Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#16741 Share fragles1

fragles1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:Cięcie, gięcie i spawanie
    u Drimelka jest najtaniej

Napisany 01 grudzień 2013 - 15:05

Dziewczyna na gospodarkę Masz rację @Mat912 to po prostu jedna wielka tragedija rodzinna :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:51
  •  

#16742 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 15:12

Dziewczyna na gospodarkę Slodycze sa dla dzieci, chemikalia dla mamusi a kawusia dla tatusia, :D a co najlepsze ja tej rodziny nie znam i lepiej zebym nie poznala, bo jakby wyszlo ze to jakas rodzina pijakow to bym sie wsciekla. ;[
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#16743 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 15:25

Dziewczyna na gospodarkę

Biedni wstydza sie reke wyciagnac, a ci bogacie to wszedzie ida zeby tylko jakies dotacje wziasci zeby to taniej bylo.

@Iza wstaw fotke tej CZARNEJ moze mi sie spodoba i sie skusze na nia :D

Alem pake zrobila a ze 20kg slodyczy (cukierkow czekolad lizakow, gumisi nutelli 2kg kawy) proszek do prania 8kg troszke chemikali, Jeszcze jakies przybory szkolne dla dzieci i zabawki i paka na swieta jest.

W HOUSE BYŁĄ PROMOCJA KUP JEDNA A DRUGA -50 % WIĘC KUPIŁAM JEDNA CZARNA DRUGĄ CZARNO- BEŻOWĄ WYNIOSŁY MNIE CAŁE 44,90 :D

Dlaczego robisz wszystko by przestać mnie lubić? :( +1 punkt ostrzeżeń za pisanie z włączonym Caps Lock

Edytowany przez MAT912, 01 grudzień 2013 - 15:40.

#16744 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 15:27

Dziewczyna na gospodarkę wstaw zdjecie albo na pw mi podeslij, lukne i moze sobie sprawie
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#16745 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 15:38

Dziewczyna na gospodarkę postaram sie ale nie obiecuję ;)

#16746 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 15:50

Dziewczyna na gospodarkę

Koleżanko @Izolda nie musisz szukać faceta tak jak rolnik szuka pługa jeżdżąc po komisach tylko pozwól żeby to ktoś Ciebie szukał pokazać się gdzieś dać się poznać nawiązywać znajomości na imprezach jest najłatwiej w kościele też się zdarza :P Bo takim myśleniem że szukasz ideału "ten taki tamten jeszcze inny to nie dla mnie", sprawiasz że jesteś niedostępna mam koleżankę starsza ode mnie piękna zgrabna wysoka brunetka miła i otwarta dziewczyna utrzymujemy ciągle kontakt i była z facetem najdłużej miesiąc przez to że szuka ideału ubzdurała sobie że kiedyś znajdzie księcia z bajki i tego się trzyma w zaduszki byliśmy razem na imprezie nie mogła się ogonić od kandydatów w tańcu czy przy stoliku ale z żadnym nie zatańczyła nie pogadała

Też mam taką koleżankę , naprawdę super dziewczyna też tak robiła no i w wieku 38 lat związała się z żonatym facetem wcale nie jest księciem z bajki :wacko: a jej mamusia przeżyła szok
Więc dziewczyny -kombinuj dziewczyno nim twe wdzięki przeminą ........

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

#16747 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 16:02

Dziewczyna na gospodarkę Ja nie szukałam nigdy księcia z bajki, tylko przez kilka lat nie umiałam zapomnieć o jednym, potem był toksyczny 5 letni związek z innym i najlepsze lata przeleciały. mi do szczescia trzeba kogoś z kim można porozmawiać i czuć że jest jakieś porozumienie, i nie chciałabym być zmuszona opuszczać mojej miejscowości, noi fajnie by było jak by ten ktoś był praktykującym katolikiem i nie upijał się na umór na każdej imprezie i chyba więcej nie wymagam, wygląd bez znaczenia ale jak wiadomo nie chodzi o to że mógłby być z wodą na bakier ;) wiadomo że o higiene musi dbać, i szanować mnie i to naprawde mi wystarczy do szczęscia

#16748 Share slawek2301

slawek2301

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 16:02

Dziewczyna na gospodarkę

Biedni wstydza sie reke wyciagnac, a ci bogacie to wszedzie ida zeby tylko jakies dotacje wziasci zeby to taniej bylo.

@Iza wstaw fotke tej CZARNEJ moze mi sie spodoba i sie skusze na nia :D

Alem pake zrobila a ze 20kg slodyczy (cukierkow czekolad lizakow, gumisi nutelli 2kg kawy) proszek do prania 8kg troszke chemikali, Jeszcze jakies przybory szkolne dla dzieci i zabawki i paka na swieta jest.

jeszcze jak tę paczke dostarczysz sama to będzie OK a jak przekażesz przez jakąś fundacje albo inny wynalazek to dzieciaki dostaną może dziesiątą część z teko co kupiłaś

#16749 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 16:18

Dziewczyna na gospodarkę

Znam Meg i niejednokrotnie to tatuś może się zaharować i co z tego jak to mamusia nie umie rządzić kasą i dlatego bieda, że mamusia lubi sobie też i dać w gardziołek to już nawet nie wspominam. :P
No to szok @fragles1 jak nie było nic w krok. :lol:

Oczywiście ,że i kobiety potrafią do biedy doprowadzić ,ale tak szczerze, których przypadków jest więcej ? Zdecydowanie to ''mężczyźni '' wiodą prim w pijaństwie i braku odpowiedzialności . Generalnie jak tak patrzę, to panuje taka zasada ,że mężczyzna biega za kobietą do ślubu, a po ślubie ona biega za nim ,by wszystkiego nie przepuścił . Przy tym ma opinie znerwicowanej wrzeszczącej kobiety .
Edit:

''Tak smakuje życie ,przez chwilę być na szczycie ,by potem spadać w dół ...'' Tak to się ma do wielu małżeństw ,tylko tak naprawdę nikt nie chce o tym mówić ,ewentualnie się co niektórzy pośmieją ,ale problemu nikt nie chce dostrzec ,bo przecież to nie moja sprawa .

Edytowany przez Meg5, 01 grudzień 2013 - 16:25.

#16750 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 16:30

Dziewczyna na gospodarkę

jeszcze jak tę paczke dostarczysz sama to będzie OK a jak przekażesz przez jakąś fundacje albo inny wynalazek to dzieciaki dostaną może dziesiątą część z teko co kupiłaś

Wlasnie mam dostac adres tej rodziny, na zadna fundacje nie bede wysylac

Oczywiście ,że i kobiety potrafią do biedy doprowadzić ,ale tak szczerze, których przypadków jest więcej ? Zdecydowanie to ''mężczyźni '' wiodą prim w pijaństwie i braku odpowiedzialności . Generalnie jak tak patrzę, to panuje taka zasada ,że mężczyzna biega za kobietą do ślubu, a po ślubie ona biega za nim ,by wszystkiego nie przepuścił . Przy tym ma opinie znerwicowanej wrzeszczącej kobiety .
Edit:

''Tak smakuje życie ,przez chwilę być na szczycie ,by potem spadać w dół ...'' Tak to się ma do wielu małżeństw ,tylko tak naprawdę nikt nie chce o tym mówić ,ewentualnie się co niektórzy pośmieją ,ale problemu nikt nie chce dostrzec ,bo przecież to nie moja sprawa .

Tak jak kilku kolegow mojego meza. Mieli po 20lat to wielka milosc powpadali pozenili sie dzieci porobili, teraz maja ponad 30lat zony ich z domow powyrzucaly za pijanstwo i teraz siedza w melinie w piatke i pija bimber. A bimber maja jak jakis zlom sprzedadza.

A takie to byly wielkie milosci
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16751 Share fragles1

fragles1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 17:14

Dziewczyna na gospodarkę A dlaczego tak mówicie że fundacja to "zło"???

#16752 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 17:18

Dziewczyna na gospodarkę @fragles a skad ja mam wiedziec czy wszystko dojdzie do tej rodziny przez fundacje.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#16753 Share fragles1

fragles1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 17:49

Dziewczyna na gospodarkę Są rożne patologie, ale fundacja bierze swoje, za zwyczaj 10% i jest to wszystko, a skąd wiesz co to za adres dostałaś???
Opowiem swoją historię. Kiedyś trochę mnie podtopiło, 10 ha łąk popłynęło, zostało 3 ha na otarcie łez, ale cóż, zdarza się, trzeba jakoś przetrwać do wiosny. Wójt powiedział składajcie wnioski, będzie odszkodowanie, złożyłem bez większej nadziei że coś dostanę. I szok! Dostałem! Od fundacji Caritas! Kiedyś dawałem dary na tą fundacją, jak chyba każdy katolik, ale żeby dostać? Nie ważne ile, ważne że dostałem. :)

#16754 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 18:10

Dziewczyna na gospodarkę Ja powiem tak,

Na internecie na forum w naszych stronach byl temat o pomocy dla dzieci, i ja napisalam ze sama bym pomogla, i dzis rano na pw dostalam info ze jest rodzina co ledwo wiaze koniec z koncem, to pomysl byl odrazu ze jade do sklepu nakupuje dla tej rodziny co moge, tylko ze jest maly problem , ta osoba co pisala na pw juz nie odpisala.

Moze jutro napisze, zreszta sie zobaczy, jak nie to beda w mojej rodzinie dzieciaki mieli radoche pod choinka, a chemikalia bede miala ja, a kawe moj bedzie pil do wakacji.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#16755 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 18:18

Dziewczyna na gospodarkę zawsze można zawieść do pobliskiego dps lub innej placówki

#16756 Share fragles1

fragles1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 18:25

Dziewczyna na gospodarkę Pomoc nie polega na tym aby się najedli i zasrali, bo to nikomu na zdrowie nie wyjdzie.

#16757 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 18:26

Dziewczyna na gospodarkę Kiedys kolega opowiadal ze jak sie zenil to w zaproszeniach napisal zeby zamiast kwiatkow goscie przenosili zabawki i przybory szkolne.

Troszke tego nazbieral i pojechali do domu dziecka, a tam nie chcieli przyjac tych darow bo chcieli na to paragony zakupu, on tlumaczyl ze to na slubie dostal zeby dla domu dziecka miec.

Ale baba uparta i tak nie przyjela.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#16758 Share fragles1

fragles1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 18:34

Dziewczyna na gospodarkę Dając wędkę lub pracę można 1000 razy bardziej pomóc takiej rodzinie niż dając 10 kg żywności. Ale to chyba nie ten temat :wacko:

#16759 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 18:36

Dziewczyna na gospodarkę Ale ja np nie dam pracy jak mieszkam 100km od nich
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16760 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 18:38

Dziewczyna na gospodarkę Tu piszemy o wszystkim ale chyba do czasu kiedy moderator nie wkroczy i napisze dość pobłażania ...ale trzeba mieć nadzieję że będzie dobrze