Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34849 odpowiedzi na ten temat

#17381 Share Domcia

Domcia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, eksperymenty w kuchni, zwierzęta i quady

Napisany 26 grudzień 2013 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę haha już wiem w czym tkwi mój problem - nie jestem "względna " :P i nawet to , że w dyskotece jest ciemno mi nie pomoże :ph34r: no nic - lecę rozrobić sobie tynk w wiaderku przed kolejną imprezką ;) póki dopłaty nie przyjdą - na operacje plastyczną zbieram :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:14
  •  

#17382 Share rolniku360

rolniku360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 26 grudzień 2013 - 21:35

Dziewczyna na gospodarkę oj tak napisałem wiem wiem pewnie teraz myślisz że ja tylko chce chude piękne w tapecie duże cycki i takie tam nie nie ja chce znaleźć po prostu zwykłą dziewczynę która też nie jest za gruba ale nie nawidze chudych muszę mieć to coś a nie tapete na twarzy i lecące na samochód

#17383 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 26 grudzień 2013 - 21:54

Dziewczyna na gospodarkę A myślisz, że po jednym dniu można prawdziwie pokochać? Czytaj trochę uważniej kolego... Żeby wiedzieć czy to miłość a nie np zauroczenie potrzeba trochę czasu. Co do koleżanki Domcia na prawdę szkoda kasy na operację... raz że jej nie potrzebujesz tylko osoby która Cię pokocha taką jaka jesteś a każda kobieta jest wyjątkowa i piękna a po drugie trzeba akceptować takim jakim się jest. Wtedy nasze życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Nie chodzi mi tu o jakieś samouwielbienie czy też zadufanie w sobie tylko o akceptację tego jakim nas natura stworzyła. I nie chodzi mi o Twój konkretny przypadek ponieważ Cię nie znam i nie wiem jak wyglądasz, piszę ogólnie o nastawieniu do świata.

#17384 Share Domcia

Domcia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, eksperymenty w kuchni, zwierzęta i quady

Napisany 26 grudzień 2013 - 21:54

Dziewczyna na gospodarkę gruba nie jestem :P chociaż przez te święta utrzymać figurę nie jest łatwo :wacko: na samochodach się nie znam - jedynie mogę ocenić kolor :P a tapeta na twarzy kiepsko się trzyma - klej odchodzi pod wpływem ciepła- tynk jest lepszy :D Ale za to mam 174 ( +plus szpilki>180) :( ( nie zmuszajcie córek do picia mleka :P )

#17385 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 26 grudzień 2013 - 22:01

Dziewczyna na gospodarkę Ale za to masz posag w postacie 2 doniczek ziemi po rodzicach :) Tapeta czy tez tynk jak to nazwałaś wcale nie jest w żadne sposób fajny, potrzebny czy też już bardziej dosłownie się wyrażę seksowny. Naturalność to jest to co na prawdę działa. Co do wzrostu to jedynie od Ciebie zależy czy chcesz wyższego partnera czy też może być niższy od Ciebie...

#17386 Share rolniku360

rolniku360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 26 grudzień 2013 - 22:15

Dziewczyna na gospodarkę wzrost to przecież nic złego sam mam 193 :P i podobno jeszcze rosnę ale chyba właśnie w bok.Sam jestem troszkę większej wagi i nikogo nie oceniam po wyglądzie bo tak to oceniają w podstawówce a pro po kochania po 1 dniu to przed tym jak ktoś z kimś zaczyna chodzić to dłuższy czas się spotykają rozmawiają i wtedy jedna bądź druga osoba się zakoch*je i któraś z połówek prosi o chodzenie więc raczej nie jest tak że pierw się kogoś prosi o chodzenie a potem się zakoch*je więc raczej już wcześniej każdy raczej wiem czy to zauroczenie czy miłość

#17387 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 26 grudzień 2013 - 22:34

Dziewczyna na gospodarkę

a pro po kochania po 1 dniu to przed tym jak ktoś z kimś zaczyna chodzić to dłuższy czas się spotykają rozmawiają i wtedy jedna bądź druga osoba się zakoch*je i któraś z połówek prosi o chodzenie więc raczej nie jest tak że pierw się kogoś prosi o chodzenie a potem się zakoch*je więc raczej już wcześniej każdy raczej wiem czy to zauroczenie czy miłość

sam sobie odpowiedziałeś, że to nie po jednym dniu idą do łóżka tylko się już znają

#17388 Share kamil927

kamil927

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 26 grudzień 2013 - 22:44

Dziewczyna na gospodarkę ja mam dopiero 16 lat ale jak patrze to ciężko bedzie znaleźc kogoś komu ja będę pasował i mi też kogoś kto bedzie mi pasował bo ja mam ciężki charakter i okrutne wymagania :P a tak jak @Xawier mówisz, liczy się naturalnośc bo jeśli kobieta/dziewczyna taka jest to facetowi od razu się spodoba ta co trzeba a miałem przypadek takiej tapeciary co jak przysechł jej gipsar na słońcu to można było go młotkiem tłuc a niby nie brzydka była :D na szczęście tylko zauroczenie bo kolejny co w niej się zakochał mocno to tydzień wytrzymał podobno taki charakterek miała :P

#17389 Share Jakub667

Jakub667

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

Napisany 26 grudzień 2013 - 23:32

Dziewczyna na gospodarkę

no przepraszam cię bardzo ale co sobie byś pomyślał o dziewczynie która po 1 dniu bycia razem już by było więcej niż pocałunek bo ja na pewno nie chciał bym być z taką dziewczyną bo jeśli ze mną było tak szybko to ilu było już wcześniej

też miałem styczność z takimi dziewczynami <_< I dam wam radę chłopaki (bo było tak że była już w samochodzie szmery bajery do mnie i po 5 minutach rozmowy wyj...łem ją z włosy z samochodu ;[ (wiem że to nie było za miłe ale ja nie toleruję takich dziewczyn )) takie dziewczyny przepraszam dziewczyną jej nie można nazwać po prostu K**WY omijajcie szerokim łukiem a jak już chcecie je dotknąć lub odsunąć to tylko 2 metrowym kijem

Nie zawsze dziewczyny trzeba szukać daleko czy też na dyskotece bo ja swoją dziewczynę znałem praktycznie od samego początku i tak jakoś napisałem do niej na FB po pisaliśmy trochę i za oferowałem wypad gdzieś na imprezę i tak po woli po woli i jesteśmy parą
Tak więc daleko nie trzeba szukać ^^

Znacie bajkę o brzydkim kaczątku ? Każdy ją zna ;) I tak było z chłopakiem co kosi u mnie QQ też jeździł do dziewczyny dłuższy czas ale jak to on mówi do najpiękniejszych nie należała biustu nie miała, gruba, krzywe nogi i tak się skączyło a znalazł sobie z pod igły miód malina i teraz ma nic mu nie pomaga ani nic nie ugotuje a pojechał do kolegi kosić QQ i właśnie spotkał to swoją byłą miłość i mu kopara opadła nie poznał jej w ogóle mówię do niego co z schudła biust się nabrał i nogi po prostowały i odpowiada ze smutkiem nom :( i dodał i na dodatek ładowarką jeździ krowy doi ale ja głupi był i mówi do mnie młody nie popełnij mojego błędu -_-

Trochę się rozpisałem i przepraszam że nie na temat ;)

Edytowany przez Jakub667, 26 grudzień 2013 - 23:35.

#17390 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 26 grudzień 2013 - 23:57

Dziewczyna na gospodarkę Nie wiem ale jak czytam to odnoszę wrażenie żę z relacjami z kobietami mam pecha porównywalnego do tego że jakbym stanął w drewnianym kościele to cegła by mi je.ła w łeb i tyle by było po mnie, także teksty na disco typu jak mówię do dziewczyny czy chcesz zatańczyć ona jak patrzy na mnie to że jeszcze aż tak bardzo pijana to nie jest, inna że dziewczyna z takim tyłeczkiem to nie tańczy z takim gościem z takim ryjem jak ja, zresztą jak patrzę w lustro to się im nie dziwię . Ma ktoś namiary na dobrego chirurga a taniego może by zmienił to i owo. Kurna ale złapałem doła chyba idę otworzyć wino i chyba sie na jednym nie skończy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17391 Share kamil927

kamil927

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 00:12

Dziewczyna na gospodarkę @zetorlublin7341 dobra wypowiedź, czasami tak samo myśle :) szkoda że Ty małopolska bo bym pojechał sie z Tobą napił :P

#17392 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 00:44

Dziewczyna na gospodarkę spoko zapraszam wino własnego chowu pyszne a kopie jak nie wiem co

#17393 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 27 grudzień 2013 - 00:59

Dziewczyna na gospodarkę @zetorlublin7341 ja też sobie popijam ze smutku ale piwko, zdrowie twoje :mellow:

#17394 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 01:08

Dziewczyna na gospodarkę To co panowie może takie małe spotkanie będzie tego jeszcze z 60l wina i z 50 nalewki na malinach, także zejdzie trochę pić

#17395 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 27 grudzień 2013 - 01:31

Dziewczyna na gospodarkę Kiedy ? a propos tego teleexpresse nalazłem to [http://www.tvp.pl/wr...122013/13454459

#17396 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 07:05

Dziewczyna na gospodarkę o pługa ale nie rozumiem rozumowania kobiet przecież jak nie chce pracować na wsi to kto jej każe czy ktoś ją do pługa wiąże jak chce pracować w zawodzie to niech pracuje no chyba że zamierza być totalnym leniem, to tego nie pochwalam, ale wiadomo jak kobieta się dziećmi zajmuje i domem to też jest ogromna praca i poświęcenie. Przecież aktualnie z dzierżawą obrabiając 12ha nie zamierzam tego powiększać bo one pozwalają mi dobrze żyć a niewolnikiem w swoim własnym gosp nie będę się robić

#17397 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 10:09

Dziewczyna na gospodarkę

Nie wiem ale jak czytam to odnoszę wrażenie żę z relacjami z kobietami mam pecha porównywalnego do tego że jakbym stanął w drewnianym kościele to cegła by mi je.ła w łeb i tyle by było po mnie, także teksty na disco typu jak mówię do dziewczyny czy chcesz zatańczyć ona jak patrzy na mnie to że jeszcze aż tak bardzo pijana to nie jest, inna że dziewczyna z takim tyłeczkiem to nie tańczy z takim gościem z takim ryjem jak ja, zresztą jak patrzę w lustro to się im nie dziwię . Ma ktoś namiary na dobrego chirurga a taniego może by zmienił to i owo. Kurna ale złapałem doła chyba idę otworzyć wino i chyba sie na jednym nie skończy

Tak mnie zaciekawiłeś że aż chciałabym Cie zobaczyć ;) wyślij mi zdjęcie jak możesz. Myślę że problemem nie jest tu wygląd a raczej całokształt: sposób bycia, styl ubierania się, to jakie emocje od Ciebie płyną, nieśmiałość i nie pewność co do własnej wartości. Może zagadujesz do samych pustaków. Uwierz mi wcale nie trzeba być Bradem Pittem żeby poderwać fajną dziewczynę, trzeba uwierzyć w siebie i nie zachowywać się jak brzydkie kaczątko.

#17398 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 10:20

Dziewczyna na gospodarkę Dziwczyna, która po pierwszym spotkaniu się caluje - dziwka. Skoro tak, to rozumiem, że jak facet to samo robi to jest dziwkarz czyli dziwka męska?

Znacie bajkę o brzydkim kaczątku ? Każdy ją zna ;) I tak było z chłopakiem co kosi u mnie QQ też jeździł do dziewczyny dłuższy czas ale jak to on mówi do najpiękniejszych nie należała biustu nie miała, gruba, krzywe nogi i tak się skączyło a znalazł sobie z pod igły miód malina i teraz ma nic mu nie pomaga ani nic nie ugotuje a pojechał do kolegi kosić QQ i właśnie spotkał to swoją byłą miłość i mu kopara opadła nie poznał jej w ogóle mówię do niego co z schudła biust się nabrał i nogi po prostowały i odpowiada ze smutkiem nom :( i dodał i na dodatek ładowarką jeździ krowy doi ale ja głupi był i mówi do mnie młody nie popełnij mojego błędu -_-

Aż mi żal takich płytkich ludzi -_-

Mam tez pytanie do Panów, którzy tak szczegółowo opisują wygląd przyszłej dziewczyny - przez ten opis mam rozumieć, że sami jesteście przystojny, wysocy, szczupli aczkolwiek wysportowani ect? mam rozumieć, że skoro macie takie wymagania to sami jesteście bez wad jeśli chodzi o wygląd?

Edytowany przez WodnyElf, 27 grudzień 2013 - 10:23.

#17399 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 11:10

Dziewczyna na gospodarkę Nikt nie jest idealny i niech od drugiej osoby tez tego nie oczekuje, tak jak pisze Wodny Elf wyżej, a powiem tak uroda nie jest najważniejsza w zyciu a po za tym w dzisiejszych czasach jak sie chcę i jest kasa to z najbrzydszej osoby zrobia Dodę lub Małaszyńskiego
ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17400 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 11:17

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli chodzi Ci o szczegóły to masz na myśli ww biust wagę i nogi? Czy ogólnie pytasz o to jak szczegółowo ma wyglądać nasza wybranka?