Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#16481 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 09:36

Dziewczyna na gospodarkę Żadne zakochanie tylko to jest objaw i efekt uboczny rozmawiania tylko z płcią przeciwną przez internet. Np niektórym mężczyznom przez internet włącza się takie"bajerowanie" i mają odwagę różne rzeczy pisać do kobiety. A np w takiej dyskotece, sklepie na randce to już nie jest w stanie z siebie słowa wydusić. Bo później jak przychodzi rozmawiać nam z kimś w rzeczywistości to mamy z tym problem bo jest stres i już nie jesteśmy tacy pewni siebie jak zza monitora.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 03:48
  •  

#16482 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 29 listopad 2013 - 10:10

Dziewczyna na gospodarkę

W tych latach ,to w mojej okolicy była już dyskoteka na poziomie z ochroną itp. i jest do dziś dnia i dobrze się ma .
Wdaniel ja o troszkę starszych czasach pisałam ,gdzie nie było jeszcze DJ tylko harmoszka ,gitara i perkusja .

U nas od lat 70-tych był miejscowy DJ. Grał ojciec, a później przejął ten fach syn. Sprzęt, który mieli, z Niemiec jakieś tam radia i głośniki, które przywieźli jak tam pracowali. A akordeon czy gitara to przy ognisku. Ochrona to organizatorzy, a więc mieszkańcy ;)

#16483 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 10:13

Dziewczyna na gospodarkę Heidi Jak to mówią kto sie czubi ten sie lubi

#16484 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 10:46

Dziewczyna na gospodarkę

U nas od lat 70-tych był miejscowy DJ. Grał ojciec, a później przejął ten fach syn. Sprzęt, który mieli, z Niemiec jakieś tam radia i głośniki, które przywieźli jak tam pracowali. A akordeon czy gitara to przy ognisku. Ochrona to organizatorzy, a więc mieszkańcy ;)

No proszę jak cywilizacja ....nie to co u mnie .... :(

Koledzy sa takie laski aby dobrze sie rozejrzeć :D, tylko najgorsze są z popegierowskich wiosek bo tylko marzą o księciach (sponsorach) z bmw i żeby był na zawołanie na 24 h a to chyba nie o to chodzi ;p

Do takich panów jak Ty ,tak się wypowiadających ,te laski z byłego PGR-u mają całkowicie dobre podejście . Skoro zauważyłeś ,że tylko to się u nich liczy ,to pewnie i u Ciebie też to się liczy ?! Wiesz ,ale ja ani tym dziewczynom z PGR-u ,anie Tobie się nie dziwię ,ponieważ tylko miłość do pieniądza jest wieczna i jak się ma dużo ,to się chcę jeszcze więcej. Tak było ,jest i będzie .... I nawet jak większość tu zaprzeczy, to i tak z perspektywy czasu i życia przyzna ,że aż takich bzdur nie pisze .
.

Koledzy sa takie laski aby dobrze sie rozejrzeć

Ja i tym laskom bym radziła dobrze się rozejrzeć coby później wytrzeszczu oczu niedostały ...

Edytowany przez Meg5, 29 listopad 2013 - 10:48.

#16485 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2013 - 11:54

Dziewczyna na gospodarkę

och jak ja go nie lubię

Akurat, już w to uwierzę. :P

Żadne zakochanie tylko to jest objaw i efekt uboczny rozmawiania tylko z płcią przeciwną przez internet. Np niektórym mężczyznom przez internet włącza się takie"bajerowanie" i mają odwagę różne rzeczy pisać do kobiety. A np w takiej dyskotece, sklepie na randce to już nie jest w stanie z siebie słowa wydusić. Bo później jak przychodzi rozmawiać nam z kimś w rzeczywistości to mamy z tym problem bo jest stres i już nie jesteśmy tacy pewni siebie jak zza monitora.

Podejrzewam, że przy bardzo ładnej zapomina nawet jak się nazywa :D ale to przechodzi, mi to już nie przeszkadza, po prostu zrobiłem się "bezpruderyjny" z wiekiem. :lol:

Mam naprawdę dużo do powiedzenia ale przy nim mózg mi wyparowuje -_-

No to powiedz mu to otwarcie, że czujesz się przy nim jakoś zestresowana, jak gościu kumaty to zrozumie i zmieni podejście.

#16486 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 12:47

Dziewczyna na gospodarkę

Bo teraz kobiety chcą być jak mężczyźni - równouprawnienie pożal się boże . Feministki i ten cały ich grajdołek . Są już teraz samodzielne , samowystarczalne i samotne . I próbują tym swoim cierpieniem zarazić resztę społeczeństwa . I wielki lament , że nikt nie kocha ich filozofii gender , nie daj Bóg . W Norwegi już próbowały wprowadzić , żeby chłopcy w wieku przedszkolnym chodzili w sukienkach , dziewczyny zaś zajmowały się tym co chłopaki . W tym roku jeszcze nie przeszło , ale kto wie do czego są zdolne ?

Że też ja ten post przeoczyłam .... :blink:

Są już teraz samodzielne , samowystarczalne i samotne .

No tak ,bo co kobieta warta bez mężczyzny ....przecież tylko on jest w stanie zapewnić jej szczęście i dostatek .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tylko że jakby niejedna patrzyła by jej facet zapewnił byt ,to już by nie bytowała .
Samotne ... Tyle mamy wspaniałych związków męsko-damskich, że faktycznie nie ma mowy o braku szczęścia. :wacko:

I próbują tym swoim cierpieniem zarazić resztę społeczeństwa .

A może próbują właśnie tym kobietom uświadomić ,że na facetach świat się nie kończy i jak nie jest tego wart ,to nie trwać przy nim wbrew nawet własnej woli . By nie bały się usamodzielnić ,ponieważ wiele kobiet musi byś samowystarczalnymi i samodzielnymi ,bo na faceta nie ma co liczyć .I jeszcze jedno Drogi Panie nie jesteś z innej gliny jak kobieta więc dlaczego uważasz że Tobie więcej wolno ? Wiem ,nie podoba Ci się to ,że kobiety od zlewu odchodzą ,ale niech CI się nie podoba i tak tego już nie zmienisz ,ponieważ świadomość wielu kobiet już się zmienia ,ale niestety na niekorzyść takich panów jak Ty ...I wcale to nie są feministki ,tylko kobiety które myślą też o sobie ,a nie tylko o tym by mężczyźnie zawdzięczać wszystko ,a po latach się dowiedzieć ,że są nikim ,z jedynym wyuczonym zawodem kura domowa . Zdrowe relacje, to takie ,że związek związkiem ,ale każdy powinien mieć namiastkę własnego świata i jakąś tam niezależność ...

W Norwegi już próbowały wprowadzić , żeby chłopcy w wieku przedszkolnym chodzili w sukienkach , dziewczyny zaś zajmowały się tym co chłopaki . W tym roku jeszcze nie przeszło , ale kto wie do czego są zdolne ?

Ja ogólnie, też nie wiedzę by obecne czasy dobrze rokowały ,ponieważ za dużo ludzie mają dostępu do wszystkiego ,a nie każdy potrafi z tych dobrodziejstw z głową korzystać ....

Edytowany przez Meg5, 29 listopad 2013 - 13:06.

#16487 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 17:10

Dziewczyna na gospodarkę Meg zgadzam się z tym co napisałaś.
Zresztą to tak już jest - im więcej kobieta poświęca się obowiązkom, facetowi, im bardziej się podporządkowuje, nie zostawiając nic dla siebie, nie mając czasu dla siebie, im bardziej jest tzw. kurą domową to tym bardziej spotyka ją olewanie, lekceważenie, tym bardziej jest traktowana jak służąca a nie jak kobieta.

#16488 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 29 listopad 2013 - 17:15

Dziewczyna na gospodarkę Do Meg5 zauważyłam,że tylko cytujesz kogoś i komentujesz, a może sama od siebie byś coś napisała?... :rolleyes:

#16489 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 17:32

Dziewczyna na gospodarkę Zauważyłaś faktycznie trafnie .... :rolleyes: Troszkę za mały staż masz tu koleżanko ,by takie opinie wystawiać ,to po pierwsze ,a po drugie co jest złego w cytowaniu ? To nie rozmowa ,nie wyrażam tam swojego zdania i nie pisze nic od siebie ? :huh:
Ps : Za to Twój post wniósł dużo do tematu ... ;)

#16490 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 17:48

Dziewczyna na gospodarkę W sumie wstawię tutaj historię jaką opowiadała mi babcia, teraz z perspektywy czasu myślę że chyba też w celach edukacyjnych ;)

Miała ona koleżankę z pracy. Pracowała, zajmowała się domem, dziećmi, pieniążki z wypłaty szły na dom, dla niej nie było nic, tylko dom, robota, żadnych przyjemności, hobby ect. A jej mąż pracował ale domem, dziećmi się nie zajmował bo przecież od tego baba jest, pieniędzy z wypłaty na dom nie dawał tylko dla siebie przeznaczał na zabawy, hulanki, wyjścia ect. Mając takie życie pani owa nie miała nawet jak dbać o siebie czy o sobie pomyśleć, co prowadziło do tego, że pan zaczął za innymi się oglądać i nie tylko. Zresztą owa pani myślała wtedy jeszcze na zasadzie jak to tak można przecież mąż, dzieci, dom... I tak by sobie wegetowała, harowała a panu owemu dobrze by się dalej żyło gdyby nie wkroczyła moja babcia :ph34r: Dzięki niej Pani zaczęła i do kosmetyczki chodzić, i do fryzjera, zaczęła o siebie dbać, na kawę z koleżankami chodzić bo jej przecież też wolno, ba! jak pan nie dał na zakupy to obiadu nie miał. Pan był oburzony,zbulwersowany,zszokowany ale ponieważ Pani nie poddała się to Pan w końcu i zmądrzał, i doroślał, a przede wszystkim zaczął traktować żonę jak kobietę i człowieka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16491 Share gesaprim

gesaprim

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów
  • Zainteresowania:Życie

Napisany 29 listopad 2013 - 18:04

Dziewczyna na gospodarkę I mamy zebranie feministek a tak naprawde to takie sytuacje jak opisałaś to skrajności i pojedyńcze przypadki a normalny facet traktuje żonę jak swoją partnerkę a nie jak niewolnika czy coś takiego. Śmieszą mnie takie historię "moja babcia mówiła", i co wy byście miały za życie bez nas ;)

#16492 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 18:12

Dziewczyna na gospodarkę

Śmieszą mnie takie historię "moja babcia mówiła", i co wy byście miały za życie bez nas ;)

Żałosne -_-
Poza tym takie przypadki istnieją i nie są marginalne a nadal obowiązujące gdyż jakbyś nie zauważył to wzięły się od pewnego posta tutaj niedawno napisanego :rolleyes:

#16493 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 18:15

Dziewczyna na gospodarkę

I jeszcze jedno Drogi Panie nie jesteś z innej gliny jak kobieta więc dlaczego uważasz że Tobie więcej wolno ? Wiem ,nie podoba Ci się to ,że kobiety od zlewu odchodzą ,ale niech CI się nie podoba i tak tego już nie zmienisz ,ponieważ świadomość wielu kobiet już się zmienia ,ale niestety na niekorzyść takich panów jak Ty ...I wcale to nie są feministki ,tylko kobiety które myślą też o sobie ,a nie tylko o tym by mężczyźnie zawdzięczać wszystko ,a po latach się dowiedzieć ,że są nikim ,z jedynym wyuczonym zawodem kura domowa . Zdrowe relacje, to takie ,że związek związkiem ,ale każdy powinien mieć namiastkę własnego świata i jakąś tam niezależność ...

Droga Pani otóż zapewniam , że mężczyzna jest zupełnie inny aniżeli kobieta . I tak już jest od 200 tys. lat , od momentu kiedy człowiek pojawił się na ziemi . Jedyne co nam wspólnie przybyło to płat czołowy zwiększył się około 7-10% . Różnimy się zachowaniami . Mężczyzna by coś przekazać prędzej posłuży się gestem , kobieta raczej słowem mówionym . Skąd to się bierze , a no z przeszłości . Jak mężczyźni szli na polowanie to siedzieli cicho , co by im zwierzyna nie spierzchła ( dzisiaj cichociemni robią dokładnie tak samo ) . Kobieta jak wyszła z jaskini z pięciorgiem cieci , do tego skubnęła sobie to malinkę , to truskaweczkę i jeszcze sobie podśpiewywała . A i tak wszystko była w stanie ogarnąć . Tak jak obecnie nauczycielka w klasie patrzy się na Anię , to i tak równocześnie zwróci Adasiowi uwagę , aby nie dłubał w nosie , chociaż dzieli tych dwojga cała klasa .
Teraz napiszę na temat Pani ostatniego zdania w którym tak cudownie Pani sobie zaprzeczyła . To "ale" skasowało wszystko co było wcześniej . To w końcu chce Pani tego związku , czy już coś się nowego czai za rogiem ? ^^

#16494 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 18:20

Dziewczyna na gospodarkę Ja pierdziu, kolejny pan i władca myślący ze mieszkamy dalej w jaskiniach i popierdzielamy w skórach, super... nic się nie zmieniło do 21 wieku tylko nam się mózg zwiększył, wow :rolleyes: Płat czołowy to tylko chyba kobietom się zwiększył a facetom zmniejszył w takim razie bo dalej uważają że facet to je pan i władca i on to tylko polowanie i nic więcej :rolleyes: Ciekawie się robi :rolleyes:

Teraz napiszę na temat Pani ostatniego zdania w którym tak cudownie Pani sobie zaprzeczyła . To "ale" skasowało wszystko co było wcześniej . To w końcu chce Pani tego związku , czy już coś się nowego czai za rogiem ? ^^

A co tylko facet ma mieć niezależność i swój świat pewnie wg ciebie co? :rolleyes:

#16495 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 18:21

Dziewczyna na gospodarkę

Gdzie jeździcie :) ?
Na bajorkach w Strzegocicach kolo Pilzna bywacie?

No tam nie. A co tam sa za imprezy???

My jezdzimy na Lowisko BAR na URSYNOWIE , to jest prywatna impreza o takiej facetki ZOFIA.

Tu jest filmik z PIANA PARTY.

http://www.youtube.com/watch?v=TEB8AfQENGw

O kuzwa nawet moj jest na tym filmiku :D Popatrzcie kolezanki koledzy na tym filmiku w jakim wieku ludzie sie bawia w pianie.

Edytowany przez banan575, 29 listopad 2013 - 18:28.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#16496 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 18:46

Dziewczyna na gospodarkę Banan to tak sam, bez Ciebie jest?? :huh:

A co do polowania czyli zdobywania jedzenia to w dzisiejszych czasach większość facetów uważa że albo jedzenie samo się pojawia w lodówce albo jak już pójdzie z kartką na zakupy do sklepu samoobsługowego to widzi się i słyszy ciekawe scenki np. jak cały regał duży i szeroki z mąką tortową a pan zdenerwowany stoi obok i do telefonu mówi że nie ma takiej mąki, on jej tyle szukał a jej ni ma :P albo dopytuje jaki ser,no bo ma na kartce ale tu tyle serów że on nie wie, aha ma pisać na nim "gouda" aha to jeszcze popatrzy :P a najpiękniejszy widok jest w alejce z artykułami dziecięcymi - 5 panów stoi, każdy z telefonem i się dopytują bo nie wiedzą jakie pieluchy, jaka kaszka, i dlaczego to takie drogie :P

#16497 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 18:54

Dziewczyna na gospodarkę To ja chyba w tej pianie a fotograf tylko mojego zlapal :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#16498 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2013 - 18:57

Dziewczyna na gospodarkę

a najpiękniejszy widok jest w alejce z artykułami dziecięcymi - 5 panów stoi, każdy z telefonem i się dopytują bo nie wiedzą jakie pieluchy, jaka kaszka, i dlaczego to takie drogie :P

Zapomniałaś jeszcze o kupnie podpasek, :P jak facet stoi i mówi zakłopotany, poproszę podpikole, bo mi się kurna herbata rozlała na stole. :lol:

#16499 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 18:59

Dziewczyna na gospodarkę

Ja pierdziu, kolejny pan i władca myślący ze mieszkamy dalej w jaskiniach i popierdzielamy w skórach, super... nic się nie zmieniło do 21 wieku tylko nam się mózg zwiększył, wow :rolleyes: Płat czołowy to tylko chyba kobietom się zwiększył a facetom zmniejszył w takim razie bo dalej uważają że facet to je pan i władca i on to tylko polowanie i nic więcej :rolleyes: Ciekawie się robi :rolleyes:

A co tylko facet ma mieć niezależność i swój świat pewnie wg ciebie co? :rolleyes:

Dokładnie , obie płcie nie zmieniły się , zmieniło się tylko środowisko . To nasza kultura tzw. zachodnia próbuje zmieniać rzeczy których tak naprawdę zmieniać się nie da . Często próbujemy z naszej zachodniej perspektywy gorzej oceniać inne np. islam . Tak serio nie ma gorszych , są po prostu inne . Kobieta w islamie jak jest mądra to i mąż wiele jej nie zaszkodzi . Widzicie nie raz jak tamte panie często chodzą obwieszone złotymi łańcuszkami , etc. . I nie raz bywa tak , że mąż , choć wedle tamtej wiary ma prawo wyrzucić żonę za drzwi , nie zrobi tego . Bo właśnie ta żona jest wszystkim co posiada .
Nie przemawiają do mnie słowa typu: ma mieć , po prostu powiedz chce . Bo to tak brzmi jak ma jeść , pić albo spać . Nikt nikogo do niczego nie zmusi .
Chcemy aby dymek leciał z naszego domowego ogniska , czy szukamy nowych na ogół niepotrzebnych wrażeń ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16500 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 19:00