Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34923 odpowiedzi na ten temat

#17041 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 19:36

Dziewczyna na gospodarkę Scott11 co ma piernik do wiatraka?

Edytowany przez izolda789, 11 grudzień 2013 - 19:37.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:32
  •  

#17042 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę

a czego oczekujecie od waszych przyszłych żon, rolnicy? żeby doiły krowy? żeby orąły w polu? ja doję i orzę. i pracy się nie boje żadnej. ale chciałabym jak kazdy znaleźć kogos do siebie, gospodarza na moja schedę. a to łatwe nie jest

ja np nie oczekiwałbym od przyszłej żony żeby kto wie jak ciężko pracowała na gospodarstwie. u nas zawsze mama doiła i doi krowy. ostatnio przecięła sobie dłoń i nie dała rady nic robić więc miałem okazje sprawdzić jak to jest. normalnie wypoczynek w porównaniu do żywienia i "estetyzacji pomieszczeń gospodarskich" :D ale przeważnie tak jest że to kobiety ogarniają wszystkie sprawy finansowe w gospodarstwie więc to zajęcie bym mógł oddać przyszłej żonie :P a pracy w polu to nikomu bym nie oddał :)
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#17043 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę Są rzeczownikami . :)

#17044 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 20:19

Dziewczyna na gospodarkę no chyba nie na tym rzecz polega żeby wykorzystywać współmałżonka, tylko o to żeby się wzajemnie wspierać, ja sie roboty fizycznej nie boję ale jeśli ktoś się boi i jest gotów przez to zrezygnoweać ze związku to czy jest o co walczyć?

#17045 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę w tych czasach ten kto ma swoje gospodarstwo i chce na nim ciężko pracować, jest praktycznie ustawiony. wiadomo, czasami jest gorzej, ale przeważnie jest dobrze. praca zapewniona na całe życie, nie ma obaw o to, że ktoś nas zwolni. no a na dodatek zapewniamy zabezpieczenie dla następnego pokolenia. ten kto chce się lenić całe życie zawsze będzie twierdził, że praca na gospodarstwie jest bezsensowna i nieopłacalna. może zmieni zdanie jak nie będzie mógł znaleźć żadnej pracy

znam takie małżeństwo gdzie mąż zapierdziela w nocy w oborach a cały dzień w polu. żona nic nie pomaga, ewentualnie umyje dojarkę. żeby miał te 30 krówek i 20 ha to raczej sam by dał rade, ale ma 100 krów i pewnie 150 ha, wszystko sam robi
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#17046 Share Miodek_75

Miodek_75

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:uprawa borówki wysokiej, hodowla pszczół.

Napisany 11 grudzień 2013 - 20:47

Dziewczyna na gospodarkę

... czy jest o co walczyć?

Moim zdaniem szkoda zachodu. Bo później może być "Świat wg Kiepskich" :lol:

#17047 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 21:14

Dziewczyna na gospodarkę marna perspektywa.... chociaż Ferdek jest ogólnie bardzo zadowolony z życia, mój ulubiony tekst Ferdka : Co mnie to gówno obchodzi :D

#17048 Share kaszmir25

kaszmir25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 21:50

Dziewczyna na gospodarkę

skoro tak piszesz to chyba naprawdę to gospodarstwo masz jakies zaje***ste. gospodarstwo gospodarstwu nie równe. moze faceci lecieli na łatwa kase? dobrze się tak "wżenić " w majtek. bo nie wierzę ze łatwo znależć jest kogoś na gospodarstwo 30 ha. ludzie boja się pracy, odpowiedzialności, boja sie wziąc na swoje barki taki ciężar, wolą (w większości) odwalić 8 godzin a potem lezec przed telewizorem.

a czego oczekujecie od waszych przyszłych żon, rolnicy? żeby doiły krowy? żeby orąły w polu? ja doję i orzę. i pracy się nie boje żadnej. ale chciałabym jak kazdy znaleźć kogos do siebie, gospodarza na moja schedę. a to łatwe nie jest

Znaleźć Kogoś kto by był dopełnieniem całości to jest coś. Pozdrawiam Cię!!

#17049 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 12 grudzień 2013 - 08:45

Dziewczyna na gospodarkę

ja ocekuje tego żeby tylko koś był i doceniał to co robie. nie szukam majątku ani rąk do pracy bo nie od tego są kobiety. ;)

to nie powinienes miec problemów ze znalezieniem tej drugiej połowy. nie mówię, że kobieta ma zasuwać jak mały parowozik, ale do diabła, chyba nie po to się żenisz, żeby patrzec tylko jaka jest piękna? musi byc przede wszystkim rozumna. szanowac prace, rozumiec to, że rolnictwo, gospodarka to sposób na zycie, zamiłowanie, pasja i niekjiedy wymaga poswięceń, niedospania, nie ma taryfy ulgowej, szczególnie przy zwierzetach. nie chce pracowac, trudno. moze wychowuje dzieci, posprząta, ugotuje, załatwi jakieś sprawy w urzędzie. przynajmniej w tym powinna sie sprawdzać na 100%. moi koledzy, troche starsi, parę lat temu się pozenili. żadna z tych żonek do niczego się nie dotknie w gospodarstwie, bo to brudne, to śmnierdzi, tu błoto, tam kurz. nawet obiadu nie zrobi, bo nie ma czasu, bo jedzie na zakupy, to po ciuchy, to po kwiatki do ogródka, to po firanki... jedzie do miasta, do bankomatu, wyciaga kase na bzdety, że nieraz im na nieplanowe naprawy brakło grosza. z czego taką trzymac? bo gotowe gołąbki ze słoika odgrzeje?

a czego ja oczekuje? chyba tego samego. nie licże na to, żeby ktos przyszedł i zasuwał, tym bardziej, ze u mnie musiałby byc gospodarzem, bo chłopa w domu nie ma nawet pół;) ale nie chcę paniczka, lalusia, nie chce żeby był bogaty. chce żeby w życiu cos przeżył, miał trochę pojęcie o życiu, a nie szczycił się tatusiowa kaska. takich na razie tylko spotykam. dzieci. a szukam normalnego faceta, chłopa z krwi i kości, do tańca i do różańca, do Boga i do ludzi jak to mówią. duze wymagania?
Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

#17050 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 12 grudzień 2013 - 09:41

Dziewczyna na gospodarkę Ładne kobiety na tel łódzkiej wsi :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17051 Share szwed1983

szwed1983

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 12 grudzień 2013 - 10:18

Dziewczyna na gospodarkę rolniczka trafiłaś w samo sedno mego ideału a opis kandydata prawie do mnie pasuje z tym że mam zmechanizowane gospodarstwo i tylko w żniwa potrzebuje ze dwóch kierowców a pozostałe prace wykonuję sam,mama zajmuje się domem i drobiazgami w obejściu a ojciec nie żyje

#17052 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 12 grudzień 2013 - 10:25

Dziewczyna na gospodarkę

Ładne kobiety na tel łódzkiej wsi :)

i to jest kobieta życia....takich trzeba na gosodarke

tylko ze ona potrzebuje na gosodarke...wiec chłopy do roboty...macie braci to swatajcie albo swoje zostawiajcie w lodzkie strony sie udajcie

#17053 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 12 grudzień 2013 - 10:43

Dziewczyna na gospodarkę

albo swoje zostawiajcie w lodzkie strony sie udajcie

Nikolas do czego TY ludzi namawiasz ? I tak liczba rozwodów jest zatrważająca .

#17054 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów

Napisany 12 grudzień 2013 - 11:05

Dziewczyna na gospodarkę a to nie do rozwodow tylko kawalerow namawiam...ja to juz za stary

#17055 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 12 grudzień 2013 - 11:14

Dziewczyna na gospodarkę Widocznie kobietki już zajęte :/

#17056 Share DAMIANT25

DAMIANT25

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 12 grudzień 2013 - 11:15

Dziewczyna na gospodarkę Rolniczka szukam takiej kobiety jak ty. Nie masz dużych wymagań . Roboty żadnej się nie boje. I to wszystko co piszesz o kobietach kolegów to szczera prawda. Mogę z tobą pracować w gospodarstwie.

#17057 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów

Napisany 12 grudzień 2013 - 13:55

Dziewczyna na gospodarkę oooooooo i juz sie trafiło rolniczce chodzic w mini spudniczcce :D a daj ci Boze na całe zycie a nawet wieki...wiec nie trac czasu maluj powieki :lol:

#17058 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 12 grudzień 2013 - 17:05

Dziewczyna na gospodarkę

to nie powinienes miec problemów ze znalezieniem tej drugiej połowy. nie mówię, że kobieta ma zasuwać jak mały parowozik, ale do diabła, chyba nie po to się żenisz, żeby patrzec tylko jaka jest piękna? musi byc przede wszystkim rozumna. szanowac prace, rozumiec to, że rolnictwo, gospodarka to sposób na zycie, zamiłowanie, pasja i niekjiedy wymaga poswięceń, niedospania, nie ma taryfy ulgowej, szczególnie przy zwierzetach. nie chce pracowac, trudno. moze wychowuje dzieci, posprząta, ugotuje, załatwi jakieś sprawy w urzędzie. przynajmniej w tym powinna sie sprawdzać na 100%. moi koledzy, troche starsi, parę lat temu się pozenili. żadna z tych żonek do niczego się nie dotknie w gospodarstwie, bo to brudne, to śmnierdzi, tu błoto, tam kurz. nawet obiadu nie zrobi, bo nie ma czasu, bo jedzie na zakupy, to po ciuchy, to po kwiatki do ogródka, to po firanki... jedzie do miasta, do bankomatu, wyciaga kase na bzdety, że nieraz im na nieplanowe naprawy brakło grosza. z czego taką trzymac? bo gotowe gołąbki ze słoika odgrzeje?

a czego ja oczekuje? chyba tego samego. nie licże na to, żeby ktos przyszedł i zasuwał, tym bardziej, ze u mnie musiałby byc gospodarzem, bo chłopa w domu nie ma nawet pół ;) ale nie chcę paniczka, lalusia, nie chce żeby był bogaty. chce żeby w życiu cos przeżył, miał trochę pojęcie o życiu, a nie szczycił się tatusiowa kaska. takich na razie tylko spotykam. dzieci. a szukam normalnego faceta, chłopa z krwi i kości, do tańca i do różańca, do Boga i do ludzi jak to mówią. duze wymagania?

Jak ja Ciebie doskonale rozumiem :) jesteś bardzo wartościową i mądrą dziewczyną, zasługujesz na szczęście. życzę żebyś je znalazła

#17059 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 12 grudzień 2013 - 17:07

Dziewczyna na gospodarkę Rolniczka skoro nie masz takich dużych wymagań to dlaczego jeszcze żadnego nie zaprosiłaś do siebie ?? Ci co mają pojęcie o rolnictwie , pracowali od młodości na to raczej się tego nie wyrzekną i nie przeprowadzą się do Ciebie , no ale nie mówię że nie znajdziesz takiego bo znajdziesz na pewno.. Najlepiej takiego co by blisko Ciebie mieszkał , wtedy to zmienia całkowicie sytuację . Samym sercem też nie należy się kierować :)
wschodni koniec mazowsza.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17060 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów

Napisany 12 grudzień 2013 - 18:07

Dziewczyna na gospodarkę blisko mieszkac tez nie dobrze,,a daleko to dzisiaj nie roblem w tych czasach... sercem trzeba sie kierowac i bliskoscia serca oraz charakterem...powodzenia