Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#16781 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę noi forum zamarło :P to sie porobiło :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:05
  •  

#16782 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę

No i nic się nie stało, ale ileż można wysłuchiwać uwag typu - co wy tu robicie, już dawno nosiłem się z zamiarem założenia takiego tematu, teraz macie tu wolność. Ja owszem zajrzę tu, ale jako moderator. Paaaaaaaa Kochani.

Mat co Ty się obrażasz ,czyjąś uwagą ..? No weź mi tu ... ;) Daj spokój ,ponieważ żeby nie tacy jak my to tu dawno by nie było o czym czytać ,a mowa pisać ,no chyba że teksty typu nie ma , nie ma dziewczyny na gospodarkę .......Także wracaj ,bo będę płakać . :(
A kolega Fragles1 jak ma problem ,że żonaci ,mężatki to tylko i wyłącznie jego problem ^^ I do jego wiadomości, to że jestem mężatką i nie będziesz mi tu dyskryminował koleżanek i kolegów bo zmienili stan cywilny !
Edit:

Temat z góry przegrany :( A może założymy temat jak przetrwać z babą??? Hi hi hi :P

Ty wątpię byś przetrwał ,bo ledwo tu założyłeś konto i chcesz temat zmieniać ,który się ciągnie tyle czasu .
Jak Ci się nie podoba ,że piszą mężatki i żonaci ,to sobie załóż inny ,taki coby Ci pasował . A ja jak go namierzę ,to też w nim napisze i Ci list do Prezydenta nie pomoże . Normalnie kpina jakaś ...Więcej kultury ,a nie Polak rasista ,to każdy powie i nikt nie lubić tu ''zajęty '' człowiek .

Edytowany przez Meg5, 01 grudzień 2013 - 21:21.

#16783 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 01 grudzień 2013 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę Tak tak izolda789. No tak częsc "starej gwardi" przeniosła się do nowo założonego tematu. Więc pozostało albo zostać i trzymać jakiś poziom dyskusji bo pojawia sie tutaj naprawde dużo fajnych ludzi albo jesli pozwolą to się równiez przeniesc. Zobaczymy czas pokaze. :)

#16784 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę @Meg5 zmień stronę,na tej drugiej lużniej a tu znów jakiś wyskoczy i po co

#16785 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę Co masz na myśli ,możesz jaśniej ?

#16786 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 grudzień 2013 - 20:09

Dziewczyna na gospodarkę Tęsknią za Tobą w tym nowym temacie :)

#16787 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę Trzeba rozkręcić ten temat, niech żałują Ci co odeszli

#16788 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę Pewnie że mogę skoro utworzyli stronę dla nas w związkach gdzie można pisać naprawdę o wszystkim to po co tu się męczyć i doradzać tym którzy i tak tego nie potrzebują bo zrobią po swojemu....Ty też byłaś młoda i co miałaś swój rozum

#16789 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 20:19

Dziewczyna na gospodarkę A ze tak zapytam jaki ten nowy temat???? JAK PRZETRWAC Z BABA????

Jak sie ozenicie to sami zobaczycie :D

Co do tematu DZIEWCZYNA NA GOSPODARKE to ilez to mozna biadolic ze musi miec PASJE :D

Jak sie kogos kocha szanuje to do wszystkiego sie dochodzi, Jest radosc sa tez i smutki ale jak oboje sie wspieraja na wzajem to przetrwaja w najgorszych chwilach.

A Ci co szukaja takich z PASJA to niech szukaja; Ja im POWODZENIA ZYCZE :D

@Mat wracaj :unsure:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#16790 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 20:21

Dziewczyna na gospodarkę A ja nie rozumiem podejścia drodzy użytkownicy ,przecież temat nie umiera i piszemy dalej ,pojawił się nowy zobaczymy czy przetrwa i niema co debatować czas pokarze ,może będą dwa podobne do których każdy chętnie zajrzy ,ja na pewno choć żonaty będę zaglądal na oba :) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16791 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 grudzień 2013 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę Eee On nie wróci tak szybko

#16792 Share inzKonrad

inzKonrad

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę Wracając do tematu o dziewczynach na gosp. Pozdrawiam wszystkie wolne panny z powiatu pułtuskiego

#16793 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 01 grudzień 2013 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę

Mat co Ty się obrażasz ,czyjąś uwagą ..? No weź mi tu ... ;) Daj spokój ,ponieważ żeby nie tacy jak my to tu dawno by nie było o czym czytać ,a mowa pisać ,no chyba że teksty typu nie ma , nie ma dziewczyny na gospodarkę .......Także wracaj ,bo będę płakać . :(
A kolega jak ma problem ,że żonaci ,mężatki to tylko i wyłącznie jego problem ^^ I do jego wiadomości, to że jestem mężatką i nie będziesz mi tu dyskryminował koleżanek i kolegów bo zmienili stan cywilny !

Meg5 kogo miałas na mysli pisząc "a kolega jak ma problem"?? No bo Mat odniósł sie do mojego postu a ty z kolei do jego odpowiedzi. Ja niemam problemu z tym ze męzatki i żonaci się tu udzielają, nikogo nie dyskryminuje ze wzgledu na stan cywilny ani z zadnego innego powodu. Przesledz ostatnią stronę dokładniej, to nie ja miałem problem z tym kto tu sie wypowiada. Tylko mój post wyrazający opinie na temat nowego tematu znalazł sie po prostu w nie odpowiednim miejscu po postach kture własnie negują opinie innych i stąd mogło by wynikac ze ja cos mam do męzatek i żonatych. Jak juz pisałem ""stara gwardia" trzymała poziom i wprowadzała do dyskusji duzo wartosciowej tresci.

#16794 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę Kolego Twix123 to nie o Ciebie mi chodziło tylko o kolegę Fraglesa1 . Ciebie to ja trochę znam ... :) Ale faktycznie mogłam dokładniej napisać do kogo to pisze . Zaraz edytuję post .Przepraszam za nieporozumienia .

Edytowany przez Meg5, 01 grudzień 2013 - 21:22.

#16795 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 21:29

Dziewczyna na gospodarkę No to uspokoiłas moje sumienie, Nic nie szkodzi, ja sie nie gniewam, jak to mówią lubie miec czarno na białym. Tymczasem dobranoc wszystkim, mam dość na dzis, idę spać.

#16796 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 02 grudzień 2013 - 13:25

Dziewczyna na gospodarkę

Kolego Twix123 to nie o Ciebie mi chodziło tylko o kolegę Fraglesa1 . Ciebie to ja trochę znam ... :) Ale faktycznie mogłam dokładniej napisać do kogo to pisze . Zaraz edytuję post .Przepraszam za nieporozumienia .

Jeśli mogę podpowiedzieć , to przepraszam jest zdecydowanie nie na miejscu . Powinno być :
dziękuję , że nie dałeś mi w zęby . :)

Ty się w ogóle dobrze czujesz, widzę że najwyższy czas przestać tolerować twoje prowokowanie do kłótni! +1 punkt ostrzeżeń

Edytowany przez MAT912, 02 grudzień 2013 - 17:26.

#16797 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 grudzień 2013 - 13:43

Dziewczyna na gospodarkę Kolega Twix123 jest bardziej ucywilizowanym człowiekiem jak Ty Skott11 ,a w cywilizowanym świecie i przy rozwiniętych mózgach ,bardziej jak u ludzi pierwotnych :rolleyes: ,przemoc nie jest rozwiązaniem problemu ,tylko mediacja . ;)
Skott oglądałeś film ''Walka o ogień ''? Jak nie to obejrzyj ,bo to zdecydowanie Twoje klimaty :lol:

#16798 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 02 grudzień 2013 - 18:00

Dziewczyna na gospodarkę No cóż niekiedy i ja nie jestem zrozumiany . :o
Tak na poważnie to właśnie to słowo przepraszam jak i kilka innych powinno zniknąć z naszego języka i było by łatwiej .
Jeśli Grzesio "tłucze" Wojtka na przerwach między lekcjami to wyobraźmy sobie co dają te przeprosiny ?
Pani postawi obydwu przy tablicy i przy całej klasie powie pierwszemu , powiedz .
Przepraszam cię Wojtku , że tak ci dowalam na tych przerwach . To przecież nie dość , że klasa będzie się śmiać , to i poszkodowanemu będzie przykro .
Zaś brzmienie dziękuję ci Wojtku , że nie dałeś mi w mo...ę , nie dość , że podbuduje morale pokrzywdzonego , to i równocześnie oduczy resztę dzieciarni przed tego typu popisami .
Mat , czuję się jak Wojtek . :(

#16799 Share maniek183

maniek183

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 02 grudzień 2013 - 18:07

Dziewczyna na gospodarkę Meg ale tego to nawet filmem do końca nie można nazwać. Jestem za mediacją! Świat jest jaki jest i ja chce rozmowy a ktoś mnie bez powodu obija co wtedy? Stać i czekać czy co?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16800 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 02 grudzień 2013 - 19:07