Polecane posty

jarooo3013    1

to ja zapodam dowc*pa na temat warkotu. pewnie znacie no ale Goscu popycha panne od tylu ale warkocz mu prfzeszkadza. Ale nic jedzie tak i jedzie az wkoncu sie wkurzyl i mowi do niej, wez warkocz wez warkocz a panna wrr wrr wrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

no no rolstudent burżuj że sie claasem buja, nie taki pionek jak ja ;)

ja jeśli już na bizonie to jako pasażer rekreacyjnie co by się przypudrować troszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Co do discopolo no to wiadomo prosta muzyka, lekka, skoczna i rytmiczna. Tekstami z reguły nie powala, są zazwyczaj mało ambitne. Poezja to nie jest, ale chyba takie te piosenki mają być. Dzięki temu zachęcają do beztroskiej zabawy a nie do zastanawiania się nad sensem istnienia:D Według mnie to najlepsza muzyka taneczna. Co najważniejsze, przy tej muzyce każdy w tańcu się odnajduje:)

Za to bardzo ambitne jest darcie ryja na koncercie rokowym czy jakimś tam innym wrzasku.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Myslalam ze wszystko w zyciu idzie tak gladko ale sie mylilam. Tak sie teraz zastanawiam za co byl ten ban na 3 lata. On wszystko zmienil.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No to może koleiny ban na 3 lat?? :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To nie wiem jak wy ale ja się za chol.re w disco polo nie mogę odnaleźć już lepiej u mnie z disco ale takie z lat 80 a wekendy do mnie nie przemawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

no no rolstudent burżuj że sie claasem buja, nie taki pionek jak ja ;)

ja jeśli już na bizonie to jako pasażer rekreacyjnie co by się przypudrować troszke ;)

 

 

wiesz ze ja mało kosze, w żniwa to głownie wożę zborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No to może koleiny ban na 3 lat?? :D

 

 

Chcialbys zeby tak dawali bana na 3lata

 

Mi sie wydaje ze NIE


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

jaro po to sie wydaje na makijarz na kosmetyczke zeby sie ukochanemu podobac.

 

Zeby on mogl raz na jakis czas dostrzec to co on ma a tego nie widzi


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

to spa na wsi to na wiele sposobów działa :D jak kiedys pokrzywy z malin wyrywałam to darmowej kuracji zażyłam na całym ciele :P a za solarium nie trzeba płacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ja to powoli rozumiem ze tu w DZIEWCZYNIE NA GOSPODARKE wszystko chodzi o kase nic wiecej. Tylko kasa i jak najwiecej jej wziasc.

 

Tylko kasa sie liczy, i to nie jest problem JAKA NA GOSPODARKE ZNALEZC , tylko ILE ONA MA TYCH HA zeby swoja gospodarke podreperowac


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Banan idź juz spać bo takie głupoty zaczynasz gadać ze nawet czytać się juz nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

myślę ze nie o jej ha tu chodzi, tylko o to żeby razem żyć, a nie się zaraz rozwodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Banan idź juz spać bo takie głupoty zaczynasz gadać ze nawet czytać się juz nie chce

 

 

Przepraszaam ale ja nie rozumiem ze nie mozna znalezc dziewczyny na gospodarke.

 

 

Wiec panowie WYTLUMACZCIE MI JAK WIEJSKIEJ DZIEWCZYNIE CO JEST NIE TAK, ZE DZIEWCZYNA NIE CHCE ISC NA GOSPODARKE;

 

 

Wytlumaczcie to prostym jezykiem


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfy2210    0

wiecie co, być może mnie zlinczujecie po tym, co napiszę ale myślę, że @banan ma sporo racji. Podchodze z wielkim dystansem do tego co czytam w tym temacie oraz w innych wątkach na AF. Niestety Panowie taka jest prawda, że większość (większość to nie wszyscy, by nie było oburzenia) myśli o przyszłości jedynie przez pryzmat maszyn, korzyści, areału...niestety w mojej okolicy też to da się zauważyć, nie ważne jaka, może być głupia, pusta, byle miał kto robić za free i odhaczyć starokawalerstwo. mocne słowa ale mnie też te realia przerażają i bardzo bym chciała, by to tylko był mój wymysł. Owszem my dziewczyny święte nie jesteśmy też, bo zazwyczaj teraz albo są plastiki albo te perełki, którym niekoniecznie podobają się uroki malowniczych miejscowości :) Wiem, macie ciężko, ale pokażcie, że macie coś więcej do zaoferowania dla nas niż hektary i nazwisko...a jak, to już sami musicie rozwikłać na Waszej wybrance, w końcu kto ją lepiej zna jak nie Wy? Zanim skrytykujecie to przemyślcie, co napisałam. Miłego dnia Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Są różne przypadki więc różnie też z nimi bywa tak jak mówicie @banan i @smerfy muszę przyznać wam pod tym względem rację i to właśnie tym tak negatywnie dziewczyny się do nas nastawiły, iż właśnie przez taki pryzmat faceci myślą. Oczywiście nie wszystkie jak i nie wszyscy faceci tacy są ale jednak większość


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

oj dziewczyny dziewczyny, też macie do nas rolników jakieś złe podejście, problem wynika często z tego ze nie do końca potrafimy zrozumieć druga osobą, a nie z tego ze nie potrafimy wyjść gdzieś do restauracji, kina czy teatru, iść na bal, czy wyjechać na wczasy, my często słuchamy muzyki poważnej , potrafimy się wypowiedzieć na rożne tematy, już nie jesteśmy takie obciachy. Często trzeba też nasz zrozumieć, ze wracając po całym dniu ciężkiej pracy po prostu już nie mamy siły gadać, ze czasem coś nawali krowa się cieli czy zachoruje i randkę niestety trzeba przełożyć, Rolnik to bardzo specyficzny zwód, i dopóki nie zrozumie się tej specyfiki, to nie da się z nikim dogadać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7137

O proszę jaka zażarta dyskusja o DP :ph34r: o gustach się nie dyskutuje, każdy ma inne upodobania i nie można go zaraz linczować. Ja obstaje za Banan bo kobitka dobrze mówi :D przy żadnej innej muzyce się nie pobawisz tak jak przy dipolo, fakt teksty piosenek najlepsze nie są, ale to nie Słowo Boże że ma nieść przesłanie ;)

Ja niedawno wróciłem z imprezy gdzie było tylko DP i wytańczyłem się za wszystkie czasy, jak nogi same rwą się na parkiet to i bez alkoholu jest zabawa ;)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfy2210    0

drogi Rolstudencie. Nie musisz nam-dziewczynom ze wsi tłumaczyć jaka jest specyfika tego miejsca. My naprawdę to rozumiemy. nie mówie tutaj o obciachu-bo to jest krzywdząca opinia.Oczywiście nie mamy prawa generalizować tutaj, nie o to chodzi. Kwestią jest stereotyp, który niestety dalej trwa i to nie tylko jako fama ale jako autentyk. Zmęczenie? owszem, ciężki kawałek chleba, jednak chyba nie wyzionie nikt ducha, jak powie mimo wszystko miłe słowo..mylę się? Co do wypowiedzi na różne tematy-niezmiernie się cieszę, jednak czemu ukrywacie to? Dlaczego czasem nie można porozmawiać o czymś innym, a nie tylko o polu oraz całej kompanii z nim związanej. Rozumienie drugiej osoby-masz rację, ale mam wrażenie, że pisałeś to jednostronnie, mianowicie my dziewczyny mamy zrozumieć Was, że jesteście zmęczeni itd. a co z nami? Czy Wy rozumiecie nas, nasze naprawdę niewielkie potrzeby? czy nie mamy prawa oczekiwać zrozumienia od Was jak Wy tego oczekujecie od nas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek86    4

Mówicie że DP nie ma sensu posłuchajcie piosenki Na Sercu Rany zespołu TOPLESS

Fakt duża część tego gatunku to kicz ale większość to jest dla ucha i pod nogę :)

A co do wypowiedzi banan na temat ha i kobiet to każdy mierzy swoją miarą dla mnie nie liczy się ile ona ma tylko jak a jest dla mnie i czy akceptuje mnie takiego jaki jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ehh dziewczyny po części macie rację ale i rolstudent też ma rolnictwo to bardzo specyficzny zawód pamietam jakj chodziłem do technikum i ojciec złamał nogę sam musiałem wszystko pociągnąć obrządek pole i robotę w tunelach nie było łatwo nieraz i do 23 się pryskało nie rzadko i w soboty. Jak inni z klasy chodzili na imprezy cieżko było się wyrwać dziewczyny to się śmiały albo patrzyły z politowaniem na mnie ale co miałem zrobić położyc lagę na wszystko i jakoś tam będzie. Problem jest w tym ze wy dziewczyny się boicie nie wiem czego przecież nikt was do pracy na tej roli nie zmusza a prawda jest taka że jak poznasz dziewczynę a ona się pyta czym się zajmujesz to ile możesz kłamać ja od razu mówię że pracuję na gospodarstwie jestem z tego dumny ile nieraz widzę dziewczyn które patrzą na mnie z politowaniem, niektóre to myślą ze dzisiejszy rolnik jest zacofany że nie wie jak telewizor wygląda albo komputer, a często rolnik ma coraz bardziej nowoczesne miejsca pracy, taka jest prawda możecie się ze mną nie zgodzić ale tak jest. Nie miejcie do nas pretensji że nie zawsze gdzieś wychodzimy albo was nie zabieramy, etos pracy jest taki że nie ma sztywnych 8 godzin czy krowy, czy warzywnictwo czy co innego zawsze się znajdzie natłok przcy który musisz wykonać jeżeli tego nie zrobisz to wiecie co jest. Co do maszyn i ciagników nie dziwcie się faceci to wzrokowcy jak widzi cos dużego nowego lśniącego to się cieszy jak głupi do sera no przepraszam a dziewczyny to nie jak widzą ekstra szpilki albo kieckę to was też cieżko odciągnąć od witryny szyby. Albo na randce jak nawijacie a to o fryzurze o poaznokciach czy ubraniach, nie mówię że nie ładnie w tym wygladacie bo kobieta musi dbać o siebie ale nie wszystkich to interesuję tak jest i z facetami piłka nozna samochody i traktory czy maszyny każdy ma swojego konika. Trzeba wypracować kompromis. Nie besztajcie mnie za te słowa ale tak jest cieżka ale szczera prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj