Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#15921 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1144 postów

Napisany 15 listopad 2013 - 00:25

Dziewczyna na gospodarkę Ja od jakiegoś czasu trochę się uspokoiłem z poszukiwaniami posłuchałem rady "co ma być to będzie" i niedawno nawiązałem bardzo ciekawą znajomość, znaczy to ona zaczęła, do niej należał pierwszy krok :D i całkiem inaczej to wszystko wygląda jak role się odwracają zamiana z polującego myśliwego na zwierzynę :P

Edytowany przez pedro2, 15 listopad 2013 - 00:26.

KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:16
  •  

#15922 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 15 listopad 2013 - 08:05

Dziewczyna na gospodarkę

Fajny śmieszny i rzeczywisty...Ale odnośnie tematu to myślę,że o dziewczynę na gospodarkę nie łatwo ponieważ to ciężki kawałek chleba i nie chodzi mi tutaj o pracę fizyczną ale o świadomość,że jak coś się nie uda to wypłaty nie będzie tak jak na etacie...i co wtedy?Dziewczyny wolą tą drugą furtkę...

Etat też jest dziś ,a juto może go nie być ,także to nic pewnego . W gospodarstwie rolnym ,chyba nie zdarzy się tak ,że rolnik nie widzi w ogóle żadnej wypłaty ,nawet jak się coś wydarzyło i ten dochód zmalał . Na etacie ,jak jeszcze pracujesz w porządnej firmę ,masz umowę ,to dostaniesz odprawę itp. w razie wymówienia . W innym przypadku wylatujesz z dnia na dzień i wtedy faktycznie jest zero dochodu .
Zgodzę się natomiast w początkiem Twoje wypowiedzi ,że praca w rolnictwie ,to ciężki kawałek chleba i nie jednokrotnie ludziom na etacie żyje się spokojniej .
Odnośnie ''Chłopaków do wzięcia '' powiem tylko tyle . Ktoś na tych nieświadomych przygłupach robi dobrą kasę . Dziwię się też ,że ten program ma tak dużą oglądalność . Wniosek taki że ludzie lubią oglądać głupszych od siebie . Obejrzałam może ze dwa razy ten program i stwierdziłam ,że nie będę oglądać tego ,bo nie o tyle mnie to irytuje , co budzi politowanie. :unsure:

Edytowany przez Meg5, 15 listopad 2013 - 08:07.

#15923 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 15 listopad 2013 - 16:24

Dziewczyna na gospodarkę O koleżanka @Meg5 dobrze gada polać jej :) Fakt ktoś robi na tym hajs a ci ludzie zapewne marne grosze z tego mają no ale cóż już ten świat taki jest ... A co do rolnictwa to jak w powiedzeniu raz na wozie raz pod wozem :P

#15924 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 15 listopad 2013 - 18:03

Dziewczyna na gospodarkę Ja tam lubię ten program bo jak byście naprawdę posłuchali tych cytuję "głupków" to nawet mądrze gadają!Człowiek wtedy docenia fakt,że nie dzieli ich losu i samotności,ale są i śmieszni to prawda! :rolleyes: Można by dyskutować ale wiadomo,że o gustach się nie dyskutuje..... :P

#15925 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 15 listopad 2013 - 18:44

Dziewczyna na gospodarkę są tak samo "śmieszni" jak aktorzy z dlaczego ja, trudnych spraw, ukrytej prawdy. Ale skoro to puszczają tzn że jest oglądalność, a co ciekawszy film to o 2 w nocy dopiero <szok>

#15926 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 listopad 2013 - 18:58

Dziewczyna na gospodarkę A ja lubie ogladac SPRAWE DLA REPORTERA

Lubie ogladac jak sie o majatki kluca, normalnie szok, wiocha zabita dechami 4chalupy na krzyz i dwoch sie kluci o stodole albo o miedze.

A co do programow typu DLACZEGO JA, TRUDNE SPRAWI itp to to jest jakas parodia, glupcow dorwali, kreca bzdury i takich drugich glupcow maja co ogladaja.

A najlepsze w tych programach sa reklamy

Edytowany przez banan575, 15 listopad 2013 - 18:59.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15927 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 15 listopad 2013 - 19:10

Dziewczyna na gospodarkę @perdo2, to tak było... ??? ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#15928 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 15 listopad 2013 - 19:23

Dziewczyna na gospodarkę oo nooołł łańcuchy i żel na włosach :ph34r:

#15929 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 listopad 2013 - 19:31

Dziewczyna na gospodarkę Jak szukacie kobiet do malzenstwa to zapytajcie jak zarywali 15lat temu jak jeszcze nie bylo internetu i nie bylo telefoni komorkowej.

Krolowaly fiaty duze, maluchy i polonezy. Jak wtedy zarywali chlopaki panienki :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15930 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 15 listopad 2013 - 19:36

Dziewczyna na gospodarkę fakt teraz jest duzo gorzej za czesto jest kontakt z druga osobą i przez to połowa zwiazków sie rozpada
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15931 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 15 listopad 2013 - 19:38

Dziewczyna na gospodarkę Ja jeszcze rano przy kawce na sędzinę Wesołowską patrze-bo akurat sniadanie jem :ph34r: B) Ogólnie to jakoś nie trawię tych programów.Co do "Chłopaków..." to mam zdanie podobne do Meg tylko mi szkoda mi ich naiwności i łatwowierności...
Marcin

#15932 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 listopad 2013 - 19:39

Dziewczyna na gospodarkę Jak zarywali to dobrze się pamięta, z wielu oczarowań z tamtych lat przyszło na świat trochę userów teraz piszących na tym forum :P

#15933 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 listopad 2013 - 22:08

Dziewczyna na gospodarkę wow jaka cisza sie zrobila. Jak zarwac dziewczyne to chyba za powazny temat.

A moze by sie pochwalili zonaci i mezatki jak to pierwszy raz sie spotkali i kto zaproponowal spotkanie.

Moja pierwsza randka z moim to bylo wesele u jego znajomego.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15934 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 15 listopad 2013 - 22:22

Dziewczyna na gospodarkę @bananku wszyscy mecz oglądają. A żonki im piwko noszą :P

#15935 Share eMWu

eMWu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 813 postów

Napisany 15 listopad 2013 - 22:36

Dziewczyna na gospodarkę Jedna z możliwości (jak zarwać), powiedzcie proszę niedoszli testujący, czy wypaliło. :)

#15936 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 15 listopad 2013 - 23:09

Dziewczyna na gospodarkę No to ja się pochwalę.Swoją połówkę spotkałem na wspólnym ognisku zorganizowanym przez koleżankę.A żeby było śmieszniej,każdy z nas przyszedł na to ognisko z osobą towarzyszącą.Wpadliśmy sobie w oko i tak już zostało.
"A potem żyli długo i szczęśliwie" :P :P :P żartowałem,,,,tak jest tylko w bajkach,życie stawia przed nami różne problemy z którymi boryka się każdy ale mając oparcie w drugiej osobie łatwiej pokonać wszystkie przeciwności.

#15937 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 15 listopad 2013 - 23:18

Dziewczyna na gospodarkę u lubię ziemniaczki z ogniska ^^ tylko ktoś mi musi obrać -_-

#15938 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 15 listopad 2013 - 23:22

Dziewczyna na gospodarkę Oj tam,oj tam aleś Ty wygodna ale dla Ciebie bym je obrał :P
Ps.u nas były kiełbaski. ;)

#15939 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 15 listopad 2013 - 23:31

Dziewczyna na gospodarkę no jak parzy w palce :unsure: i od czego ma się u boku mężczyznę :ph34r: zaraz siądzie na mnie zgraja feministek heheh :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15940 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 15 listopad 2013 - 23:35

Dziewczyna na gospodarkę Heidi nie jestem feministką ale mam pytanie po tym co napisałaś: ziemniaczki mają być nie tylko obrane ale i pogryzione od razu by było lepiej Ci jeść??