Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34951 odpowiedzi na ten temat

#16141 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 14:41

Dziewczyna na gospodarkę Mat ! jak możesz :P mówisz tak bo śpi z Tobą żona więc nie jesteś narażony na stresy związane z samotnym spaniem w domu. A najgorzej jak jest stary dom wszystko skrzypi - trzeszczy. No jakieś kuny biegają po strychu albo jak koty gryzą się na podwórku, psy szczekają i nie wiadomo czy ktoś obcy się kręci. Albo po wyłączeniu tv napięcie mu spada i tak stuka, albo jak są lustra w pokoju :blink: nie daj Boże burza, wiatr, ulewa. I pełno złodziei się ciągle kręci po gospodarstwach.

Kiedyś spałam z koleżankami w namiocie i cały czas opowiadałyśmy historie o nożownikach i chyba od tego wzięły się moje lęki :D Tak czy inaczej wolałabym spać w chlewie ze świniami niż sama w domu :unsure:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:34
  •  

#16142 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 14:43

Dziewczyna na gospodarkę Ja przeszłam przez piekło zdrady więc jak słyszę tekst w stylu że facet zdradza bo to jest wina kobiety, że on nie miał z tym nic wspólnego, on jest nie winny bo to tylko jego popęd tak mu kazał ect to i rzygać mi się chce i szału dostaje bo doskonale wiem że to g-ó-w-n-o prawda.

#16143 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 listopad 2013 - 14:50

Dziewczyna na gospodarkę Czyżbyś wieczorami tak śpiewała :huh:

#16144 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 14:59

Dziewczyna na gospodarkę hehe dobra piosenka ale niestety ona ma chyba na myśli dla niego jakąś propozycję matrymonialną.

A ja tak na poważnie, choć uwielbiam horrory, opowieści, programy o duchach nie do wiary i takie tam. Tylko później to zawsze do mnie wraca.

#16145 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 19 listopad 2013 - 15:49

Dziewczyna na gospodarkę

Wiesz ten ostatni wyraz zbędny był ,bo chyba każdy się domyślił że nie czytali książek w tym łóżku :P

niby się domyślił, lecz nie do końca, bo przyłapać na leżeniu razem, a na stosunku - to jest różnica ;)

Pierwszy raz przyznam Ci rację kolego :P

Przecież pisałem, że nie jestem pamiętliwy, a tym bardziej mściwy i nie mam zamiaru szukać okazji by komuś dokopać. Ty napisałeś coś, ż czym się ja zgodziłem, więc to potwierdziłem i rozbiłem na czynniki pierwsze opierając się o psychologię ;)

Ja przeszłam przez piekło zdrady więc jak słyszę tekst w stylu że facet zdradza bo to jest wina kobiety, że on nie miał z tym nic wspólnego

Przykro mi z powodu zdrady. Nie twierdzę też, że winna jest tylko kobieta i że facet nie miał z tym nic wspólnego, bo tak jak piszesz - facet to taki pies, który działa instynktownie i na widok półnagiej dziewczyny ślini się jak pies na widok miski z żarciem. Słusznym po stronie kobiet jest to, że są wstanie wytargać włosy albo wydłubać oczy tej, z którą ją zdradził chłopak. Nie bronię tu mężczyzn, bo nad swoimi instynktami też mają panować, ale jak tu panować, skoro w domu dziewczyna o siebie nie dba, a sąsiadka kusi?
PS - Wodny Elfie - nie odbieraj tego, jakoby to ostatnie zdanie było o ciebie, bo to uogólnienie, ale fakt faktem jest, że dla swojego chłopaka czy męża też wypadało by się stroić... Wiem, że zaraz będzie akcja dziewczyn, że "facet tego nie docenia", "ja się stroję i co? - nawet nie wie, że zmieniłam fryzurę!" i wiele innych z życia wziętych. Odpowiem tak - to, że chłopak nie pochwali, to nie znaczy, że nie widzi, a raczej tą zmianę akceptuje. Jak nie będzie akceptował, to wtedy na pewno zgani - ale taka już nasza natura...

EDIT:

mówisz tak bo śpi z Tobą żona

mnie z łóżka z objęć żony wyrzuci tylko jedno - jak dostanę sms-a (bo nie zawsze słyszę syrenę): "ALARM POŻAROWY". Wtedy wrzucam na siebie w biegu spodnie dresowe, wskakuję w klapki (chyba, że lato, to na boso), w drodze do samochodu narzucam górę od dresu i w 2 minuty jestem w remizie oddalonej ode mnie o 2 km...

#16146 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1144 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 15:59

Dziewczyna na gospodarkę @Wodny zauważyłem po Twoich postach że coś było na rzeczy współczuję ale też nie oceniaj wszystkich jedną miarą bo człowiek człowiekowi nie równy...
I znowu zgodzę się z @wdaniel żona powinna się stroić dla męża a nie dla dzikich spojrzeń jego kolegów... A wręcz jak mąż/partner ogląda się za innymi to znak dla żony że coś jest nie halo skoro ona już mu nie wystarcza...
Nie tak dawno szykowaliśmy się na potańcówkę ja i szwagier gotowi jak zwykle pół godz czekania na siostrę w końcu wychodzi a szwagier :"Nie ma mowy żebyś poszła w tym stroju" siostra na to że przecież ostatnio razem to wybierali w sklepie i się podobało szwagier mówi że bardzo mu się to podoba i tak może się tylko dla niego ubierać a nie na jakąś potupajkę gdzie każdy za nią się bedzie oglądał i to jest prawda...
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#16147 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 16:18

Dziewczyna na gospodarkę

Ja przeszłam przez piekło zdrady więc jak słyszę tekst w stylu że facet zdradza bo to jest wina kobiety, że on nie miał z tym nic wspólnego, on jest nie winny bo to tylko jego popęd tak mu kazał ect to i rzygać mi się chce i szału dostaje bo doskonale wiem że to g-ó-w-n-o prawda.

widzę ze masz ten sam problem co i ja, oceniasz wszystkich jednakowo, co jest błędne ale wiem cięzko jest się z tym pogodzic...

#16148 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 listopad 2013 - 18:08

Dziewczyna na gospodarkę

Mat ! jak możesz :P mówisz tak bo śpi z Tobą żona więc nie jesteś narażony na stresy związane z samotnym spaniem w domu. A najgorzej jak jest stary dom wszystko skrzypi - trzeszczy. No jakieś kuny biegają po strychu albo jak koty gryzą się na podwórku, psy szczekają i nie wiadomo czy ktoś obcy się kręci. Albo po wyłączeniu tv napięcie mu spada i tak stuka, albo jak są lustra w pokoju :blink: nie daj Boże burza, wiatr, ulewa. I pełno złodziei się ciągle kręci po gospodarstwach.

Ja w ogóle nie jestem narażony na stresy, bo po prostu się niczego nie boję. :P
To już raczej moja żona może czuć się odstresowana sypiając ze mną, a jak psy szczekają w nocy to wstaję i idę sprawdzić dlaczego szczekają. :D

#16149 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 18:16

Dziewczyna na gospodarkę Ja też tak robiłam ale zawsze zastanawiałam się czy to jest dobry pomysł, no bo człowiek to się boi że zaraz w głowę czymś dostanie. Ale trzeba sprawdzić najbardziej boję się podpalaczy nie wiem czy u Was też tacy grasują. W gosp na którym pracowałam podpalono bele kilkukrotnie :unsure:

#16150 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 18:24

Dziewczyna na gospodarkę oj tam oj tam strach ma duże oczy nie potrzeba się bać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16151 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 listopad 2013 - 18:54

Dziewczyna na gospodarkę @Heidi88 To ludzka wyobraźnia nie zna granic. Też lubię słuchać różnych strasznych opowiadań, oglądać jakieś filmy o zjawiskach paranormalnych itp. Tylko jakoś akurat w środku nocy wszystko się musi przypominać :P

#16152 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 19:08

Dziewczyna na gospodarkę Bo w nocy to sie spi, a nie sni :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#16153 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 769 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 19 listopad 2013 - 19:28

Dziewczyna na gospodarkę wieciena dobry sen dobre jest male co nie co we dwoje u mnie nikt nie podpalał żadnych beli

#16154 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 19 listopad 2013 - 20:19

Dziewczyna na gospodarkę

Bo w nocy to sie spi, a nie sni :D

Kurcze a u mnie jest tak że jak zasnę to sny przychodzą same :P Z wyobrażną tak to jest że nocą gdy panuje mrok podsuwa różne scenariusze.
Zgadzam się z @rami-śpi się jak niemowlę :P

#16155 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę

widzę ze masz ten sam problem co i ja, oceniasz wszystkich jednakowo, co jest błędne ale wiem cięzko jest się z tym pogodzic...

O nie, nie, ja na pewno nie oceniam jednakowo, zresztą moja natura na to nie pozwala.

I chłopcy ja pisałam nie o niedbaniu o siebie tylko o konkretnych słowach, słowach, które słyszalam właśnie w sytuacji zdrady. To raz. A dwa - tu macie razy, kobiety strasznie się zaniedbują, szczególnie chyba mężatki, że tak ogólnie ujmę. Wiele widziałam w sklepie jak pracowałam pań, od których sama miałam ochotę uciec z krzykiem, więc nie dziwiłam się że mąż miałm lekceważący stosunek i w ogóle.

Edytowany przez WodnyElf, 19 listopad 2013 - 21:07.

#16156 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę Elf ,albo te kobiety mają takich mężów że im się już nic nie chce ,nawet zadbać o siebie . Kij ma dwa końce i często zachodzi reakcja wiązana . Pamiętam kiedyś byłam światkiem takiego komplementu (niby w żartach ) jaki mój wujek cioci powiedział . Ciocia jest bardzo ładną kobietą . Pokazywała mojej mamie sukienkę jaką sobie sprawiła na wesele . A wujek tak ją skwitował '' i tak ta sukienka takiej pokrace nie pomoże '' Ja aż się wzdrygnęłam jak to usłyszałam ,zresztą mama też i na pewno zobaczył na mojej twarzy grymas złości . On jest przy niej już nie powiem kim .. ;[
Często panowie niby w żartach a ''zabiją '' swoje kobiety ,a potem jest jak jest ....
Naoglądają się wyretuszowanych fotem w mediach i im się zdaje że tak kobieta winna wyglądać . A sami ,no cóż nie powalają niczym ,szczególnie po paru latach bycia w związku .
PS: Nie pisze o sobie ,tylko o tym co widzę w innych związkach ;)

#16157 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 22:18

Dziewczyna na gospodarkę Meg mogłabym się z Tobą zgodzić gdyby nie takie ale - ale tak ciężko umyć włosy? ale tak ciężko umyć pachy? ale tak ciężko włożyć coś co nie wygląda jak nieokreślona masa materiału? ale trzeba tak podkreślać WSZYSTKIE fałdy sadła na ciele? już nie wspomnę o takich rzeczach jak delikatny makijaż.... I nie, nie tylko za szczupłą kobietą panowie się obejrzą ale i za tą taką przy kości jak jest odpowiednio i umiejętnie ubrana, ma delikatny makijaż.
Poza tym to że im się nie chce czasem wynika z ich postawy że ja juz nie muszę, męża mam,więc po co o siebie dbać.
Dodam jeszcze, że większosć dziewczyn, kobiet nie umie, nie zna się na takiej prostej zasadzie - zarówno w ubiorze jak i w makijażu chodzi o to by uwypuklić zalety a ukryć wady.

Edytowany przez WodnyElf, 19 listopad 2013 - 22:20.

#16158 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 08:10

Dziewczyna na gospodarkę

Meg mogłabym się z Tobą zgodzić gdyby nie takie ale - ale tak ciężko umyć włosy? ale tak ciężko umyć pachy? ale tak ciężko włożyć coś co nie wygląda jak nieokreślona masa materiału?

Elf ,zgadzam się z Tobą w 100% .Ja o patologii nie pisałam .Szczerze , jak piałam wczorajszy post nawet nie pomyślałam o nie myciu się :huh: Nie dbanie o higienę osobistą, to już szczyt wszystkiego . Po prostu nie myśli się o sprawach oczywistych ,ale najwyraźniej nie dla każdego ,to jest oczywiste .
Natomiast sztuka makijażu ,doboru ubrania ,to tu już bym nie była tak ostra w ocenie ,ponieważ faktycznie niektóre kobiety nie są w tym ''mocne ''i często to nie wynika z ich niedbania o swój wygląd ,ale po prostu nie umieją inaczej się ubrać ,albo najlepiej czują się w danym typie ubrania .

#16159 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 20 listopad 2013 - 08:35

Dziewczyna na gospodarkę Elfie - to ja tu myślałem, że dostanę od ciebie baty, a ty mi tu jeszcze przytakujesz ;) No i nie pozostało mi tu nic innego zrobić, jak przyznać ci rację, że jak któraś już wyjdzie za mąż, to cel osiągnęła i uważa, że nie musi o siebie dbać... a później rozczarowanie, że mąż ogląda się za innymi. A co do kobiet, to już pisałem, że każda kobieta (szczupła, czy pulchna), może być "miss", tylko pod warunkiem, że potrafi się ustroić, a więc:

chodzi o to by uwypuklić zalety a ukryć wady.

EDIT:

Ja o patologii nie pisałam .

a nie jest to patologia, że chłopak, czy dziewczyna robi skoki w bok? - bo dla mnie tak. Co dla mnie nie jest patologią? - normalna rodzina, w której panuje miłość, wierność i uczciwość. No tak, ale to, co kiedyś było normą, to teraz uznawane jest za patologię, a patologia staje się normą.

niektóre kobiety nie są w tym ''mocne ''i często to nie wynika z ich niedbania o swój wygląd ,ale po prostu nie umieją inaczej się ubrać ,albo najlepiej czują się w danym typie ubrania .

Jak żona nie zmienia stylu, to mąż nie będzie miał tej osobie za złe, bo już na początku ten styl zaakceptował. No, ale jak przestanie o siebie dbać, to już jest problem...
...
co do mycia:
Rabinowicz przychodzi do Kona i widzi, że ten patrzy przez dziurkę od drzwi
do łazienki.
- Co ty robisz?
- Tsss.. patrzę, jak żona się myje.
- Ty co, przez dwanaście lat małżeństwa nie widziałeś jej gołej?
- Gołą to widziałem, ale jeszcze nie widziałem, żeby się myła.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16160 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 20 listopad 2013 - 08:52

Dziewczyna na gospodarkę Tylko że to dotyczy również nas mężczyzn.Niektórzy wysportowani,szczupli a po ślubie przestają dbać o siebie,telewizor,piwko i wychodzi brzuszek bo też uważa że osiągnął cel jak to napisał@wdaniel.Kobieta zapewne nie za takiego typa chciała wyjść za mąż.Nie dziwie się że później kobieta przestaje dbać o siebie bo dla kogo?Chyba że dla innego.