Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34941 odpowiedzi na ten temat

#17401 Share maniek183

maniek183

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 12:17

Dziewczyna na gospodarkę @wojtal tylko po co by innym bardziej się podobać? Taka jest prawda, że jak podejdziesz zagadać czy poprosić o taniec to w najlepszym wypadku zmiesza cie z błotem, tak wiem nie każda... albo potraktuje jak jakiegoś zboka i kończysz z dłonią na twarzy.

@Elfie przystojny to chyba słabo skoro mam takie szczęście, wysoki tez chyba nie bo 183cm, szczupły aż za i jak to zmienić mając przemianę materii królika :wacko: nie mam wybujałych wymagań tego jestem pewien.

@Domcia co za tynk i po co nie warto, mnie "tapeta" odstrasza dobrze, "pij mleko będziesz wielka" no i podziałało :P tylko nie wiem czemu ci twój wzrost nie pasuje? do żyrafy daleko ^^ nie jedna by tyle chciała. Znam takie małżeństwo gdy ona zakłada szpilki jest wyższa o głowę nie przeszkadza im to w byciu szczęśliwymi.

@Jakub tylko że w całej sytuacji zniżyłeś się nawet bardziej niż do jej poziomu, emocje to słaby doradca, nie mam nic złego na myśli. Taką pannę pakuje się do auta zapina w pasy! i odwozi do domu, wracasz na imprezę albo kończysz dzień :)

@Iza po kilku takich akcjach ciężko jest nie mieć takiego zdania o sobie, zaczynasz widzieć siebie w szarych barwach i ciężko to przezwyciężyć, masz rację raczej chodzi o całokształt...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:13
  •  

#17402 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1712 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 13:35

Dziewczyna na gospodarkę @maniek 183 ja już ma to zasobą jestem 11lat po slubie ale współczuje tej dzisiejszej młodzieży
ZETOR TEAM

#17403 Share Jakub667

Jakub667

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

Napisany 27 grudzień 2013 - 15:58

Dziewczyna na gospodarkę

Dziwczyna, która po pierwszym spotkaniu się caluje - dziwka. Skoro tak, to rozumiem, że jak facet to samo robi to jest dziwkarz czyli dziwka męska?

Aż mi żal takich płytkich ludzi -_-

Mam tez pytanie do Panów, którzy tak szczegółowo opisują wygląd przyszłej dziewczyny - przez ten opis mam rozumieć, że sami jesteście przystojny, wysocy, szczupli aczkolwiek wysportowani ect? mam rozumieć, że skoro macie takie wymagania to sami jesteście bez wad jeśli chodzi o wygląd?

Przepraszam bardzo ale ale ja o pocałunku nie mówiłem tylko co ona chciała dalej robić i to było jeszcze pod klubem a mieliśmy tylko rozmawiać bo w klubie było jej za głośno

I dodam że nie jestem wybredny bo wymarzona dziewczyna powinna :
1 - nie być workiem kości i skóry ( nic nie mam do chudych dziewczyn też są ładne ) :) ale też nie sylwetka "szybciej przeskoczyć niż obejść "
2 powinna być zaradna
no i 3 powinna mieć coś w głowie i nie na pewno trociny ;)

maniek183 wiem że się zniżyłem ale (jestem tego świadom) jeżeli grzecznie ją prosisz żeby wysiadła z auta i ona nie reaguje tylko cię rozbiera bez twojej chęci to jak byś zrobił ?

Edytowany przez Jakub667, 27 grudzień 2013 - 16:01.

#17404 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 27 grudzień 2013 - 16:42

Dziewczyna na gospodarkę No chociaż ktos nam współczuje ;D.. kojarzy ktos imprezy w babinie ? tam jest dopiero trudno to nazwać ale dziewczyny lecą na ha i czesto sie tam biją taka masówka
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#17405 Share Domcia

Domcia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, eksperymenty w kuchni, zwierzęta i quady

Napisany 27 grudzień 2013 - 17:44

Dziewczyna na gospodarkę

@Domcia co za tynk i po co nie warto, mnie "tapeta" odstrasza dobrze, "pij mleko będziesz wielka" no i podziałało :P tylko nie wiem czemu ci twój wzrost nie pasuje? do żyrafy daleko ^^ nie jedna by tyle chciała. Znam takie małżeństwo gdy ona zakłada szpilki jest wyższa o głowę nie przeszkadza im to w byciu szczęśliwymi.

oddam w dobre ręce 6 cm wzrostu :P Ja tam lubię wysokich chłopaków :wub: :wub:

Michalmeer - o Babinie słyszałam :P Kumpel chciał tam jechać na podryw. Podobno fajne imprezy są, ale trzeba jechać z obstawą lub uważać by na kogoś krzywo nie spojrzeć B) nawet chciał mnie zabrać, bo kierowcy potrzebował. ;)

#17406 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 17:51

Dziewczyna na gospodarkę 175 cm to jeszcze nie dużo :) no chyba że dla chłopaków którzy mają 170 cm i mniej. jak dla mnie to taki wzrost dziewczyny jest jeszcze w normie :P chociaż nie ukrywam, że mam słabość również do niższych dziewczyn :D
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#17407 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 27 grudzień 2013 - 18:22

Dziewczyna na gospodarkę Babin jest może na trasie lu - poniatowa???kiedy są tam imprezy??? cisnę tam!!!!!!

#17408 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2189 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 18:55

Dziewczyna na gospodarkę Babin jest w bylym Konińskim swego czasu też tam bywałem ,i z tego co piszą poprzednicy niewiele się zmieniło przez 15 lat :ph34r: :o :blink: :P .

#17409 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 27 grudzień 2013 - 19:05

Dziewczyna na gospodarkę ach troszkę za daleko jak na dzisiejszą noc, żalll

#17410 Share rolniku360

rolniku360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę teraz to chyba każda dyskoteka taka przecież kto teraz jeździ na dyskoteki poznać swoją wybrankę życiową ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17411 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 27 grudzień 2013 - 21:03

Dziewczyna na gospodarkę Izolda aż taka ciekawa jesteś, wyślę ci w niedzielę jak dostanę się do aparatu, nie chcę ci od razu pokazywać bo bym mógł ci zepsuć weekend tak to przynajmniej sobotę będziesz mieć miłą, ja nie twierdzę że wszystkie dziewczyny takie są, no ale widać jak to mówię takie już moje szczęście. Czy w ogóle istnieją jeszcze takie dziewczyny jak to mówią normalne, bez podkładów, bez paznokci na 10cm, ciekawa, nie do odgadnięcia, inteligentna i potrafiąca rozśmieszyć człowieka, mało ważne czy niska czy wysoka, może mieć i 2 metry wzrostu nie wybrzydzam. Domcia jak jesteś wysoka to szukaj wysokiego, kuzyn ma 192, ma żonę co ma 158, nie mówię nie bo się bardzo kochają ale jak razem stoją to śmiesznie trochę wygląda, jakieś proporcję powinny być zachowane, albo go trzeba skrócić, albo ją rozciągnąć :)

#17412 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 21:08

Dziewczyna na gospodarkę zapewniam Cię że istnieją i jest ich całkiem sporo, przesadzasz z tym zepsuciem mi weekendu

#17413 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 grudzień 2013 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę Kiedyś znajdziecie swoje wybranki, ale czasami faceci z wymaganiami są nielepsi od dziewczyn

#17414 Share Jakub667

Jakub667

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę

Izolda aż taka ciekawa jesteś, wyślę ci w niedzielę jak dostanę się do aparatu, nie chcę ci od razu pokazywać bo bym mógł ci zepsuć weekend tak to przynajmniej sobotę będziesz mieć miłą, ja nie twierdzę że wszystkie dziewczyny takie są, no ale widać jak to mówię takie już moje szczęście. Czy w ogóle istnieją jeszcze takie dziewczyny jak to mówią normalne, bez podkładów, bez paznokci na 10cm, ciekawa, nie do odgadnięcia, inteligentna i potrafiąca rozśmieszyć człowieka, mało ważne czy niska czy wysoka, może mieć i 2 metry wzrostu nie wybrzydzam. Domcia jak jesteś wysoka to szukaj wysokiego, kuzyn ma 192, ma żonę co ma 158, nie mówię nie bo się bardzo kochają ale jak razem stoją to śmiesznie trochę wygląda, jakieś proporcję powinny być zachowane, albo go trzeba skrócić, albo ją rozciągnąć :)

Kolego powiem ci tak jest jeszcze dużo takich dziewczyn co nie stosują podkładu i nie zakładają " szponów " tylko trzeba cierpliwie szuka
Żal mi ciebie kolego że masz tak mało samo oceny o sobie że mówisz że nie jesteś ładny każdy nie jest ideałem każdy jest piękny na swój sposób i kiedyś trafisz swoją wybrankę tylko ci mówię nie poddawaj się :) ;)

#17415 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 grudzień 2013 - 21:34

Dziewczyna na gospodarkę Tyle,że wielu z was ciągle szuka swojej Barbi... Może nie wszyscy, ale szczerze nie potraficie czasami docenić dziewczyn. Są jeszcze ładne, poukładane,wykształcone i pracowite dziewczyny, które zostaną ze swoim facetem na gospodarstwie i będą mu pomagać.

Edytowany przez Mika26, 27 grudzień 2013 - 21:41.

#17416 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 27 grudzień 2013 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę Nie ja mam dużo samooceny cieszę się że matka natura nie dała garba na plecach bo to by mogło być już przesrane. Po prostu jestem realistą i pod chodzę do życia realnie. Jedno co jest to że jestem bardzo uparty i nie odpuszczam i kombinuję jak przysłowiowy koń pod górę. I czekam aż mi się dziewczyna trafi. Dodam że nie czekam na księżniczkę tylko na normalną dziewczynę, czy człowiek za dużo wymaga

Edytowany przez zetorlublin7341, 27 grudzień 2013 - 21:43.

#17417 Share rolniku360

rolniku360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę popieram cię zetor w 100 % takie są teraz realia ;X.Nie łatwo jest kogoś normalnego i szanującego siebie i ciebie znaleźć,tak samo pewnie jak każdy miałem miłości że już na zawsze i w ogóle wspólne plany taka była zakochana i zerwała przez sms

#17418 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 grudzień 2013 - 21:46

Dziewczyna na gospodarkę Tyle,że wielu z was ciągle szuka swojej Barbi... Może nie wszyscy, ale szczerze nie potraficie czasami docenić dziewczyn. Są jeszcze ładne, poukładane,wykształcone i pracowite dziewczyny, które zostaną ze swoim facetem na gospodarstwie i będą mu pomagać.

A zwracasz uwagę na normalne dziewczyny czy tylko te "odpicowane, swiecące tyłkiem i piersiami "?

Edytowany przez Mika26, 27 grudzień 2013 - 21:58.

#17419 Share Jakub667

Jakub667

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 21:47

Dziewczyna na gospodarkę A to przepraszam że cię uraziłem teraz cię już rozumiem :)
Mika26 no tak nie którzy tak szukają swojej Barbi ale nie wszyscy bo barbi to tylko wygląda i dba o siebie
Najważniejszego nie dodałem w wcześniejszym poście i to jest najważniejsze a jest to że powinna kochać nie pieniądze nie urodę lecz serce :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17420 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę czasami takie "normalne" dziewczyny mają większe wymagania niż te "odpicowane" więc to błędna teoria. może faktycznie nie liczy się wygląd, teraz najważniejsze to mieć dobrą gadkę.
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy