Polecane posty

klopocik91    2

To Oni nawet nie sypiają ze sobą bo kiedy? A i na numerek na sianie czasu i chęci zabraknie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Ehhh to młody wiek daje ci powera. :D

No prawda stary nie jestem w lipcu będzie 26. Lubię chodzić na 9 do kościoła. A i muszę się ogarniać z mieszaniem rano bo krowy głodne to odrazy mleka mniej. A z tego się żyje. I ja już taki ranny ptaszek jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

analfabeci ?? człowieku wiesz mi mam na pewno wyższe wykształcenie skończył Technikum Rolnicze i się chwali heh teraz kwalifikacje i stopień i grupę podwyższam także CIEMNIAKIEM nie jestem i dzieckiem tez nie jestem i już mam Żonę jak nie jedni na tym Forum to są starsi ode mnie i na pewno jeszcze długo nie znajdą drugiej Połówki .......... moja Żona przed słubem zadeklarowała żeby do Policji załapać się to trzeba mięć i wykształcenie wiadomo jak ktoś ma średnie to z braku laku przyjmą na Końcu i wykształcenie w tym zawodzie lub mięc orientacje Mechaniczną ii jak ktoś ma kat C+E też ma łatwiejsze szanse jak w moim przypadku mam uprawnienia na samochody ciężarowe także trzeba być sprawnym fizyczni też i mieć pozwolenie na Broń to nie każdy może zdobyć i mieć psychikę i umieć dochować tajemicy służbowej nawet nic żona nie może wiedzieć ....nie dawno z Rodziny mojej dostał się do Policji Kuzyn......... 30.06.2012 był nasz śłub moja Żona przed ślubem zadeklarowała że będzie tylko pracować zawodowo a w Rolnictwie nie będzie więc miałem tylko Pracować zawodowo i w Polu Pracować i usługi świadczyć a chodowli mieli Rodzice ale Żona po ślubie zadeklarowała że będziemy w dwoje wspólnie Pracować i razem Dorobimy się i już jest Ha za mało chcę powiekszyć o co najmiej drugie tyle i ciągnik około 400 km zakupić i Obrę Budować Hodowlę zwiększyć a jest chyba z 200 sztuk i na Dzieci nie mamy czasu widzimy się tyliko wieczorami i to jeszcze jak służby nie mam a czasami to tylko przez telefon rozmawiamy bo inaczej byśmy nie mieli kontaktu z Sobą .......powiem szczerze że teraz to w Zimę to kilka razy biliśmy po tańczyć nawet w Dwoje na Dykotekach,znam w Okolicy kliku zapalonych Rolników i co z tego Kawalerzy zamiast znaleźć żóne tylko trzeba się umieć zachować i po rozmawiać nie tylko o krowach w moim przypadku byliśmy razem 3 lata byliśmy parą i to nie prawda że ładne dziewczyny do miasta wyjerzdzają mnie się trafiła Blondynka i Pani nauczyciel krowy doi i zdąża jechać do Pracy w Domu ogranie w Podwórku i w Polu pomaga to jest żona .????maże o dziecku ale czasu Brak dla kogos trzeba tyrać.... .kiedy w Pole ruszacie ?? Planowałem w tym tygodniu z nawozami ale zastanawiam się na Ozimę po siać i Obornik na Początku Marca wozić i Orać i siew zbóż na Połowie zastanawiam się czy zimy nie będzie ? Pozdrawiam

Nie wiem co bierzesz, ale to musi być dobre. :P

Dobra praktyka rolnicza mówi: Na wiosnę obornika nie stosujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jacek ale te technikum to chyba eksternistycznie skończyłeś bo tyle pracy i jeszcze nauka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfy2210    0

Byłeś na imprezie i dałeś radę tak rano wstać? :ph34r:

A co to za problem rano wstać??? Ja też poszłam na impreze, wróciliśmy po 4 a wstałam rano o 7 (ja nie należe do osób, które jak jadą to tylko stoją-także utupałam się tymi nóżkami :) ) rano kawka i chce się żyć, ani mi w głowie by marnować popołudnie niedzielne na spanko :P

Przy takiej pogodzie można w oddali na zewnątrz na saksie pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ja tez nie rozumiem ze zabalowac a potem ciezko wstac.

 

Teraz to az tak nie baluje, no ale jak jadym na balety, to 3cia jest jak wrocimy, no i godz 8 no i jestem na nogach. Poranna kawa i czlowiek zyje. Tylko ze ja na baletach tancze

 

No chyba ze ktos pojechal cygarow sie opalil, wodka lub piwem opil, pol dyskoteki przestal no to nie dziwne ze rano ciezko wstac, bo ten alkohol trzyma


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumer    0

Wiem wiem, no cóż jeśli chodzi o czas dostępu to....każdy mierzy swoją miarą-jeśłi wiecie co mam na myśli ;)

Jest σ-ciało to można określić miarę.

 

 

Gumiaki klasyczne czarne z wyglądu ale ciepłe, lekkie i z pianki. Najnowszy szyk mody :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pogoda jak marzenie trzeba iść furę umyć bo brud że szkoda mówić. Co polecacie na pobudzenie jak ktoś nie cierpi kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

O to muszę sobie kupić czarne z pianki bo zielone już nie modne :D Jak to dobrze zorientować się na forum

smerfy2210 jak się człowiek utupie nóżkami to pół biedy, gorzej jak się utupie czystą wtedy to krzyż pański :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

W niedzielę myć samochód? Wczoraj nie było czasu? Zamiast kawy RedBull itp. ;)


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Jezeli juz cos co ma was pobudzic a nie lubicie kawy to tylko poranny prysznic.

 

 

Tak jak prysznic obudzi, tak zadne inne srodki tego nie zrobia

 

W niedzielę myć samochód? Wczoraj nie było czasu?

 

 

Niedziw sie, za jakies 20lat to niedziela to tylko z nazwy zostanie


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To co @Izka cala noc robilas ze nie spalas?????? :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

to pochwal sie gdzie to bylas


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfy2210    0

Jest σ-ciało to można określić miarę.

.

haha jak miło przeczytać, że ktoś jest w temacie :) Po prostu padłam :D N aszczęście teorie miary mam już za sobą-nie przepadałam za nią, choć teraz analiza funkcjonalna..jeszcze większe zło :P

 

@Iza jak łądnie nazwane-podróżowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A w jakiej intencji tam bylas?????

 

 

W katedrze czy ogolnie w Czestochowie


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A w jakiej intencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol0    3

nie widzę problemu we wczesnym wstawaniu, szczególnie jeśli jest taka potrzeba, ja po 2 godzinach snu mogę normalnie funkcjonować, na szczeście nie mam hodowli to przynajmniej zimą mogę sobie pospać :P też sobie dziś urządziłem przejażdzkę ale motorem, taka pogoda aż grzechem by było się nie przejechać

 

P.S. sezon motocyklowy 2014 uważam za otwarty B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

Na Jasnej Górze nie byłam, ale w kościele Św. Apostoła Piotra i Pawła na mszy prowadzonej przez Ks. Cyrana, polecam.

Widzę że mamy dawcę organów na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafals2    6

Nie nazywaj motocyklistów dawcamj bo nimi nie jesteśmy to jest po prostu nasza pasja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj