Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34899 odpowiedzi na ten temat

#16821 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 02 grudzień 2013 - 22:10

Dziewczyna na gospodarkę wszystkie obydwa :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 00:01
  •  

#16822 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 03 grudzień 2013 - 18:30

Dziewczyna na gospodarkę

Który temat wybrać oto jest dylemat :P

Tu zostal juz tylko dylemat jaka dziewczyna na gospodarke.

A tam mozecie porozmawiac o zyciu o wszystkim.

Pozdrawiam i tez znikam.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#16823 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1133 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 00:25

Dziewczyna na gospodarkę

Wyjść ,ponieważ już Wasz poziom intelektualny jest przepaścią . Siła ,pięści są dla ludzi słabych intelektualnie .

Meg punkt widzenia zależy od punktu siedzenia mówisz o mediacji ok nie jestem przeciw ale wyobraź sobie sytuację stoi chłopak sam podchodzi do niego kilku kolesi takich którzy wszędzie szukają zaczepki jak oni by zareagowali na pytanie tego biedaka "o co chodzi?? dlaczego mnie zaczepiacie??" chyba nie muszę mówić jaka byłaby ich reakcja u mnie wujek zawsze mówi jeśli widzisz że dasz im rade to spoko ale jak jest ich więcej niż dwóch rozejrzyj się i spier*alaj gdzie się da... W wakacje dwóch kumpli z mojej wioski byli na zabawie podchodzą na sali do nich w 10 chłopa i wyzywają od jakich tylko i żeby wyszli na parking oni że nie wyjdą że innym razem się spotkamy za jakiś czas zajechali w nocy wszystkie bramy po kolei pozdejmowali na środku drogi leżały sterta z belami u faceta rozwalona w szkole ogrodzenie betonowe połamane elementy i na środku drogi we wrześniu był festyn u nas i przyjechali bohaterzy tym razem w 20 kręcili się aż w końcu poszli na solo z chłopakiem od nas ktoś kogoś pchnął i się zaczęło było 20/20 asfalt cały we krwi (ich krew) i uwierz mi że 3 czy 4 tyg temu na imprezie podeszli się pogodzić, druga wioska kilka lat temu też skakali kilku na jednego przyszła pora na nich dostali łomot teraz jak się gdzieś spotykamy to z daleka się witają, najlepsi kumple, w technikum w pierwszej klasie 4 chłopaków nie przepadało za sobą dali sobie w mordę a potem w jednej ławce siedzieli... coś w tym chyba jest?? w pewnym tego słowa znaczeniu to jest mediacja...
Mediacja może być w przypadku gdy sąsiadki emerytki kłócą się o to że kura jej weszła i obrobiła schody a wiem na własnym przykładzie nie jestem "bitny" bo nie mam z czym i to że komuś ustąpisz "bo jesteś mądrzejszy" to nie jest dobre bo wtedy jeszcze bardziej go podbudujesz że ma nad tobą przewagę bo stchórzyłeś i dalej będzie cię nękał teraz jestem tego zdania lepiej iść nawet dostać ale masz czyste sumienie że nie dałeś ciała jak to mówią "morda nie szklanka" w dzisiejszych czasach mediacja nie istnieje ludzie i czasy się zmieniły przeważa myślenie niech stracę ale jemu się dostanie nie chodzi o bójki... Nawet w sądach kiedyś pierwsza rozprawa czy na policji wszystko zaczynało się od pogodzenia obu stron dzisiaj tego nie ma wiem bo sąsiad mi założył sprawę że (wg niego) usypałem utwardzenie u niego na działce 20 cm na odcinku 6 metrów wartość sporu 400 zł ale nie było nawet słowa ze strony sądu o ugodzie o jakimkolwiek kompromisie dlaczego?? bo oni z tego żyją zarabiają na takich przygłupach sprawa ciągnie się już dwa lata koszty zapewne kilkukrotnie przewyższyły wartość sporu ale takie jest prawo i głupia zawiść ludzka która nie zna granic i zero honoru sąsiad sąsiadowi życzy jak najgorzej żyją odgrodzeni 2 metrowym murem we wsi facet okna w domu zamurował od strony sąsiada bo po co tamten ma widzieć a i ten nie chce na niego patrzeć a co się dziwić gówniarzom którzy jeżdżą na imprezy w 10 tylko po to żeby komuś wpier... spuścić za nic...
Trochę nie w temacie ale i tak nic się nie dzieje a chciałem trochę uświadomić koleżankę ;)
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#16824 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 08:04

Dziewczyna na gospodarkę No to Pedro żeś się rozpisał pewno wena naszła :D a jak słownie nie dociera to tylko piącha pomoże...

#16825 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 13:29

Dziewczyna na gospodarkę Kolego Pedro2 dziękuje za uświadomienie ,ale w życiu bywa też i tak że Dawid ,Goliata powala . ;)

#16826 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 13:41

Dziewczyna na gospodarkę kurcze u mnie to już chyba nie ma takich wiejskich gangów, tylko 2 lata temu mój były chciał mi nowego adoratora przegonić i 30 wandali demolowało przystanek i resztę wsi, a sąsiedzi się bali zadzwonić po policje

#16827 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 14:06

Dziewczyna na gospodarkę Pedro mam prośbę - możesz poużywać trochę interpunkcji i gramatyki? to by ułatwiło czytanie :)

#16828 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 1133 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 15:11

Dziewczyna na gospodarkę Meg jak na razie Goliat górą, do czasu :P
Izolda my to żaden gang bo tylko bronimy swojego, pierwsi do nikogo z pięściami nie skaczemy...
Wodna mogę, wiem że czasem to zmienia znaczenie, ale zazwyczaj jak piszę to się śpieszę i fakt chaotyczne są te moje wypowiedzi :P Obiecuję poprawę ;)

#16829 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 18:59

Dziewczyna na gospodarkę Pedro cieszę się, że się nie obraziłeś i nie uraziłeś :) wiem, ze jak się człowiek śpieszy to różnie bywa z pisaniem :)

#16830 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 1133 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 22:44

Dziewczyna na gospodarkę Nie no spoko za co miałbym się obrażać, to akurat prawda...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16831 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 22:48

Dziewczyna na gospodarkę Czasem strach cokolwiek pisać na tym forum :P bo albo Cię zakrzyczą albo fochną że na wiesz dużo i na każdy prawie temat się odezwiesz :P

#16832 Share Kuba330

Kuba330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 13:37

Dziewczyna na gospodarkę Zejdźcie z tematów bijatyk :D
Bo tu chodzi o dziewczynę na gospodarkę :D

#16833 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 1133 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 14:27

Dziewczyna na gospodarkę Wodna wolność słowa podobno w naszym pięknym kraju mamy także nie ma się czym przejmować ;) Tym bardziej na tym portalu, jeśli masz coś do powiedzenia to bez krępacji :P
Kuba330 bardzo często ludzie biją się zarówno o dziewczynę jak i o gospodarkę, więc wszystko w temacie B) Jeśli już piszesz to zarzuć jakiś ciekawy temat do dyskusji...

#16834 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 15:29

Dziewczyna na gospodarkę Dziś oglądałam reportaż o Janowie,tam gdzie byl ten wybuch gazociągu - już i państwo, i ministrowie i premier tak obiecujący pomoc się na nich wypieli ;[

#16835 Share AdamZetor12145

AdamZetor12145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 18:51

Dziewczyna na gospodarkę Chyba ja teraz powiem coś na temat :-p Po długich poszukiwaniach chyba jest to na co każdy chłopak by czekał na wsi ;-P fajna miła i nie brzydząca się tym że chłopak ma gospodarstwo :-)
Pozdrawiam :-)

#16836 Share Kuba330

Kuba330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 20:36

Dziewczyna na gospodarkę A mogę zarzucić :D
Skoro taki temat to gdzie te dziewczyny??
Bo w moich okolicach to wszystkim się tylko miasta chce...

#16837 Share fendtbb55

fendtbb55

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Zwierzęta gospodarskie

Napisany 05 grudzień 2013 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę Że tak powiem , ja mam 18 lat , technikum rolnicze na kierunku tech weterynarii i mam zamiar założyć gospodarstwo, a najlepiej miec chlewnie i w kierunku rozrodu i sprzedawanie warchlaków do tuczu, tyle że nie wiem jak dam se rade -.- bo nic nie ma , no może nie cały 1ha , ale co to jest , nic...

#16838 Share Kuba330

Kuba330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę Hah widzę mam podobny problem :D mam 2ha ale w dzierżawie bo nie mam maszyn...
Ale mam chęci :) chętnie bym robił tylko nie mam czym, jak mam możliwości to pracuje na ciągnikach ;)

#16839 Share fendtbb55

fendtbb55

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Zwierzęta gospodarskie

Napisany 05 grudzień 2013 - 21:35

Dziewczyna na gospodarkę No ja chęci też mam , ja tam mam swoje już poukładane i mnie więcej taki mały planik jest jak to ogarnąć :P
Ja mam możliwości to w czasie wolnym na fermie świn i czasem przy krowach mlecznych , to ogl bardziej przy świniach mi się podoba , ale ogl
to bym chciałą jeszcze tak zrobic żeby mieć dużo zautomatyzowane i najlepiej jechać w pole :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16840 Share DAMIANT25

DAMIANT25

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 21:41

Dziewczyna na gospodarkę A wogóle istnieją takie kobiety na gospodarkę?