Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34866 odpowiedzi na ten temat

#1661 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 17 sierpień 2011 - 20:33

Dziewczyna na gospodarkę

w weekend jadę na wakacje mam nadzieje, że tam się będę mogła poopalać w spokoju bez ryku silników i kombajnistów ;) :lol:

Ten ryk silnika w Bizonie kocham ;) o Claasie nawet nie mówie jak pięknie płynnie wychodzi na obroty mmm xD Ale i tak nic nie zastąpi mi dzięku mojego fendta ;p A co masz do kombajnistów ? Do mnie jedna raz miała żal, że kapuste rozjechałem w ogródku jak kosiłem na usłudze, a tyle gość miał miejsca do manewru, że... :/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:05
  •  

#1662 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 17 sierpień 2011 - 20:41

Dziewczyna na gospodarkę O kukurydze to ja mogę pytać, czy jest już wystarczająco wysoka :) Nie tylko dziki w kukurydzy buszują :P

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1663 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 17 sierpień 2011 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę

Ten ryk silnika w Bizonie kocham ;) o Claasie nawet nie mówie jak pięknie płynnie wychodzi na obroty mmm xD Ale i tak nic nie zastąpi mi dzięku mojego fendta ;p A co masz do kombajnistów ? Do mnie jedna raz miała żal, że kapuste rozjechałem w ogródku jak kosiłem na usłudze, a tyle gość miał miejsca do manewru, że... :/

sw-400 to jest prawdziwy piekny polski dzwiek muzyka dla uszu fendt czy claas juz tak nie ryczy ( wszystko wyciszone i tylko turbo slychac )
na bizona mozna dziewczyny podrywac tylko jeszcze stozkowy filtr zalozyc i alumki :lol:

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#1664 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 sierpień 2011 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę

O kukurydze to ja mogę pytać, czy jest już wystarczająco wysoka :) Nie tylko dziki w kukurydzy buszują :P

Jest taka piosenka, często właśnie śpiewają na weselach "PRZELEĆ MNIE W TEJ KONICZYNIE" ale można zmienić na w tej KUKURYDZY, bo teraz prędzej zobaczy kukurydzę niż koniczynę

#1665 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 17 sierpień 2011 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę

sw-400 to jest prawdziwy piekny polski dzwiek muzyka dla uszu fendt czy claas juz tak nie ryczy ( wszystko wyciszone i tylko turbo slychac )
na bizona mozna dziewczyny podrywac tylko jeszcze stozkowy filtr zalozyc i alumki :lol:

Nie potrafił bym się nie zgodzić z Twoją wypowiedzią ;) Ale wiesz te 6 garców w fendcie też słychać tyle, że równo pracują :D :D ale dźwięk turba niezastąpiacy ten hmm rozchodzący się i zarazem gaszący szum xD

#1666 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 17 sierpień 2011 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę Wróćcie do tematu :) Rozmawiamy tu o dziewczynach a nie silnikach w kombajnach. Wybaczcie...

Edytowany przez martina, 18 sierpień 2011 - 19:35.

#1667 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 sierpień 2011 - 21:25

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie - i traktorach, motorach, samochodach, samolotach, czołgach itp. itd. też nie tylko i wyłącznie o Dziewczynach :P Oczywiście w tym temacie :)

Edytowany przez MAT912, 17 sierpień 2011 - 21:27.

#1668 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 17 sierpień 2011 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę Bo to tematy powiązane są :lol:

#1669 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 17 sierpień 2011 - 21:34

Dziewczyna na gospodarkę @martina , nic nie zdziałasz... niektórym wystarczy głos silnika w kombajnie i wtedy dziewczyna mu do niczego nie potrzebna.... a kto wie może głos silnika i ta no.... no wiecie czym spaliny wychodza... jest potrzebna do szczęscia... <_<

Chłopaki ogarnijcie się, rozmawiajcie na temat, bo takie gadanie głupotach nawet w 1 % nie zwiazane z tematem degustują innych użytkowników i nie tylko do wypowiadania się w temacie i NA TEMAT, bo czasami z głupim nie ma sensu rozmawiac, bo mądry głupiego nie zrozumie... czy takie gadanie o byle czym nie którym ( a nawet którym) sprawia satysfakcje i dowartościowują się tym, że mogą sie pochwalic....Ludzie..!!!! ogarnijta sie chłopy, bo takie gadanie juz zaczyna wk$%^@!ć ludzi.... ILE MOŻNA!!!!!???

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1670 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 18 sierpień 2011 - 15:06

Dziewczyna na gospodarkę

Wróćcie do tematu :) Rozmawiamy tu o dziewczynach a nie silnikach w kombajnach. Wybaczcie...

Wróćcie do tematu :) Rozmawiamy tu o dziewczynach a nie silnikach w kombajnach. Wybaczcie...

Wybaczam.. ;)

Ale tak na dobrą sprawę dziewczyna na gospodarkę to wiadomo, że ze wsi, bo nauczona, a pod drugie zakochana dziewczyna pójdzie z chłopakiem wszędzie, tzn. nawet wychowana w mieście i ja miastowym trybie życie zaadaptuje się na wsi, i nawet jedna z tych co wielu miała i się bardzo bawiła za młodu np. pijąc, nie szanując się zbyt. 1 kolega ma dziewczynę z miasta, piekna jak marzenie inteligenta, pracuje w ubezpieczeniach i z nim na wsi, już nie raz ją widziałem jak pomagała mu w oborze czy w polu.. Inny znowu kolega ma dziewczynę ze wsi, ale po niej to widać, że kocha wieś i życie na wsi nie raz byłem zdziwiony jak wiedziała o czym mówie jak zapachał kombajn w polu xD - to tylko taki mały przykład oczywiście.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1671 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 18 sierpień 2011 - 21:03

Dziewczyna na gospodarkę http://facet.onet.pl...25,artykul.html
A ja chyba sobie na wschodzie poszukam bo w pl strasznie trudno o porządną kobietę. ;)
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

#1672 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 18 sierpień 2011 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę A szukaj romku , wiecej nam zostanie :lol: apropo kombajnu z tydzień temu jechałem sobie bizonem i drogą szła koleżanka ze wsi, przystanąłem spytałem gdzie idzie , okazało się że w tym samym kierunku, więc pytam "wsiadasz do kadilaka" :lol: zaśmiała sie wskoczyła na góre , oczywiście upaprała sie w kurzu ,ale jaka była ucieszona bo przewiozła się kombajnem, z takimi aż miło na wszystko otwarte i gotowe, a nie jakieś lale z pucu ...
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#1673 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 18 sierpień 2011 - 23:12

Dziewczyna na gospodarkę

sw-400 to jest prawdziwy piekny polski dzwiek

Eee tam, na licencji Leylanda :P

W ramach kontrastu ciekawi mnie jakby wyglądał temat o np. dziewczynie do warsztatu :) Mam sobie warsztat i szukam do niego dziewczyny, na początku by klucze podawała, potem może młotek, prasa, pneumatyk, wszystko to z miłości oczywiście i ta jej poza jak dynamometrykiem dociąga głowicę, ajjj piękne... A potem rozterki, czy nie lepiej było wziąć Mietka, on to przynajmniej na 186Nm koła pasowe dociągał, a ona? I przychodzi niezadowolenie, związek się sypie, ona w tych smarach robi co może ale to wciąż za mało... Wracając do źródła, kobieta chyba ma być kobietą :rolleyes:

#1674 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 18 sierpień 2011 - 23:26

Dziewczyna na gospodarkę Polemizowałbym :D -dzisiaj paskudnym okiem patrzyłem na ślubną bo pieprznął mi łańcuch w belarce i trzeba go było "na szybkiego" zrobić a żona niestety "mechanikowata" zbytnio nie jest a potrzebowałem pomocnika-na sczęście jechał ciągnikiem kuzyn więc za chwilę już nie jechał tylko dzielnie mi pomagał :D.
Ale do rzeczy-czasami taka żona o "złotych łapkach" to skarb nieoceniony-aż czasami człowiek myśli o (no właśnie ktoś tu wie o czym :D )

#1675 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 19 sierpień 2011 - 20:57

Dziewczyna na gospodarkę Ja tam lubię od czasu do czasu być upaprana smarami :) Ostatnio pomagałam Finnowi jednak on nie pozwalał mi na wiele bo po prostu się zapominał, że ma pomocniczkę co może zrobić to samo co on. Trochę mnie to złościło, ale może się kiedyś przyzwyczai :)

#1676 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 sierpień 2011 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę Pewnie się przyzwyczai, oby nie za bardzo, żeby nie powiedział - żono zrób mi remont kapitalny ciągnika bo nie mam czym robić :lol:

#1677 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 19 sierpień 2011 - 21:17

Dziewczyna na gospodarkę Nie nie, do tego nie dopuszczę :) Nie martw sie :)

#1678 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 19 sierpień 2011 - 21:31

Dziewczyna na gospodarkę Moja z miasta, a takie drobne rzeczy jak zatankować kombajn czy traktory, wymienić olej, dolać to robi ze mną czasem tak do spędzenia czasu zabawnie ;) ale żadko bardzo.. ostatnio nauczyła obsługiwać tur 4 w fendcie vario 714 z belami słomy, wprawdzie 1 układała 20 min przyczepie, ale.. :D :D

Edytowany przez Famer21, 19 sierpień 2011 - 21:33.

#1679 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 19 sierpień 2011 - 21:54

Dziewczyna na gospodarkę i w tym momencie przyszla mi do glowy taka rzecz...
ile dziewczyn jest z chlopakami nie dla milosci tylko dla pieniedzy ? ?
p.s jak ktos obcykany to wpadnie na to samo :rolleyes:

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1680 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 20 sierpień 2011 - 10:11

Dziewczyna na gospodarkę uziu92, na pewno nie są to pojedyńcze przypadki, ale to jest sprawa tych którzy są z takimi...
a mówiąc "ile" miałeś na mysli ile procent ile osób, czy jak bo nie rozumiem... ;)

@mat912, no na pewno się przyzwyczaję, bo wiesz tyle lat samemu się robiło, a tu nagle taka pomoc, dodam , że bardzo Piękna pomoc... ;) , że nawet ciężko jest się skupić na robocie... ;)
ale jak wymieniałem przewód hamulcowy w Finnce, to raczej byśmy się we dwoje nie pomiescili pod ciągnikiem... a i z drugiej strony nie chciałem aby Martina za dużo nie pracowała, bo nie przyjechała do mnie w tym celu...Fakt, że wszedzie jeździliśmy razem, po baloty, czy ładować żwir to wiadomo jak to jest we dwoje, jest zawsze raźniej. A co do remontu silnika, to jak takowy bedzie to bedziemy robić razem jak juz...:)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)