Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#17681 Share Ropsonok

Ropsonok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, diagnostyka, rolnictwo

Napisany 05 styczeń 2014 - 17:58

Dziewczyna na gospodarkę Do nyka 87

Czasy mieszkania z teściami już dawno mineły, ja nawet z rodzicami nie mieszkam, postawiłem dom w pobliżu bo żona się wychodzi za męża a nie za teściów dziadków albo jeszcze rodzeństwo. na wsi często tak jest ze w jednym domu mieszka kilka pokoleń. a jak opisali gospodarstwo to nie powinni się do niczego wtrącać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:03
  •  

#17682 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 18:02

Dziewczyna na gospodarkę Niema się o co kłócić w życiu o to chodzi by się dogadać i nie ma to znaczenia kto jakie ma gusta jak to mówią" każda potwora znajdzie swego amatora" więc życzę wszystkim żeby znaleźli swego amatora lub swoją amatorkę

#17683 Share Ropsonok

Ropsonok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, diagnostyka, rolnictwo

Napisany 05 styczeń 2014 - 18:02

Dziewczyna na gospodarkę Panowie, zrozumcie, kobieta to delikatne stworzenie. Ma trochę iine potrzeby. A jak jest w ciąży? to zagonisz do krów? tak? niech zarabia przeciez na siebie? a jak małe dziecko to z kim zostawisz? nie pracuje to niech nie je?????

#17684 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 18:07

Dziewczyna na gospodarkę dobrze ze popadacie ze skrajnosci w skrajnosc bo inaczej nie przybywaloby postow i temat by umarl

#17685 Share bezbarwny

bezbarwny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 18:16

Dziewczyna na gospodarkę

Kolego Bezbarwny ,mimo całej tej Twojej mądrości życiowej (w myśli i słowie :rolleyes: ) nadal twierdzę ,że wypowiadając się w temacie ,który jest Ci tak naprawdę obcy ,wyrabiasz sobie opinię osoby co wie, że gdzieś dzwonią ,tylko nie wiesz w którym kościele . Ja osobiście nie odważyłabym się wypowiadać o pracy w gospodarstwie warzywnym czy gdzie jest trzoda chlewna ,ponieważ mam bardzo ogólną wiedzę na ten temat i mogłabym co najwyżej u tych rolników wzbudzić politowanie , śmiech ewentualnie złość .
Kolego Bezbarwny ,proszę Cię nie bądź bezmyślny i ''bez '' nie wiem czego tam jeszcze..

Droga Meg. Jesteś nie tylko uszczypilwą złośnicą, ale również insynuatorką - żeby nie powiedzieć...kłamczuchą. ;)
Prosiłem, abyś wskazała post w którym wypowiadam się na temat o którym w Twoim przekonaniu nie mam zielonego pojęcia. Zamiast udowodnić swoje racje, próbujesz mnie ośmieszyć i wyszydzić :rolleyes:
Musisz wiedzieć, że nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia. Zauważyłem, że gdy brak Ci argumentów postępujesz w ten właśnie sposób.
Jako , że nie mam i nigdy nie miałem styczności z bydłem mlecznym, nigdy nie odważyłbym się zabierać głosu na tem temat

Przyznam Ci rację ... Ewidentnie pasuje tu powiedzenie ''Mądry pisze dla zabawy ,głupi czyta bo ciekawy '' -_-

W takim razie pisz Meg, pisz - a ja sobie...poczytam :lol:

i proszę - nie odpisuj, bom nie godny Twoich postów.

You Shook Me All Night Long

#17686 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 18:17

Dziewczyna na gospodarkę szukajac dziewczyne na gospodarke to szukajcie takiej jak @HEIDI :rolleyes: dziewczyna interesowala sie praca na gospodarce

A szukajac dziewczyne do wspolnego zycia to Jà KOCHAJCIE i SZANUJCIE a zobaczycie ze zycie Wam sie odmieni
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#17687 Share wysoki1122

wysoki1122

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,maszyny

Napisany 05 styczeń 2014 - 18:22

Dziewczyna na gospodarkę Mika26 jesteś na forum???

#17688 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 05 styczeń 2014 - 18:24

Dziewczyna na gospodarkę Sądząc po waszych postach , to ten temat powinien mieć nazwę spór o wartości moralne i przekonania,,,,,żalllll pozdrawiam wszystkie panie..

#17689 Share rolnik115

rolnik115

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 19:47

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyna jest do szanowania i kochania, nie do roboty, co to jest jakiś wół? Chociaż teraz ciężko o dziewczynę, która by chciała teraz spędzić resztę życia z swoją druga połówką na wsi.

#17690 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę tylko ze w dzisiejszych czasach tego POSZANOWANIA drugiej osoby juz nie ma
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17691 Share rolnik115

rolnik115

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 19:59

Dziewczyna na gospodarkę Prawda wszyscy wyprowadzają się do miasta, a ludzie miastowi wyśmiewają tych ze wsi.

#17692 Share LPD85

LPD85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 20:02

Dziewczyna na gospodarkę

Mylić się jest rzeczą ludzką ... Swoją drogą bardzo wyczerpujący post w temacie kolego LPD85 ;)

Przyznam Ci rację ... Ewidentnie pasuje tu powiedzenie ''Mądry pisze dla zabawy ,głupi czyta bo ciekawy '' -_-
Chyba faktycznie czasem trzeba podkoloryzować rzeczywistość ,by ta dziewczyna na gospodarkę się znalazła. :D

nie liczy się ilość, ale jakość - skoro tak bardzo lubisz powiedzenia, aforyzmy, przysłowia... PS ..."a co z kobietami, co...."---- chyba KTÓRE...

#17693 Share marb80

marb80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę Nie wiem jak w waszych regionach? ale u mnie w okolicy to jak chłopak zostanie na wsi i utrzymuje się z rolnictwa to nie ma za ciekawie...
Część kolegów z technikum rolniczego co zostało na wsi jest kawalerami a już > 30
Sam bym chciał dziewczyne zone co by lubiła mieszkać na wsi i od czasu do czasu coś pomogła
Większość mająca gospodarstwa pracuje na etacie w tym i ja a pomimo to jest jak jest.

Edytowany przez marb80, 05 styczeń 2014 - 20:04.

#17694 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę Wyprowadzaja sie ale to nie oznacza ze uciekaja, bo na gospodarce przeciez wszyscy nie zostana.

Jezeli w domu jes 5dzieci, to odrazu wiadomo ze najmlodsze zostaje na gospodarce a reszta musi sobie jakos radzic i od czegos zaczac.

A wybudowac dom to wielkie koszty, wiec taniej mieszkanie kupic. No i w miescie jako taka praca jest.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#17695 Share rolnik115

rolnik115

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę To im nic nie da, że uciekną do miasta.
Dużo ludzi jest niewykształconych, więc za kilka lat zabraknie prac społecznych takich jak zmiatanie ulic itd.

Edytowany przez rolnik115, 05 styczeń 2014 - 20:10.

#17696 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę

Droga Meg. Jesteś nie tylko uszczypilwą złośnicą, ale również insynuatorką - żeby nie powiedzieć...kłamczuchą. ;)

Tyle komplementów naraz ,daj spokój bo mi woda sodowa do głowy uderzy .. :rolleyes: Swoją drogą znasz się na ludziach :ph34r: :D W ogóle znasz się .... ;)

Jako , że nie mam i nigdy nie miałem styczności z bydłem mlecznym, nigdy nie odważyłbym się zabierać głosu na tem temat

Dokładnie tak ,ale jak widać Tobie się wydaje że wiesz gdzie powinno być miejsce kobiety w gospodarstwie mlecznym ,gdzie się chce czegoś dorobić . Weź jeszcze pod uwagę, że gospodarstwo gospodarstwu nierówne i nie wszyscy są zmechanizowani w pełni ,a i ta mechanizacja sama nie zrobi . I co np. będzie jak ten pan rolnik zaniemoże ,a żona zielona ,kto te krowy wydoi jak ona tylko dom i ogródek widzi i nawet tego super wypasionego sprzętu nie obsłuży ?

W takim razie pisz Meg, pisz - a ja sobie...poczytam :lol:

No to czytaj ,może Ci to w końcu na dobre wyjdzie ... :lol:

#17697 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę Trochę przeginasz rolnik wykształcenie na wsi jest dziś dużo wyższe niż kiedyś ,a w obecnych realiach to wręcz podstawa więc nie pisz bzdur ,poza tym prędzej zabraknie pracy w biurach niż na ulicy jak napisałeś ,a osób z konkretnym zawodem już brakuje.

#17698 Share LPD85

LPD85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę zgadzam się w sporej mierze...Coraz mniej jest osób z wykształceniem zawodowym, które było kiedyś ujmą, a dziś sprawia, że dana Osoba ma przynajmniej fach w ręku zamiast studiów (najczęściej płatnych) na kierunku administracja,zarządzanie itp. - o wątpliwej jakości merytorycznej.
Dlatego właśnie jesteśmy tak docenianą nacją w krajach UE - bo tam już od dawna brakuje fachowców...

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez LPD85, 05 styczeń 2014 - 21:54.

#17699 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 20:39

Dziewczyna na gospodarkę Wykształcenie owszem ważne ale rozum to inna sprawa nie wystarczy mieć wiedzę trzeba umieć ją wykorzystać w dobrej wierze,,,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17700 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę

że dana Osoba ma przynajmniej fach ręku zamiast ...

Kolego LPD85 chyba fach w ręku ...?
Pilnujmy się jak już tak dbamy o jakość poprawnej polszczyzny . ;)