczeń 2014 - 21:42.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 08:08
  •  

#17822 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:41

Dziewczyna na gospodarkę

ja miałem kilka dziewczyn ale 3 z nich to mi otwarcie powiedziały że nie chcą być z rolnikiem (dwie pochodziły z gospodarek a 3 na początku mówiła że to nie problem ale po jakimś czasie też powiedziała że nie chce ) Wszystkie były by ze mną jak bym zostawił gospodarstwo i poszedł do pracy. :( :( :( tak odstrasza gospodarstwo choć wiele razy powtarzałem że dziś nie trzeba aż tak cieżko pracować jak dawniej to bywało. choć uwiązanie pozostało jak coś sie hoduje. nie można zostawić i pojechać na tydzień gdzieś. Rolnikiem to trzeba sie urodzić nie wiem czy jest inny zawód który by wymagał wiekszego poświecenia. Lekarz czy kolejarz też pracuje w święta ale w tym roku robi a za rok może mieć wolne nie jest tak że zawsze w święta bedzie musiał robić. a my rolnicy będziemy musieli.

Wstyd się aż przyznać ale ja nawet w święta nie potrafię usiedzieć w domu muszę coś robić :)

#17823 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:41

Dziewczyna na gospodarkę

Nie wiem uczepiliście się tych krów jak by tylko to wszyscy robili i nic po za tym. Wróciłem teraz z Krakowa z lodowiska i powiem ze ludzi do zajeb.nia bardzo dużo ładnych dziewczyn jedna jak mnie podcięła to gwiazdy zobaczyłam a jak przepraszała szkoda ze była z facetem jak by była sama to może by się dała na kawę i pizze namówić. Apel z mojej strony do dziewczyn, jeżeli jesteście singielkami a chodzicie na lód to miejcie jakiś znak szczególny bo łatwiej będzie na was lub w was trafić. :D Także wolnego czasu jest teraz mnóstwo bo zima trzeba tylko go jakoś zagospodarować, nie koniecznie kluby czy disco i tylko łubu dubu.

Plakietkę mają nosić :P " Jestem singielką "

#17824 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę ciekawe czy na portalach randkowych jest ogłoszenie szukam męża o zawodzie rolnik
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#17825 Share 8piotrek6

8piotrek6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:46

Dziewczyna na gospodarkę

ciekawe czy na portalach randkowych jest ogłoszenie szukam męża o zawodzie rolnik

aby się dowiedzieć trzeba sprawdzić :P

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez KRISTOFORn, 06 styczeń 2014 - 21:56.

#17826 Share dawid3p

dawid3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 654 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:48

Dziewczyna na gospodarkę Po prostu wystarczy sobie rozgraniczyć jak robię to robię 16 godzin a jak jest piątek wieczór to nie gadajcie że krowy doicie :huh: po prostu niema co narzekać, ludzie w mieście też lekko nie mają trzeba pracować, a my robimy u siebie i zazwyczaj to co lubimy to się ceni :lol: wiadomo jak najlepszy czas wakacji to żniwa a jesienią po nocach się w ciągniku siedzi ale wystarczy kilka nocek w ciągniku zarwać i robotęsię nadgoni, ja czasami w gospodarstwie się czuje jak na urlopie bo tak to jest jak człowiek robi to co lubi :rolleyes:

#17827 Share 8piotrek6

8piotrek6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę

Wstyd się aż przyznać ale ja nawet w święta nie potrafię usiedzieć w domu muszę coś robić :)

taką chorobę mają przeważnie rolnicy, święta to dla nich chory czas bo jak to tak tylko siedzieć. :)

Po prostu wystarczy sobie rozgraniczyć jak robię to robię 16 godzin a jak jest piątek wieczór to nie gadajcie że krowy doicie :huh: po prostu niema co narzekać, ludzie w mieście też lekko nie mają trzeba pracować, a my robimy u siebie i zazwyczaj to co lubimy to się ceni :lol: wiadomo jak najlepszy czas wakacji to żniwa a jesienią po nocach się w ciągniku siedzi ale wystarczy kilka nocek w ciągniku zarwać i robotę się nadgoni, ja czasami w gospodarstwie się czuje jak na urlopie bo tak to jest jak człowiek robi to co lubi :rolleyes:

Też się z tym zgadzam bo jak się robi to co lubi to się nie czuje że się robi :)
W mojej okolicy jednak sprawdziłem że dziewczyny ze wsi nie chcą się plątać z gospodarką, a zwłaszcza te które już z nią mają do czynienia, dla mnie jest to chore myślenie i nie potrafię ich zrozumieć. No a dziewczyny z miasta częściej się zdarzają wyrozumiałe i ciekawe wsi :)

#17828 Share dawid3p

dawid3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 654 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:59

Dziewczyna na gospodarkę coś w tym faktycznie jest co mówisz to te cholerne stereotypy że rolnik to dziadok,ktoś gorszy w społeczeństwie :unsure: etc niestety nie my mamy na to wpływ ale media i te głupie trendy co dzisiaj panują min. seriale które robią wodę z mózgu dziewczyną oglądają, a tam chłopaczki są ich ideałami wystarczy włączyć pierwszy serial z brzegu i to zaraz widać :mellow:

#17829 Share wysoki1122

wysoki1122

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,maszyny

Napisany 06 styczeń 2014 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę mika mam pytanie ?? :)

#17830 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 22:10

Dziewczyna na gospodarkę faktycznie dziewczyny z miasta są bardziej ciekawe ja kiedyś koleżance tłumaczyłem pół godz czym sie różni siano od słomy :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17831 Share dawid3p

dawid3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 654 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 22:16

Dziewczyna na gospodarkę a ona pewnie w pełni zainteresowana twoją pasją :wub:

#17832 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2014 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę Jestem :P Ktoś mnie szukał :)

#17833 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 22:32

Dziewczyna na gospodarkę serio sie interesowała póżniej gadka o samochodach i sie okazało że ma lepszy wózek odemnie to żeby poczuć sie lepiej powiedziałem jej o nowym traktorze noi sie zaczeło że rolnicy bogaci że nie powinni pracować że po trzy samochody mają ale tego że czasami trzeba pracować 24h to nikt nie widzi

#17834 Share wysoki1122

wysoki1122

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 22:43

Dziewczyna na gospodarkę Szukał z jakiego województwa jesteś ?

#17835 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2014 - 22:46

Dziewczyna na gospodarkę Spróbuj zgadnąć

#17836 Share dawid3p

dawid3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 654 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 22:53

Dziewczyna na gospodarkę

serio sie interesowała póżniej gadka o samochodach i sie okazało że ma lepszy wózek odemnie to żeby poczuć sie lepiej powiedziałem jej o nowym traktorze noi sie zaczeło że rolnicy bogaci że nie powinni pracować że po trzy samochody mają ale tego że czasami trzeba pracować 24h to nikt nie widzi

no i co z tego że ma lepszy samochód, na silę próba imponowania nic nie daje, to jest po prostu słabe ;)

#17837 Share wysoki1122

wysoki1122

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 22:58

Dziewczyna na gospodarkę wydaje mi się że lubelskiego

#17838 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2014 - 23:09

Dziewczyna na gospodarkę Niestety nie,ale to mało istotne skąd jestem.

#17839 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 23:15

Dziewczyna na gospodarkę tylko że to nie była próba imponowania lecz taka bardzo lużna gadka kiedy się z kimś siedzi w robocie całą dobe porusza się wszystkie tematy I powiem wam co myśą o nas ludzie z miasta;; tępe wieśniaki na niczym się nie znają buraki itp dopiero po jakimś czasie okazuje się że umią prawie wszystko powoli zaczyna się etap podziwu a skąd to wiesz itd Kiedy byłem na kursie w poznaniu okazało się że prawie wszystko wiem i nagle pytanie wykładowców a skąd to wiesz a ja skromnie że ja chłopak ze wsi jestem że mechanika mi nie straszna a co najlepsze mogłem sobie pozwolić na tydzień L4 a i tak wyszedłem z kursu z najlepszą oceną

wysoki nie strzelaj Mika jest z Dolnośląskiego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17840 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2014 - 23:22

Dziewczyna na gospodarkę Nie jestem z Dolnośląskiego.