Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34941 odpowiedzi na ten temat

#16181 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 18:22

Dziewczyna na gospodarkę @izolda789 nie masz racji, uważam że miłość może przyjść w każdym wieku. W nastoletnim wieku łatwiej jest ją dostrzec, bo w tym okresie najczęściej nie mamy obowiązków i zobowiązań,a jednocześnie mamy głowę pełną emocji i marzeń.
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:44
  •  

#16182 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1141 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 18:23

Dziewczyna na gospodarkę

U mnie jest tak że muszę się wystroić aby widzieć podziw w oczach innych osób, to mnie dowartościowuje.

ale każda kobieta lubi czuć na sobie spojrzenia zachwyconych mężczyzn i zawistnych kobiet ;)

A jednak :D moje słowa znalazły potwierdzenie ;) Taka jest prawda że każdy chce jakoś wyglądać, komuś się podobać a kobiety które mówią że dla nich ubiór nie ma większego znaczenia po co się stroją?? przecież tak samo mogłyby założyć jakiś golf pod szyję i luźny dres...

@Heidi88 To ludzka wyobraźnia nie zna granic. Też lubię słuchać różnych strasznych opowiadań, oglądać jakieś filmy o zjawiskach paranormalnych itp. Tylko jakoś akurat w środku nocy wszystko się musi przypominać :P

@Heidi88 To ludzka wyobraźnia nie zna granic. Też lubię słuchać różnych strasznych opowiadań, oglądać jakieś filmy o zjawiskach paranormalnych itp. Tylko jakoś akurat w środku nocy wszystko się musi przypominać :P

Tak czy inaczej wolałabym spać w chlewie ze świniami niż sama w domu :unsure:

Jest na to jedna rada koleżanki :D

Chłopa trzeba sobie znaleźć!!! B) a mało tego że wtedy czułybyście się bezpieczne w nocy to i na pewno jakieś dodatkowe atrakcje by były :P
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#16183 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 listopad 2013 - 18:26

Dziewczyna na gospodarkę

hehe Mat912 żebyś sie nie zdziwił ;)

No zawsze może sobie lejek przystawić. :P :lol:

#16184 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 18:29

Dziewczyna na gospodarkę ja lubię ładnie wyglądać i absolutnie tego nie ukrywam , uważam że kobieta nie przywiązująca uwagi do wyglądu nie jest prawdziwą kobietą

@izolda789 nie masz racji, uważam że miłość może przyjść w każdym wieku. W nastoletnim wieku łatwiej jest ją dostrzec, bo w tym okresie najczęściej nie mamy obowiązków i zobowiązań,a jednocześnie mamy głowę pełną emocji i marzeń.

Być może w głębi duszy tak myślę, ale teraz przemawia przeze mnie żal i rozgoryczenie , bo właśnie mi się rozpadł dobrze zapowiadający się związek i co najgorsze poszło o gosp.

#16185 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 listopad 2013 - 18:32

Dziewczyna na gospodarkę Każda przywiązuje wagę do swojego wyglądu, każda i bez wyjątku :P

#16186 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 18:46

Dziewczyna na gospodarkę

Być może w głębi duszy tak myślę, ale teraz przemawia przeze mnie żal i rozgoryczenie , bo właśnie mi się rozpadł dobrze zapowiadający się związek i co najgorsze poszło o gosp.

To zrozumiałe, ale pamiętaj: klina nigdy klinem, po rozstaniu daj sobie czas na poukładanie życia i gdy złapiesz równowagę możesz bogatsza o doświadczenia próbować szczęścia z kimś innym, ja kilka lat temu po rozstaniu z dziewczyną wszedłem w związek "z marszu" kolejny raz bardzo się zaangażowałem i kolejny raz mocno sparzyłem, z tym że bolało jeszcze mocniej...
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#16187 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 18:55

Dziewczyna na gospodarkę @izolda789 a zapytałam bo w Twoim profilu wiek nie jest podany czy to tajemnica

#16188 Share fragles1

fragles1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:Cięcie, gięcie i spawanie
    u Drimelka jest najtaniej

Napisany 20 listopad 2013 - 19:00

Dziewczyna na gospodarkę "Klin" jest nawet wskazany w tym przypadku, ale aby to pozostał tylko klin a nie nałóg ;)

#16189 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 19:30

Dziewczyna na gospodarkę

To zrozumiałe, ale pamiętaj: klina nigdy klinem, po rozstaniu daj sobie czas na poukładanie życia i gdy złapiesz równowagę możesz bogatsza o doświadczenia próbować szczęścia z kimś innym, ja kilka lat temu po rozstaniu z dziewczyną wszedłem w związek "z marszu" kolejny raz bardzo się zaangażowałem i kolejny raz mocno sparzyłem, z tym że bolało jeszcze mocniej...

Tak właśnie było w tym przypadku że weszłam z marszu w drugi związek, z tym że ja go nie szukałam. Po prostu odezwał się ktoś kogo zawsze darzyłam uczuciem, i teraz sie okazało że mamy nieco inne poglądy na życie i nie po drodze nam. Boli jak cholera zwłaszcza dlatego, że oboje myslelismy że to jest to. teraz zwyczajnie nie wyobrażam sobie że moge się kiedyś zakochać i ktoś we mnie

@izolda789 a zapytałam bo w Twoim profilu wiek nie jest podany czy to tajemnica

nie no żadna tajemnica: 28

#16190 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę @Izolda no jeszcze 2latka i bedziemy DZAGAMI. :D

No jak na przyszla DZAGE to lubie chodzic w spodniczkach midi ( przed kolanko 10cm ) i z rozporkiem na lewym kolanie :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16191 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 20:05

Dziewczyna na gospodarkę @izolda789 no to wspaniały wiek.................HM...................... fajnie jest pomyśleć jak się miało tyle lat..................brzydko to ujmę ale wtedy kopałam się pośladkami............................ tak u nas mówią................a mój tato na wiosnę to zawsze mówi tak d*pa się czerwieni a trawa się zieleni...............proszę moderatorów o wyrozumiałość bo wiem że tak nie powinna pisać

#16192 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 20:09

Dziewczyna na gospodarkę

@Izolda no jeszcze 2latka i bedziemy DZAGAMI. :D

No jak na przyszla DZAGE to lubie chodzic w spodniczkach midi ( przed kolanko 10cm ) i z rozporkiem na lewym kolanie :D

ja wole z tyłu po środku;)

@izolda789 no to wspaniały wiek.................HM...................... fajnie jest pomyśleć jak się miało tyle lat..................brzydko to ujmę ale wtedy kopałam się pośladkami............................ tak u nas mówią................a mój tato na wiosnę to zawsze mówi tak d*pa się czerwieni a trawa się zieleni...............proszę moderatorów o wyrozumiałość bo wiem że tak nie powinna pisać

a Ty ile masz lat, że piszesz jakbyś staruszką o lasce była;?

#16193 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę z tylu po srodku tez, ale to ma byc przed kolanko. i w kolorze czarnym z podszewka
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#16194 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę przed kolanko koniecznie, ale czemu tylko czarna??

#16195 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 20:16

Dziewczyna na gospodarkę @izolda789 no JA to swoje dane mam w profilu...................o lasce już też chodziłam choć stara nie jestem....................wiesz jak to mówią z przodu muzeum a z tyłu lice....................

#16196 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 20:16

Dziewczyna na gospodarkę wozak

Koleżanka to chyba ma dołek

#16197 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 20:21

Dziewczyna na gospodarkę eeee wozak sprawdziłam twój profil... ty jeszcze przedszkole tak jak i ja ;)

#16198 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 20:43

Dziewczyna na gospodarkę GoRAL1 owszem chora znów jetem a do dołka to mi daleko.....................................

#16199 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę

przed kolanko koniecznie, ale czemu tylko czarna??

Bo CZARNA pasuje do wszystkiego, szpilek kozakow, bluzki, swetra, kozucha, zakietu itp itd :rolleyes: :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16200 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę

Bo CZARNA pasuje do wszystkiego, szpilek kozakow, bluzki, swetra, kozucha, zakietu itp itd :rolleyes: :rolleyes:

a biała najlepsza na lato:) i koralowa:)

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez MAT912, 20 listopad 2013 - 21:04.