Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34950 odpowiedzi na ten temat

#16161 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 09:38

Dziewczyna na gospodarkę kobieta nie stroi sie dla mężczyzny tylko dla innej kobiety ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:05
  •  

#16162 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 20 listopad 2013 - 10:22

Dziewczyna na gospodarkę co ty gadasz///bez urazy ale to ciebie panie interesuja

#16163 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 10:51

Dziewczyna na gospodarkę teraz to można wszystkiego się spodziewać........takie czasy.

#16164 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 20 listopad 2013 - 11:46

Dziewczyna na gospodarkę

Tylko że to dotyczy również nas mężczyzn.Niektórzy wysportowani,szczupli a po ślubie przestają dbać o siebie,telewizor,piwko i wychodzi brzuszek bo też uważa że osiągnął cel jak to napisał@wdaniel.Kobieta zapewne nie za takiego typa chciała wyjść za mąż.Nie dziwie się że później kobieta przestaje dbać o siebie bo dla kogo?Chyba że dla innego.

ale musimy wziąć też pod uwagę to, że może wyjść brzuszek nie przez to, że siedzimy z pilotem w ręku, a w drugim browar, a dlatego, że mamy się dobrze przy kobiecie :rolleyes: Ja nie mam czasu na telewizor i na piwo, a brzuszek po ślubie mi też urósł. Brat się ożenił i zrzucił 15kg. On mi mówi, że się spasłem, a ja jemu, że nie spasłem, tylko mam się dobrze przy żonie, czego o nim nie można powiedzieć :D

kobieta nie stroi sie dla mężczyzny tylko dla innej kobiety ;)

Izolda albo innej orientacji, albo chcesz wzbudzić zazdrość u sąsiadki ;[
Wozak - w Niemczech podobno już nie wpisują przy narodzinach dziecka płci, bo wychodzą z założenia, że jak dorośnie, to samo ma zadecydować :wacko:

Edytowany przez wdaniel, 20 listopad 2013 - 11:47.

#16165 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 20 listopad 2013 - 13:18

Dziewczyna na gospodarkę Wniosek z tego-żona musi dobrze gotować. :P a brat spala za dużo kalorii :D
Ps.nie bierz tego do siebie dosłownie

Edytowany przez KRISS75, 20 listopad 2013 - 13:23.

#16166 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 listopad 2013 - 14:02

Dziewczyna na gospodarkę

kobieta nie stroi sie dla mężczyzny tylko dla innej kobiety ;)

Nie no koleżanka ma rację, już kiedyś o tym pisałem, że kobiety stroją się dla innych kobiet by je szlag trafił na miejscu z zazdrości, tylko nie chcą się do tego przyznać. Ta się przyznała to Wy jeszcze na nią naskakujecie że innej jest orientacji, nic z tych rzeczy.

#16167 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 14:08

Dziewczyna na gospodarkę Popieram Izoldę jako kobieta, fakt faktem już o tym pisaliśmy :)

#16168 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 listopad 2013 - 14:13

Dziewczyna na gospodarkę No proszę i jest następna, :D e tam nie znacie się na kobietach, one zanim zdążą coś pomyśleć, to ja już wiem co kombinują. :P

#16169 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 20 listopad 2013 - 14:26

Dziewczyna na gospodarkę Za kolegą przemawia doświadczenie ;) w rozumowaniu kobiet.

#16170 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 15:26

Dziewczyna na gospodarkę oj oj oj jak to MAT pisze wiadome że kobieta patrzy na drugą jak się ubiera i zawsze chce być lepsza...........................Ja zawsze ubieram się inaczej niż inne kobiety na wsi i dziś mój mąż zwrócił mi uwagę że w leginsach nie pojadę do sklepu bo każdy by patrzał,zaznaczam nie jestem otyła nie chcę urazić koleżanek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16171 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 16:00

Dziewczyna na gospodarkę A ja się nie zgodzę, że ubieram się dla innych kobiet ,bo ja to robię przed wszystkim dla siebie .Tak naprawdę nie jestem zazdrosna o to, że może inna kobieta lepiej wygląda ,bo wiadomo że tak jest . Nie trafia mnie szlak ,jak tu Mat napisał, że inna ma lepsze ubrania czy lepszy wygląd . Ubieram się tak jak lubię ,tak jak się czuję w tym dobrze i nie obchodzi mnie tak naprawdę co inni myślą jak mnie widzą . Nigdy też nie usłyszałam od męża ,że nie wyjdę w czymś tam ,bo ktoś będzie się patrzył ,bo co to ma być ''wychowywanie żony ''? :huh: Każda normalna kobieta chyba wie jak ma się ubrać i gdzie ,co wypada ,a co nie ? Nie jestem typową plotkarą ,coby cały dzień przegadała jak np. sąsiadka wygląda ,bo naprawdę mnie to nie obchodzi . Lepiej posłuchać muzyki niż tracić czas na takie bzdety nic nie wnoszące do życia .

#16172 Share katarzynaa32

katarzynaa32

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 16:14

Dziewczyna na gospodarkę A teraz coś w temacie. Kobieta, 32 lata, panna, wykształcenie wyższe rolnicze, 176 cm, szczupła, brunetka, pochodzenie rolnicze, pracuje w branzy rolniczej, wschodnia Polska. Jak są zainteresowani poważni, wolni Panowie, to proszę o odpowiedź.

#16173 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 16:18

Dziewczyna na gospodarkę U mnie jest tak że muszę się wystroić aby widzieć podziw w oczach innych osób, to mnie dowartościowuje. A bierze się to stąd że nigdy nie usłyszałam od mężczyzny, że jestem ładna no ok może nie jestem nie musi kłamać ale jakby tego było mało zawsze mieli mi coś do zarzucenia :unsure: "MASZ: włosy zniszczone za długie - za krótkie, za wysokie czoło, nos jak klamka od zachrystii, odstające uszy jak Legolas z władcy pierścieni, za blada - za nienaturalnie opalona, nieproporcjonalne wargi, podwójny podbródek - czy Ty masz tarczycę? :blink: za mały biust, garbisz się nie można na Ciebie patrzeć i marszczy ci się skóra na brzuchu, szerokie biodra, szeroki tyłek, za grube uda, mogłabyś być wyższa, widać ze jesteś pomalowana cenię naturalność - jak nałożysz kg tapety to nawet nawet jesteś, może przefarbujesz sie na czarno moje koleżanki wszystkie mają taki kolor włosów, nie lubię blondynek wolę rude."

Zawsze się śmiałam z tego wszystkiego ale jak zrobiłam takie podsumowanie co usłyszałam przez ostatnie 10 lat swojego życia to aż mi się przykro zrobiło -_-

I tak mi się jeszcze przypomniało, jak miałam gdzieś z 15 lat czekałam na brata aby wrócić razem do domu i spotkałam jego kolegów, oni zapytali mnie na kogo czekam ja że na brata bo samej po ciemku nie chcę wracać a oni w śmiech i - że jesteś tak brzydka że na pewno nikt mnie nie zgwałci. Albo za czasów podstawówki była dyskoteka szkolna i ja się na nią tak wystroiłam i czułam się dobrze do czasu aż taki chłopak na mnie wpadł i powiedział " o łaaał jesteś piękna jak noc listopadowa". A na śmigusa nikt mnie nigdy wodą nie oblał a to świadczy o powodzeniu dziewczyn. -_-

Później nie ma się co dziwić że dziewczyna się stroi jak choinka aż do przesady to świadczy o jej skrzywieniu psychicznym i niedowartościowaniu :unsure:

Edytowany przez Heidi88, 20 listopad 2013 - 17:15.

#16174 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 17:48

Dziewczyna na gospodarkę @Meg5 przez mojego męża przemawia zazdrość i za to taki jest...............

#16175 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 17:56

Dziewczyna na gospodarkę z moją orientacją jest wszystko w porządku, nawet za bardzo ;) ale każda kobieta lubi czuć na sobie spojrzenia zachwyconych mężczyzn i zawistnych kobiet ;)

Apropos leginsów to mi aktualnie nie ma kto zabraniać w nich chodzić, więc wczoraj paradowałam publicznie w moich ulubionych w panterkę :) Cenię sobie wolność ale jednak marzę o tym żeby ktoś był o mnie zazdrosny :(

A ja się nie zgodzę, że ubieram się dla innych kobiet ,bo ja to robię przed wszystkim dla siebie .Tak naprawdę nie jestem zazdrosna o to, że może inna kobieta lepiej wygląda ,bo wiadomo że tak jest . Nie trafia mnie szlak ,jak tu Mat napisał, że inna ma lepsze ubrania czy lepszy wygląd . Ubieram się tak jak lubię ,tak jak się czuję w tym dobrze i nie obchodzi mnie tak naprawdę co inni myślą jak mnie widzą . Nigdy też nie usłyszałam od męża ,że nie wyjdę w czymś tam ,bo ktoś będzie się patrzył ,bo co to ma być ''wychowywanie żony ''? :huh: Każda normalna kobieta chyba wie jak ma się ubrać i gdzie ,co wypada ,a co nie ? Nie jestem typową plotkarą ,coby cały dzień przegadała jak np. sąsiadka wygląda ,bo naprawdę mnie to nie obchodzi . Lepiej posłuchać muzyki niż tracić czas na takie bzdety nic nie wnoszące do życia .

Meg tu może bardziej chodzi o dowartościowanie, a nie wzbudzanie zazdrości

#16176 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 18:01

Dziewczyna na gospodarkę @izolda789 wiem że ta strona nie powinna być używana do tego typu pytań a ile ty dziołcha masz lat

#16177 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 18:07

Dziewczyna na gospodarkę @Heidi88 tak czytam Twój post i wiele myśli przechodzi mi przez głowę, ale wiem jedno, stara prawda mówi "jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził" Czytałem ostatnio o poczuciu własnej wartości i jej znaczeniu w związkach. Faktycznie wygląda to tak że nie możesz liczyć na miłość drugiej osoby jeśli najpierw nie kochasz samej siebie. Mało tego, autor tych przemyśleń twierdził, że tylko wtedy gdy jesteś szczęśliwa sama ze sobą i kochasz samą siebie to jesteś zdolna kochać drugiego człowieka, gdyż masz "zasoby" uczuć którymi dzielisz się z nim. Bo jak to mówią: miłość nie polega na braniu tylko na dawaniu.
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#16178 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 18:14

Dziewczyna na gospodarkę wozak a czemu pytasz??

Falconeyes też to kiedyś czytałam niestety po wydarzeniach z minionych 2 tygodni moja wiara w miłość wzięła w łeb, myślę że miłość się zdarza nastolatkom, później w grę wchodzi tez rozum i wtedy już nie ma miejsca na miłość, chyba ze taka która przychodzi po latach z szacunku i wzajemnego zrozumienia, ale najpierw trzeba znaleźć taka osobę z która ten szacunek i zrozumienie uda się wprowadzić w życie, wtedy taka miłość jest najtrwalsza i owocna ale chyba nie każdego na nią stać

#16179 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 listopad 2013 - 18:17

Dziewczyna na gospodarkę To tylko takie gadanie że któraś nie jest zazdrosna o wygląd innej, czy nie chce sama wzbudzić zazdrości swoim wyglądem u innych kobiet. To po prostu nie leży w naturze kobiet, to do mnie tak trafia jakby która powiedziała że sika tylko na stojąco. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16180 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 18:19

Dziewczyna na gospodarkę hehe Mat912 żebyś sie nie zdziwił ;)