Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34962 odpowiedzi na ten temat

#16701 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę Kolego nie zauważyłeś że tu zamężne i żonaty
przepraszam jeszcze jedna panna

Edytowany przez GoRAL1, 30 listopad 2013 - 21:53.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 03:41
  •  

#16702 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 21:53

Dziewczyna na gospodarkę A już nie wspomnę ile pochłaniam słodyczy ale ważne że cukier mam w normie

#16703 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 21:54

Dziewczyna na gospodarkę @Wozak to zabardzo sie spasiesz :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#16704 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 21:58

Dziewczyna na gospodarkę @banan575 uwierz że mamy to dziedziczne że dużo nie utyje jak mój mówi że typowy hf przepraszam za przyrównanie

#16705 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 22:16

Dziewczyna na gospodarkę Banan teraz mnie oświeciło czemu pare lat temu tak rozrabiałaś na AF

#16706 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 22:28

Dziewczyna na gospodarkę no wtedy to mialam jazde jakbym slonia miala rodzic :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#16707 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 30 listopad 2013 - 22:35

Dziewczyna na gospodarkę

Jaco a ty przepraszam co tu robisz??

Mnie już to Izolda nie dotyczy ja już mogę siedzieć w domu :D

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#16708 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 22:46

Dziewczyna na gospodarkę dobra cza isc do wyrka, moze sie co bzyknie :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#16709 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 22:46

Dziewczyna na gospodarkę w nowym roku będę chodzić na imprezy, w tym postanowiłam odpoczać bo bardzo burzliwy był ten rok dla mnie

#16710 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 22:47

Dziewczyna na gospodarkę Co zapyla banany?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16711 Share Mariusz33

Mariusz33

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 23:06

Dziewczyna na gospodarkę hej dziewczyny

#16712 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 23:11

Dziewczyna na gospodarkę @GoRAL1 nie wiem co zapyla banany jaka płęta ;)

#16713 Share Mariusz33

Mariusz33

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 23:14

Dziewczyna na gospodarkę nikt nie czatuje

kobiety cco nic nie piszecie

#16714 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 04:05

Dziewczyna na gospodarkę Dobrze to jako pierwsza zdam relację z imprezy andrzejkowej. Może i faktycznie nie byłam najstarsza aczkolwiek nie potrafiłam się w ogóle rozkręcić. W zasadzie oparłam się o filar i tak przestałam całe 2 godziny. Jestem totalnie wypalona jeśli chodzi o życie towarzyskie i relacje damsko-męskie. Wiem czego chcę i czego szukam, mam tak konkretną wizję mojego idealnego mężczyzny że nikogo nawet nie staram się poznać bliżej, mimo że podchodzili i nawiązywali rozmowę. Pomału zaczynam przypominać Izabele Łęcką z Lalki Prusa, która uczuciami obdarzała nie realnych mężczyzn, a postacie wyimaginowane. Znajomi mówią mi Hania to jest życie takie są realia zejdź na ziemię, ale ja tak długo walczyłam i dążyłam do pełni szczęścia że nie mogę odpuścić. Może posłucham mamy, która twierdzi nic na siłę znajdzie Cię sam.

Edytowany przez Heidi88, 01 grudzień 2013 - 04:55.

#16715 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 06:25

Dziewczyna na gospodarkę Więcej wiary w siebie. A jak można znaleźć kogoś na całe życie jak nie można poznać głębiej danej osoby. A romantyzm dawno się już skończył - marzeniami żyć nie można

#16716 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 07:43

Dziewczyna na gospodarkę

Mnie już to Izolda nie dotyczy ja już mogę siedzieć w domu :D

Mam nadzieję za parę lat tu w tym miejscu zobaczyć taki sam uśmiech na Twojej twarzy i te same słowa ... ;)

Heidi ,ja się boje o Ciebie dziewczyno . Ta Twoja wiara w wieczną miłość,idealną ,w mężczyzn ....oj może zaboleć ,bo prędzej czy później spadniesz na ziemię ...Ja Ci oczywiście życzę tego jednego na milion ,ale zachowaj trochę zdrowego rozsądku ,ponieważ w dalszej perspektywie on jest najważniejszy w życiu .
Edit: Heidi Krajewski dla Ciebie zaśpiewa .... ;)

Krowka62 kogoś na całe życie poznaje się przez cale życie .

Edytowany przez Meg5, 01 grudzień 2013 - 07:57.

#16717 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 01 grudzień 2013 - 08:44

Dziewczyna na gospodarkę Heidi opisz swój wymarzony ideał może się coś znajdzie, ja ci mówię szukaj i się nie poddawaj ideały istnieją tylko trzeba go znaleźć a wiązać się z człowiekiem bo już się jest starszym i po to żeby ludzie nie mówili że jakiś dziwny to głupota bo weź się z nim męcz całe życie a później dziwić się że rozwód bo zakochanie minie i zaczyna się darcie kotów. Kuzyn miał 31 lat też tak mówili w końcu się poddał ożenił mieli 2 dzieci po 4 latach nie dali rady wzięli rozwód po następnych 2 latach znalazł dziewczynę co najlepsze chodzili razem do liceum ona też po rozwodzie z 1 dzieckiem, dziś po 4 latach mają tamtą trójkę swoją 4 i jeszcze jedno w drodze, i życia za sobą nie widzą. Ja tam się nie poddaję, nie wiem jak ty, w razie czego trzeba oprzeć sprawy o kant łóżka jak to mówi sąsiad.

#16718 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 09:02

Dziewczyna na gospodarkę

Dobrze to jako pierwsza zdam relację z imprezy andrzejkowej. Może i faktycznie nie byłam najstarsza aczkolwiek nie potrafiłam się w ogóle rozkręcić. W zasadzie oparłam się o filar i tak przestałam całe 2 godziny. Jestem totalnie wypalona jeśli chodzi o życie towarzyskie i relacje damsko-męskie. Wiem czego chcę i czego szukam, mam tak konkretną wizję mojego idealnego mężczyzny że nikogo nawet nie staram się poznać bliżej, mimo że podchodzili i nawiązywali rozmowę. Pomału zaczynam przypominać Izabele Łęcką z Lalki Prusa, która uczuciami obdarzała nie realnych mężczyzn, a postacie wyimaginowane. Znajomi mówią mi Hania to jest życie takie są realia zejdź na ziemię, ale ja tak długo walczyłam i dążyłam do pełni szczęścia że nie mogę odpuścić. Może posłucham mamy, która twierdzi nic na siłę znajdzie Cię sam.

Heidi kiedy to czytam to tak jak bym o sobie czytała. Ja nawet już na imprezy nie chodzę, chociaż od nowego roku mam zamiar zacząć w ramach postanowienia noworocznego ;) ja wiem że ideału nie ma takiego ogólnego ale jest indywidualny. Życzę i Tobie i sobie żebyśmy go znalazły.

#16719 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 09:35

Dziewczyna na gospodarkę

Heidi opisz swój wymarzony ideał może się coś znajdzie, ja ci mówię szukaj i się nie poddawaj ideały istnieją tylko trzeba go znaleźć a wiązać się z człowiekiem bo już się jest starszym i po to żeby ludzie nie mówili że jakiś dziwny to głupota bo weź się z nim męcz całe życie a później dziwić się że rozwód bo zakochanie minie i zaczyna się darcie kotów. Kuzyn miał 31 lat też tak mówili w końcu się poddał ożenił mieli 2 dzieci po 4 latach nie dali rady wzięli rozwód po następnych 2 latach znalazł dziewczynę co najlepsze chodzili razem do liceum ona też po rozwodzie z 1 dzieckiem, dziś po 4 latach mają tamtą trójkę swoją 4 i jeszcze jedno w drodze, i życia za sobą nie widzą. Ja tam się nie poddaję, nie wiem jak ty, w razie czego trzeba oprzeć sprawy o kant łóżka jak to mówi sąsiad.

Kolego ja wiem że chcesz Heidi i pewnie siebie podnieść na duchu ,ponieważ ciężko żyć bez nadziej w lepsze . Ala to są tylko słowa i nie koniecznie poparte tym co jest w życiu . Nie ma ideałów ,nie pisz takich rzeczy ,chyba że jeszcze w bajki wierzysz ?
Odnośnie opisanego przez Ciebie przypadku ,powiem tylko tyle ...Co to jest 4 lata ? 4 lata to zazwyczaj jest jeszcze tan czas zaślepienia drugą osobą i niejednokrotnie złe postrzeganie rzeczywistości . Ale wiadomo jak,ktoś w bajki wierzy to...''i żyli długo i szczęśliwie'' ;)
Ja znam przypadki takich wielkich miłości ,po których już śladu nie ma . Znam też przypadki co źle rokowały i są do dziś dnia ze sobą i się zastanawiam jak oni tego dokonali ,ale może właśnie tak jak Ty wspomniałeś ,opierają sprawę o kant łóżka :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16720 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 10:09

Dziewczyna na gospodarkę A ja sie kochane w tym roku zrobilam jako SWIETY MIKOLAJ.

Bede robic paczke dla pewnej biednej rodziny ktora nie znam, to bedzie paczka dla dzieci na swieta :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze