Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34902 odpowiedzi na ten temat

#16421 Share gelax88

gelax88

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 26 listopad 2013 - 20:51

Dziewczyna na gospodarkę w mojej okolicy o dancingach nie słyszałem nawet .....a szkoda że nie ma

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:02
  •  

#16422 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 26 listopad 2013 - 21:12

Dziewczyna na gospodarkę w mojej okolicy są , ale samotnej dziwczynie to jakoś tak nie wypada jechać samej gdzies

#16423 Share czadowywicek

czadowywicek

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 26 listopad 2013 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę Nie ma co się dziwić,że dziewczyny nie chcą się wiązać z rolnikami oto powód :rolleyes:

#16424 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 26 listopad 2013 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę świetne ;)

#16425 Share adam43

adam43

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 26 listopad 2013 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę

w mojej okolicy są , ale samotnej dziwczynie to jakoś tak nie wypada jechać samej gdzies

To moze sie razem wybierzemy? :)

#16426 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 26 listopad 2013 - 23:17

Dziewczyna na gospodarkę no wreszcie jakies konkrety :D

#16427 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 27 listopad 2013 - 00:10

Dziewczyna na gospodarkę Wpadłam na genialny temat, teraz już wiem czemu kobiety unikają rolników jak ognia, wszystko czarno na białym zapisane. Te historie młodych żon rolników są przerażające kiedy bez przerwy muszą rywalizować z teściową o miłość męża, kiedy on zamiast z nią podejmować decyzje o ich życiu wszystko konsultuje z mamusią, nie wyobraża sobie wybudowania nowego domu obok bo po co jak stoi ten i mamusia ugotuje wypierze i wychowa dzieci. Kiedy jej praca inna niż na gosp jest całkowicie wyśmiewana, a jak nie wstanie o 6 rano to wyzywa się ją od leni i nawet każe się jej przy krowach pracować w zaawansowanej ciąży. To są historie tak przerażające że aż jestem wstrząśnięta. I wszystkie młode dziewczyny zrezygnowały ze swoich marzeń, ze swojego życia w mieście, z wszelkich znajomości, wycieczek, pracy zawodowej wszystko poświęcały rzucały dla miłości a oni co???? Dla nich najważniejsza jest mamusia i odwieczne słowa "powinnaś słuchać mamusi, bo ona wie lepiej, ma doświadczenie w życiu na gosp, wychowała tyle zdrowych dzieci..."

Dziewczyny są tak nieszczęśliwe, pogrążone, popadające w depresje, mające myśli samobójcze, nie widzące już żadnego sensu w swoim życiu i małżeństwie błagają mężów o sprzedanie wszystkiego i przeprowadzkę. Więc sugeruję że kobiecie tak naprawdę nie przeszkadza Wasza praca a to co u Was się dzieje w domu i ta hierarchia którą narzucacie.

polecam http://www.netkobiety.pl/t18610.html

Edytowany przez Heidi88, 27 listopad 2013 - 00:15.

#16428 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 27 listopad 2013 - 00:21

Dziewczyna na gospodarkę Nie zgadzam sie z Tobą @Heidi88.Po tym widać jaką miłością darzy się żonę.Czasami trzeba się odwrócić od rodziców,powiedzieć twardo NIE i trzymać stronę żony,mieć własne zdanie.Rodzice są by ewentualnie pomóc ale się nie wtrącać i ciągle krytykować.Nie daj Boże doprowadzić do rozpadu małżeństwa.
Poza tym wydaje mi się że ten problem młodzi "kontra" rodzice nie dotyczy tylko społeczeństwa rolniczego lecz dotyka wszystkich bez wyjątku gdzie mieszkają.

Edytowany przez KRISS75, 27 listopad 2013 - 08:29.

#16429 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 27 listopad 2013 - 08:16

Dziewczyna na gospodarkę

w mojej okolicy są , ale samotnej dziwczynie to jakoś tak nie wypada jechać samej gdzies

W jakich czasach Ty żyjesz ? Dlaczego nie wypada ? Co masz w domu siedzieć ,bo jesteś kobietą i nie wypada samej nigdzie iść ,czy jechać ?
Powiem Ci tak ,samej to nie wypada gdzieś iść ,jak proszą z osobą towarzyszącą ,a wszystkie inne imprezy ,to dlaczego nie ?
Pewnie masz przeświadczenie, że kobieta bez faceta u boku to ,źle wygląda ?
To Ci powiem ,że niejedna z facetem u boku jeszcze gorzej wygląda !
PS: Żyj dla siebie ,nie dla innych i sama sobie wyznaczaj co wypada ,a co nie .

#16430 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 27 listopad 2013 - 08:38

Dziewczyna na gospodarkę @izolda789 ,koleżanka @Meg5 dobrze pisze.
Andrzejki się zbliżają ,idź na tą imprezkę a nóż widelec znajdziesz to czego szukasz :wub: odwagi i wiary w siebie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16431 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 listopad 2013 - 10:47

Dziewczyna na gospodarkę

Wpadłam na genialny temat, teraz już wiem czemu kobiety unikają rolników jak ognia, wszystko czarno na białym zapisane. Te historie młodych żon rolników są przerażające kiedy bez przerwy muszą rywalizować z teściową o miłość męża, kiedy on zamiast z nią podejmować decyzje o ich życiu wszystko konsultuje z mamusią

Bo znalazły męża c**la, a zresztą widziały gały co brały, taki kretyn co przed ślubem nie ma już własnego zdania, to i po mieć go nie będzie, mamusia mu każe poszukać dziewczynę to się uczepi jakiejś, bo najchętniej to by jeszcze po cyckał sobie mamusię. Jak by mu jedna i druga jasno powiedziały, dziecko gdzie tobie do żeniaczki, to ciekawe czy by dalej tak postępował. No ale trafiają się chętne trafić w bagno i tak brną w nim całe życie.

#16432 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 27 listopad 2013 - 12:08

Dziewczyna na gospodarkę

W jakich czasach Ty żyjesz ? Dlaczego nie wypada ? Co masz w domu siedzieć ,bo jesteś kobietą i nie wypada samej nigdzie iść ,czy jechać ?
Powiem Ci tak ,samej to nie wypada gdzieś iść ,jak proszą z osobą towarzyszącą ,a wszystkie inne imprezy ,to dlaczego nie ?
Pewnie masz przeświadczenie, że kobieta bez faceta u boku to ,źle wygląda ?
To Ci powiem ,że niejedna z facetem u boku jeszcze gorzej wygląda !
PS: Żyj dla siebie ,nie dla innych i sama sobie wyznaczaj co wypada ,a co nie .

nie tyle mam na myśli że wypada z facetem ale że np z koleżankami;) nie mam w sobie tyle śmiałości żeby jechać sama gdzieś na jakiś dancing czy dyskoteke

#16433 Share Piechu

Piechu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 317 postów

Napisany 27 listopad 2013 - 13:51

Dziewczyna na gospodarkę Niezwykle ciekawy temat... Nawet teraz pamiętam jak rodzice mi mówili że jak chce zostać na gospodarstwie to muszę sobie znaleźć dziewczynę ze wsi najlepiej jakby też miała gospodarstwo i mieszkała niedaleko wtedy można by połączyć itd. Mnie to śmieszyło ale cóż tak niektórzy jeszcze myślą i nawet robią Znam parę takich przypadków gdzie nawet to nie facet tylko dziewczyny walczyły o względy młodzieńca bo miał prężnie działające gospodarstwo. A po ślubie robiły (robią) jak woły ciężej niż mąż. Wszystko zależy czego człowiek oczekuje i szuka w drugiej osobie. Bo jeżeli faktycznie ktoś myśli poprzez pryzmat dostatniego życia to według mnie nie jest to do końca szczęśliwe życie. No cóż ja zawsze miałem sporo pracy na farmie i jeszcze studia to nawet nie miałem siły żeby imprezować ale udało mi się znaleźć "Tą Jedyną". Moja żona pochodzi z miasta i nawet pracuje w mieście ale świetnie się dogadujemy mamy wspaniałą córkę niedługo będziemy mieli syna także dobrze nam się układa. Powiem że konflikty spowodowane są przez moją rodzinę ale tak to już jest jak się mieszka z rodzicami temat długi jak rzeka i zapewne niektórym znany. Dla młodych małżeństw podstawa to niezależność i nie dawać wchodzić butami w swoje życię.Mądre przysłowie mówi iż nie da się zbudować gniazda w gnieździe coś w tym jest ale czasem życie nie pozwala na realizację swoich planów. Chociaż ma to tez dobre strony bo jak żona wróciła do pracy to naszą córką opiekowała się babcia (oczywiście jesteśmy Jej za to wdzięczni) Ja w swojej żonie mam dobrą przyjaciółkę i osobę na która mogę polegać .Czasami nawet mi pomoże na farmie. Odwiedzi mnie przy pracy z córką (tylko ciężko jest coś naprawiać i nie móc sobie poprzeklinać żeby rozładować napięcie) . Wydaje mi się ze dla dziewczyn przedewszytkim te które mieszkają w domu męża podstawę stanowi niezależność np poprzez prawo jazdy i samochód gdyż nie raz kobieta ma na prawdę dosyć i jedzie sobie do swojej mamy. A dla samotnych osób podstawową rzeczą jest to żeby się nie zadręczały i nie zwracały uwagi na głupie docinki podstarzałych sąsiadek które nie mają co robić tylko po kościele plotkują i obgadują innych. Najgorsze co może być to chyba swatanie poprzez rodziców. Skoro koleś nie jest wstanie sam sobie kogoś znaleźć (bądź co gorsza żadna nie potrafiła przy nim wytrzymać). Znam przypadek że rodziny swatały kobieta przeprowadzała się do męża i wywalała gnój (może śmieszne ale nie dla kobiety w ciąży ) albo mąż będąc tchórzem wyładowywał swoją frustrację na żonie. Znajomy miał inny problem znalazł dziewczynę zakochał się itd a ona pewnego dnia mówi że no po ślubie sprzedamy farmę i kupimy sobie mieszkanie. Przeżył to mocno ale rozstał się i znalazł sobie laskę w necie są po ślubie i niedługo będą mieć dziecko .Przede wszystkim nic na silę gdyż po ślubie zawsze jest ciężej niż przed....

#16434 Share czadowywicek

czadowywicek

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 27 listopad 2013 - 14:34

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyny nie chcą się wiązać na gospodarkę i mają rację , ale jak żartuje moja żona, chłopakom ze wsi pozostanie wchodzić w modne na zachodzie -związki partnerskie, najlepiej z tej samej miejscowości . :D

#16435 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 27 listopad 2013 - 14:51

Dziewczyna na gospodarkę No no no gdzieś to słyszałam że związki partnerskie są modne, ale każdy z nas żyje jak mu nakazuje sumienie i rozum,Ja nie wyobrażam sobie by żyć z kimś tak ot sobie,a co póżniej jak ta druga osoba pozna jakąś inną osobę to jak dzielić ten dorobek który doszło się w tym związku partnerskim

#16436 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 27 listopad 2013 - 15:05

Dziewczyna na gospodarkę

No no no gdzieś to słyszałam że związki partnerskie są modne, ale każdy z nas żyje jak mu nakazuje sumienie i rozum,Ja nie wyobrażam sobie by żyć z kimś tak ot sobie,a co póżniej jak ta druga osoba pozna jakąś inną osobę to jak dzielić ten dorobek który doszło się w tym związku partnerskim

ogólnie rzecz biorąc nie ma przepisu na idealne małżeństwo czy to na wsi czy to w mieście, najważniejsze to do wszystkiego podchodzić świadomie,znam dużo małżeństw wynikłych z wielkiej miłosci ale i takich z rozsądku, te drugie z tego co widzę są trwalsze i bardziej harmonijne

#16437 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 listopad 2013 - 15:39

Dziewczyna na gospodarkę

No no no gdzieś to słyszałam że związki partnerskie są modne, ale każdy z nas żyje jak mu nakazuje sumienie i rozum,Ja nie wyobrażam sobie by żyć z kimś tak ot sobie,a co póżniej jak ta druga osoba pozna jakąś inną osobę to jak dzielić ten dorobek który doszło się w tym związku partnerskim

No no no, a ja tu słyszałem o związkach partnerskich, do czego to można przyrównać. :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=93m2kqiZ2Qk

#16438 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 27 listopad 2013 - 16:23

Dziewczyna na gospodarkę hehe dobra puenta ;)

#16439 Share gelax88

gelax88

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 27 listopad 2013 - 16:38

Dziewczyna na gospodarkę

Zawsze można jechać ze znajomymi ,oczywiście sie ma dobrych znajomych...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16440 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 27 listopad 2013 - 16:40