Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#17461 Share maniek183

maniek183

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 28 grudzień 2013 - 19:40

Dziewczyna na gospodarkę @ Jakub nie wiem co powinieneś zrobić każda sytuacja inna... Powiem ci tylko chyba miałem łagodniejszą sytuacje tego typu, najzwyczajniej wysiadłem :lol: i powiem ci, że podziałało.

@ Domcia dawaj te cm a co mi tam jak ci to humor poprawi ;)

W wolnym czasie poczytać ale tylko to co naprawdę lubię, dłubanie w samochodach to kocham :wub: :wub: muzyka, dobry film pływanie coś w zimę trzeba robić poza obowiązkami :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:17
  •  

#17462 Share Domcia

Domcia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, eksperymenty w kuchni, zwierzęta i quady

Napisany 28 grudzień 2013 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę

takie opinie tu szłysze ąż mnie korci żeby tam zawitac taki troche piracki port ;D a obecnie gdzie jeżdziśz na imprezy moze ex albo cos w tym stylu ? ;)

zgadłeś :P Ex mieleszyn ;) jest kulturalniej, niż było w PACE, będzie mi jednak brakować tej muzy B) byłam teraz w święta - pełniutki klub, ale nie było w czym wybierać :P Miałam iść tam na sylwester, ale jednak zmieniłam plany.

#17463 Share koniara97

koniara97

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 14 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , konie

Napisany 29 grudzień 2013 - 00:20

Dziewczyna na gospodarkę W tych czasach niestety ciężko znaleźć dziewczynę która interesuje sie gospodarstwem aczkolwiek są takie. Większość dziewczyn w tych czasach patrzą tylko na to żeby dobrze wyglądać nałożyć tone tapety na twarz i nic poza tym , a do obory by nigdy nie weszły.

#17464 Share dawidki16

dawidki16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka, rolnictwo i wiele innych

Napisany 29 grudzień 2013 - 01:32

Dziewczyna na gospodarkę Aj jak miło zobaczyć dziewczynę na AF młodszą ode mnie ;) Aż kusi wykorzystać wcześniejsze rady banan575 :D Ale niestety nie ten region polski

#17465 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 29 grudzień 2013 - 09:48

Dziewczyna na gospodarkę

W tych czasach niestety ciężko znaleźć dziewczynę która interesuje sie gospodarstwem aczkolwiek są takie. Większość dziewczyn w tych czasach patrzą tylko na to żeby dobrze wyglądać nałożyć tone tapety na twarz i nic poza tym , a do obory by nigdy nie weszły.

Napiszę to co kiedyś pisałem - po co dziewczyna do obory?
Tak naprawdę życie z rolnikiem może być ciekawe o ile nie ma się dwóch lewych rąk. Zobaczcie ile jest przepisów, podań do napisania, druków do wypełnienia, rachunkowość. Jak dojdzie jeszcze dziecko albo dwa i odbieranie z przedszkola szkoły to taka kobitka nie ma dla siebie czasu. A jak dwie lewe rączki to faktycznie tona tapety i do klubu, 30 mija .....

PS: czy ktoś w tym temacie już wrzucił link do tej piosnki?

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#17466 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 29 grudzień 2013 - 11:23

Dziewczyna na gospodarkę wczoraj własnie była cleo w ex ;p sporo ludzi ale wiadomo ;) fajnie było troche ludzi sie poznało ;p za paka nie przepadałem , ex jest ok roz byłem w holidays i juz tam nie pojade ;p dużo wiesz o tych klubach blisko gdzieś musisz mieszkać ;)
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#17467 Share krzysiek_pool

krzysiek_pool

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 11:32

Dziewczyna na gospodarkę Ale dziewczyny i tak się boją takiego życia. Chłopak nawet najlepszy i który znajduje pasje w rolnictwie rzadko znajduje tą wymażoną dziewczyne. Z reguły zbiera to co zostanie. Takich które już wiedzą co to życie i rzadko kiedy maja większy wybór. Przepraszam że piszę o kobietach tak rzeczowo, Może nie wszystkie są złe ale niestety gdy mają wybór wolą wybrać kogoś innego niż rolnika... Albo zostająsame...

Edytowany przez krzysiek_pool, 29 grudzień 2013 - 11:42.

#17468 Share slawek29

slawek29

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 12:05

Dziewczyna na gospodarkę panowie ogarnijcie sie! tak sobie cztam ten temat i mysle ze problem nie jest w dziewczynach tylko w Was. ja patrze na to z boku (nie jestem rolnikiem) zacznijcie traktowac rolnictwo jako WASZA prace a nie styl zycia. czy mechanik wymaga od swojej partnerki interesowania sie samochodami? czy zona stolarza musi lubic prace w drewnie. ja pracuje w lesie a moja zona nie potrafi rozroznic debu od buka i jakos mi to nie przeszkadza. druga sprawa chdzicie do dyskotekmi po to by szukac dziewczyny -blad. do dyskoteki idzie sie po to by sie dobrze bawic ze znajomymi. zamiast usilnie szukac zony skupcie sie nad wlasnym hobby. spedzajcie wolny czas na wypadach z przyjaciolmi do kina, na narty, basen, lyzwy itp zacznijcie zyc fajnie i ciekawie a druga polowka znajdzie sama nawet nie zauwazycie kiedy . Jesli cale zycie poswiecacie pracy (rolnictwu) i chcielibyscie by wasza przyszla partnerka zrobila podobnie to nie dziwie sie ze ciezko taka znalezc

#17469 Share piotr63a

piotr63a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 12:18

Dziewczyna na gospodarkę slawek29 ma racje, widze ze na forum przybywa kobiet

#17470 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 12:53

Dziewczyna na gospodarkę

panowie ogarnijcie sie! tak sobie cztam ten temat i mysle ze problem nie jest w dziewczynach tylko w Was. ja patrze na to z boku (nie jestem rolnikiem) zacznijcie traktowac rolnictwo jako WASZA prace a nie styl zycia. czy mechanik wymaga od swojej partnerki interesowania sie samochodami? czy zona stolarza musi lubic prace w drewnie. ja pracuje w lesie a moja zona nie potrafi rozroznic debu od buka i jakos mi to nie przeszkadza. druga sprawa chdzicie do dyskotekmi po to by szukac dziewczyny -blad. do dyskoteki idzie sie po to by sie dobrze bawic ze znajomymi. zamiast usilnie szukac zony skupcie sie nad wlasnym hobby. spedzajcie wolny czas na wypadach z przyjaciolmi do kina, na narty, basen, lyzwy itp zacznijcie zyc fajnie i ciekawie a druga polowka znajdzie sama nawet nie zauwazycie kiedy . Jesli cale zycie poswiecacie pracy (rolnictwu) i chcielibyscie by wasza przyszla partnerka zrobila podobnie to nie dziwie sie ze ciezko taka znalezc

Kolego, patrząc jak to sam określiłeś, z boku można dużo mówić i pouczać, ale trzeba wiedzieć że rolnictwo nie jest typową pracą, to jest sposób na życie zwłaszcza w przypadku hodowli, i żadne roboty tego nie zmienią, bo interesu musisz dopilnować inaczej on się rozsypie.
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17471 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 29 grudzień 2013 - 13:08

Dziewczyna na gospodarkę praca w gospodarstwie jest jedyną w swoim rodzaju .. ty nie masz 8 godzinnego dnia pracy .. nie mozna tego porównywać z innymi zawodami bo rolnik musi być i hdowcą weterynarzem .specem od uprawy nawożenia sródków ochrony roślin mechanikiem i do tego mężem i ojcem dużo tego
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#17472 Share Jakub667

Jakub667

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

Napisany 29 grudzień 2013 - 13:13

Dziewczyna na gospodarkę Bo rolnictwo to nie 8 czy 10 godzin w dniu tylko nie kiedy 24 godziny a przy hodowli nie ma mowy o jakimś urlopie czy coś :(
sławek29 kurcze dobrze mówisz
Michalmeer zapomniałeś dodać że musi być księgowym ;)

Edytowany przez Jakub667, 29 grudzień 2013 - 13:15.

#17473 Share Marek35

Marek35

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 13:37

Dziewczyna na gospodarkę Nie oszukujmy się, praca na roli jest wymagająca, zapachy czasami nieciekawe, a życie na wsi to nie bajka. Kobieta na wsi powinna wiedzieć, że czasami wstawanie o 5 rano czy wycieczka po zabłoconej drodze to chleb codzienny. Ale za to jest dużo pozytywów, przyroda, zwierzęta, mniejsza społeczność. Żadna pani nie powinna się nudzić ;)

#17474 Share ania74

ania74

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 13:53

Dziewczyna na gospodarkę szczera prawda

#17475 Share Pablo44

Pablo44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:To co związane z rolnictwem...

Napisany 29 grudzień 2013 - 14:48

Dziewczyna na gospodarkę Witam...
Powracając do tego co powiedział kolega slawek29 ma racja jak najbardziej nie szukajcie dziewczyn w miejscach gdzie są tylko one nastawione na dobra zabawę czy uwodzenia chłopaków w celu podniesienia swojej wartości, takich chłopaków jest multum tzn klonów które co 5 sekund podchodzą i pytają z kat jesteś jaka szkoła i takie tam. Chcesz normalnej dziewczyny to szukaj ja w normalnych miejscach wypady np z chłopakami na basen, kina jakieś festyny. Tam lepsze tematy do rozmów bo możesz zapytać coś na temat danej sytuacji jaka was otacza i ona jeśli chce to sama z tobą będzię rozmawiać bo jesteś normalny a nie jakiś nachalny goryl jak innych 100 na zabawie którzy do niej podchodzą i pytają, jak się bawisz, z kąt jesteś to powiedziało przed tobą 1000 facetów, a z mojego punktu widzenia gdzie właśnie ludzie poznali swojego partnera nie na zabawie tylko w normalnych miejscach, to są szczęśliwi, bo jak masz normalna i rozumną kobietę to jak tylko będzie mogło to się nauczy i ci pomoże.
Także jeszcze raz nie jęczcie że nie ma normalnych dziewczyn bo są ale w normalnych miejscach a nie w zadymionych i głośnych lokalach, gdzie jest mnustwo klonów płci męskiej które chcą wyrywać, idziesz na zabawę z paczką żeby dobrze się bawić i poznawać ludzi. Jak będziesz towarzyski to na pewno poznasz za***ista dziewczynę (normalna, nie tapeciarę)
dobra trochę się rozgadałem, ale myślę że nie którzy przestawią swoje tory poszukiwań tego wam życzę w nadchodzącym roku fajnej mądrej i rozumiącej cię kobiety.

#17476 Share BIZULEK

BIZULEK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 15:13

Dziewczyna na gospodarkę 100% prawdy

#17477 Share kubo123

kubo123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 15:33

Dziewczyna na gospodarkę Nie wiem czy warto zakładać nowy temat a jestem raczje świeży na agrofoto więc podepnę się pod ten. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "iRolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy. Słyszał ktoś o tym programie? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)

#17478 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 16:04

Dziewczyna na gospodarkę

Aż kusi wykorzystać wcześniejsze rady banan575 :D Ale niestety nie ten region polski

Kolego podsunąłeś mi świetny pomysł :D Ja mam trochę bliżej...

A więc koleżanko @koniara97 czy nie potrzebujesz przypadkiem ziemniaków?? :D Jestem gotów podwieźć woreczek na spróbowanie :D
Smaczne, zdrowe, ładne, ekologiczne ziemniaczki o jakże wyszukanej nazwie Bursztyn ;)
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#17479 Share koniara97

koniara97

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 14 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , konie

Napisany 29 grudzień 2013 - 16:09

Dziewczyna na gospodarkę @pedro2 niestety ziemniaki są już kupione ale w nastopnym roku czemu nie :))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17480 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 17:23

Dziewczyna na gospodarkę Szkoda :P W takim razie zostaje mi tylko pretekst kupna konia :D
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.