Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34883 odpowiedzi na ten temat

#16581 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 22:11

Dziewczyna na gospodarkę

Posłuszeństwo chyba mieszasz z niewolnictwem, a to błąd.

Hmmm... dla mnie to tak się wiąże. Może to i błąd. Albo potrzeba wolności.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:36
  •  

#16582 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 22:12

Dziewczyna na gospodarkę albo zgorzkniała wredna.... albo " słodką, uległą idiotkę byle by kogoś znaleźć"

nie rozumiem czemu tak to widzisz i miałabyś wpadać ze skrajności w skrajność. Jestem ostatnią osobą która powinna się wypowiadać i dawać jakiekolwiek rady i nie chodzi o to żebyś zmieniała swoje podejście, aby komuś się przypodobać. Może dla własnego poczucia szczęścia winnaś być osobą bardziej pogodną otwartą i przede wszystkim mniej wrogo nastawioną do wszystkiego. Większość Twoich postów jest jak smaganie biczem i to takie Twoje poczucie wyższości, że masz prawo do krytykowania, oceniania i osądzania wszystkich naokoło. Nie tylko mężczyzn ale każdego kto żyje inaczej i ma inne poglądy niż Ty równasz z błotem

Edytowany przez Heidi88, 29 listopad 2013 - 22:17.

#16583 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2013 - 22:14

Dziewczyna na gospodarkę No to weź wychowaj swoje dziecko w przyszłości, ciekawe czy też nazwiesz je niewolnikiem, przecież musi się słuchać.

W związkach liczy się sztuka kompromisu. są obowiązki które trzeba robić i nie ma się co przy tym krzywić, są też przyjemności .

#16584 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2013 - 22:17

Dziewczyna na gospodarkę Heidi, koleżanka naoglądała się "Seksmisji" i wkoło krzyczy "samiec twój wróg". :P :lol:

#16585 Share gesaprim

gesaprim

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów
  • Zainteresowania:Życie

Napisany 29 listopad 2013 - 22:18

Dziewczyna na gospodarkę DAJCIE JEJ SPOKÓJ BO TYLKO SIE SAMI NAKRĘCACIE ZARAZ WSZYSCY WEZMĄ SWOJE ZABAWKI Z PIASKOWSNICY I PÓJDĄ SPAĆ OBRAŻENI A TO NIE O TO CHODZI

Nie pisz z włączonym caps lockiem ! +1 punkt ostrzeżeń

Edytowany przez KRISTOFORn, 29 listopad 2013 - 22:22.

#16586 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2013 - 22:19

Dziewczyna na gospodarkę Dobre Mat :lol: rzeczywiście tam było takie pranie mózgu

#16587 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 22:21

Dziewczyna na gospodarkę Jak ja uwielbiam ten wątek - ileż człowiek się o sobie dowie! że jest wredny, niemiły,nie pogodny,nieuprzejmy, nie otwarty,że się wywyższa wyrażając swoje zdanie, że jest po prostu potworem, od razu mi lepiej , dziękuję ^^

DAJCIE JEJ SPOKÓJ BO TYLKO SIE SAMI NAKRĘCACIE ZARAZ WSZYSCY WEZMĄ SWOJE ZABAWKI Z PIASKOWSNICY I PÓJDĄ SPAĆ OBRAŻENI A TO NIE O TO CHODZI

A najlepsze w tym wszystkim że te same osoby się dziwia czemu jestem taka a nie inna i jeszcze kpiąco pytają czemu nie jestem pogodna i otwarta na ludzi ^^

#16588 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 22:22

Dziewczyna na gospodarkę Znieśmy w końcu ten przeklęty patriarchat, wprowadźmy matriarchat zobaczycie będzie super. W telewizorni będą lecieć same brazylijskie seriale, żadnej strzelaniny i mordobicia bo to ble. Z wiadomości dowiemy się że Korea PN jest w stanie ''obrażenia się'' na Koreę PD i właśnie zaostrza się konflikt między Oriflame a Dr Irena Eris i że Kopernik była kobietą wszystko będzie poukładane według jednej słusznej i nieomylnej linii. Zaraz czy ja gdzieś tego nie widziałem - ''Seksmisja''

#16589 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 29 listopad 2013 - 22:30

Dziewczyna na gospodarkę

No tam nie. A co tam sa za imprezy???

My jezdzimy na Lowisko BAR na URSYNOWIE , to jest prywatna impreza o takiej facetki ZOFIA.

Tu jest filmik z PIANA PARTY.

http://www.youtube.com/watch?v=TEB8AfQENGw

O kuzwa nawet moj jest na tym filmiku :D Popatrzcie kolezanki koledzy na tym filmiku w jakim wieku ludzie sie bawia w pianie.

Aaaa,teraz wiem jak wygląda to party o którym pisałaś wcześniej.Super,też bym się tak pobawił.
Widzę że niektórzy mają gdzieś szacunek do płci przeciwnej.Żeby to się nie obróciło kiedyś przeciwko nim.

Edytowany przez KRISS75, 29 listopad 2013 - 22:36.

#16590 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 22:31

Dziewczyna na gospodarkę Wodny Elfie wyrażasz siebie a czy to jest dla Ciebie najważniejsze, silniejsze od Ciebie żeby komuś "nawtykać", czy Ty bierzesz kiedykolwiek pod uwagę uczucia innych, to że Twoje IRONICZNE, jadowite słowa ktoś może do siebie wziąć? Czy stosujesz zasadę skoro ja zostałam skrzywdzona i zraniona to nie mam litości dla nikogo i tym samym się odwdzięczam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16591 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 22:35

Dziewczyna na gospodarkę No cóż... wyrażam się ironicznie, sarkastycznie i to też mam zmienić? Bo Ty tego chcesz bo każdy ma być blond, słodką chichoczącą dziewczynką?
Poza tym jak ktoś nie rozumie ironii, sarkazmu to przecież i tak nie moja wina. Sarkazm i ironia właśnie ma w sobie jakąś przekorę, ale nie jadowitość.

Edytowany przez WodnyElf, 29 listopad 2013 - 22:39.

#16592 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 22:36

Dziewczyna na gospodarkę

Scott przestań mnie obrażać. Wiesz czemu będziesz sam? bo niczym starodawny idiota uważasz że kobieta nie myśli -_- I nie pisz że ty cokolwiek szanujesz bo właśnie widać jak nie szanujesz, szczególnie nas kobiet.

Broń Boże , nie mam tutaj zamiaru nikogo kreślić w ciemnych barwach . Ty mi już nie mów co ze mną będzie bo jak napisałem tego nie wiesz . Spróbuj rzucić zwykłą kartkę papieru na ziemię . Za pierwszym razem upadnie w jakimś tam miejscu . Za drugim będziesz w stanie ocenić miejsce upadku zaprzęgając w to swoją całą wiedzę ? Twierdzę , że nie i nikt tego nie jest w stanie ocenić ( teoria chaosu chyba tak to się nazywa ) . Dlatego proszę nie mówić , że jesteś w stanie przewidzieć czyjeś zachowania .

#16593 Share gesaprim

gesaprim

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 22:36

Dziewczyna na gospodarkę najlepszą obroną jest atak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;[

#16594 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 22:37

Dziewczyna na gospodarkę

Dlatego proszę nie mówić , że jesteś w stanie przewidzieć czyjeś zachowania .

Ja wcale tak nie twierdzę :)

#16595 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 22:45

Dziewczyna na gospodarkę Nie rozumie? a nie przyszło Ci do głowy że ktoś ma na tyle kultury osobistej i rozumu że nie chce się wdawać w potyczki słowne i pyskówki ? To że czasem kogoś nie sprowokujesz do odpowiedzi swoim "sarkazmem, drwinami i kpinami" nie oznacza, że ten ktoś tego nie przeczytał i nie zrozumiał. No proszę tak walczysz ze stereotypami a używasz sformułowania "blond, słodka chichocząca dziewczynka".

#16596 Share gesaprim

gesaprim

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 22:48

Dziewczyna na gospodarkę uwierz mi to się zawsze sprawdza ;)

#16597 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 22:51

Dziewczyna na gospodarkę

Nie rozumie? a nie przyszło Ci do głowy że ktoś ma na tyle kultury osobistej i rozumu że nie chce się wdawać w potyczki słowne i pyskówki ? To że czasem kogoś nie sprowokujesz do odpowiedzi swoim "sarkazmem, drwinami i kpinami" nie oznacza, że ten ktoś tego nie przeczytał i nie zrozumiał. No proszę tak walczysz ze stereotypami a używasz sformułowania "blond, słodka chichocząca dziewczynka".

"Pyskówki"? "potyczki słowne"? "prowokacja"? tylko dlatego ze wyraziłam swoje zdanie i nie przeprosiłam za to ze jak stwierdziliście że jestem potworem? :huh:
"Kultura osobista i rozum" - podoba mi sie to określenie osoby która swobodnie wrzuca na avatar zdjecia swojego dekoltu i biustu -_-
Nie trzeba stereotypów, wystarczy posłuchać co i jak ktoś mówi, jakie zdjęcia wstawia. Wy po paru dzisiejszych postach mnie określiliście, ja potrzebowałam dłuzszego czasu by się przekonać czy szczebiot Twój niesie coś w sobie głębszego :)

Edytowany przez WodnyElf, 29 listopad 2013 - 22:53.

#16598 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 22:54

Dziewczyna na gospodarkę co się zawsze sprawdza? że kolor włosów jest odpowiednikiem inteligencji człowieka?

Widzisz Wodny Elfie różnica polega na tym, że mój avatar nikogo nie powinien dotykać i boleć, to moja sprawa i co najwyżej świadczy o mnie. Nie sądzę żebyś poczuła się nim jakoś skrzywdzona choć jeśli wypominasz to po takim czasie to chyba skrzywił Ci mocno psychikę. Ok mamy wolność słowa, ale większość Twoich postów jest atakowaniem, osądzaniem, krytykowaniem czegoś i kogoś - kto jest inny niż Ty. Więc pytam kto dał Ci prawo do robienia tego? Choćby nazwaniem tego co piszę "szczebiotem"?

Edytowany przez Heidi88, 29 listopad 2013 - 23:08.

#16599 Share marc

marc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 22:57

Dziewczyna na gospodarkę

Jak tu się wstawia filmy z YT bo się męcze i nie mogę?

a jednak się udało :D

Edytowany przez marc, 29 listopad 2013 - 23:02.

:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16600 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 22:58

Dziewczyna na gospodarkę A mnie zaczyna zastanawiać czy jakbym napisała coś w style "hihihi Scott ale ty jesteś niedobry, tak mnie osądzać, hihi no wiesz" plus brak opinii czy zdania na cokolwiek, szczególnie to czego mnie nie dotyczy to czy usłyszałabym inne słowa.... ^^